naretta 12.01.09, 00:13 2009 za oknem nabiera pewności siebie, a mnie ogromnie smutno. Aż serce boli. Czy coś może jeszcze cieszyć w tym wieku... XXI? ;(, :'( ;(, :'( Chyba się pochlastam suchą bułką w poprzek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziadek_pl Re: Smutno mi :( 12.01.09, 09:08 wszystko to z braku zajęcia , ludzie z nudów robią różne głupoty np, chlastają się suchą bułką , proponuje pochlastać się bułką tartą . idź na długi spacer , jak dobrze przemarzniesz to przy wiczornej gorącej herbacie z cytryną życie nabierze smaku , pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
pantoranaga Re: Smutno mi :( 12.01.09, 11:31 Chińczycy powiadają "Chcesz widzieć rzeczy niezwykłe ,patrz na rzeczy zwyczajne". Kiedy mnie dogania depresja pór zimnych przyglądam się mojej ulubionej pani kasjerce w dawnym Globi i podziwiam jej zapał z jakim nieustannie dyscyplinuje,strofuje i wychowuje klientów. Od razu wtedy ruszam dalej z jeszcze większą depresją i smutkiem gdyż wcale mi to nie pomaga. Ale chociaż wiem że Bareja wiecznie żywy! Odpowiedz Link Zgłoś
guayazyl1 Re: Smutno mi :( 13.01.09, 17:16 naretta wzięła i napisała: 2009 za oknem nabiera pewności siebie, a mnie ogromnie smutno. --------------------- eeee... i tak wszystko pierdyknie w niedługim czasie. moze nawet Ełro nie doczekamy? kalendarz Majow konczy się podobno na roku 2012 co zapowiada zagładę ludzkosci. gdyby tego było mało to bieguny magnetyczne Ziemi majo się odwrocic, a fala wody wysokiej na dwa kilometry spustoszy wszystko co napotka. cofniemy się do epoki kamienia łupanego. kto chce sobie połupac, niech migiem kupuje działkę wysoko w gorach i instaluje się na Giewoncie. ja tam juz swoje przezyłem więc teraz tylko kobity, wino i spiew. i gdyby co, to nawet Ajds juz mnie nie zdązy napocząc. peesik: naretto - dziecko złote - a zajrzyj no do grudniowej poczty. moze znajdziesz tam cos, co uraduje Twoje czyste serduszko. tymczasem pa! Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Smutno mi :( 14.01.09, 00:57 e sucha bulke lepiej zostaw do wysypania tortownicy ;) ubieraj sie cieplo i na spacer szybki marsz przy takiej pieknej pogodzie poprawi Ci humor (wysilek fizyczny = endorfiny) npo i swiatla slonecznego troche zlapiesz a potem grzane winko i lektura przy kominku ew przy kaloryferze ;) ja sobie sprawilam koze elektryczna (z udawanym plomieniem) dla nastroju na zimowe wieczory Odpowiedz Link Zgłoś
postrach_szefowej Re: Smutno mi :( 14.01.09, 09:45 A gdzie ją kupiłaś? Gdzieś w Legionowie lub okolicy? Uwielbiam takie kicze;-) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Smutno mi :( 14.01.09, 14:28 w obi mocno przecenione plomien jak sie patrzy :) i to nie tylko atrapa to zaawansowana technologia ma dwubiegowa;) funcje grzania fotoforum.gazeta.pl/3,0,1628355,2,1.html fotoforum.gazeta.pl/3,0,1628356,2,2.html Odpowiedz Link Zgłoś
postrach_szefowej Re: Smutno mi :( 14.01.09, 17:26 Aż mi się ciepło zrobiło od zdjęćia nr 2. Dzięki za inforamcję! Odpowiedz Link Zgłoś
ralphie Re: Smutno mi :( 16.01.09, 20:24 W Caastoramie widziałem podobny gadżet, kominek znaczy się.. bardziej wkład z kabelkiem do kontaktu. Ale jaki płomyk udawał! Nie było gadżeciarza coby się przy nim nie zatrzymał, mnie rodzinka za rękę stamtąd wyprowadzała ;) Odpowiedz Link Zgłoś