Dodaj do ulubionych

TYLE NIENAWIŚCI NIE BYŁO W POLSCE OD DAWNA

05.05.17, 07:30
krytykapolityczna.pl/kraj/bilewicz-mowa-nienawisci/
Obserwuj wątek
    • diabollo Re: TYLE NIENAWIŚCI NIE BYŁO W POLSCE OD DAWNA 05.05.17, 07:33
      W sumie normalka - więcej ideolgii katolickiej w życiu publicznym i politycznym, więcej nienawiści.
      Religia i edukacja nacjonalistyczna w szkole wszystko w dzikim kapitalizmie - po ćwierć wieku Polacy chcą się rzucić sobie do gardeł.

      Kłaniam się nisko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka