20.11.15, 18:24
m.krytykapolityczna.pl/felietony/20151119/expose-rozwijajace-sie-w-czasie

Z panem Michalskim mogę się nie zgadzać, ale uwaga, że radowawać się z upadku PSL może tylko idiota, bo po upadku PSL wieś już zupełnie zdominuje PISSda i Koszczuł Katolicki - święte słowa.

Kłaniam się nisko
Obserwuj wątek
    • grzespelc Re: PSL 21.11.15, 13:33
      Albo faszyści.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka