Dodaj do ulubionych

Czarny wdowiec

16.05.21, 10:40
Żoliborz, Anin, Żytnia, Wola
wprost żwawo kroczą chłopcy kaczora
a na lewicę mają szprycę
bo te pisiaki, fajne chłopaki są

Czuwaj wiaro i wytężaj słuch
pręż do ciosu brzuch, pracując za dwóch!
Nadstaw tyłek na pisoni but
przekaz prosty jest jak drut!


Żydolewactwo zapędzono w narożnik bokserskiego ringu i kopem w jajczęta powalono na deski. Wyliczanka do dziesięciu jest całkowicie zbędna, a rzucanie białego ręcznika - białej flagi męczennika - daremne.
Ekonomiczny debil JPZICHK załatwiło mafii władzę na nieskończoność, gdyż zaprzęgając rzesze genialnych pijarowców skleciło program, z którym nie da sie polemizować nawet w odniesieniu do kropki.
Symbolem zwycięstwa totalnego jest symbol kondomwencji mafijnej - kontur Wolski ujęty siecią mafijnej pajęczyny, z której nie ma ratunku, gdyż tkaczem jest Czarny Wdowiec (choć faktycznie kawaler).

Jakiekolwiek próby krytyki, polemiki, negacji mniej lub bardziej logicznej/agresywnej są z góry skazane na klęskę, gdyż dowolny opozycyjny projekt - odmienny od mafijnego - będzie atakiem na Wolskość, Wolaka, Wolkę i Wolskę wywołującym w Powstałym z Kolan Suwerenie odruch wymiotny i działanie kontra - czyli dozgonną władzę pisonii.

Jaka jest perspektywa na najbliższe dwa lata?
ŻADNE z konkretnych zobowiązań nie zostanie dotrzymane - obiecanki-macanki przerabialiśmy już przez ostatnie blisko pięć lat. Na jedynym już na portalu GW forum opiniotwórczym jakim jest Podwórko, tysiące razy dokumentowaliśmy (i nada będziemy to czynić) rozwałkę kraju i jego demokratycznych fundamentów.
Nie zrealizowano ŻADNEGO projektu propaństwowego - pierdolenie matołuszka, hałhała i reszty mafii zmanipulowało skutecznie rzesze niedouków i nieudaczników, których jedynym życiowym marzeniem było/jest zgnojenie tych, którym się udało, a jakich nazywają totalną opozycją.
Co zostanie zrealizowane?

Obciążenie podatkami klasy średniej i prywatnej inicjatywy (ku uciesze motłochu, który dodatkowo zrekompensuje poczucie porażki życiowej sporą kasą zasilającą konta nierobów i cwaniaczków)
Sypnięcie kasiorą rodzinom wielodzietnym, chłopstwu, emerytom o niskiej emeryturze- głównym wielbicielom mafii.
Zbudowane zostaną dwie wieże capa di tutti capi - nie będzie już potrzebne zezwolenie na ich wzniesienie - płaski dach wieńczący te budowle nie będzie przeszkodą, choć przecież zawsze można umieścić na wierzchołku postać Chrystusa (logo inkarnowanego) lub krzyż a nie ma w Wolsce nikogo, kto takiemu by się symbolowi przeciwstawił.

Dwa lata to wystarczający okres dla uzasadnienia braku realizacji pozostałych obietnic (poza demolką prawodawstwa/sądownictwa, oświaty od przedszkola po wyższe uczelnie włącznie) - to okres, w którym mafia będzie "zbierać" fundusze na ich implementację. Tak będzie aż do następnej kampanii wyborczej, w trakcie której padną zapewnienia, iż wbrew totalnej opozycji jesteśmy "już blisko" spełnienia marzeń Wolactwa ale do tego będą potrzebne kolejne głosy poparcia.
Te zapewnienia będą prawdopodobnie i tak zbędne, gdyż kolejne i kolejne i kolejne wybory zostaną i tak sfałszowane.

Innymi słowy na czarnego wdowca antidotum już brak.
Cała nadzieja, że po Polexicie młodzież ruszy wreszcie dupska znad smartfonów i stolików w ogródkach restauracji miejskich.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 10:46
   Magdalena Środa
   Mamy Nowy Ład... na zgliszczach demokracji, resztkach konstytucji, na zniewolonych sądach, na partyjnej propagandzie, na szczątkach praw kobiet i nienawiści do LGBT, na fundamentalizmie religijnym i pełnym zblatowaniu autorytarnej władzy z kapitalistycznym Kościołem, na ciągłych zamachach na kulturę i naukę....
   Na tym "ładzie" rząd zamierza: zwiększyć konsumpcjonizm, elektryfikację wsi i wolną amerykankę w sferze budownictwa (co tam klimat! co tam ekologia!), przekupywać PiSowską rodzinę by rodziła, rodziła i rodziła (ciekawe, która kobieta przy obecnej ustawie zdecyduje się na trzecie, drugie a nawet pierwsze dziecko; dziś zachodzenie w ciążę to jakiś ekstremalny sport), kontrolować lekarzy i pielęgniarki (względnie ściągać ich z zagranicy, bo nasi nie chcą pracować za grosze).....
   Jest tam kilka dobrych pomysłów ale chętnie wymieniłabym je za normalność i demokrację.
   • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 10:47
    Pięciolatka PiS, czyli powrót do PRL
    Mateusz Morawiecki lekko się wysypał nazywając „pięciolatką PiS” okres wdrażania projektów społecznych i gospodarczych przez ekipę Jarosława Kaczyńskiego. Pięciolatka to określenie nawet nie z PRL, tylko Związku Radzieckiego. Przymierającemu głodem społeczeństwu obiecywano gruszki na wierzbie za następne pięć lat, dziesięć lat, następne dziesięć i jeszcze następne, i jeszcze, i jeszcze….
    Polski Ład, to nowa nazwa Nowego Ładu, którego założenia opowiedzieli wreszcie przywódcy PiS na konferencji prasowej 15 maja. W swoim ulubionym biurokratycznym stylu podzielili projekt na pięć „filarów”. Zastanawiając się nad ich treścią, należy je nazwać trochę inaczej niż autorzy:
    pierwszy filar - upaństwowienie służby zdrowia,
    drugi – przywileje podatkowe kosztem inwestycji i oszczędności firm,
    trzeci – emerytura zachęcająca do pracy,
    czwarty – mieszkania za cudze pieniądze,
    i piąty – inwestycje, ale tylko państwowe.
    Żaden z występujących nawet się nie zająkną w sprawie tego jak będą finansowane te wszystkie zadania. Trudno się dziwić. Możliwości zdobycia dodatkowych środków są ograniczone: dodatkowe podatki, składki i inne daniny (głównie od przedsiębiorców), inflacja i rosnące zadłużenie – także przyszłych pokoleń. Z niektórych deklaracji wynika, że model wzrostu ma być oparty o stworzenie w Polsce zaplecza produkcyjnego dla Europy. To mrzonki. Nie da się zastosować chińskiego modelu gospodarczego w państwie z rozbudowanym socjalem i urzędowo podnoszonymi wynagrodzeniami. Sukces państwa środka opierał się między innymi na dumpingu kosztów pracy i podatkowym. Tego się nie da pogodzić z innymi obietnicami Polskiego Ładu.
    Przyglądając się bardziej konkretnym deklaracjom te wątpliwości narastają. Wzrost wydatków na opiekę zdrowotną do ponad 6% w 2023 i 7% w 2027 roku, to postulat nie nowy i nierealizowany nawet pomimo wcześniejszych obietnic podniesienia wydatków do 6%. Ma być poparty reorganizacją służby zdrowia, tak żeby „działała szybko na wszystkich poziomach”. Ta reorganizacja brzmi groźnie, ponieważ w rozumieniu tej ekipy usprawnienie oznacza zwykle upaństwowienie.
    Biorąc pod uwagę, że służba zdrowia jest finansowana nie tylko z budżetu, ale również przez samorządy, firmy ubezpieczeniowe, prywatnych inwestorów, organizacje pozarządowe i pacjentów, łączne wydatki na służbę zdrowia (według szacunków ekspertów analizujących całokształt przychodów) to ok. 11%. Jeżeli wzrost wydatków z budżetu będzie związany z upaństwowieniem, a więc odcięciem innych źródeł przychodów, może się okazać, że te docelowe 7% to jest ograniczenie przychodów placówek medycznych, a nie zwiększenie. Nawet jeżeli składka zdrowotna (czyli de facto podatek) pójdzie znacząco w górę.
    Wyższych składek i podatków od przedsiębiorstw nie złagodzą przesunięcia progów podatkowych. Wręcz przeciwnie, raczej spowodują wzrost kosztów produkcji dóbr konsumpcyjnych, a co za tym idzie przyspieszą inflację, która i tak jest najwyższa od dziesięciu lat.
    Tym bardziej, że majstrowanie przy podatkach ma dwie strony. Jeżeli ktoś może zapłacić mniej, to znaczy, że ktoś inny musi wpłacić więcej. Czyli przedsiębiorcy, którzy w trakcie pandemii zamykali lub zawieszali firmy, teraz zamiast pomocy państwa dostaną wyższe, progresywne podatki.
    Inflacja dotknie także emerytury. Widząc jakim błędem było obniżenie wieku emerytalnego, rząd deklaruje, że zatrudniony, który zrezygnuje z emerytury i pozostanie w pracy będzie zwolniony z podatku dochodowego.
    Podobnie z 500+. Politycy zamiast zrewaloryzować tę sumę obiecują po 12 tys. na każde drugie i następne dziecko. Tylko, że efekty niżu demograficznego są takie, że nowych urodzeń będzie coraz mniej z przyczyn obiektywnych. Taniej wychodzi zapłacić z góry za dwa lata niż podnosić świadczenie obowiązujące przez lat 18. Czy to pierwszy krok do faktycznej likwidacji 500+?. Oby tak było, bo jak wielokrotnie zwracałem uwagę, ten program przynosi więcej szkód niż pożytku.
    Premier chwalił się, że od 2015 roku oddano w Polsce prawie milion nowych mieszkań. Szkoda jednak, że nie dodał, że rządowy program „Mieszkanie plus” okazał się katastrofą. A deweloperzy i kupujący korzystają z niskich stop procentowych w bankach, które powodują, że bardziej opłaca się inwestować w mieszkania niż oszczędzać. Polityka rządu ma na to wpływ… właściwie żaden. Za to gwarancje kredytowe, oferowany przez administrację wkład własny i umorzenia kredytu w zależności od liczby dzieci wygląda jak kolejne przekupstwo wyborcze, które skończy się podobnie jak 500+. Zerowym praktycznie wpływem na demografię, a wykluczeniem kolejnych grup społecznych z rynku pracy. Nie licząc dodatkowych obciążeń budżetu, który przecież ma realizować inne „wielkie cele”.
    Te następne cele to inwestycje. Jak stwierdził premier Mateusz inwestycje „skupią się na transporcie”, a planowanych jest 2,5 tys. kilometrów nowych dróg i autostrad. Zapomniał tylko, że aby rosły inwestycje prywatne potrzebna jest nie tylko infrastruktura, ale przede wszystkim przejrzysty system podatkowy i ograniczenie biurokracji. Wszystko wskazuje na to, że będzie raczej odwrotnie. Wtedy największa korzyść z tych autostrad przypadnie państwowemu de facto Orlenowi, który będzie miał więcej lokalizacji na stacje benzynowe i sprzedaż gazet.
    Polski Ład przewiduje też przynajmniej kilka ciekawostek, które wyglądają jak kopie przepisów obowiązujących w latach 60-tych czy 70-tych w PRL. Takich jak wprowadzenie statusu artysty zawodowego, czyli urzędnik będzie decydował czyja praca jest twórcza, a czyja nie. Pomysły ustawy o rodzinnym gospodarstwie rolnym i kodeks rolny wygląda – po doświadczeniach z zakazem sprzedaży gruntów rolnych – jak przywiązanie chłopa do ziemi. No bo przecież, jak stwierdził wicepremier do spraw bezpieczeństwa, „Prawo i Sprawiedliwość reprezentuje polską wieś” i „wielka sprawa polskiej wsi” to jeden z kluczowych problemów.
    Nie wyjaśnił jednak czy pomysł, aby „rozbudowywać zamki i pałace” dotyczył poprawy jakości życia na wsi. Być może odnosił się do doświadczeń prezesa Obajtka, który pokazał, jak można prywatny pałac wyremontować za publiczne pieniądze.
    Można tak rozwijać zagadki Polskiego Ładu w nieskończoność. Także tę, dlaczego projekt, który od wielu tygodni nazywał się Nowym Ładem nagle zmienił nazwę. Spindoktorom, którzy dyskutowali nad tym czy wybrać nazwę bardziej konkretną czy bardziej patriotyczną, proponowałbym do rozpatrzenia jeszcze jeden tytuł: „Obietnice, obietnice…”.

    z netu
      • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 10:53
       Warzecha: Zarabiasz na rękę więcej niż 7 tys.? Jesteś wrogiem klasowym i będziesz dojony [KOMENTARZ]

       wiadomosci.onet.pl/opinie/warzecha-zarabiasz-na-reke-wiecej-niz-7-tys-bedziesz-dojony-komentarz/9sb92z2?fbclid=IwAR2OBxaPnlXETRnuFNcsFJ9z_2AS9gVJBIXQUvhEgi6S_OpUMaS-hHyBBj0
        • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 10:54
         Polski Ład, czyli wspaniała fantazja o poprzedniej cywilizacji
         Michał Sutowski

         krytykapolityczna.pl/kraj/polski-lad-kaczynski-zjednoczona-prawica-komentarz-michal-sutowski/?fbclid=IwAR1gV55mu1Hm66o3sugVoo5e8yF3OQDszNXvmmDQgqIzqz56D9kZBWju2nI#.YKC8Kghya9Y.facebook
          • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 10:55
           Nowy nie-ład tym się skończy, że cały Polski biznes zarejestruje się w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, na Karaibach.
           Podatków NIE BĘDZIE w POLSCE nikt płacić.
           Kaczy s.syn znalazł ofiary, kto ma zapłacić za rozdawnictwo - prowadzący działalność gospodarczą. Z dnia na dzień podatki wzrosną w tej grupie o 100% Ale też zaraz znajda się firmy księgowe, które poprowadzą nam działalność zdalną z Czech, Niemiec, ... Tyle chciwy gad zyska że nic, a wręcz straci podatników

           z netu
             • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 10:58
              Z Nowego Ładu najbardziej utkwił mi w pamięci pomysł nauczania w szkołach osobno historii Polski. Drukują się więc nowe książki i nowe pieniądze. Ludzie z kieszeniami i głowami wypchanymi papierem są tak łatwi do podpalenia, nienawiścią. A po wymierzeniu sprawiedliwości oko za oko, wszyscy walczący ślepną.
              Głupota jest też rodzajem ślepoty. Lud się więc cieszy z Nowego rozk-Ładu państwa. Popiskiwania pedałów, ulicznic i komuchów nie mają znaczenia w marszu po przyszłość, której nikt nie zobaczy. Zamiast na pal wbić pohańców na ruszt grilla i polać sosem propagandy. Polska już grilluje w ogródkach i świętuje, jak zwykle swoją klęskę, demokracji w 2023.

              Manuela Gretkowska
              • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 10:58
               Prezentacja programu Zjednoczonej Prawicy w jego najważniejszych, czyli finansowych i fiskalnych elementach, była opowieścią pełną hipokryzji, przemilczeń, przeinaczeń i manipulacji. W pewnym sensie była to nawet opowieść sprytna, wygłoszona tak, żeby sprawiać wrażenie, jakby prawie wszyscy mieli zyskać, a nikt nie miał stracić. To oczywiście nieprawda – nawet na najbardziej ogólnym poziomie.
               Za/Onet.pl
                      • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 11:16
                       Media ogłosiły, że sądy popełniają coraz więcej błędów. "Z danych statystycznych wcale to nie wynika" - mówi sędzia 👉Anna Wypych-Knieć - przewodnicząca Zespołu ds. Prawa Cywilnego Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia", która w Radio TOK FM analizowała dane Ministerstwa Sprawiedliwości o liczbie wyroków, które utrzymują się w II instancji.
                       📕Sędzia wskazała, że z danych dostępnych na stronie Ministerstwa wynika tylko tyle, że 60,4 procent wyroków zostało utrzymanych w mocy. Z danych nie wynika zaś, co stało się w pozostałych sprawach. Mówiła, że kiedy np. wnosimy 10 apelacji od dziesięciu wyroków i 5 spośród nich jest utrzymanych w mocy, a w pięciu innych strony zawarły ugodę to wtedy te wyroki są uchylane, bo sąd odwoławczy umarza postępowanie.
                       📕Wyjaśniała, że w statystykach prowadzonych przez sądy są jeszcze inne rubryki, tj. ile wyroków utrzymano, ile zmieniono (np. zasadzając kolejne elementy roszczenia, które stały się wymagalne dopiero po wyroku sądu pierwszej instancji), ile spraw przekazano do ponownego rozpoznania, a także „inne” rozstrzygnięcia (np. wspomniane uchylenie wyroku z powodu zawarcia ugody i umorzenia postępowania).
                       📕Dodała, że powodem zmiany wyroków może być też np. wydanie przez SN czy TSUE orzeczenia, które wskazuje na konieczność określonej interpretacji danego przepisu.
                       ◾Cała audycja⤵️⤵️⤵️
                       audycje.tokfm.pl/.../105890,Media-oglosily-ze...
                       ◾O danych statystycznych można przeczytać tutaj⤵️⤵️⤵️
                       www.rp.pl/.../305109990-W-2020-r-polskie-sady...
                         • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 12:19
                          Jad,
                          nowy polski jad Kaczyńskiego przejmuje inicjatywę propagandową partii przestępców i okupantów.
                          Tak, jak „dobra zmiana” oznaczała partyjne zawłaszczanie państwa, przestępców w rządzie i na ulicach, izolację międzynarodową, bałagan kompetencji, rządy propagandy i kłamstwa, wszechobecne złodziejstwo „rasy panów”, wulgaryzm religijny, dewastację zdrowia, edukacji, przyrody, …, tak nowy „polski ład” to zapowiedź dalszej władzy PiS-u i rozdawnictwo dóbr unijnych dla swoich.
                          Czy ktoś widział jakiś ład tam, gdzie jest PiS?
                          Przecież Kaczyński to bałagan, brud, niezasznurowane buty, koszula wychodząca ze spodni, łupież na głowie i rozpięty rozporek oraz bataliony chroniących ten bałagan policjantów, służb specjalnych i wojska.
                          Kto tu widzi ład?
                          Kaczyński zebrał projekty uchwał złożonych w sejmie przez opozycję i zrobił z nich swój program. Sprytny manewr oparty na złodziejstwie odbiera opozycji inicjatywę i stawia ja w trudnej sytuacji politycznej. Nic więcej.
                          To następny dowód na rządy PiS-propagandy i tylko propagandy.
                          Ty mi jednak marzeń Kaczyński nie wybieraj i nie narzucaj. Może moim marzeniem nie jest Twoja dyktatura zakryta propagandą i wiarą, nośne hasła „dobra zmiana”, nowy „polski ład”, „dotrzymujemy słowa”? A to, dlatego, że to puste hasła, bez treści, czyste kłamstwo w mafijnym układzie niegodziwych krętaczy.
                          Czekam na resocjalizację Kaczyńskiego w celi dla 15 osób przez kilka lat. Przynajmniej osadzeni w każdej chwili, mogliby spojrzeć w oczy oszusta, bolszewika i kanalii, który zdewastował Polskę.
                          Nie wierzę w żaden PiS-owski „ład”, jestem pewny, że to kolejny JAD.
                          Adam Mazguła
                         • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 17:33
                          Uważam, że program Zjednoczonej Prawicy „Nowa Polska/Nowy Ład” jest bardzo dobrym zaproszeniem do zabawy, co by się chciało mieć i jakie marzenia spełnić. Lubię sobie wyobrażać różne rzeczy, bo - podobnie jak z programem zaprezentowanym w sobotę - nie wiąże się z tym absolutnie nic. Taka lista marzeń, którą i tak zacznie realizować Sasin (więc nic z tego nie wyjdzie, a pieniądze znikną). Mój program wygląda tak: wszystko za darmo.
                          Każdej osobie działeczka z grządkami i basenem. Program wybudowania tysiąca bibliotek. Lekcje punk rocka w każdej klasie. Milion nowych hamaków rozwieszonych w parkach i na skwerach (drzemka prawem człowieka). Do tego karanie za wpieprzanie się w cudze życie, tęczowa flaga na budynku Sejmu oraz całoroczne czereśnie, bo nie mam cierpliwości czekać na nie do czerwca.

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 18:02
                          Na ok. 16 mln pracujących przypada ok. 5 mln osób niepracujacych. To osoby w wieku produkcyjnym, a więc nie wykluczone z rynku pracy przez wiek, choroby itp. Ponad 3 mln to osoby po zawodówce. Lewica powie mi dlaczego przedsiebiorca ma dokładać na tych którym się nie chce?

                          Z netu

                          To proste! Bo przedsiębiorca to kułak jest!
                         • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 18:07
                          Nowy Ład już ogłoszony.
                          Patologiczne podejście do osób ambitnych, wykształconych i aktywnych przypomina bolszewickie i stalinowskie metody z zamierzchłych, pochmurnych czasów.
                          Jak bowiem można inaczej ocenić podwyższenie opodatkowania ludzi na etatach, tych najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.
                          Tych, którzy przez swoją determinację przebrnęli przez studia wyższe, którzy dalej kształcili się i specjalizowali aby osiągnąć level expert i być creme de la creme rynku pracy.
                          Historia świata, jak również historia Polski współczesnej pokazała, że to droga do nikąd i ślepa uliczka.
                          Jednostki warte wysokich pensji najczęściej są kreatywne i to one wyznaczają kierunki rozwoju.
                          Niestety dzisiejsza linia światopoglądowa „PiS”u i „Nowej Lewicy” (która nota bene nie ma już kompletnie niczego wspólnego ze zdroworozsądkową „lewicą”) woli inwestować w populizm i przeciętność.
                          Górę nad ekonomiczną mądrością i logiką biorą statystyki i słupki poparcia politycznego tłumów.
                          PiS opanował życie na kredyt do perfekcji. Pandemia - zdawało się - mogła obnażyć zadłużenie kraju, wykazać słabość onegdaj zjednoczonej prawicy i w rezultacie na podbudowie afer Obajtków i innych cwaniaków pognać ten rząd. Środki unijne i tak by nie przepadły. Wystarczyło cisnąć i cisnąć. Do bólu. Do skutku.
                          Jednak los zadrwił i podsunął Nową Lewicę, Polskę 2050 Hołowni i PSL, zgodnie głosujących z Kaczyńskim, przez co PiS teraz katapultuje się w sondażach na same szczyty. Nowa Lewica trzyma się szelek bankstera i też ma apetyt na frukty z kolaboracji.
                          Nadchodzą ciemne chmury....

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 18:25
                          Rząd Morawieckiego wysłał do Komisji Europejskiej Krajowy Plan Odbudowy, gdzie wiek produkcyjny określa na 15 do 74 lat.
                          ❓ Czyli partia Kaczyńskiego planuje podniesienie wieku emerytalnego do 74 lat?
                          👉🏻 A od 15 lat obowiązkowe praktyki robotnicze?
                          🔷 Jednocześnie w tym samym dokumencie rząd PiS prognozuje, że w 2040 liczba ludności Polski zwiększy się o 303 tys. osób.
                          🔸 A przecież wiadomo, biorąc pod uwagę prognozy demograficzne, że aby tak się stało trzeba do Polski sprowadzić 2,3 mln emigrantów, którzy zechcą mieć liczne potomstwo i którzy... będą nas leczyć, bez wymagania znajomości polskiego, bo brakuje lekarzy

                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/187548659_2953022001647803_413446451828942667_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=0zibgCkiDmAAX-lWaLm&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=bcfc07f15042590d22577bfd6ef9eab0&oe=60C6486D
                         • wscieklyuklad Re: Czarny wdowiec 16.05.21, 19:03
                          Jak mówiła w TOK FM Karolina Kowalska, większość medyków pracuje na samozatrudnieniu, więc zapowiadana przez PiS liniowa składka zdrowotna uderzy również w tę grupę. - Wielu z nich powiedziało, że nie będzie już pracować ponad siły. Nie będzie pracować "na podatek Morawieckiego" i to jest dosłowny cytat - wskazała dziennikarka "Rzeczpospolitej".

                          I susznie! Większość emerytów odejdzie z zawodu i kaczelnik będzie musiało sprowadzić tysiące i igrantów bo system padnie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka