Dodaj do ulubionych

Smutno mi :(

12.01.09, 00:13
2009 za oknem nabiera pewności siebie, a mnie ogromnie smutno. Aż
serce boli.
Czy coś może jeszcze cieszyć w tym wieku... XXI?

;(, :'( ;(, :'(


Chyba się pochlastam suchą bułką w poprzek.



Obserwuj wątek
    • dziadek_pl Re: Smutno mi :( 12.01.09, 09:08
      wszystko to z braku zajęcia , ludzie z nudów robią różne głupoty np,
      chlastają się suchą bułką , proponuje pochlastać się bułką tartą .
      idź na długi spacer , jak dobrze przemarzniesz to przy wiczornej
      gorącej herbacie z cytryną życie nabierze smaku , pozdrawiam :)
    • pantoranaga Re: Smutno mi :( 12.01.09, 11:31
      Chińczycy powiadają "Chcesz widzieć rzeczy niezwykłe ,patrz na rzeczy zwyczajne".
      Kiedy mnie dogania depresja pór zimnych przyglądam się mojej ulubionej pani
      kasjerce w dawnym Globi i podziwiam jej zapał z jakim nieustannie
      dyscyplinuje,strofuje i wychowuje klientów.
      Od razu wtedy ruszam dalej z jeszcze większą depresją i smutkiem gdyż wcale mi
      to nie pomaga.
      Ale chociaż wiem że Bareja wiecznie żywy!
      • w.iwo Re: Smutno mi :( 12.01.09, 23:34
        wpadnij na kawę, tylko weź dwie bułki...
        • guayazyl1 Re: Smutno mi :( 13.01.09, 17:16
          naretta wzięła i napisała:
          2009 za oknem nabiera pewności siebie, a mnie ogromnie smutno.
          ---------------------
          eeee...
          i tak wszystko pierdyknie w niedługim czasie. moze nawet Ełro nie
          doczekamy? kalendarz Majow konczy się podobno na roku 2012 co
          zapowiada zagładę ludzkosci. gdyby tego było mało to bieguny
          magnetyczne Ziemi majo się odwrocic, a fala wody wysokiej na dwa
          kilometry spustoszy wszystko co napotka.
          cofniemy się do epoki kamienia łupanego. kto chce sobie połupac,
          niech migiem kupuje działkę wysoko w gorach i instaluje się na
          Giewoncie.
          ja tam juz swoje przezyłem więc teraz tylko kobity, wino i spiew. i
          gdyby co, to nawet Ajds juz mnie nie zdązy napocząc.

          peesik: naretto - dziecko złote - a zajrzyj no do grudniowej poczty.
          moze znajdziesz tam cos, co uraduje Twoje czyste serduszko.
          tymczasem pa!
    • foamclene Re: Smutno mi :( 14.01.09, 00:57
      e sucha bulke lepiej zostaw do wysypania tortownicy ;)
      ubieraj sie cieplo i na spacer
      szybki marsz przy takiej pieknej pogodzie poprawi Ci humor
      (wysilek fizyczny = endorfiny)
      npo i swiatla slonecznego troche zlapiesz

      a potem grzane winko i lektura przy kominku ew przy kaloryferze ;)
      ja sobie sprawilam koze elektryczna (z udawanym plomieniem) dla
      nastroju na zimowe wieczory
      • postrach_szefowej Re: Smutno mi :( 14.01.09, 09:45
        A gdzie ją kupiłaś? Gdzieś w Legionowie lub okolicy? Uwielbiam takie
        kicze;-)
        • foamclene Re: Smutno mi :( 14.01.09, 14:28
          w obi mocno przecenione
          plomien jak sie patrzy :) i to nie tylko atrapa to zaawansowana
          technologia ma dwubiegowa;) funcje grzania
          fotoforum.gazeta.pl/3,0,1628355,2,1.html
          fotoforum.gazeta.pl/3,0,1628356,2,2.html
          • postrach_szefowej Re: Smutno mi :( 14.01.09, 17:26
            Aż mi się ciepło zrobiło od zdjęćia nr 2.
            Dzięki za inforamcję!
            • ralphie Re: Smutno mi :( 16.01.09, 20:24
              W Caastoramie widziałem podobny gadżet, kominek znaczy się.. bardziej wkład z
              kabelkiem do kontaktu. Ale jaki płomyk udawał! Nie było gadżeciarza coby się
              przy nim nie zatrzymał, mnie rodzinka za rękę stamtąd wyprowadzała ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka