07.12.22, 20:35
Dla odwarznyh!

I wreszcie nadeszła chwilą, którą od lat prorokowała jedyne już na portalu GW forum opiniotwórcze jakim jest Podwórko!

Wciskano nam kit, że Niemce podobnie jak Ałstria to kraje o wzorcowej demokracji, której Nasza Nayukochańsza Oyczyzna nigdy nie osiągnie.
I co?
Faszyści zaatakowali!
Próbowali dokonać zamachu stanu i za pomocą politycznych mordów i ataku na Bundestag obalić Demokratycznie Wybrany Rząd i zaprowadzić wojskowy dyktat!
Mackami sięgali do faszystowskiej Ałstrii i faszystowskich Włoszech!

Lewackie struktury państwowe chwilowo opanowały sytuację, lecz z cała pewnością można stwierdzić, iż to nie koniec puczu!

Gdybym mieszkał w Dojczland czy Ałstrii w te pędy pakowałby walizki i dawał drapaka do Wolski nim dojdzie do czystek etnicznych z ryzykiem Dania gardła nawet jeśli zdradziło się kraj oyczysty i przyjęło paszport uciekiniera- zdrajcy!
Obserwuj wątek
  • dunajec1 Re: Kraj 07.12.22, 22:53
   Krucazekas , to sie pojebalo, teraz wschod wazny,hmmm, a ja to co?Wschod czy dalej te "zgnily zachod"?
   Heeeeeeelppppp.
   • wscieklyuklad Re: Kraj 08.12.22, 15:46
    Dramatyczna, międzynarodowa akcja unicztożenja świrów prawicowych, od których bardziej na prawo jest już tylko ściana.
    Hajnriś trinadcatyj - szlachetka o neotargowickich zapędach - w raz z kliką PRAWNIKUF I LIKOZY (ja, ja wolksvagen) chciało obalić Demokratycznie Wybrany Rząd i przywrócić monarchię z unym jako cysorzem przywracając ustrój odpowiadający czasom Wtaroj Rzeszy!
    Chciano wykorzystać znajomość pomieszczeń Bundestagu jednej z zamachowczyń, która w nim zasiadała i dzięki temu znała każdy zakamarek budynku. Scenariusz miał być zbieżny z atakiem bojówek świra zza Ołszynu z tym może wyjatkiem, ze zamiast poroża karibu, mieli wdziać na puste czerepy pikielhauby.

    AFD wydało z siebie wypierd oburzenia - najwyraźniej została ubiegnięta w pościgu ku tronom.
    Negujące struktury państwowe wyraziło nadzieję, że instytucje krajowe dadzą skuteczny odpór bandzie świrów.

    Apropołs - naszczalniczę musiało być doskonale poinformowane (przez kacapstwo oczywiście) o planach przewrotu o czym świadczą nieustanne ataki wszystkich mafijnych paranoicząt na naszego zachodniego sąsiada, a także kontynuowany przez dziada z Żoliborza skok na wymiar sprawiedliwości a ostatnio także na likozy.
    Jeśli uwzględnić, iż w grupie kilkudziesięciu śmiałków było sporo przedstawicieli tych dwóch grup zawodowych, to łatwo uznać Wielgość Genitalnego Fjuturysty z Mickiewicza, które wiedziało w czyich szeregach szukac neotargowiczan i jak ukrócić ich żydolewackie, nieotargowickie Antypaństwowe i Antyludzkie plany.
    • wscieklyuklad Re: Kraj 08.12.22, 19:39
     Wyciekła lista gabinetu cieni hajnrysia trinadcatowo. Premierem miał być kobieton z AFjutDojczland!


     Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

     Ale to nie koniec jewropejskiej dramy!
     W kolejce do rozpierdółki stoją WYSPY!

     Fala strajków kolejnych grup zawodowych zdołowanych konsekwencjach bredzixu zalewa chylący się ku tragedii kraik!

     I tylko Wolska wciąż na Trzele!
     • wscieklyuklad Re: Kraj 08.12.22, 19:46
      Sędzia Birgit Malsack-Winkemann należy do „Obywateli Rzeszy”, którzy planowali obalenie rządu RFN - twierdzą władze. Miała pełnić funkcję „ministra sprawiedliwości” w nowych Niemczech. Gdy zasiadała z ramienia partii AfD w Bundestagu agitowała przeciwko uchodźcom i protestowała przeciwko polityce związanej z pandemią Covid-19. Z kolei portal dziennika „Sueddeutsche Zeitung” (SZ) wskazuje, że wśród 52 mężczyzn i kobiet, o których mówi się, że planowali w Niemczech zamach stanu, są byli oficerowie sił specjalnych Bundeswehry.

      Z neciszcza

      Kolejny dowód, że wszyscy antyszczepionkowcy to świry!
      • wscieklyuklad Re: Kraj 08.12.22, 19:48
       Więc to mają być szefowie rządu i armii dla nowych, +lepszych+ Niemiec: potomek starego niemieckiego rodu szlacheckiego - którego jego własna rodzina nazywa „pomylonym”. Była poseł AfD związana z ezoteryką. Brodaty miłośnik przyrody, który prowadzi kursy outdoorowe w Lesie Frankońskim. Uprzednio skazany emeryt, który mieszka większość czasu w Brazylii, za całe zło na świecie obwinia na blogach „masonów” i ma nadzieję, że po „zmianie systemu” zostaną oni „wytępieni” po wsze czasy

       — napisano w środę na portalu „SZ”.

       Można by sobie „ułatwić sprawę i odrzucić tych ludzi jako dziwaków (…). Ludzi, których nie trzeba traktować poważnie, zgodnie z hasłem: demokracja musi znosić także takie typy. Ale to byłoby naiwne. Część z 52 oskarżonych, którzy podobno należą do +organizacji terrorystycznej+ planującej zbrojną zmianę systemu w Niemczech, pochodzi ze średniej warstwy społecznej. Są nauczycielami, lekarzami, przedsiębiorcami. To ludzie, którzy tak naprawdę powinni być filarami demokracji” - czytamy w komentarzu.

       Portal przypomina, że już latem prokurator generalny Peter Frank ostrzegał przed radykalizacją grup prawicowych i oceniał, że środowisko tzw. Obywateli Rzeszy i ideologów spiskowych staje się coraz bardziej brutalne. Byłoby zaniedbaniem lekceważenie zagrożenia, jakie stwarza to środowisko - mówił wówczas Frank.

       Tak, ma rację. Bo oprócz cywilów w skład grupy wchodzą także byli, a nawet czynny członek jednostek specjalnych Bundeswehry, ludzie, którzy nie tylko mają dostęp do broni, ale także wiedzą, jak jej używać. To właśnie sprawia, że ujawniona obecnie komórka terrorystyczna jest tak niebezpieczna

       — uważa „SZ”.

       Z neciszcza

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka