29.06.20, 09:32
Gdy słyszę biadolenie tych, którzy odpadli w przedbiegach i ich narzekania na dziennikarzy, ze pomogli powrotowi duo-polu, zastanawiam się gdzie mają rozum?
To jest wojna wsi z miastem, ciemnoty watykańskiej ze świadomymi obywatelami, przeciwników UE z jej zwolennikami, oszustów i złodziei z uczciwymi i przyzwoitymi - a partyjki to rzecz drugorzędna.
Tyle widać z danych rozkładu głosów - nie trzeba być geniuszem, aby z nich wysnuć powyższą konkluzję.
I choć mieszkam na wsi (i głosuję), to życzę rolnikom powrotu czasów gomułkowskich, które pamięta, i pamiętam też wsiową biedotę, która wtedy panowała.
Przy czterech bilionach długu te czasy mają jak w banku.
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 14:27
     Ufff, przed chwilą wróciłem z roboty (dwa najbliższe tygodnie to sprawozdawczość dla ważnej instytucji międzynarodowej, wiec będzie mnie trochę mniej - zwłaszcza do południa).

     No dobrze, w takim razie zadajmy sobie powyborcze pytania.

     Po pierwsze primo: Czy gdyby wieś zagłosowała inaczej (nie na psinę) to czy wynik ostateczny byłby inny?
     NIE BYŁBY!
     A dlaczego?
     Ano dlatego, iż w przypadku wyników nie po myśli mafii jest JEDYNA alternatywa - sfałszowanie wyborów.
     Po raz n-ty powtarzam, iż NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS NA SUKCES RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO nie dlatego, iż wiocha woli batog, ale dlatego, że ów batog dzierżący NIE MOGĄ ZA NIC W ŚWIECIE pejczyka wypuścić z terrorystycznego łapska. To mogłoby oznaczać nie tylko należne kary więzienia, ale przede wszystkim utratę władzy. JPZICH jest już zbyt wiekowy, by ryzykować kolejną odstawkę a w chwili obecnej jeszcze Wolski nie zbawił. Zbawi ją dopiero mając długopis-podnóżek do dyspozycji. O to zapewne wczoraj modliło się toto na Jasnej Górze (homilię wygłosi dopiero w sierpniu).
     Media społecznościowe prezentowały liczne dowody przekrętów - ocenia się, iż nawet 135 tys. polonusów zostało bądź pozbawionych prawa do głosowania, bądź ignorowano czytaj - rzucano kłody pod nogi) tym, którzy np. chcieli osobiście dostarczyć kartę zwrotną. Informacja sprzed kilkunastu minut dowodzi, iż jedynie W TRZECH z JEDENASTU okręgów wyborczych na Wyspach zdołało ostatecznie podliczyć głosy!
     W Wolsce rozdawano nieostemplowane karty, które w ostatecznym rozrachunku zostaną uznane za nieprawidłowo skreślone, w skrajnym przypadku fałszerstwa wręczono wyborczyni kartę z już z zaznaczonym na niej nazwisku psinki.
     Można przypuszczać, iż druga tura będzie przebiegała identycznie a sprawność zostanie zachowana jedynie w przypadku Jackowa oraz tych zagranicznych okręgów, w których miażdżącą przewagę uzyskał ratlerek.
     Dziś w dobie kolorowego ksero można praktycznie - bez kradzieży dodatkowych kart - wrzucić do urny potrzebną dla szwindla ilość kart z "właściwym nazwiskiem".
     Fejs obiegła sfilmowana akcja niszczenia plakatów wyborczych Rafała Trzaskowskiego - przestępstwa dopuściła się... członkini jednej z komisji wyborczej.
     Przy takiej mentalności i poczuciu (uzasadnionym) całkowitej bezkarności pod rządami junty - dopuszczenie się fałszerstw przy liczeniu głosów - włącznie z podmianą lub "dorzuceniem" fałszywych głosów nie musi być wcale wydarzeniem z kręgu kazuistyki - jak widać bydło jest zdolne do każdego szwindla byle wygrać (przypomnę, iż za granicami Wolski przez długi okres czasu nie chciano dopuścić przedstawicieli Rafała Trzaskowskiego jako obserwatorów - dopiero nagłośnienie przypadków tego skandalicznego łamania prawa zmieniło sytuację - obserwatorów musiano zaakceptować).
     Podsumowując post - wynik wyborów jest z góry ustalony z powodu przerażenia wobec konsekwencji totalnej klęski.
     Wszelkie dywagacje kto z przegranych poprze w drugiej turze pieska czy Trzaskowskiego NIE MAJĄ SENSU.
     Podałem (gdyż Podwórko jest już ostatnim na portalu GW forum opiniotwórczym) wyniki pierwszej try zbliżone do faktycznych.
     Drugą wygrywa ratlerek 54-46%

     cdn
     • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 14:58
      No dobrze, Załóżmy, że jednak to nie fałszerstwa zdecydują o miażdżącej wygranej mafii.
      Rozkład głosów zdecydowanie wskazuje, iż na psinkę głosowała głównie wieś ale też mieszkańcy maleńkich mieścinek - w przewadze absolwenci SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. W dużych miastach (w tym w Krakowie gdzie dostało bacięta także w lokalnej do miejsca zameldowania komisji wyborczej) dupsko psiaka zerżnięto na pasy. Niestety jesteśmy wciąż krajem, w którym liczba chłopstwa popańszczyźnianego przeważa nad miastowymi - ci pierwsi do wieków przyzwyczajeni byli (i są nadal) do batożenia niewolniczo zgiętych grzbietów. Różnica jaką oferuje mafia polega na anulowaniu prawa pierwszej nocy przez pisoniego sołtysa/burmistrza/wójta. marszałka/wojewodę/prezydenta wreszcie, co daje chłopstwu w pełni uzasadnione poczucie wartości i niezależności.

      Podstawowym błędem sztabu Rafała Trzaskowskiego był nie brak programu wyborczego (samym podkreślaniem wspólnoty i samozadowolenia ze społecznych a nie rządowych dokonań można wygrać jedynie większą liczbę lajków, lecz nie wybory tak ważne).
      Należało punktować wszelkie kłamliwe obietnice pieska - wyszczególniać punkt po punkcie tak jego jak i jego treserów puste słowa, przedstawiając fakty (jedynym wyjątkiem było wystąpienie na rynku wrocławskim) Wymieniając te przekręty należało odwoływać się do oszukanych grup społecznych (niepełnosprawni, emeryci z wyszczególnieniem np. oddawanej kwoty podatku od emerytury i mikrej na tym tle wartości 13 emerytury, by uzmysłowić skalę dysproporcji) Należało obiecać konkretne wsparcie dla nauczycieli wobec drugiej fazy destrukcji oświaty jesienią. Należało przy każdej okazji przypominać rezydentom olanie przez władzę i do zrzygania przypominać słowa "niech jadą", prace karczewskiego dla "idei". Należało pytać o obwodnice, o połączenia autobusowe, linie kolejowe - na dworcach, które przez tych ostatnich pięć lat zamieniły się w faktyczna (a nie kampanijną) ruinę.
      "Czy chcecie by tak było dalej?" Czy chcecie nadal być nabierani na słowa bez pokrycia?
      Czy wystarczy wam pięćset i trzysta plus potrzebne, ale nie zaspokajające potrzeb frankowiczów, ludzi starszych i schorowanych, którym brak na leki.
      psinka z wspierającymi ją przydupasami rozjechanymi po całym kraju bredziło jedynie o tym jak będzie znowu zajebiście, a TGV dotrze do każdego sioła.
      Ciemny Lud potrzebuje przede wszystkim chleba.
      Obiecane ileśtam na każdą racicę rozpłyneło się w oceanie kampanijnej kiełbachy. Ale chłopstwo cierpliwie czeka na dotacje unijne i "krowa/świnia +)
      Tymczasem wali do Kosciółka, gdzie pleban postraszy piekłem, za głos oddany na kogokolwiek poza mafią, zagrozi wstrzymaniem dostępu do sakramentów i katolickiego pochówku, napiętnuje z ambony "heretyka".
      Kochający Narodowe Wartości z Dziada Pradziada (Bóg, Honor, Ojczyzna) których sensu zbyt nie rozumie i drżący, że mu zabiorą wszelkie + ofiarując w zamian ideologię LGBT żarliwie klepie litanie, a w domu wali po gębie żonę - bezkarnie, bo mafia mu pozwoliła.

      Czy zatem wszystko stracone?
      Jak przekonać Ciemny Motłoch do politycznego przeciwnika psinki?

      Rafale! Obiecaj chłopstwu akceptowaną przez państwo gorzelnię przy każdej zagrodzie.
      Zyskasz 75% poparcie.
      Inaczej zapomnij!
     • poe-poi Re: Duo-pol 29.06.20, 19:23
      Oczywiście, ze trzymają się zasady: nieważne kto jak głosuje lecz ważne kto liczy głosy.
      I wiadomo, że będą fałszować jak wszystko, włącznie z rzeczywistością,
      Ale pilnowanie liczących to rola opozycji; jeśli nie dała rady ich upilnować, to znaczy, że jest słaba.
      U mnie dwie panie wydawały karty , jeden członek robił za bramkarza, a przecież kandydatów było więcej.
      • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:47
       poe-poi napisał(a):

       > Oczywiście, ze trzymają się zasady: nieważne kto jak głosuje lecz ważne kto lic
       > zy głosy.
       > I wiadomo, że będą fałszować jak wszystko, włącznie z rzeczywistością,
       > Ale pilnowanie liczących to rola opozycji; jeśli nie dała rady ich upilnować, t
       > o znaczy, że jest słaba.
       > U mnie dwie panie wydawały karty , jeden członek robił za bramkarza, a przecież
       > kandydatów było więcej.

       Sposobów fałszerstw było znacznie więcej- a to karty bez pieczątki, a to karty skserowane, a to karty ze skreślonym nazwiskiem psinki. Unieważnienie karty jest najprostsze z prostych - wystarczy zakreślenie dodatkowego nazwiska. W tylu komisjach nie jest możliwe skuteczne dopilnowanie mafijnych hunwejbinów.
       • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:50
        wscieklyuklad napisał:

        > poe-poi napisał(a):
        >
        > > Oczywiście, ze trzymają się zasady: nieważne kto jak głosuje lecz ważne k
        > to lic
        > > zy głosy.
        > > I wiadomo, że będą fałszować jak wszystko, włącznie z rzeczywistością,
        > > Ale pilnowanie liczących to rola opozycji; jeśli nie dała rady ich upilno
        > wać, t
        > > o znaczy, że jest słaba.
        > > U mnie dwie panie wydawały karty , jeden członek robił za bramkarza, a pr
        > zecież
        > > kandydatów było więcej.
        >
        > Sposobów fałszerstw było znacznie więcej- a to karty bez pieczątki, a to karty
        > skserowane, a to karty ze skreślonym nazwiskiem psinki. Unieważnienie karty jes
        > t najprostsze z prostych - wystarczy zakreślenie dodatkowego nazwiska. W tylu k
        > omisjach nie jest możliwe skuteczne dopilnowanie mafijnych hunwejbinów.

        W Wielkiej Brytanii na czas nie dostarczono zwrotnie ok. 10%. Uwzględniając bacięta jakie tam zebrał piesek to spora liczba. O innych formach bojkotu Polonii pisaliśmy wielokrotnie. W drugiej turze będzie prawdopodobnie jeszcze więcej przekrętów za granicami.
      • 1agfa Re: Duo-pol 30.06.20, 21:40
       poe-poi napisał(a):

       > Oczywiście, ze trzymają się zasady: nieważne kto jak głosuje lecz ważne kto lic
       > zy głosy.
       > I wiadomo, że będą fałszować jak wszystko, włącznie z rzeczywistością,
       > Ale pilnowanie liczących to rola opozycji; jeśli nie dała rady ich upilnować, t
       > o znaczy, że jest słaba.
       > U mnie dwie panie wydawały karty , jeden członek robił za bramkarza, a przecież
       > kandydatów było więcej.


       Cześć Poe : ) Pozdrowienie : )
       Asystowanie komisjom na niższym a nawet średnim szczeblu to nic; po drodze jest wiele pośredników, transport kart itp...wiele czarnych dziur oraz "awarii systemu" , słowem: czyha licho (i zła wola sprzęgnięta z premedytacją). Wiem, polityka - jak w tym przypadku - utrzymania się za wszelką cenę u władzy nie może być czysta i przejrzysta.

       Jednak, wbrew opinii WU, (póki życia) liczę że masa wyborców przeciwna obecnie rządzącym (o ile zawłaszczanie i niszczenie organów demokratycznych można rządem nazwać) będzie na tyle liczna, że nie uda się fałszowanie. Skala byłaby nie do ogarnięcia.
       Ale...! mogą powstać inne zagrożenia. Kiedy było trzeba nie wprowadzono stanu klęski żywiołowej, stać się to może w postaci podobnego, wyjątkowego stanu lub jeszcze innego, jeszcze nieznanego, a wykluwającego się w pieczarach nowogrodzkich pomysłu : (
       Dotychczasowe tzw. "tarcze" posłużyły do wprowadzenia cicho-skryto głównie opresyjnych wobec ludności zarządzeń i praw. Do wykorzystania.
       Bo zbyt wiele mostów przekroczyli zatracając przyzwoitość, aby się nie bali.

       Wczoraj moje Miasto w Centrum zalała ulewa: w ciągu kilku godzin spadł deszcz w ilości spotykanej dotychczas przez miesiąc! Na szczęście w dwie-trzy godziny woda spłynęła do sprawnych kanałów.
       Ciekawe co słychać w Beskidzie? Pozdrawiam ponownie, wyglądając Poi ; )
          • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:00
           to nisza - 19% w Niemczech, bo tam każdy rozsądny człowiek wie czym jest dyktatura. Poziom wykształcenia zdeterminował zdolność analitycznej oceny, stąd takie właśnie głosowanie o jakim piszesz Zorro.
           Niestety z pchełki nie zrobi się skarabeusza.

           a teraz komentarz z netu

           KATARZYNA LENGREN:
           Inteligencjo dorośnij, czyli kac po wieczorze wyborczym.
           Boimy się chamstwa, które jest z siebie dumne, śmieszności na światowym forum, rządów wygadanych cwaniaków obsadzających „swoich” na intratnych stanowiskach.
           Boimy się, że nasz pociąg dziejów, na zawsze zatrzyma się we Włoszczowej, a Misiewicze z osobistym stronniczym Panem Jezusem, będą prowadzić defilady wojskowe.
           Boimy się młodych faszystów, którzy gardłowym gulgotem wyją, żeby zrobić porządek z gejami i działaczek, które w imię Maryi, głoszą adorację uszkodzonych płodów.
           Boimy się jak diabli potęgi milczącego, akceptującego zło i ciemnotę kościoła, boimy się, że na upadającą służbę zdrowia nikogo już za chwilę nie będzie stać…
           Boimy się tylu rzeczy i co robimy? Obgadujemy, obgadujemy, obgadujemy.
           Że ten się przejęzyczył, a tamten ma brzydki garnitur, ta jego żona to jest chyba od niego starsza, i co to w ogóle za opalenizna: nad morzem był, czy w górach?
           Inteligencjo! Wybory to nie festiwal piosenki. Od lat wiadomo, że prezydentami zostają ładniejsi, mniej spoceni, z lepszą dykcją i najlepiej z dziećmi z tyłu, ubranymi na różowo. Tak jest nie tylko u nas ale na całym świecie.
           To wynik wieloletniego odziaływania telewizji, że nie akceptujemy grubych, niemodnie ubranych, mówiących wolniej od innych. W ogóle nie akceptujemy niczego co jest prawdziwe i normalne, tylko pragniemy wielkich spektakli, emocjonujących konkursów, w których „MY WYGRYWAMY”, więc nurkujemy w morzu własnych emocji, gubiąc po drodze majtki zdrowego rozsądku.
           Wygrywamy? Potrzeba mniej więcej cztery miliony, czyli niemal drugie tyle co w niedzielę świadomych ludzi, szczególnie młodych, którzy albo zagłosowali na innych kandydatów, albo nie poszli na wybory, bo im się nie chciało, bo było gorąco i nie chcieli robić tego, co robią podekscytowani rodzice.
           To dla nich, ktoś mądry wymyślił zdanie: Jeśli się nie interesujesz polityką, ona zainteresuje się tobą.
           I jeszcze uwaga do pań – przecież umiecie przekonywać, namawiać i kusić, róbcie to w dobrej sprawie. Zgadzam się, że walczymy z rodzajem nieustępliwej wiary, która nie podlega dyskusji, ale czy jest coś trudnego dla Polek?
           Musimy się obudzić i dorosnąć politycznie – innego wyjścia nie ma.
            • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:03

             Wybory 2020. Rządową "Bitwę o wozy" w Lubuskiem wygrywa gmina zwycięska dla Trzaskowskiego
             Filip Ziarek
             29 czerwca 2020 | 15:52

             "W nagrodę" za najwyższą frekwencję gminy otrzymują od rządu wozy strażackie. Kto zwyciężył w Lubuskiem? Gmina, w której największe poparcie miał Rafał Trzaskowski.


             Wozy strażackie stały się zachętą dla obywateli do pójścia na wybory prezydenckie. Zgodnie z obietnicą resortu Mariusza Kamińskiego, w każdym województwie, gmina do 20 tys. mieszkańców z najwyższą frekwencją w pierwszej turze, otrzyma wóz wart 800 tys. zł.

             - Nie wolno korumpować ludzi wozami strażackimi. Może dojść do tego, że w tym konkursie wygra jednostka strażaków, która jest dobrze wyposażona. A co z tymi jednostkami, gdzie brakuje sprzętu? Dalej będą braki - komentował rządowy pomysł poseł Waldemar Sługocki, szef lubuskiej PO.


             GW.

             Podeślą im pewnie coś z demobilu (jak w filmach Chaplina)
               • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:08
                https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/106168044_1505557422951104_8225113958050052704_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=wMd8sWaPCc8AX9ky5kf&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=a4524b1a2a8d6366466d936ecece8719&oe=5F1F7DE6

                i doskonała kontra idiocie w sam podbródek z mańki:

                Zajmijcie się lepiej powodzią w Małopolsce i Podkarpackim, którym obniżyliście nakłady na inwestycje przeciwpowodziowe.
                  • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:13
                   Ryszard Terlecki grozi: Nie oddamy Polski Trzaskowskiemu.

                   www.wiesci24.pl/2020/06/29/ryszard-terlecki-grozi-nie-oddamy-polski-trzaskowskiemu/?fbclid=IwAR0uX1zcUE-J269bs5R1iphmtU3DkH8_WeED_Tf3dU5IUzFUJKIX2gop-7s

                   I pozamiatane!
                   • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:18
                    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/106448937_3328267580530658_1737517641519964079_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=FNWpFijpvigAX-r0SRN&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=7&oh=d08e2372bf52660ee45fa055fe8dc225&oe=5F208363

                    A to jest dwóch przedstawicieli elektoratu Dudy złapanych przeze mnie na zrywaniu banera z ogrodzenia. Jak tłumaczyli się policji po prostu jeden miał potrzebę oparcia się o ogrodzenie i... stało się. Policja odmówiła ścigania wykroczenia z urzędu (zerwanie materiału wyborczego i zniszczenie), bo.... delikwentów było dwóch a ja jeden, więc i tak mają więcej świadków smile . Widać, że kandydat Duda w Raszynie sięgnął po strategiczne rezerwy. Ciekawe czy od Piątku te "strategiczne rezerwy" będą prosiły o "5 zeta" tylko ludzi popierających Dudę, czy tak jak zwykle wszystkich. No, na mnie już nie mają co liczyć smile . Jbc to powiadomienie zrobię dziś sam, jako obywatel.

                    z netu

                    I pozamiatane!
                    Lepiej nie interweniuj, bo już jutro dostaną dobrze płatną synekurę, a ciebie będą ciągać po prokuraturze.
                     • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:24
                      Prawicowy publicysta chce obozów dla sympatyków Trzaskowskiego. "To nie są Polacy".

                      natemat.pl/313267,mariusz-max-kolonko-o-obozach-pracy-dla-zwolennikow-trzaskowskiego-wideo?fbclid=IwAR38TUb_lG3glNNwyw7v4qzumoqhl44RKOhvoqwSaG98o5w-oc-vKsCW2Qc

                      biedne świrzę.
                      • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:25
                       Telewizja Polska nie spełniła swojego regulowanego prawem obowiązku informowania w sposób obiektywny i bezstronny w czasie kampanii. Funkcjonowała jako narzędzie prowadzenia kampanii urzędującego prezydenta - stwierdził szef misji OBWE, która obserwowała wybory w Polsce.

                       GW

                       I co w związku z tym?
                       • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:33
                        Kolejny dowód na naszą opiniotwórczość!

                        PiS po wyborach wprowadziło do spółek Skarbu Państwa 57 osób. Zapłata za I turę?

                        www.wiesci24.pl/2020/06/29/pis-po-wyborach-wprowadzilo-do-spolek-skarbu-panstwa-57-osob-zaplata-za-i-ture/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork&fbclid=IwAR3Zg8Qu76ZhozCTrq8GhQ4IRsMPHiphLDd-C0Hfvw0oTOQprHxBOMxrYQo

                        Teraz trzeba sprawdzić, w której komisji wyborczej zasiadali.
                        • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:41
                         www.dw.com/pl/wybory-prezydenckie-w-niemczech-wygrywa-trzaskowski/a-53982949?maca=pl-Facebook-sharing&fbclid=IwAR1efqFvle1bcRSZdEJi4F__yTrm34DJn1aeljOYisZ5GpKz4vo_0u_BCLU

                         A trzeba pamiętać o skandalu jaki wolskie wadze zgotowały Polonii w Monachium.
                         • wscieklyuklad Re: Duo-pol 29.06.20, 19:44
                          Wielu przedsiębiorców, którzy liczyli na zwolnienie z ZUS za marzec – maj bieżącego roku, srodze się przeliczyło. Zamiast dostać ulgę, stracili pieniądze - pisze w poniedziałek "Dziennik Gazeta Prawna".

                          "Tarcza antykryzysowa miała uwolnić biznes od ciężaru składek za trzy miesiące, gdy panowała pandemia. Część przedsiębiorców, po otrzymaniu z ZUS informacji o zwolnieniu ze składek, przeciera dziś oczy ze zdumienia. Nie dostali tego, na co liczyli (1431,48 zł za każdy miesiąc)" - czytamy. Według dziennika, stało się tak, gdyż "ZUS zaliczył wszystkie nadpłaty na poczet bieżących składek za kwiecień – maj, a zwolnił tylko z tego, co zostało po potrąceniu nadwyżki".

                          "Słowem, jeśli ktoś miał nadpłatę np. 400 zł, to za kwiecień został zwolniony na kwotę 1031,48 zł. Jeżeli jego nadpłata wyniosła 1430 zł, to dostał zwolnienie na 1,48 zł. W najgorszej sytuacji znaleźli się ci, u których nadpłata przekraczała dwukrotność miesięcznych składek. ZUS zaliczył ją na poczet kwietnia i maja br., więc nie przyznał żadnej pomocy. Najlepiej wyszli na tym ci, którzy nie mieli na koncie ZUS żadnych wolnych pieniędzy" - napisano.

                          onet.pl

                          Ojtamojtam. Ale mają obniżony wiek emerytalny więc niech nie kręcą żydolewackimi najwrami.
                         • poe-poi Re: Duo-pol 02.07.20, 12:01
                          Dlatego uważam, iż każdy mąż zaufania zaraz po sporządzeniu dokumentu zbiorczego, powinien zrobić jego zdjęcie i natychmiast przesłać do sztabu - będą mieli pełną dokumentację przed robieniem szwindli w następnych etapach i "pomyłkach" exitpolu
                         • poe-poi Re: Duo-pol 02.07.20, 12:07
                          P.S. Jeszcze jedno: mężowie zaufania R.T nie powinni być z łapanki - mendy pisowskie na pewno będą próbować wstawiać do komisji swoich koni trojańskich .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka