Dodaj do ulubionych

Jak pakujecie pojedyncze ubranka do wysłania?

15.01.09, 13:33
Witam
Dopiero zaczynam sprzedawanie na allegro i chciałabym prosić o poradę
dotyczącą wysyłania. Sprzedaję jedno ubranko i chciałabym je jakoś zapakować
do wysłania. Czy pakujecie w pudełka czy można też ubranka w duże koperty. A
może macie jakieś inne patenty.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Obserwuj wątek
    • tosieuda Re: Jak pakujecie pojedyncze ubranka do wysłania? 15.01.09, 21:50
      oczywiscie, ze w koperty, bo mozna je wtedy nadac jako list,
      a nie paczka, co wychodzi taniej,
      jeśli planujesz większą sprzedaz to najlepiej zaopatrz się w koperty
      hurtowo, dostępne na allegro, bo kupowane na poczcie pojedyncze są
      bardzo drogie,
    • pasik Re: Jak pakujecie pojedyncze ubranka do wysłania? 16.01.09, 00:06
      Zwykłe szare koperty- niestety bąbelkowe sporo kosztują a po kiego diabła mam podwyższać kwotę za przesyłkę. Wykorzystuje również stare babelkowe koperty.
      Ubrania owijam w folię z metra lub wkładam w nowe foliowe woreczki.
      Obklejam taśmą kopertę, wysyłam
      wsjo
    • agni-76 Re: Jak pakujecie pojedyncze ubranka do wysłania? 30.01.09, 11:10
      pasik napisała:

      > Zwykłe szare koperty- niestety bąbelkowe sporo kosztują a po kiego diabła mam p
      > odwyższać kwotę za przesyłkę.
      Właśnie przez takie podejście do wysłania zwracałam dwie rzeczy (bluzki)
      sprzedawca wysłał w szarej kopercie która została rozerwana i bluzki zostały
      rozdarte.

      Ja osobiście pojedyncze ubrania, lekkie rzeczy np płyty wysyłam w kopertach
      bąbelkowych, wcześniej wkładam do woreczka lub jednorazowych reklamówek
      • pasik Re: Jak pakujecie pojedyncze ubranka do wysłania? 30.01.09, 16:36
        agni-76 napisała:

        > pasik napisała:
        >
        > > Zwykłe szare koperty- niestety bąbelkowe sporo kosztują a po kiego diabła
        > mam p
        > > odwyższać kwotę za przesyłkę.
        > Właśnie przez takie podejście do wysłania zwracałam dwie rzeczy (bluzki)
        > sprzedawca wysłał w szarej kopercie która została rozerwana i bluzki zostały
        > rozdarte.

        Rozumiem że bluzki były opakowane w folię bombelkową, samoprzylepną lub
        woreczek..tak jak opisałam to w poście powyżej.
        • agni-76 pasik 30.01.09, 20:54
          były owinięte bąbelkową folią, ale cóż. Ważne że nie było tego przypadku z
          twoimi przesyłkami i przepraszam za zwrot że "przez takie podejście.... " w
          końcu mój przypadek nie świadczy o wszystkich tak wysłanych paczkach.
          Soreczki :-)
          • l_yotka_l Re: pasik 23.02.09, 23:17
            Tylko i wyłącznie w kopertach bąbelkowych, dodatkowo ubranko w
            foliowej torebce. Nikt nigdy nie miał zastrzeżeń :)
            Moje Allegro - zapraszam!
          • pasik Re:ok 26.02.09, 01:09
            Ok, rozumiemy się:-)
    • kornela32 Re: Jak pakujecie pojedyncze ubranka do wysłania? 27.02.09, 23:24
      A działalność otwierasz?
      SS zaczynają aukcję tępienia szaraków
      Uważaj
      • kornela32 Re: Jak pakujecie pojedyncze ubranka do wysłania? 27.02.09, 23:58
        US miało być

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka