15.01.24, 07:12
Tak jak pisałem, z dużym opóźnieniem obejrzałem najpierw pierwszy sezon Sukcesji, w ostatni piątek HBO3 puściło cały durgi sezon, a w następny weekend kroi się trzeci.
Z oglądaniem jestem w połowie drugiego.

Polecam. Zamiast wymyślać recenzję na nowo, podrzucę link do recenzji pana Orlińskiego:

ekskursje.pl/2023/05/sukcesja-bez-spojlerow/

Kłaniam się nisko.
Obserwuj wątek
    • diabollo Re: Sukcesja 15.01.24, 07:22
      Pan Orliński myli się tylko z tym "Longines Louge", bo Longines to śrenia półka zegarkowa, dla średniaków-średniaków (middle class) dzieci oligarchów z całą pewnością pogardzają ludźmi noszącymi Longinesa.
      Rolex to minimum, nawet cienkie minimum. Musi być coś dużo wyżej.

      Kłaniam się nisko.
      • grzespelc Re: Sukcesja 16.01.24, 17:24
        Jeżeli wiesz takie rzeczy, to znaczy, że jesteś zbyt bogaty.
        • diabollo Re: Sukcesja 16.01.24, 19:16
          smile

          A tak poważnie to znam pewnego miliardera, to znaczy "znam" to za dużo powiedziane, nam z nim kontakt od czasu do czasu, on wie jak się nazywam...
          No wiec ten miliarder od paru lat nosi tylko smartwatcha appla, podejrzewam jako symbol-demonstracja, że "prujemy w dygitalizację, industry 4.0 i nowoczesność".
          Niemcy mają generalnie kompleks, że mają piekny przemysł XX wieczy elektromaszynowy, ale że słabo potrafią w XXI wieczną dygitalizację.

          Czyli zegarek-symbol dalej działa.

          Kłaniam się nisko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka