mamadasia1
15.01.09, 13:33
Witam
Dopiero zaczynam sprzedawanie na allegro i chciałabym prosić o poradę
dotyczącą wysyłania. Sprzedaję jedno ubranko i chciałabym je jakoś zapakować
do wysłania. Czy pakujecie w pudełka czy można też ubranka w duże koperty. A
może macie jakieś inne patenty.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)