Dodaj do ulubionych

Ptzykry- fka

09.03.21, 19:00
Bryty na kolana obalone i trwale w dodatku!
W Wietrznym SORze tornado się teraz przetacza, a rzesze prawiczków deliberują nad pisemnego odporu dania a Megan Małpul i Harego w błocie wemselwnym utopienie.

Rasistowski reżim o post/neokolonialnych korzeniach/zapędach, który w dupsko zbierał już w Zulusa Czaka czsach, zdemaskowanym został i do atomów spotwarzon.
Na nic Kłinowej przez balustradkę na widok Czarnego Luda (Obama) wychyły, do luftu o otwartości rasowej zapewnienia, sejwu na horyzoncie ni dudu.
Mały Łuczek i tak nie mieni się śnieżnobiałym, nieskalanym skinu ubarwieniem, wprawne oko dostrzeże domieszkę czerni identyczną z chmur kolorem jakie się nad Narodu Zdrajcami zebrały.
Na nic pieski ze schroniska wydobyte. Gówno znaczą gównem klepisko przed bieda-cahtą znaczące kurki i jurne kogutki. Te złotych jaj nie znosząc, jaja se z Królestwa czynią a na Świata pośmiewisko stawiają.
Niewolnictwo - ot to co neoimperializm trawi.
Bredzix był tego nieuniknioną konsekwencją - wstyd można teraz trawić na własnych klifach a śmiech czy oburzenia głosy w czasach sztormów wciaż jeszcze zimowych przez kanał Lamansz się nie niesie.

Czas na tworzenie fundacji wspierającej zniewoloną parę - dla Polaków o sercach gorących to okazja niebywała, jako że lada dzień można odpisać procent z podatku na cele zbożne - jedyny szkopuł to wpis do sadowej księgi bo przecież trza jakiś numer konta obdarowanego nędzarza podać.

Bidule przeputały 10 melonów funciaków - spadku po mamuni Pana Młodego a każdy Rozsądny Polak wie przecież, że za 50 milionów złotych nie da się przeżyć dłużej niż miesięcy kilka, nawet mając kurze jaja za darmochę.

Spoko! Siła miłości przezwyciężyła ryzyko Dramatu.
Zakochany mąż wraca na komnaty, a tam Matka Karmiąca ślozami zalana tęsknie ku kozikowi na komodzie z Ludwika XIV czasów leżącemu spogląda a rękaw robronu podwija miejsca na cięcie nadgarstka wypatrując.
Ten ślozy ociera, Maleństwo w Ramiona porwawszy kołysze Godsejwwekłin nucąc - przekleństwa erzac.

Pic na wodę fotomontaz?

Według jedynego już na portalu forum jakim jest Podwórko wszystko to jest żydolewacką prowokacją.

Po pierwsze primo - Wyspa nie odcięła się od zamorskiego świra na stolcu w latach poprzednich.
Rasista trampek sekował mniejszości - choć te, podobnie jak wolskie chłopstwo popańszczyźniane wielbiąc bat na plechach co wyniesione w genach rabów - in gremio zagłosowały ponownie na świra - wywiad czarnej prowokatorki x półczarną reprezentantką piątej wyspiarskiej kolumny był więc zwykłą zemstą a zarazem próbą ponownego przejęcia kontroli nad światem przez żydolewacką administrację Bajubajdena, którego sukces na Wyspach przyjęto dość chłodno - od pory roku niezależnie.

Ale jest jeszcze po drugie primo!

Oto świński matołek - syn Jaśka - otworzył wierzeje szkolne.
To rozpoznanie walką przed ostatecznym otwarciem pubów dla chętnych chlania z kubków zroszonych plwociną skażonych SARSEM i pobieżnie tylko spłukanych przez "Polaczków na zmywakach".

Wybuch pandemii w okresie okołoświątecznym to niemal pewnik.
I dobrze, gdyż unikniemy tysięcy zakochanych w tradycji Wolaków mknących dziesiątkami samolotów, by wszamać baranka z cukru i pobłogosławić jaja.

Niewykluczone, iż część z nich zniosą nawet kury biegające po klepisku nad Poto Makiem.
W sam raz na Wielkanocny mazurek.
Dąbrowskiego naturalnie, bo jakże by inaczej.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka