Dodaj do ulubionych

Zadaj pytanie Z. Wygodzie

16.10.11, 22:22
gość, który powinien aspirować do przejęcia po Frankiewiczu fotela prezydenta miasta musi na to ciężko pracować. co od wyborów do RM zrobił w celu zjednania sobie większości biorących udział w wyborach mieszkańców?

jeden z moich ulubionych (od dawna milczących) komentatorów gliwickiej nierzeczywistości, zadał jedno z kilkunastu pytań do przewodniczącego RM:
"hasło wyborcze
Jednym z pana haseł wyborczych było "wiosna bez Tir-ów". Prezydentem pan nie został, natomiast obecny układ większościowej koalicji PO-PIS w Radzie Miejskiej daje panu jako Przewodniczącemu Rady Miasta szanse realizacji obietnic wyborczych. Wynika to bezpośrednio z regulaminu Rady Miejskiej który daje panu możliwość wystąpienia z inicjatywą uchwałodawczą. Czy wystąpił pan choćby z jedną inicjatywą uchwałodawczą której celem jest realizacja obietnic złożonych w czasie kampanii wyborczej przed wyborami na stanowisko Prezydenta Gliwic."

jakie będzie Twoje pytanie?
www.telewizja.gliwice.pl/artykul.php?id=4722
mam nadzieję, że Zbigniew Wygoda inaczej niż Zygmunt Frankiewicz odpowie na te najtrudniejsze dla siebie pytania i nie będzie to zamulająca paplanina o niczym, do której przyzwyczaił nas obecny prezydent.
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka