pszczola205
28.05.08, 08:55
Czy ktos mi moze powiedziec do kogo mam zadzwonic z UM,zeby
zyczliwie poinformowac,ze trawa na osielu kopernika siega metra
wysokosci!! I ze moj pies bedzie sie zalatwial na chodniku! a ja nie
mam zamiaru po nim sprzatac! Skoro miasto nie poitrafi skosic trawy,
to ja nie potrafie sprzatnac goowna! I niech ludze po tym chodza! A
druga sprawa..nic nie widac przy wyjazdach! Za chwile beda wypadki !!
Co za kretyn decyduje o koszeniu trawy !! niech przyjedzie na to
osiedle i wdepnie w kupe mojego psa!!