28.05.08, 08:55
Czy ktos mi moze powiedziec do kogo mam zadzwonic z UM,zeby
zyczliwie poinformowac,ze trawa na osielu kopernika siega metra
wysokosci!! I ze moj pies bedzie sie zalatwial na chodniku! a ja nie
mam zamiaru po nim sprzatac! Skoro miasto nie poitrafi skosic trawy,
to ja nie potrafie sprzatnac goowna! I niech ludze po tym chodza! A
druga sprawa..nic nie widac przy wyjazdach! Za chwile beda wypadki !!
Co za kretyn decyduje o koszeniu trawy !! niech przyjedzie na to
osiedle i wdepnie w kupe mojego psa!!
Obserwuj wątek
    • macpor Re: kopernik 28.05.08, 09:35
      IMHO do Straży Miejskiej.
      Pytanie GDZIE ta trawa rośnie. Czy na terenie należącym do miasta
      czy do którejś z licznych spółdzielni mieszkaniowych. A może do
      jakiejś wspólnoty lokatorskiej czy zupełnie "prywatnego" właściciela?
      • pszczola205 Re: kopernik 28.05.08, 10:40
        na 100% nalezy do miasta !
        • Gość: kibic Re: kopernik IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 14:18
          pszczola205 napisała:

          > na 100% nalezy do miasta !

          Nie udzielaj więcej takich informacji, bo gej poprosi Prezia o kolejne centrum handlowe i zamiast trawki będziesz tam miała blachę i beton.
        • quilheure Re: kopernik 28.05.08, 18:30
          pszczola205 napisała:

          > na 100% nalezy do miasta !

          Niech bprofesorek wyśle interpelację to franek przyjedzie i skosi bo pewnie to
          jego wina.
    • Gość: emeryt Re: kopernik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 11:23
      Do Frankiewicza.
    • mieszko966 Re: kopernik 28.05.08, 14:34
      Nie jestem pewien, czy koszeniem trawy na osiedlach nie zajmują się
      przypadkiem spółdzielnie mieszkaniowe. Może to tam należałoby się
      udać najpierw?
      • maaac Re: kopernik 28.05.08, 14:54
        Toż mu to proponowałem. A jak się ktoś nie wywiązuje z obowiązku
        utrzymania nieruchomości w nalezytym stanie to chyba od tego jest
        Straż Miejska?

        Jedna sprawa. Jeżeli to jest np pas przydrozny to raczej do
        spółdzielni mieszkaniowych nie nalezy.
        • macpor Re: kopernik 28.05.08, 14:57
          :) znów się nie przelogowałem.
          • Gość: gej from kopernik Re: kopernik IP: *.kopnet.pl 28.05.08, 23:37
            Same wielonikowce w tej budzie. :/
            • macpor Re: kopernik 29.05.08, 06:31
              Osobiście tylko 2 czego zresztą nigdy nie ukrywałem. Możesz poszukać
              po archiwum GW. Gwarantuje ci że nigdy nie prowadziłem sam z sobą
              dialogu jakto niektórym się tu zdarza.
      • pszczola205 Re: kopernik 28.05.08, 14:56
        Spoldzielnie maja pieknie trawke skoszona! Do tego skalniaczki ,
        kwiatuszki , wybrukowane chodniczki, odremontowane elewacje.
        Wystarczy sie przejechac na osiedle Kopernika ,zeby zobaczyc ktore
        bloki naleza do miasta! Syf Syf i jeszcze raz syf. Pies musi byc na
        smyczy, bo sie zgubi w tym gąszczu przed blokiem.. wiec Panie
        Mieszko.. tak to na 100% nalezy do miasta..niestety..
        • macpor Re: kopernik 28.05.08, 14:58
          Co to są "bloki należące do miasta"? Chodzi o ZBM TBS?
        • Gość: gej from kopernik Re: kopernik IP: *.kopnet.pl 28.05.08, 23:40
          Przecież na Koperniku nie ma bloków należących do miasta. Są tylko
          bodaj trzy spółdzielnie i kilka wspólnot. Możliwe, że to one się tak
          lenią.
          • Gość: mieszk.kopernika Re: kopernik IP: 141.197.14.* 29.05.08, 08:29
            Oczywiscie,ze sa bloki komunalne. Sa to byle mieszkania
            zakladowe,ktore miasto dostalo w prezencie od upadajacych zakładow.
            I Pszczola ma racje. Bloki sa zaniedbane a trawa faktycznie wysoka.
            Psa nie mam ,ale pasy przydrozne sa zarosniete , co faktycznie grozi
            wypadkami. Mysle,ze miasto wynajelo jakas firme do koszenia..ale
            chyba sa jakies problemy, bo tak wysokiej trawy juz dawno nie
            widzialem. Jeszcze nie byla w tym sezonie ani razu koszona...a jest
            juz prawie czerwiec !
            • Gość: gej from kopernik Re: kopernik IP: *.kopnet.pl 30.05.08, 23:59
              > Oczywiscie,ze sa bloki komunalne. Sa to byle mieszkania
              > zakladowe,ktore miasto dostalo w prezencie od upadajacych
              > zakładow.

              Które to są konkretnie bloki?
    • pszczola205 Re: kopernik 30.05.08, 09:39
      Wiecie,ze na Kopernika wczoraj zaczeli kosic trawe??? heheh czyzby
      UM czytalo forum.. ? Na to wyglada :P
      • Gość: gaweł Re: kopernik IP: 92.48.194.* 30.05.08, 09:47
        trawa wszędzie wzdłuż dróg jest co najmniej po kolana i nie ma kto jej kosić
        • pszczola205 Re: kopernik 30.05.08, 10:13
          Wczoraj zaczeli kosic.. faktycznie przy drogach kiepsko to wyglada.
          Moze dzisiaj wiecej zrobia ;)
      • Gość: kibic Re: kopernik IP: *.dip.t-dialin.net 30.05.08, 17:26
        pszczola205 napisała:

        > Wiecie,ze na Kopernika wczoraj zaczeli kosic trawe??? heheh czyzby
        > UM czytalo forum.. ? Na to wyglada :P

        Z skądże znowu? Oni nie czytają, bo nie umieją. To podobno gej interweniował u Prezia po starej znajomości.
    • Gość: brt Re: kopernik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.08, 15:33
      I ze moj pies bedzie sie zalatwial na chodniku! a ja nie
      > mam zamiaru po nim sprzatac! Skoro miasto nie poitrafi skosic trawy,
      > to ja nie potrafie sprzatnac goowna!

      Trawa nie jest od tego żeby twój czy kogokolwik pies sie tam załatwiał. Jeśli nie potradisz zająć się nim tak żeby nie był uciążliwy dla innych to może warto pomyśleć o oddanu/uśpieniu pupila!
      • pszczola205 Re: kopernik 02.06.08, 10:26
        A metrowa trawa nie jest uciazliwa?? To gdzie moj pies ma sie
        zalatwiac? jesli nie na trawie?? Nie mogl wejc na trawe, to sie
        zalatwial na chodniku!Sam sie uspij, bo jestes uciazliwy .
        • Gość: majka Re: kopernik IP: 141.197.14.* 02.06.08, 10:48
          Moze kolegi pies korzysta z toalety.. albo w ogole ma znikome
          pojecie na temat zwierzat (co wnioskuje po idiotycznej wypowiedzi).
          • Gość: brt Re: kopernik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.08, 10:24
            Nie mam psa, bo nie zamierzam po nim sprzątać.
            Wy macie, też nie zamierzacie i zasyfiacie całe osiedle psimi odchodami.
            Oczywiście to ja jestem idiotą, bo stawiam komfort ogółu ponad wygodę właścicieli zwierząt którzy nie potrafią po nich sprzątać. Pogłaskać pieska-tak, posprzątać po nim - niech się martwią ci którzy będą tam np. spacerować.
            • Gość: majka Re: kopernik IP: 141.197.14.* 03.06.08, 15:10
              Po trawniku sie nie spaceruje :) Nie wolno niszczyc zieleni panie
              kolego. Od tego sa chodniki. Z chodnikow nalezy sprzatac , zgadzam
              sie.
              • Gość: gosc Re: kopernik IP: 195.205.21.* 03.06.08, 17:19
                i z trawników też - to nie wychodek dla psów.
    • Gość: emeryt lub kibic Re: kopernik IP: *.he-dsl2plus.de 30.05.08, 15:40
      cholera
      to Frankiewicz musi skosic!!!!
      przeca uon jest prezydentem
      pozatym musi zabronic te TIRy w miescie!!!
      • Gość: kibic Re: kopernik IP: *.dip.t-dialin.net 30.05.08, 17:31
        Nijako godawica "emigracyjna" napisała:

        > cholera
        > to Frankiewicz musi skosic!!!!
        > przeca uon jest prezydentem
        > pozatym musi zabronic te TIRy w miescie!!!

        Paskudna godawica z księżyca do kąta!
        • Gość: kibic Re: kopernik IP: 89.248.166.* 03.06.08, 12:36
          Wącham końskie odbyty
          • Gość: kibic Re: kopernik IP: *.dip.t-dialin.net 03.06.08, 20:35

            > Wącham końskie odbyty

            To sobie wąchaj pajacu odbytowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka