Dodaj do ulubionych

Załamałem się

04.11.15, 18:47
bo w trakcie wieczornej kąpieli patrzę w lustro, a tu na czole poprzeczna bruzda se biegnie.
A ja nie jestem z in vitro i nie iej, co sądzić o tej bruzdzie.
No i tak bruzda mi wieczór zabruzdziła.
A jak tam Wasze bruzdy?
Obserwuj wątek
    • ulisses-achaj Re: Załamałem się 04.11.15, 18:53
      Ja ma nawet dwie. Idę grzebać w archiwach rodu.. smile
    • hardy1 Re: Załamałem się 04.11.15, 19:19
      Nie wiem. Może z in vitro to tylko pionowe bruzdy?
      • wscieklyuklad Re: Załamałem się 04.11.15, 20:17
        No toś mnie dobił!
        Bo mi pupa pękła i mam taką bruzdę! Myślisz, że to przez in vitro?
        • hardy1 Re: Załamałem się 04.11.15, 22:16
          Nie musisz się dobijać. Na szczęście to tylko in wydalno.
          • vidavil-125 Re: Załamałem się 04.11.15, 23:14
            Znamię czasu

            Panie na kolację ze świecą
            we dwie się umawiają
            a panowie z lubością
            o swoich bruzdach na dupie
            gadają

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka