Dodaj do ulubionych

Taka sobie

21.02.15, 20:53
... smętna tym razem refleksja nad mentalnością (wielu) rodaków...


http://i60.tinypic.com/wim49d.jpg
Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: Taka sobie 22.02.15, 08:22
      bo to wszystko to wina......Tuska.big_grin
      • hardy1 Re: Taka sobie 22.02.15, 11:08
        Napiją się wina,
        to na Tuska winie
        noga się powinie.
        Poznamy po ich minie
        wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka