Dodaj do ulubionych

Gala Disco Polo. Yeah!

07.09.11, 10:26
No i doczekały się wszystkie wielbicielki disco polo. Będzie GALA w Legionowie.
Od siebie dodam, że pora umierać.
Obserwuj wątek
      • yyytong Re: Gala Disco Polo. Yeah! 07.09.11, 10:46
        Oby tak się stało.
        Myślę jednak, że może być większe zainteresowanie niż KULTEM.
        Fanki zjadą z całego powiatu, województwa - co ja gadam - kraju!
        W końcu Legionowo zapewni rozrywkę na odpowiednim poziomie.
        Oj... Przeczyściłem sobie kanały jadowe.
            • aklp Re: Gala Disco Polo. Yeah! 11.09.11, 07:55
              Nie ma się z czego śmiać . Właśnie przeczytałem że koncert Kultu który miał się odbyć w Legionowie 10 września został odwołany a Gala Disco Polo nie badzie odwołana na 100 % . Taką mamy muzykę na jaką nas stać .
              • 3goust Re: Gala Disco Polo. Yeah! 11.09.11, 08:45
                po prostu kazik? liczy się tylko z kasą a nie z fanami i muzyką. Kult nie gra fajnej muzyki, przynajmniej ja nie zmam żadnej jego piosenki. Jakie są jego piosenki w radiu?
                może i dobrze że ten pseudo artysta ominął Legionowo.
              • misiek1974 Re: Gala Disco Polo. Yeah! 11.09.11, 14:08
                aklp napisał:

> Nie ma się z czego śmiać . Właśnie przeczytałem że koncert Kultu który miał się
                > odbyć w Legionowie 10 września został odwołany a Gala Disco Polo nie badzie od
                > wołana na 100 % . Taką mamy muzykę na jaką nas stać .

Nawet jak na koncert przyjdzie 10 osób???
                  • guayazyl1 Re: Gala Disco Polo. Yeah! 11.09.11, 16:45
                    W Arenie była już wystawa kotów rasowych, targi zdrowia, zawody modeli sterowanych i międzyprzedszkolne mistrzostwa warcabowe. Gala discopolo? Dlaczego nie?
                    Przynajmniej miasto będzie mniej dokładać do tego obiektu.
                    Przyznaję, że po Arenie obiecywałem sobie jednak więcej.
                    • blebes22 Re: Gala Disco Polo. Yeah! 11.09.11, 17:20
                      Po Arenie czy po MOK-u, który jest organizatorem koncertu? Tak jak piszesz, uważam, że lepiej żeby hala "żyła" i zarabiała (nawet na imprezach disco polo;) niż świeciła pustkami i generowała koszty. A poza tym tyle się mówi o tolerancji więc tolerujmy i tych, którzy mają inne upodobania niż my. Poza tym czy byłeś na weselu, na którym goście nie szaleliby przy przeboju "żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje..";) eh;)
                      • guayazyl1 Re: Gala Disco Polo. Yeah! 11.09.11, 19:47
                        blebes22 zapytała:
                        Po Arenie czy po MOK-u, który jest organizatorem koncertu?
                        ------------------------------
                        Dwa dni po imprezie nikt już o niej nie będzie pamiętał więc sama gala nie jest dla mnie problemem. Gala disco polo to nie słynny pomnik żaby, który wzbudzał tyle kontrowersji albo nie mniej słynny rózowy dach legionowskiego liceum.
                        Więcej spodziewam się więc po samym obiekcie. Jak podpowiada wujek Gugiel mamy tam dwa tysiące miejsc. Turnieje warcabowe tego nie zapełnią. Oczywiście hala żyje bo jest tam jeszcze fitness club, siłownia, ścianka wspinaczkowa, restauracja z widokiem na boisko, sala konferencyjna, sercem jest jednak boisko. Oczywiście korzystaja z tego legionowskie kluby i sami mieszkańcy, liczyłem jednak, że w hali co i rusz będziemy świadkami wydarzenia bardziej spektakularnego. Klapa z koncertem Kultu (na pocieszenie dla nas odwoływany był także w innych miastach) może świadczyć o tym, ze kiepsko działa operator hali.
              • pleg Re: Gala Disco Polo. Yeah! 08.10.11, 13:49
                czyli jednak nie ma nic na pewno na tym świecie

przy okazji jedna gazeta, której nazwy przez grzeczność nie wymienię, się ośmieszyła pisząc o politycznych powodach odwołania koncertu, ale cóż wtedy jeszcze trwała kampania wyborcza, więc "dziennikarze" nie przebierali w metodach
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka