sorel.lina 21.02.15, 20:53 ... smętna tym razem refleksja nad mentalnością (wielu) rodaków... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hardy1 Re: Taka sobie 22.02.15, 11:08 Napiją się wina, to na Tuska winie noga się powinie. Poznamy po ich minie Odpowiedz Link