Dodaj do ulubionych

A może by tak pocukrować?

25.06.13, 15:24
W każdym nowym wątku, ktoś narzeka na to i owo. Temu nie pasuje że deszczówka stoi na nowo wybudowanych ulicach. Innemu WŁADZA się nie podoba. Ktoś chwali San Marino a inny narzeka. Może by tak dla odmiany znaleźć trochę pozytywów? Są na pewno jakieś miłe tematy o których można by napisać! Przecież my Polacy lubimy śmiać się sami z siebie. Do dzieła!
ps.
bez osobistych wycieczek, tym razem1
Obserwuj wątek
    • kalbud Odwodnienia ulic. 26.06.13, 14:24
      Wszyscy wieszają psy na Perkosiu, o wszystko go posądzają. Ja znalazłem coś co daje mu dużego plusa. Już niedługo nie będzie basenów na ulicach po ulewach. Właśnie UM zaczął budowę rowów odprowadzających wodę z zalewanych ulic. Na początek zniknie jezioro, które stoi między bazarkiem a Biedronką! Już kopią wzdłuż torów rów o szerokości 3 i pól metra i 1,5 metra głębokości. Nie wiem tylko co zrobi UM, gdy utopi się tam jakieś dziecko czy nawet pijak?
    • lobolobowski Re: A może by tak pocukrować? 26.06.13, 22:52
      Wiosną tego roku przeprowadziliśmy akcję sprzątania lasu w okolicach ulic Sosnowa, Gajowa, Skorupki. Rano byłem lekko przygnębiony, bo - jak mi się wydawało - przyszło niewielu chętnych do pomocy. Z biegiem dnia okazało się jednak, że zebraliśmy w sumie około 80 worków ze śmieciami, opony, wiadra. Był tego ogrom, Ogromny był też zapał wolontariuszy, którzy przybyli, wbrew pozorom licznie. Całe rodziny z zapałem pracowały w pocie czoła, czego efektem był piękny posporzątany las. Nabrałem po tym więcej wiary w ludzi...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka