diabollo 05.05.17, 07:30 krytykapolityczna.pl/kraj/bilewicz-mowa-nienawisci/ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
diabollo Re: TYLE NIENAWIŚCI NIE BYŁO W POLSCE OD DAWNA 05.05.17, 07:33 W sumie normalka - więcej ideolgii katolickiej w życiu publicznym i politycznym, więcej nienawiści. Religia i edukacja nacjonalistyczna w szkole wszystko w dzikim kapitalizmie - po ćwierć wieku Polacy chcą się rzucić sobie do gardeł. Kłaniam się nisko. Odpowiedz Link