guayazyl1 14.02.08, 14:37 duzo milosci. nie tylko zakochanym. i nie tylko w tym dniu. zycze dolączając piosenke :) pl.youtube.com/watch?v=t3AdRGcnI-Q&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
w.iwo Re: walentynkowy akcent 14.02.08, 18:15 fotoforum.gazeta.pl/72,2,880,75710121.html wszystkiego... serdecznego... kochani... Odpowiedz Link Zgłoś