Dodaj do ulubionych

dobry ginekolog

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 16:25
Kochane dziewczyny i kobietki polecie mi dobrego lekarza....Pozdrawiam i
dziekuje za rady:)
Obserwuj wątek
    • reenata3 Re: dobry ginekolog 09.01.07, 16:42
      Danuta Kristofek przyjmuje na Helence, koło szkoły nr 30, ul Wawrzyńska, ale nr
      nie pamiętam, w domu mam nr tel. to jutro Ci podam. Zobaczysz jest taka
      świetna, że już jej nie zmienisz. Ja polecam ja wszystkim moim znajomym.
      Koszt wizyty 50 zł w tym jest badanie usg dopochwowe, badanie cytologiczne.
      babka wszystko tłumaczy, jest bardzo konkretna. za wypisanie kolejnej recepty
      nie bierze kasy, jak ma to miejsce w niektórych gabinetach. Zwyczajnie dzwonisz
      i zamawiasz receptę, która potem odbierasz w rejestracji.

pzdr
      • Gość: dd Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 17:47
        potwierdzam i równiez polecam
      • Gość: ad Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.08, 14:07
        Mam pytanie odnośnie dr Danuty Kristofek. Zostala mi kiedys bardzo polecona, ale ja nie moge nigdzie znalezc gdzie ona przyjmuje!! Tzn podjechalam nawet tam na Helenke ale gabinetu nie ma. Moze źle szukałam - na Wawrzynskiej 15 nei ma zadnego lekarza. Prosze POMOZCIE. Moze przeniosla gabinet??
        • fasola75 Re: dobry ginekolog 22.05.08, 18:01
          Helenka, ul. Wawrzyńskiej 15 - wejście z boku budynku, po schodkach
          tel. 032 272 79 57
          • Gość: Martyna Re: dobry ginekolog IP: *.centertel.pl 06.06.08, 11:52
            Mam problem nie moge dodzwonić sie na ten numer do dr Kristofek byłam pod gabinetem przyjmuje niby w pon. i środy 17-19 ale nikogo nie było. Nie macie jakiegos innego numeru lub innych namiarów na dr Kridtofek?
          • dzioobkin Re: dobry ginekolog 17.04.09, 15:02
            fasola75 napisała: wspaniale dziekuje przy okazji i ja znalazlam lekarza tu;)

> Helenka, ul. Wawrzyńskiej 15 - wejście z boku budynku, po schodkach
            > tel. 032 272 79 57
    • Gość: klar Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 17:47
      a to ja tez po prosze o nazwisko jakiegos dobrego ginekologa, ktory jednak pracuje dla NFZ bo na prywatnego mnie nie stac niestety. Najlepiej w okolicach centrum, jakby znalazl sie jakis... Z gorzy dziekuje i przepraszam ze podpielam sie pod Twoj temat ;)
      • Gość: ??? Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.07, 11:26
        a doktor Hołoszkiewicz ? Jakie macie zdanie?
    • Gość: olka Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 19:06
      slyszalam ze wojcieszek jest fajny
      • Gość: EWA Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 17:33
        JEST SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER ,NAPRWDĘ POLECAM DOKŁADNIE
        BADA ,NIE NA ODPIERNICZ,DAJE SUPER RADY JAK KTOS Z RODZINY.ALE
        PAMIĘTAJCIE KRZYSZTOF WOJCIESZEK A NIE JEGO BRAT!
        • Gość: alka Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.08, 22:53
          Zgadzam się, Krzysztof Wojcieszek jest super, bardzo miły. Teraz
          przyjmuje w Salubrisie w Zabrzu. Chodzę do niego od paru lat, teraz
          prowadzi moją ciążę, chociaż nie pracuje w żadnym szpitalu. Jestem z
          niego zadowolona. Wizyta trwa z pół godziny, jest miły i zawsze pyta
          o jakiekolwiek problemy, bada dokładnie. Usg robi zwykle w soboty,
          dodatkowo płatne, ale nawet trwa to z godzinę, zależy co bada.
          Przyjmuje tylko prywatnie i badania trzeba sobie robić za kasę, ale
          wolę wydać te parę groszy i zrobić badanie w prywatnym laboratorium
          bez kolejki, niż tłoczyć się w przychodni. Polecam go, bo jest
          naprawdę fajny, można z nim pożartować i porozmawiać poważnie,
          chociaż już starszy wiekiem, ale pracował lata w położnictwie, więc
          ma doświadczenie.

• Gość: alka Re: dobry ginekolog Wojcieszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.08, 23:03
            dodam, że wizyta kosztuje 50 zł, a usg od 50 do 150 zł (zależy jakie
            badanie, np. prenatalne w ciąży są droższe, albo 3D)
            • Gość: aga Re: dobry ginekolog Wojcieszek IP: *.bater.net.pl 23.09.09, 17:23
              Napewno ta wizyta kosztuje tylko 50 zł? nie wieżę
              • Gość: Kasia Re: dobry ginekolog Wojcieszek IP: *.centertel.pl 23.09.09, 20:13
                ZMIENIAŁAM GINEKOLOGÓW KILKA RAZY AŻ W KOŃCU KOLEŻANKA POLECIŁA MI
                DR K. WOJCIESZKA. JESTEM ZACHWYCONA. MA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO
                PACJĘTEK I Z RĘKĄ NA SERCU MOGĘ ZAŚWIADCZYĆ ŻE TO LEKARZ Z
                POWOŁANIA. DUŻO PYTA, DORADZA, ODPOWIADA NA PYTANIA "LUDZKIM
                JĘZYKIEM" A NIE JAKIMŚ SLANGIEM MEDYCZNYM :-)) GORĄCO POLECAM.
                WIZYTA NA PEWNO KOSZTUJE 50 ZŁ I PAN DR. PRZYJMUJE W ZABRZU W
                SALUBRISIE.
          • Gość: KASIA Re: dobry ginekolog IP: *.b-ras1.srl.dublin.eircom.net 18.11.08, 13:50
            DZIEWCZYNY MIESZKAM ZA GRANICA I POTRZEBUJE NR TEL DO D KRZYSZTOFA
            WOJCISZKA!!!!POMOZCIE MI!!!
            Z GORY DZIEKUJE!
          • Gość: sandii Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.09, 20:16
            Mogła byś mi podać gdzie on przyjmuje dzieki napisz mi na E-
            mial:sanderka1993@onet.eu
      • Gość: ksia Re: dobry ginekolog IP: *.domainunused.net 01.10.08, 14:25
        nie polecam.
    • Gość: gość Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.07, 22:31
      dr.Wawrzykiewicz przyjmuje w przychodzni"CENTRUM"ul.Puławskiego na NFZ.
    • Gość: _ona Re: dobry ginekolog IP: 212.106.159.* 10.01.07, 15:12
      polecam dr Kumaszkę, która przyjmuje przy ul. Dubiela (koszt wizyty to 60 zł w
      tym usg, cytologia) pozdrawiam
      • Gość: Magda dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 19:00
        Popieram! Chodzę do niej ja, moja Mama i kilka koleżanek, wszystkie jesteśmy
        zadowolone. Bez cytologii 50 zł, w tym USG przezpochwowe, cytologia 10 zł.

Na NFZ przyjmował dr Kaźmierczak, nie wiem, czy dalej, w poradni przy
        ul.Floriana. Sporo studentek medycyny go chwaliło, kilka prowadziło u niego ciążę.
        • Gość: Ktośka Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: *.zabrze.net.pl 15.02.07, 14:07
          Na Floriana już nie, teraz Sienkiewicza. Sporo kobiet do niego chodzi.
          • Gość: Ziuta Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.08, 01:33
            Jest świetny!
            • Gość: wstydliwa Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.08, 19:37
              Ale ja chodzę do kobiet-ginekolgów.
              Mój skarb tylko dla męża!!!
        • Gość: Dorota Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.08, 06:37
          Pani dr Kumaszka jest świetna! Polecam. Wprawdzie trzeba odczekać
          swoje w kolejce, ale warto. Kompetencja i delikatność w czasie
          badania. W czasie jednej wizyty wykonywane jest
          badanie "podstawowe", pobierany wymaz na cytologię, badanie USG
          jajników oraz badanie piersi. Wszystko w cenie 70 zł. Dwa razy do
          roku powinna kozystać z tego każda, dbajaca o swoje zdrowie kobieta,
          i spokojnie spać do nastepnej wizyty.
          • Gość: Mila Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.10, 14:02
            Dziewczyny szukam dr Kumaszki . wiem o gabinecie na Dubiela ale .. liczyłam na gabinet z umową z NFZ .
            • Gość: ms Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: 109.243.3.* 07.07.10, 16:55
              a wie ktoś może ile kosztuje wizyta, usg i cytologia u dr Kumaszki? Pozdrawiam.
          • Gość: doma Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: 91.188.101.* 31.10.10, 11:26
            mogła bys mi podac pełny adresi nr teldo dr.kumaszki ? to moj meil dominika1892@.interia.pl
        • Gość: iwonka-zabrze Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: 83.230.14.* 22.05.09, 13:40
          zgadzam się pani dr.Kumaszka jest w Zabrzu najlepszym lekarzem ginekologicznym
          bo reszta to szkoda gadać beznadzieja pozdrawiam
          • Gość: tusi Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.09, 13:45
            Czy któraś z Pań orientuje się ile kosztuje wymrażanie nadżerki u dr
            Kumaszki?
            • Gość: lola Re: dr Kumaszka, a Kaźmierczak na NFZ IP: 83.238.216.* 03.11.10, 19:58
              Mrożenie nadżerki u dr Kumaszki kosztuje 300 zł
    • Gość: mesafe Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 17:40
      z NFZ dr Tyczyński,świetny lekarz- przyjmuje codziennie w poradni na ul.
      Floriana. Trzeba sie zarejestrowac oczywiscie wczesniej.
      • Gość: atka Re: dobry ginekolog IP: 83.18.7.* 14.02.07, 21:37
        Dr. Tyczynski ?? Kpina erotoman-gawedziarz, studia medyczne zrobil chyba za
        maslo. Nawet cytologi nie potrafil pobrac i wykonac nie mowiac juz o odcztaniu
        wyniu. czekalam 2 miesiace i nie moglam sie oczekac na wyniki ( chyba nie ma
        uprawnien)... Opinia pacjetek z gabinetu ( nie na floriana ) oraz tych ktore
        mialy zaszczyt *liczyc na jego opieke prz porodzie* przy porodzie, a jego
        odzywki do pacjentek sa co najmniej bezczelne .... omijajcie go z daleka !!!
        • Gość: pacjentka Re: dobry ginekolog do atki IP: *.stk.vectranet.pl 15.02.07, 10:49
          Atko? Dlaczego myślisz, że to erotoman- gawędziarz?! Moją ciążę prowadził
          dobrze, jestem zadowolona! a co to znaczy: Opinia pacjetek z gabinetu ( nie na
          floriana ) oraz tych ktore
          > mialy zaszczyt *liczyc na jego opieke prz porodzie* przy porodzie.. Wypowiedz
          się jaśniej!!!
          • Gość: atka Re: dobry ginekolog do atki IP: 83.18.7.* 15.02.07, 14:28
            moją ciąże też prowadził i wielu moich koleżanek, więc wiem co pisze. Swoimi
            wypowiedziami potrafi doprowadzić o łez, a przy porodzie zachowuje sie nie jak
            lekarz a jak rzeźnik, zero delikatności, a co do gabinetu, przyjmuje również w
            szpitalu z NFZ
            • Gość: pacjentka Re: dobry ginekolog do atki IP: *.stk.vectranet.pl 15.02.07, 19:28
              Atko! Nie bradzo rozumiem! Mnie nie doprowadził do łez, wręcz przeciwnie,
              zawsze się uśmiałam :) Powiem, jestem zaskoczona! Czyżby aż tak bardzo się
              zmienił? Rodziłam 3 lata temu i nadal jestem raz na rok jego pacjentką,
              oczywiscie nie prywatnie, chodzę do przychodni! I w gruncie rzeczy jestem
              zadowolona. Pozdrawiam serdecznie :)
              • Gość: EDI Re: dobry ginekolog do atki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.07, 22:45
                A ja popieram ATKO. No niestety Tyczyński na moj gust to kawał........o ile tak
                moge się wyrazic. Potrafi upodlic, ponizyć i wszystko co najgorsze. Zero
                tolerancji, uważa ze wie wszystko najlepiej i mimo iż widzi że ktoś się
                załamuje na jego oczach i świat mu się wali to jeszcze dopiecze, dowali i
                wyskakuje ze swoimi mądrosciami, a jak taki mądry to czemu sam "wpadke"
                zaliczył choć oboje lekarzami???Z dobrych źrodeł wiem że dom buduje i dlatego
                tak poleca swój gabinet.
                • Gość: pacjentka Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.stk.vectranet.pl 16.02.07, 18:10
                  Droga Edi! A skąd wiesz, że to była wpadka? Może... może...? Możemy gdybać!
                  Powiem Ci szczerze, ze naprawde jestem zaskoczona, mi nigdy nie dowalił mówię
                  całkiem serio! Poza tym, że dom buduje, to jednak nie nasza sprawa, no nie?
                  Pozdrawiam serdecznie :)
                  • Gość: Edi Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 21:02
                    I dlatego zawsze będą sprzeczne opinie, dla jednych jest ok.dla innych nie.
                    Jednym się podobaja jego odzywki i zachowanie innym nie. Moje zdanie o nim jest
                    akurat takie. Dom buduje więc kase potrzebuje i tak jak gdzieś powyżej
                    przeczytałam wysyła wszystkich do swojego prywatnego gabinetu. No a że
                    ginekolog może mieć WPADKE mi też cięzko uwierzyć -no ale jak widać może.
                    Pozdrawiam :)
                    Ps. "Jeszcze się taki nie narodził, coby wszystkim dogodził"
                    • Gość: pacjentka Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.stk.vectranet.pl 16.02.07, 23:20
                      Myślisz, ze to była wpadka? ;)A, czy to ważne? Masz rację, " jeszcze się taki
                      nie urodził..." Aczkolwiek droga EDI, ja lubię tego faceta! Cenie go jako
                      specjalistę, jako "człowieka" nie znam... A może wybiera pacjentki, dla których
                      jest "inny"? Nieważne! Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia! :)))))))))))
                      • Gość: EDI Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.07, 01:01
                        NAWZAJEM :-))
                      • Gość: ania Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.stk.vectranet.pl 15.06.07, 21:43
                        tyczyński jest specyficzny,ale złego słowa na niego nie powiem.co do jego
                        żartów,jesdnym odpowiadają innym nie,ja,jeśli nie chciałam z nim żartowac
                        poprostu te zaczepki ucinałam i było ok.jestem zadowolona.w razie pytań czy
                        wątpliwości,chętnie dyskutował,odpowiadał,komórkę zawsze odbierał a pdczas
                        porodu był niezastąpiony.myślę,że przy odpowiednim podejściu naprawde da sie go
                        lubić.a co do jego "fachowości"urodziłam zdrowiuśką córcię,a ciążę przeszlam
                        wzorcowo,może dlatego dobrze się o nim wypowiadam.pozdrawiam
                        • black-carmen Re: dobry ginekolog do Edi 04.10.09, 20:53
                          ja rowniez nie powiem zlego slowa na tyczynskiego
                          prowadzil moja ciaze od poczatku a nie bylo lekko bo byla zagrozona
                          zawsze uslyszelismy od niego z mezem dobre slowo, jak dla mnie jest super w zyciu nie powiedzial nam nic przykrego a tymbardziej obrazliwego i to w sumie dzieki niemu zawdzieczamy ze nasza dzisiaj 9- miesieczna dzidzia jest zdrowa i przyszla na ten swiat jak nalezy

prowadzil tez ciaze mojej siostry ba byl przy porodzie sostra bardzo sobie chwalila
                          nie wspomne o dwoch ciazach mojej znajomej i jeszcze kilku innych

mam rowniez znajome ktore chodza do niego na regularne wizyty prywatnie jak i na NFZ i od zadnej nie uslyszalam na jego temat zlej opinii

wiem jedno jezeli przyjdzie mi dane nosic pod serduszkiem jeszcze raz dzidzie to on bedzie prowadzil moja ciaze
                          • Gość: MiMi Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.play-internet.pl 01.03.11, 11:52
                            prowadził moją ciążę 5 lat temu.słysząc same rewelacje na jego temat-wybrałam.cóż-szowinista i prostak.męczyłam się z nim 6 miesięcy.uważam,że jestem dość tolerancyjna i elastyczna,niemniej-mając lat 22 spodziewałam się większej kompetencj(1 ciąża,ja"zielona"i przerażona).jego komentarze często doprowadzały mnie do łez,traktował mnie jak inkubator.najgorsze,że wyskoczyła mi ciężka infekcja nerki,która zagrażała mojej ciąży-zbagatelizował to przepisując...Urosept.mama zaciągnęła mnie do dr.Wawrzkiewicz-cud,miód,powidełka-badania-ekspres,skierowanie na oddział(cito)-mogłam stracić dziecko!!!Lekarka,wściekła na Tyczyńskiego uniosła się(fakt,nieprofesjonalnie)i nazwała doktorka kretynem.Zabrałam papiery z Floriana,urodziłam zdrową córeczkę.Tyczyński?taa,po recepte na pigułki,bo do niczego innego się nie nadaje.
                    • Gość: mia Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.foxnet.com.pl 18.02.07, 22:12
                      tylko nie wójtowicz !! uwaga !! to dziwny typ...i ta sprawa prokuratorska
                      dodatkowo..
                      • Gość: ego Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.07, 11:20
                        dobrze ze nie ma duzo pacjentek, niech juz lepiej zajmnie się polityką
                      • Gość: Ewa Re: dobry ginekolog do Edi IP: *.za.digi.pl 15.11.08, 22:15
                        Ale dobrze maca ,zrobi Ci orgazm w 5 minut.
        • Gość: ja Re: dobry ginekolog IP: *.kliknet.pl 27.02.08, 17:14
          Tyczyński odbierał mój poród-jest okropny i nie wiem kto dał mu uprawnienia do
          bycia lekarzem!?!?!?!?!
          • Gość: Justyna Re: dobry ginekolog IP: *.gprs.plus.pl 06.03.08, 21:13
            A kto jest dobry? I ile np. kosztuje USG?
          • Gość: beata Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.08, 12:06
            mnie również prowadził ciążę. Zawsze był bardzo kompetentny i fachowy.Nie
            przeczę ,że ma specyficzne poczucie humoru,ale w gruncie rzeczy wogóle mi to nie
            przeszkadzało.Ciąża była wysokiego ryzyka a zakończyła się dobrze.Wykonał mi
            cesarskie cięcie a blizna została niewielka.Chociaż to moja druga cesarka.Cenię
            go bardzo za wszystko co dla mnie zrobił i nigdy nie było problemu aby zadzwonić
            do niego na komórkę i zadać pytanie lub coś wyjaśnić.nie wiem może miałam jakieś
            fory że tak dobrze mnie traktował choć szczerze wątpię bo dopiero na tym forum
            dowiedziałam się że są jakieś niezadowolone pacjentki.Ja zawsze spotykałam się z
            dobrą opinią na Jego temat
            • Gość: olka Re: dobry ginekolog IP: *.bater.net.pl 16.01.09, 14:43
              Ja również uważam Tyczyńskiego za bardzo dobrego lekarza i nie
              zgodzę się z tym, że źle traktuje swoje pacjentki. Owszem ma
              specyficzne poczucie humoru, ale mi to absolutnie nie przeszkadza, a
              wrecz przeciwnie powoduje, ze wizyty sa "na luzie". Zawsze odbiera
              komórkę, nigdy nie bagatelizuje problemu. Ja również miałam od
              początku zagrożoną ciąże, a wczesniej leczylismy sie na bezpłodność
              (rownież u niego) i dotrwaliśmy szczęsliwie do konca dzięki jego
              zaangażowaniu i "trosce nawet troche na wyrost". Woli dwa razy
              sprawdzic niż cos przeoczyć. Tak się składa, że poznałam kilka
              jego "niezadowolonych pacjentek" i mam wyrobione zdanie na ich temat-
              po części same są sobie winne. Nie będę komentować, ale niektóre z
              nich uważają, że lekarz jest tylko od tego, aby wypisał im receptę a
              nie od zbadania pacjenta. Gdy próbował wyjaśniac pacjentce
              ewentualne skutki brania jakiegos leku, (pacjentka ktora na coś
              chorowała lub brała używki ktore sa przeciwskazaniem do przepisania
              owego leku) to owa "pacjentka" od razu uważa, że jest bezczelny i
              wiecej do niego nie pójdzie, bo jej morały prawi, a ją to g...wno
              obchodzi. To tylko jeden z przykładów. Dziwne tylko, ze jak jest tak
              bardzo "zły" to dlaczego u niego są zawsze kolejki przed gabinetem-
              nie tylko prywatnym? Czyżby tak mało było lekarzy ginekologów w
              Zabrzu? Kazdy ma prawo do własnego zdania i ile bedzie osob, tyle
              będzie opinii, ja jednak nie zamieniłabym go już na żadnego innego
              lekarza( a leczyłam się u kilku). I tak jak ktoś powiedział: może on
              wybiera pacjentki ,dla ktorych jest miły -wg przysłowia: Jak Kuba
              Bogu...itd. Pozdrawiam
              • Gość: Emilia Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 20:14
                A ja polecam doktora Andrzeja Wojcieszka...prowadzi moja ciaze..wizty sa na luzie nie krepujace...
        • Gość: zbadana Re: dobry ginekolog IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.08, 23:07
          Atka, a cóż ty za bzdury opowiadasz! Jak chłopów nienawidzisz, to
          chodź do ginekolożki.
        • Gość: Kasieńka27 Re: dobry ginekolog IP: *.mironet.pl 17.04.08, 17:56
          Co do Tyczyńskiego to sie zgadzam z wypowiedzia poprzedniczek.
          Nie miły ,nie kompetentny a jego odzywki to juz szkoda słów,Był
          obecny przy moim porodzie porażka.
          Bez niczego mówi do pacjentki na Ty i proponuje wizyte w prywatnym
          gabinecie .
          Za to ze szczerego serca polecam dr wróblewskiego.Bardzo sympatyczny
          człowiek.
          Prowadził 2 moje ciąze opieke miałam rewelacyjna.
          Po porodzie przyszedł do mnie na salę i dopytywał o samopoczucie i
          dziecko:)
          Przyjmuje tylko prywatnie
        • Gość: Ania Re: dobry ginekolog IP: *.stk.vectranet.pl 18.06.09, 22:22
          Zgadzam sie Dr Tyczyński jest beznadziejny, bezczelny i leczy pacjentki tak zeby
          ich nie wyleczyc tylko antykoncepcje by wciskał najlepiej Cilest nawet jak ci
          nie odpowiadaja!!!no i oczywiscie zadnych badan nie zleca wrrr jednym słowem
          koszmarny lekarz.
          • Gość: dusia Re: dobry ginekolog IP: *.hestia.pl 22.03.11, 13:14
            również jestem zdania, że Tyczyński to nie lekarz tylko gawędziarz. Obiecywał góry przez całą ciążę, a kiedy był naprawdę potrzebny zostawił mnie... Prowadziłam u niego pierwszą ciążę. Zgroza. Na ostatniej wizycie wręczył mi skierowanie i powiedział: To widzimy się w poniedziałek na izbie przyjęć". I co? Będąc w szpitalu okazało się, że ma planowany 2-tygodniowy urlop!!!!!!!! Nie polecam.
            Natomiast drugą ciążę prowadziła mi dr. Kristofek - rewelacja:-)))))))) Polecam. Jeden minus, że jeżeli chcesz, aby była przy porodzie, to musisz rodzić w Tarnowskich Górach. Polecam szpital i panią dr.
        • quba Re: dobry ginekolog 07.07.10, 16:13
          Gość portalu: atka napisał(a):

Opinia pacjetek z gabinetu ( nie na floriana ) oraz tych ktore
          > mialy zaszczyt *liczyc na jego opieke prz porodzie*

To jest zwyczajne szkalowanie doktora!
          Nie wolno wpisywać takich opiniim tym bardziej, jeśli nie podaje się
          konkretnych swiadków, a mówi coś w rodzaju "jedna pani powiedziała"
          albo "wiem, ale nie powiem"
      • Gość: to prawda? Re: dobry ginekolog IP: *.stk.vectranet.pl 30.03.07, 09:37
        czy to prawda, że doktor tyczynski sie zmanierowal? juz nie jest mily jak
        dawniej?
      • Gość: nietia Re: dobry ginekolog IP: *.chello.pl 04.01.10, 12:21
        Doktor Tyczyński jest dobry,ale na początku. Trzeba do niego przyjść
        kilkakrotnie, aby się przekonać
    • Gość: gość Re: dobry ginekolog IP: *.debacom.pl 09.02.07, 21:22
      Witam! Czy ktos jeszcze był na wizycie u p.Danuty Kristofek?Moze ktos posiada
      jej nr telefonu?Byłabym wdzięczna.Pozdrawiam i z góry dziekuję :)
      • Gość: gośc Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 23:18
        jest super!!! nr. tel. 272-79-57,wizyta 50zł. ze wszystkim
    • Gość: brunetka Re: dobry ginekolog IP: *.debacom.pl 10.02.07, 12:38
      Polecam dr Dariusza Cholewę tel.0602240959.
      Przyjmuje w prywatnym gabinecie w przychodni "Salubris" na ul.Wolności (vis a
      vis PZU).
      Pracuje też w szpitalu położniczym na Placu Traugutta w Zabrzu.
      Bardzo sympatyczny i miły lekarz.
      Pracuje na nowoczesnym sprzęcie.Dobrze prowadzi ciąże.
      • Gość: Aga Re: dobry ginekolog IP: *.jota.za.digi.pl 23.07.07, 23:04
        Popieram. Bardzo miły i uczciwy.
        • Gość: brunetka Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 21:22
          wujtowicz=maciejów konratowicza
          • z_rokitnicy Re: dobry ginekolog 01.02.08, 23:24
            Dziewczyny... porąbało was. Przystojny ma być ginekolog czy ma być
            fachowiec?
      • Gość: Agulka Re: dobry ginekolog IP: *.dip.t-dialin.net 30.09.08, 23:17
        Zgadzam sie Dr. D.Cholewa jest super odbieral mi dwa porody.A
        Wroblewski patrzy tylko na kase a nie na pacjetke,omaly wlos a
        stracilabym przez niego dziecko.Wojcieszek prowadzil mi 2 ciaze jest
        rewelacyjny polecam.
        • Gość: VIOLA Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 15:10
          KTÓRY WOJCIESZEK KRZYSZTOF CZY ANDRZEJ?
    • Gość: tessi Re:Tylko Pani Ewa Miksch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 18:12
      Przyjmuje w Rokitnicy na budowlanej .jest super i przyjmuje na kasę chorych bez
      żadnych opłat. Nie korzytajcie z prywatnych przychodni bo szkoda kasy.
      • Gość: dd i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 17:49
        na dolegliwości poleca żeby sobie znaleźć kochanka, ja nie polecam
        • Gość: Oburzona Re: i IP: 195.94.210.* 12.02.08, 18:56
          Na prawdę tak Ci powiedzioał?
      • Gość: gość Re:Tylko Pani Ewa Miksch IP: *.debacom.pl 16.04.07, 11:12
        Jeśli chodzi o panią Ewę Miksch, to dziękuje bardzo.kiedy poszłam do niej w
        listopadzie bo byłam w ciąży to kazała mi przyjść za 3 miesiące, oczywiście
        żadnych badań, a po trzech miesiącach skierowała mnie do prywatnego ginekologa.
        W międzyczasie musiałam iść prywatnie bo bałam się o ciąże, która jak się
        okazało od początku była zagrożona i niestety poroniłam.
        • Gość: Ola Teresa Pruszkowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 10:57
          Polecam Teresę Pruszkowską tel 032 2752726 lub 602 518 325
          • Gość: ;( Re: Teresa Pruszkowska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.07, 15:26
            Nie polecam, bezczelna, niedelikatna gaduła.
          • Gość: palkac Re: Teresa Pruszkowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 19:31
            To prawda! Bezczelna jest!
          • Gość: Ziuta Re: Teresa Pruszkowska IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.08, 15:59
            Też polecam Pruszkowska!
          • Gość: ada Re: Teresa Pruszkowska IP: *.stk.vectranet.pl 13.07.08, 21:29
            ja zdecydowanie nie polecam dr Pruszkowskiej.Arogancka , żeby nie powiedziec prostacka i hamska.Jak weszłam do gabinetu czytała gazetę w nieodłącznych słonecznych okularach.Traktowała mnie jak powietrze , a później wykazała się kompletną niekompetencją.Jest żadnym ginekologiem , podbnie jak kiedyś była żadnym lekarzem ogólnym w ZZMPW
        • Gość: weronika Re:Tylko Pani Ewa Miksch IP: *.zabrze.net.pl 22.08.07, 01:00
          kobieta jest vw orzadku,dba o nasza kase -nigdy nie bierze
          pieniedzy,nawet za zalozeni spirali,jest przyjacielska jak moja
          babunia,I chetnie podaje adres internetowy aby mozna przez internet
          pytania zadac,odpowiada szybko i z duzym szacunkiem dla kazdej
          npacjentki
        • Gość: pacjentka Re:Tylko Pani Ewa Miksch IP: *.techmedia.com.pl 09.07.15, 23:24
          Ja też nie polecam dr Miksch. Prowadziła jakiś czas moją drugą ciążę,więc co nieco wiedziałam jak powinno wyglądać badanie. Pani doktor ani razu nie badała mnie ginekologicznie (na fotelu). A na swędzące upławy poleciła mi tylko płukanki z kwaśnego mleka.
      • Gość: zosia Re:Tylko Pani Ewa Miksch IP: *.zabrze.net.pl 22.08.07, 01:03
        tez tak uwazam ,tlumaczy wszystko tak przystepnie ze sie rozumie -a
        ze nie pracuje na porodowce to woli aby kobiety prowadzil ktos co
        sie lepiej zna i porod odbierze,Ale nie konczy roboty jak jej sie
        umowa skonczy z funduszem -przyjmuje dalej charytatywnie,I szanuje
        wszystkie pacjentki,
        • Gość: necia Re:Tylko Pani Ewa Miksch IP: 212.106.165.* 17.07.08, 16:16
          Przeczytalam Twoją opinie o tej lekarce i zastanawaim sie czy
          zamiast wydawac kase na prywatnego lekarza nie podejsc do niej.Nie
          wiesz czy nadal przyjmuje u nas? I jaka jest dla pacjentek nie
          ukrywam zawsze chodzilam do ginekologa Pana..
      • kasia-1329 Re:Tylko Pani Ewa Miksch 25.09.09, 19:01
        Hej, czy ktos ma aktualne namiary na dr Ewę Miksch???
      • Gość: mag.. Re:Tylko Pani Ewa Miksch IP: 91.197.155.* 13.10.09, 10:06
        ja niestety jej nie polecę... ostatnio jak poszłam na wizyte to
        zapytała po co przyszłam.. skoro nie rodziłam to nie muszę chodzić
        na badania kontrolne... ja jednak uznałam inaczej że raz do roku
        wypada sprawdzić czy wszystko ok.. i jak się okazało mam torbiel na
        jajniku :( a Pani Miksch nawet usg u siebie nie robi.. musiałam
        czekać dodatkowe 2 tyg. na termin.. teraz ide prywatnie i mam
        nadzieje że lepiej trafie..
        • Gość: zawiedziona Re:Tylko Pani Ewa Miksch IP: *.techmedia.com.pl 25.07.15, 12:56
          Dr Miksch to konował nie lekarz!!!
    • Gość: gość Re: dobry ginekolog IP: *.zabrze.net.pl 10.02.07, 19:53
      Super ginekolog Dłubak prywatnie i w przychodni "SALUBRIS" na Wolności
      • wietka Re: dobry ginekolog 10.02.07, 19:55
        Nomen omen ;)
        • Gość: ja Re: dobry ginekolog IP: 83.16.17.* 13.02.07, 16:49
          dr.Kumaszka na ul. Dubiela obok kościoła św.Kamila,jest super ,wszystko
          tłumaczy,50zł +10zł cytologia,w tym USG .Polecam.
          • Gość: mimi Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 00:01
            W przeciwieństwie do Tiszlera, który nie tłumaczy praktycznie nic. Wiadomo ze
            nie tylko gadanie liczy się w tym fachu, ale nie wszystkie kobiety mają tak
            szeroka wiedzę i niektóre się krępują zapytac co się dzieje z ich ciałem - np
            gdy są pierwszy raz w ciąży.Uważam, że jak już się przyjmuje za kasę, to do
            czegoś to zobowiązuje.
          • Gość: ja Re: dobry ginekolog IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.08, 15:35
            Nie polecam,mało delikatna.
      • Gość: iwonka-zabrze Re: dobry ginekolog IP: 83.230.14.* 22.05.09, 13:55
        Dziewczyny nie polecam Dłubaka jest beznadziejny była ostatnio u niego i porażka
        na całej lini moją koleżanke tak potraktował ze szkoda gadać ona jest w ciąży a
        on z takimi hasłami do niej ze dziewczyna była tak roztrojona ze szok NIE
        POLECAM NO CHYBA ZE PRYWATNIE to wtedy podobno jest ok prywatnie polecam panią
        dr.Kumaszke.
      • kocica202 Re: dobry ginekolog 14.01.15, 11:05
        dziewczyny potrzebuje numer tel. do P. dr. Ewy Miksch w zabrzu do prywatnego gabinetu prosze napiscie czy nalezy sie umawiac na wizyte czy nie ? panterka_19@poczta.fm napiszcie na email
    • Gość: m Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 19:41
      Kumaszka jest bardzo oki :) Polecam
      • Gość: ja Re: dobry ginekolog IP: 83.16.17.* 14.02.07, 16:35
        kiedyś u Tiszlera byłam jako 'nie jego pacjentka"płakałam ,bo naprawde umie
        dopieprzyć kobiecie ,potem przy porodzie było ok,ale on wcale nic nie
        tłumaczy,bo po co.Tyczynski w przychodni tylko o prywatnym gabinecie
        mówi....Więc poszłam do dr.Kumaszki i TO JEST tO!!!Przyjazna i
        sympatyczna,zresztą kolejki same mówia za siebie....
    • Gość: wiktoria Re: dobry ginekolog IP: *.zabrze.net.pl 14.02.07, 19:19
      Dr Dłubak (prywatna przychodnia) jestem zadowolona
      • Gość: małaczarna Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 01:43
        Polecam dr Andrzeja Dłubaka. Jestem jego pacjentką od 6 lat, prowadził trzy lata temu moją ciążę, wcześniej leżałam w szpitalu SALUBRIS (usunięcie gruczołu Bartolinna). Jest naprawdę dobrym, kompetentnym lekarzem i bardzo miłym facetem. Przyjmuje w poradni SALUBRIS przy ul. Wolności 338b.
        • Gość: Edi Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 16:39
          Polecam go jako lekarza,tylko jednego nie mogę zrozumieć a trwa to juz pare
          dobrych lat u niego-dlaczego nie może sobie tak czasu wyliczyć żeby czas
          oczekiwania na wizyte nie trwał 2 godz. Chodze prywatnie płace więc jeżeli
          wizyte mam na 19 a wchodze prawie o 21 to już lekka przesada. I tak jest
          ciągle,najgożej było jak byłam w ciązy i musiałam co 3 tyg. średnio tam tyle
          siedzieć na tych twardych krzesłach. Za nic nie starcza mu 15 min.na pacjentke
          bo tak sobie wylicza bo srednio siedzi się u niego 25-30 min.pozatym ok. A
          jakie są odczucia innych jego pacjentek w tej kwestii ???
          • Gość: pipi Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 11:43
            U tiszlera siedzisz w poczekalni krótko, bo on jedzie z pacjentkami taśmowo -
            next please, next i next i każda 5 min, no jak ciężarna to 7 min. U Dłubaka
            pewnie dłuzej bo tłumaczy.
            Pisano ze Tyczynski cos tam buduje, jak zobaczyłam samochód od Tiszlera to o
            mało nie padłam.
            • Gość: ja Re: dobry ginekolog IP: *.zabrze.net.pl 19.02.07, 09:26
              To chyba wszedzie tak jest u DOBRYCH ginków bo u Kumaszki to sie też nasiedzisz
              a nasiedzisz..
              • Gość: Ada Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 09:42
                A co powiecie o prof. SKAŁBIE. Jest bardzo dobry
                • Gość: olala Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.07, 11:59
                  O Skalbie moge powiedziec tyle, ze przez 6 lat jak do niego chodzialm kazda
                  wizyta, podst. badanie i recepta na Diane i wtedy za to bral 100zl. Oczywiscie
                  badania chormonalne tylko u niego i jak raz przyszlam z badaniami od Frydy to
                  mnie wysmial niemalze, ze tam sie nie robi bo tam nie sa wiarygodne. Nie powiem
                  nic dobrego na niego ani zlego. Nastarszyl mnie (moze i dobrze bo po co kogos
                  ludzic) ze mam 25% sznasy zajsc w ciaze, ze lecznie itd. A ja pewnego dnia
                  przyszlam do niego i sie okazuje ze jestem w ciazy bez zadnego jego leczenia. I
                  sie wiecej u niego nie pokazalam. Chodze do tyczynskiego i bardzo go chwale i
                  wcale nie nazwalabym go erpotomanem gawedziarzem. Taki typ, na luzie podchodzi
                  do kobiet ktore wiadomo stres u takiego lekarza. Chodze do poradni na Floriana
                  do niego i ani razu nie wspomnial o swoim gabinecie.Fajny facet, lubie do niego
                  chodzic bo w ogole sie nie stresuje!
                  • Gość: zabrzanka Re: dobry ginekolog IP: *.org 19.02.07, 15:46
                    Jeśli chodzi o Tyczyńskiego to prowadził całą ciążę mojej synowej - oczywiście w
                    poradni - nie zapłaciła ani złotówki. Córka też do niego chodzi i jest
                    zadowolona z leczenia . wyleczył ją lekami nie trzeba było robić operacji .
                    A jeśli chodzi o dziecko to doktor zawsze chciał mieć syna ( udało mu się) bo
                    wcześniej miał dwie córki .
                • Gość: necia Re: dobry ginekolog IP: 212.106.165.* 17.07.08, 16:30
                  Zastanawiam sie nad 3 i nie wiem do ktorego sie wybrac Wróblewski,
                  Wojcieszek. Krzysztof czy tez Ewa Miksch.Osobiecie bardzo polecam
                  doktora Jacka Zamłynskiego przyjmuje w Bytomiu lekarz z powolania
                  cieply serdeczny zawsze pocieszy powie dobre słowo no i co
                  najwazniejsze fachowiec w swoim fachu ale... terminy do niego
                  bardzo długie.
                • Gość: anka-r Re: dobry ginekolog IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.09.09, 00:27
                  Nie zgadzam się do końca
            • Gość: zuza Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 22:12
              Taki dobry czy taki rzęp. Napisz jaki.
              • Gość: julka Re: dobry ginekolog IP: *.stk.vectranet.pl 19.02.07, 23:07
                Polecam profesora Skałbe - ulica de Gaullea 67
          • Gość: Ada Re: dobry ginekolog IP: *.stk.vectranet.pl 13.07.08, 21:37
            Moje odczucia są dokładnie takie same. Odsiedziałam swoje godziny czekając na wejście po około dwóch godzinach od wyznaczonego terminu.Myslę , że sprawa szacunku dla pacjentki jest mu obca.Kasiora - to jest to co się liczy.
          • Gość: jaga Re: dobry ginekolog IP: *.gl.digi.pl 20.05.09, 23:03
            wszystko sie zgadza:)
      • Gość: PACJENTKA Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 16:01
        Bardzo się zmienił!Nie wiem czy to pieniądze?-tak na ludzi wpływają?Wizyty coraz
        droższe.Pan doktor nie wykonuje badań hormonalnych ani nawet badania stanu
        naszej wątroby przed wypisaniem tabletek antykoncepcyjnych,jak te nie pasują to
        daje inne!Wogóle nie bada piersi(a powinien,głupio mi prosić samej o takie
        badanie)!USG robi,cytologię też(prywatnie najlepiej)a przecież wiele kobiet
        dostaje zaproszenia na bezpłatną cytologię właśnie do jego przychodni-dlaczego
        nie może się wysilić i zaproponować takiego badania na NFZ??Przy stanach
        zapalnych,też nie kieruje,choćby na posiew co to za dziadostwo,tylko daje
        globulki,jak te nie pasują to następne,a wizyty kosztują?Jak zależy nam na
        zdrowiu to płacimy,tylko można by szybciej się wyleczyć a tak pozostaje taki nie
        smak!Ogólnie jest miły,delikatny w badaniu tylko ale...
        Ja nie dawno rodziłam,chodziłam do niego całą ciążę,miałam nadzieję,że odbierze
        mi poród(zawsze powtarzał niech się pani nie martwi!)a tu zostawił mnie,bo czasu
        niema,jakoś zaczął się tak mętnie tłumaczyć,wiadomo chodziło o kasę!Ale nie
        przeszło mu to przez usta...urodziłam przy jakimś pierwszym lepszym co szył na
        żywca?-masakra ,ale to już inna historia!
        Mam nadzieję,że poczyta te wypowiedzi i zmieni swoje podejście do kobiet!!!!
        • Gość: Pacjentka Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 16:05
          Re: dobry ginekologIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
          Gość: PACJENTKA 03.10.08, 16:01 Odpowiedz
          Bardzo się zmienił!Nie wiem czy to pieniądze?-tak na ludzi wpływają?Wizyty coraz
          droższe.Pan doktor nie wykonuje badań hormonalnych ani nawet badania stanu
          naszej wątroby przed wypisaniem tabletek antykoncepcyjnych,jak te nie pasują to
          daje inne!Wogóle nie bada piersi(a powinien,głupio mi prosić samej o takie
          badanie)!USG robi,cytologię też(prywatnie najlepiej)a przecież wiele kobiet
          dostaje zaproszenia na bezpłatną cytologię właśnie do jego przychodni-dlaczego
          nie może się wysilić i zaproponować takiego badania na NFZ??Przy stanach
          zapalnych,też nie kieruje,choćby na posiew co to za dziadostwo,tylko daje
          globulki,jak te nie pasują to następne,a wizyty kosztują?Jak zależy nam na
          zdrowiu to płacimy,tylko można by szybciej się wyleczyć a tak pozostaje taki nie
          smak!Ogólnie jest miły,delikatny w badaniu tylko ale...
          Ja nie dawno rodziłam,chodziłam do niego całą ciążę,miałam nadzieję,że odbierze
          mi poród(zawsze powtarzał niech się pani nie martwi!)a tu zostawił mnie,bo czasu
          niema,jakoś zaczął się tak mętnie tłumaczyć,wiadomo chodziło o kasę!Ale nie
          przeszło mu to przez usta...urodziłam przy jakimś pierwszym lepszym co szył na
          żywca?-masakra ,ale to już inna historia!
          Mam nadzieję,że poczyta te wypowiedzi i zmieni swoje podejście do kobiet!!!!
          chodzi o Dr.ANDRZEJA DłUBAKA!ZABRZE SOLUBRIS UL.WOLNOśCI.
        • syka7 Re: dobry ginekolog Stanisław Bartliński 10.01.10, 13:22
          Ja korzystam z usług dr Bartlińskiego i bardzo sobie chwalę. Prowadził moją ciąże w 2007r (z NFZ przy ul. Wolności Vademecum ) Miałam cesarkę i wykonał ją osobiście z dr Tyczyńskim. Chciałam zaznaczyć że nie pobrał ani 1zł ani nie wspomniał o pieniądzach ani o gabinecie prywatnym. Pierwszy kontakt wydawał się chłodny ale po kilku wizytach był raczej jak przyjaciel nie lekarz. Zawsze jest pod telefonem i służy pomocą a wierzcie mi miałam wiele kłopotów w 2008 roku poroniłam w 12 tyg zadzwoniłam na tel. prywatny kazał przyjść do przychodni po skierowanie do szpitala i osobiście wykonał zabieg czyszczenia na Janika wtedy, oczywiście bez żadnych opłat i sugestii w tym kierunku.W chwili obecnej jestem w ciąży zagrożonej, i też prowadzi mnie dr Bartliński w przychodni Vademecum. Gorąco pozdrawiam pana doktora i polecam tego człowieka z czystym sumieniem.

syka7 Zabrze
    • Gość: lilka Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 18:07
      polecam dr Krzysztofa Wojcieszka, przyjmuje na Szczęść Boże, koszt wizyty 50 zł.
      • bezimienna77 Re: dobry ginekolog 26.04.07, 09:28
        Witam wszystkich czytajacych....Dr.Kumaszka przez prawie caly okres ciazy nie
        zorientowala sie ze mam zakazenie nerkowe. Dowiedzialam sie tego dopiero jak
        przyjmowal mnie do porodu Dr.Kluszczyk.Jesli chodzi o Dr.Kazimierczaka to tez
        nie mam zbyt milych wspomnien.Przed porodem zle zbadal,dopiero jak meczylam sie
        parenascie godzin i nie bylo zadnych rozwarc szyjki macicy postanowil mnie
        dobrze zbadac i sie okazalo ze mam uszkodzona szyjke macicy(to zasluga
        Dr.Skalby po przebytym ponoc "malym" zabiegu}po porodzie tez sie nie obylo bez
        komplikacji ale na SZCZESCIE trafialam na Dr.Kluszczyka. To jest lekarza ktory
        jest naprawde lekarzem z powolania. Niestety nie pracuje juz w szpitalu :(:(:(
        i nie ma z nim zadnego kontaktu... jezeli ktos z czytajacych wie czy otowrzyl
        gabinet(bo wczesniej go nie mial) to prosze dac znac... Dziekuje i pozdrwaiam...
        • Gość: adriane Re: dobry ginekolog IP: *.stk.vectranet.pl 11.12.07, 12:30
          Mojej koleżance zdiagnozowała małowodzie. Ta przerażona zrobiła dokładniejsze
          usg i wszystko jest ok. A pani doktor rzekomo z powodu małej ilości wód nie
          potrafiła przeprowadzić badania usg. Na USG ta pani doktor to się chyba nie zna
          za bardzo....
          • Gość: Aśka Re: dobry ginekolog IP: *.gprs.plus.pl 04.03.08, 21:34
            W laboratorium analitycznym dr Frydy jest ogłoszenie o ginekologu
            wykonującym m.in. USG. Myślę, że ma dobry sprzęt i zna się na rzeczy
            • Gość: klient Re: dobry ginekolog IP: *.bater.net.pl 23.09.09, 22:31
              Odnośnie wspomnianego laboratorium... to moje usta zamieniają się w
              milczenie.... Jak dla mnie przerost formy nad treścią a opłaty są o wiele
              większe niż w innych miejscach.
          • Gość: Hmm Re: dobry ginekolog IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.08, 15:41
            Racja,na USG chyba się nie zna,bo stwierdziła,że płyny z pęcherza wyparowały- to było latem,więc USG nie będzie...Ale kasę skasowała ...
      • Gość: Płacąca za wizytę Zarobki lekarzy IP: *.gprs.plus.pl 11.02.08, 20:54
        Z kasą fiskalna czy bez :-)
      • Gość: Ewa Re: dobry ginekolog IP: 195.94.210.* 29.02.08, 20:26
        Byłam ostatnio w Katowicach. Cena za wizytę bez żadnych badań... 100
        zł!!!
      • Gość: Ewa Re: dobry ginekolog IP: *.gprs.plus.pl 22.03.08, 18:31
        To dużo i mało. W zależności czy jest to tylko dobre słowo i recepta
        na antyknocepcję czy solidne badanie
    • Gość: mary Re: dobry ginekolog IP: *.zabrze.net.pl 31.03.07, 08:56
      Goraco polecam dr Tomasza Kowalskiego super lekarz!!Przyjmuje na Szczesc Boze
      wizyta kosztuje 60zl i pracuje rowniez na klinice na Traugtta
      • Gość: mąż Re: dobry ginekolog IP: *.bigserwis.pl 03.04.07, 09:24
        Ja z kolei gorąco polecam dr.Cholewe,pracuje na trauguta,a prywatnie na
        przeciwko LO nr 1,w tej nowej przychodni.w 2004r.Dr.Cholewe poznaliśmy w
        szpitalu kiedy żona była w ciąży,poprowadził ciąze żony przez 5 miesiecy z
        wspaniałym finałem,były komplikacje przy porodzie a on spisał się na medal,po
        dzień dzisiejszy żona chodzi do dr.Cholewy prywatnie i jest super zadowolona.I
        najwiekszy jego atut ZERO ŁAPÓWKARSTWA.pozdrawiam i gorąco polecam
        • Gość: sisi Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 09:41
          A czy ktoś coś słyszał na temat pana Kucharka przyjmuje w przychodni w
          gazobudowie!????????
          • Gość: agata. Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 10:50
            Najlepszy jest prof. Skałba
          • Gość: ada Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.08, 19:07
            tragedia omijać !!!!!!!!!!!!!!!!!1
    • Gość: ??? Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.07, 11:28
      a doktor Hołoszkiewicz ? Jakie macie zdanie?

• Gość: gość Kaźmierczak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.07, 16:33
        Nie jest tani (100 zł full servis ;), ale jest świetny. Chodzę do niego od lat.
        Teraz ma gabinet na Sienkiewicza koło liceum. Dla mnie ważne było, że
        zarejestrowałam się telefonicznie i co do minuty zostałam przyjęta,a ma on
        bardzo dużo pacjentek.
        • Gość: Madzia Re: Kaźmierczak IP: *.zabrze.net.pl 15.06.07, 09:10
          Witam

Leżałam niedawno na patologii ciąży na Traugutta. Kaźmierczak ujął mnie jednym bardzo - podczas strajku nas nie opuścił. Badał zawsze dokładnie, dziewczyny były bardzo zadowolone, że w końcu Ktoś je porządnie przebadał. Jedną dziewczynę 15 minut trzymał na koźle, aż nie ustalił skąd dokładnie jest krwawienie. Ja akurat ciążę (drugą) prowadzę u Wróblewskiego. Też jestem zadowolona.

Pozdrawiam, Madzia
      • Gość: ??? Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.07, 13:39
        czekam na opinie
    • Gość: Ela Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.07, 11:14
      Pruszkowska jest bardzo dobra.Polecam.
      • nero-ego Re: dobry ginekolog 20.07.07, 00:21
        No to może teraz ja się wypowiem. Pracowałam z większością znich przez długi czas i naprawdę możecie polegać na moim zdaniu, a więc tak: Absolutnie nie polecam prof. Skałby. Tylko tytuł działa na jego korzyść, nic więcej, wierzcie mi. Dr Kumaszka, bardzo fajna kobitka, miło się z nią rozmawia, doskonała-jeśli chodzi o ocenianie materiałów cytologicznych- i to by było na tyle. Każmierczak- doskonały specjalista- pod warunkiem, że chodzisz do niego prywatnie. To ,że jako jeden z nielicznych zajmował się pacjentkami podczas strajku lekarzy- to jego, że tak to ujmę chwyt reklamowy. Ogólnie- fałszywy, wścibski i nieprzyjemny człowiek.No i jeżeli już zaczniesz się u niego leczyć- oskubie Cię do żywego, ale wiedzę ma- to mu trzeba przyznać. Dr Kowalski- w prywatnym gabinecie zajmie sie Tobą, ale w szpitalu- nie licz na to! Ogólnie rzecz ujmując- olewus. Dr Dłubak- o ten to się zmienia jak mu wiaterek powieje, potrafił się wyprzeć spraw oczywistych, jeżeli widział w tym swoją korzyść, poza tym fałszywy. Nie wiem, jaki jest w gabinecie prywatnym, ale w szpitalu, zmieniał się z roku na rok, trudno go było wyczuć i trudno mu ufać.Co do jego kompetencji- też bym mu nie ufała. W każdym razie nie wybrałabym go na swojego lekarza.Dra Tyczyńskiego nie bardzo znam, więc nie będę się wypowiadać, Kluszczyk- jak pamiętam, też zmieniał się z roku na rok, ale ten przynajmniej na lepsze, natomiast szczerze polecam wszystkim paniom dra CHolewę. To naprawdelekarz z powołania i bardzo się cieszę ,że ma tyle pacjentek. Nigdy nie robił różnic pomiędzy pacjentkami prywatnymi i nieprywatnymi, nigdy nie mieszał się w żadne machloje pomiędzy lekarzami, zawsze był miły i kompetentny i do pacjentek i do personelu. Jak tylko zaczął pracować w klinice, jako młody lekarz, nigdy nie wstydził się zapytać o co kolwiek, choćby połoznych i zawsze traktował wszystkie pacjentki bardzo powaznie. Każdą indywidualnie i rzeczowo, a przy tym bardzo miły i dyskretny, nigdy nie walnął głupiego tekstu, jak inni, przyzwoity i cudowny człowiek. Polecam serdecznie. Polecam także dra Wróblewskiego- bardzo rzeczowy i kompetentny. I to by było na tyle. Pozdrawiam
        • Gość: pola Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.07, 08:21
          Ja polecam doktora Wojdałę - przyjmuje w gabinecie na Wolności.
          • Gość: ginacz Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 15:54
            moze ktos mi podac numer do gabinetu dr tyczynskiego
        • Gość: neska Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.07, 08:33
          Nero-ego no i u Ciebie znalazłam odpowiedz na wszystkie pytania, dziękuje
          sliczne. A krótki komentarz dr Pabiana? Póki co wybieram sie do niego, a jak
          nie to do Cholewy. Dziękuje robota na 5 !
          • nero-ego Re: dobry ginekolog 22.07.07, 14:08
            Proszę bardzo! Dr Pabian niezbyt długo z nami pracował, niewiele mogę o nim powiedzieć. Niczym się nie wyróżniał, cichy, spokojny, bez wzlotów i upadków. Możesz spróbować, jak Ci nie podpasuje, zawsze możesz go zmienić.
            • Gość: neska Re: dobry ginekolog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.07, 14:32
              nero ego dziekuje Ci ślicznie za pomoc, duzo słonka zycze i samych miłych
              współpracowników i pacjentek...
        • Gość: zabrzanka Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.07, 19:37
          Czy na pewno znasz dobrze doktora Wróblewskiego, że tak go polecasz? Chyba
          jednak nie za bardzo.
          • nero-ego Re: dobry ginekolog 23.07.07, 18:39
            Znam go dobrze. Prawie cały personel szpitala, oczywiście jego żeńska część, była i jest pacjentkami dra Wróblewskiego. Ceniłyśmy jego kompetencje, wiedzę i "normalność" w relacjach lekarz - położna. Nigdy nie był nadmiernie przewrażliwiony na swoim punkcie, mozna z nim było zawsze pogadać i pożartować.
            • Gość: zabrzanka Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.07, 10:17
              Wcale nie jest prawdą, że wszystkie kobiety z waszej kliniki są pacjentkami
              doktora Wroblewskiego.
              • Gość: pracownica Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.07, 17:27
                Jestem pracownicą tego szpitala i to nie jest prawda, że ja i moje pracujące
                tam koleżanki leczymy się u doktora Wróblewskiego. Ciekawe kto w naszym imieniu
                udziela oodpowiedzi?
        • Gość: anai Oto obraz naszej służby zdrowia i to z pierwszej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.08, 22:18
          ręki. Nic dodać , nić ująć. Znaleźć dobrego lekarza, to jak w totka
          trafić.
      • Gość: ela Re: dobry ginekolog IP: *.adsl.inetia.pl 13.02.09, 11:08
        a co myslicie o lekarzu straszaku??
        pozdrawiam
        • Gość: EMilia Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 12:19
          no ja napisalam ze Wojcieszek Andrzej jak dla mnie najlepszy
    • Gość: Aga Re: dobry ginekolog IP: *.jota.za.digi.pl 23.07.07, 23:11
      Polecam dra Marcina Muszera. Pracuje na Traugutta. Prywatnie przyjmuje w Rudzie
      Śląskiej w tym samym budynku co Mebel Cyroń. Miły, sympatyczny i fachowy.
      prowadził moją pierwszą ciążę, aż do szczęśliwego zakończenia. 50 zł za wizytę.
      • Gość: pacjentka Re: dobry ginekolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.07, 10:19
        Polecam zdecydowanie doktora Tyczyńskiego.
        • Gość: gość Re: dobry ginekolog IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.08, 18:30
          Moim pierwszym lekarzem by dr Wójtowicz.Pamiętam go jako wesołego człowieka i
          też mnie leczył na nadżerkę tabletkami. Podobno zwykle najpierw stosuje się
          tabletki. Ale nie wyleczył. Nadżerki dalej nie leczyłam u niego tylko u dr
          Brodowskiego. Wyleczył. Mam do tego dr wielki sentyment. Chodziłam do niego jako
          bardzo młoda osoba i miał świętą cierpliwość dla moich pytań. Potem przeniosłam
          się do dr Kumaszki uznając że kobieta kobietę najlepiej zrozumie. I wyleczyła mi
          - mam nadzieję że na dobre - nadżerkę, która nagle wróciła. Apropo, kobiety
          róbcie sobie cytologię często. Nadżerki nie ma aż nagle się okazuje, że może
          pojawić się i to całkiem spora. I wielki szacunek dla dr Kumaszki, ale zmieniłam
          ją na dr Pabiana. Byłabym dalej u niej, ale o dr Pabianie słyszałam tylko tyle
          dobrego, że musiałam sprawdzić. I to potwierdzam. Jest bardzo dobry.
      • Gość: zniesmaczona Re: dobry ginekolog IP: *.stk.vectranet.pl 26.07.07, 19:15
        dr Muszer przyjmuje również w ramach ubezpieczenia w przychodni przy
        skrzyzowaniu ul Wolności i Trocera. Podczas mojej wizyty pod fotelem była spora
        kałuża krwi po poprzedniej pacjentce co mu wcale nie przeszkadzało,totalny brak
        higieny!Poza tym bada dość brutalnie.
        Być może w prywatnym gabinecie ma posprzątane.
        • Gość: Editha Re: dobry ginekolog IP: *.kliknet.pl 12.09.08, 14:51
          A w jakie dni przyjmuje Tyczynski? Pozdrawiam i dziwki!