Dodaj do ulubionych

Dupa zbita

29.09.21, 17:47
Nie uważacie?
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Dupa zbita 01.10.21, 10:10
   Zgodnie z najnowszymi ustaleniami lud dał władzę bandyckim i katolickim neofaszystom, a elity i inteligencja ciągle nie mogą się nadziwić i zrozumieć, co tu się do wuja wyprawia? No lud pośrednio udzielił odpowiedzi, że bat, knut i zamordyzm, czyli porządek, to to, co ceni i rozumie. Przedstawicielka tak zwanej Koalicji Polskiej, czyli PSL-u, który najwidoczniej wstydzi się swojej nazwy, przyznała wczoraj w Sejmie, że ilekroć władza zechce przykręcić śrubę, to chłopi nie mają nic przeciwko temu. Chłopom swobody niepotrzebne, bo i tak nie widzą jak z nich skorzystać.

   Polacy tak naprawdę nie wiedzą, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej. Jest wiele wątpliwości i pytań, o których tutaj wspomniałam, na które nie udzielono konkretnej odpowiedzi. Dla nas dobro i bezpieczeństwo naszego kraju i naszych obywateli jest najważniejsze. Dlatego podczas głosowaniu nad tym punktem wstrzymamy się od głosu. Wstrzymamy się od głosu, bo uważamy, że w każdej demokracji ważny jest element kontroli, również tej społecznej. Dlatego liczymy na refleksję rządzących w tej sprawie. Dziękuję bardzo.
  • oby.watel Wartości chrześcijańskie 01.10.21, 11:04
   Chrześcijanie, a zwłaszcza katolicy przepełnieni są miłosierdziem i pochylają się z nieziemską wręcz troską nad dziećmi. Dlatego tylko prawdziwemu katolikowi mogło przyjść do głowy, że migranci z dziećmi specjalnie je rozbierają i zdejmują im buty, żeby chorowały i wzbudziły współczucie u dzielnych obrońców polskich granic. Muzułmanom widocznie nie może się pomieścić w głowie, że polski strażnik względnie żołnierz ma rozkazy i bezmyslnie acz gorliwie je wykonuje. A jeśli chodzi o wartości, to nie ustępuje afgańskiemu talibowi, a często nawet go przewyższa czego dowodzą słowa zastępcy komendanta straży granicznej w Michałowie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka