Dodaj do ulubionych

Gdzie iść do liceum

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 08:16
Gdzie iść do liceum i na jaki kierunek . Jestem dobra z humanistycznych i
ścisłych. Ile trzeba mieć punktów, żeby dostać się do krasiniaka na
humanistyczny
Obserwuj wątek
          • Gość: jaco Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 20.04.05, 20:50
            odzywasz się Ty, nie pytany o zdanie. wyluzuj. jak ja nie cierpię tych
            frustratów, którzy gdy tylko pojawi się hasło Krasiniak wyciągają swoje
            kompleksy i z nimi się obnoszą. Byłeś w Krachu i nie radziłeś sobie: trudno,
            nie wszyscy są geniuszami. nie byłeś - z jakiegokolwiek powodu - to po co
            zabierasz głos. pwenie Kracha znasz tylko ze słyszenia, więc co -
            bezinteresowna zawiść? szkoda gadać.
              • Gość: adam Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 25.04.05, 02:02
                Tobie coś się kompletnie pop...ierdzieliło;) zwykle jest tak, ze absolwenci
                wieszają psy na szkole, którą ukończyli, bo juz nic im nie grozi. Zwłaszcza,
                jeżeli to była zła szkoła.Jesli absolwent broni szkoły, to tylko dlatego, że
                rzeczywiście coś jej zawdzięcza. Co innego mogłoby go do tego skłonić??? Jesli
                tego nie rozumiesz, trudno.
                Za to nienormlną jest sytuacja, w której atakują szkołę ci, którzy znają ją
                tylko ze słyszenia, a większość krytycznych wypowiedzi na tym forum ma taki
                własnie charakter.
                Szkoły są różne, nie ma idealnej. Pamiętam dobre i złe sytuacje z Kracha, ale
                tych dobrych zdecydowanie więcej. Dlaczego zabraniasz mi o nich mówić? Dzieci
                moich znajomych chodzą teraz do tej szkoły i mówią, ze wiele się zmieniło na
                lepsze! Dlaczego nie wiwerzyć uczniom, którzy przecież chcą w życiu odnaleźć
                swe miejsce dzięki wykształceniu. Myślisz, że kłamią? Jaki mieliby cel? Wybrali
                tę szkołę, choć mogli inną. Są w niej, choć mogą się przenieść. Przecież ich
                maturę sprawdzą zewnętrzni egzaminatorzy. Nikt z nauczycieli nawet nie zajrzy
                do ich prac. Jaki zatem mieliby powód, aby wybierać Kracha, gdyby to była zła
                szkoła? Tysiąc osób się pomyliło? Idź do budynku przy 17 Stycznia i im to
                powiedz. Powiedz im, że nie powinni tu być, że lepiej jest robić kasę niż się
                uczyć. Wiesz jak zareagują? Bo ja się domyślam.
                • Gość: tik Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 10:52
                  "Co innego mogłoby go do tego skłonić???"

Nie wiesz? Oczywiście, że wiesz, ja też wiem, wszyscy wiedzą - chodzi poprostu
                  o to, że absolwenci kracha wypisują superlatywy o tej szkole ( mimo, ze sami
                  kompletnie w to nie wierzą ) bo ich potrzeba przechwalanie się tym jaką to oni
                  skończyli szkołe ( dodam, ze w tedy krasiniak byl bezkonkurencyjny bo innych
                  szkół poprostu nie było ) jest większa niż powiedzenie prawdy.

A teraz kilka cytatów:

Zmieniła się dyrekcja, teraz sporo dobrego robią dla
                  tej szkoły, a i nauczyciele też zmienili podejście do uczniów

Czyli rozumiem, że dopiero teraz w karasiniaku zaczyna dziać się dobrze, a te
                  wspaniałe czasy za które wy tak szczekacie były złe?

---------------------------------------------------------------

Jesoo... jak ja zazdrościłem kiedys uczniom Z.S. nr 1 kiedy razem pojechaliśmy
                  na wycieczkę. Oni ze swoimi nauczycielami zyli sobie jak z dobrym wujkiem -
                  przyjacielem, a my czuliśmy się jak na manewrach wojskowych....

i odpowiedź Adama:

Bredzisz kolego, to było dawno... zresztą, jeśli zazdrościsz uczniom z ZS, to
                  nie wiem, jak ci cokolwiek wytłumaczyć

Więc sam potwierdzasz, że tak było.
                  Użyłem czasu przeszłego: zazdrościłem ( i to tej jednej konkretnej sytuacji )
                  więc widzę ze na tej płaszczyźnie twoje rozumowanie tez nei jest w najlepszym
                  stanie
                  -------------------------------------------------------------------------------

Ona nigdy nie była dobra... kiedyś była jedyna... nigdy tam swoich dzieci nie
                  pośle... szkoda ich psychiki

--------------------------------------------------------------------------------

Ja c hciałem zapytać adama jak to jest , ze młodzi "krasiniakowcy" jako jedyny
                  argument przemawiający za dobrem szkoły podają fakt, iz bardzo wieke się tam
                  zmieniło. Przecież dawniej było tam tak super i wspominasz ta szkołe bardzo
                  ciepło....
                  • Gość: adam Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 26.04.05, 00:23
                    Co ja zrobię, jak ktoś bełkoce i nie da sobie nic wytłumaczyć, bo wie wszystko
                    najlepiej, a pluć na szkołę, która wielu ludzi ukończyło i dobrze wspomina,
                    wprost uwielbia. Szukasz dziury w całym, dobierasz cytaty z róznych postów
                    różnych autorów, co tworzy wrażenie rozpaczliwego chwytania się brzytwy.
                    Piszesz, że wiesz, dlaczego absolwenci Krasiniaka wypisują superlatywy, a skąd
                    wiesz? Znasz ich wszystkich? Nie dopuszczasz myśli, że może po prostu trafili
                    na dobrych nauczycieli (dawniej lub dziś)i lubią tę szkołę? Nie dopuszczasz
                    takiej myśli, bo w Twojej wizji świata ona się nie mieści. Czyli jaką masz
                    wizję świata? Jedynie słuszną, niepodważalną, z którą się nie dyskutuje. Twój
                    problem, Twoja strata, bo nigdy nie zrozumiesz tego, że można lubić
                    nauczyciela, który nie jest dobrym wujkiem, tylko wymaga i daje to konkretne
                    efekty w postaci wiedzy i rozumienia. Ja skończyłem Kracha dość dawno temu,
                    ale znam tych, którzy chodzą do niego teraz. Nie ma idealnej szkoły, kiedyś
                    bywało różnie, teraz też jest, ale zawsze, moim zdaniem, zalety przeważały nad
                    wadami, a teraz tych zalet jest jeszcze więcej. Tak wyjasniłbym Twoje
                    watpliwości dotyczące czasu.
                    Piszesz "wspaniałe czasy za które wy tak szczekacie były złe". Co to znaczy? Co
                    znaczy "szczekać za czasy"? Wyjaśnij robaczku, bo chyba nikt oprócz Ciebie nie
                    wie. Bo Ty wiesz zapewne wszystko, ale oświeć nas, prostaczków z Krasiniaka, bo
                    nie nadążamy za Twoją subtelną i nowatorską polszczyzną. To jest własnie jakość
                    Twojego rozumowania, ciesz się, bo stworzyłeś nowy jego rodzaj: rozumowanie,
                    które tylko jego autor, czyli Ty, rozumie. Kłaniam się nisko.
              • Gość: Lodzka Re: Gdzie iść do liceum IP: 213.199.253.* 17.05.05, 23:14
                Flety przejdzcie sie tam to zobaczycie ja lezalam cale 3 lata i mature mam zdana
                do matury tez sie nie zuczylam a poza tym caly czas imprezowalam a wy ciemiaki
                nie zazdrosccie bo u nas tylko 1 osoba ustnej nie zdala a w innych szkolach po
                10 lub 20 i ciekawe o czym to swiadczy flety:P:P
          • Gość: absolwentka krasia Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 07.05.05, 18:40
            skonczylam krasiniak nie chodzac na zadne korki bo bylabym do tego zmuszona.
            jezeli potrafisz sie zachowac to nie masz problemów w tej szkole. mialam
            problemy z biola ale dalo sie zalatwic bez jakiejkolwiek lapowki wystarczyla
            szczera rozmowa z nauczycielem i odcien zainteresowania rodzicow ktorzy nie
            kupuja kazdej mozliwej rzeczy na swiecie za pieniadze bo czlowieka nie da sie
            kupic. nauczyciel jest czlowiekiem, takim samym jak kazdy inny. a ty nie sadze
            zebys piszac taka opinie o tej szkole znal(a) ja od wewnatrz z wlasnego
            doswiadczenia. jezeli nie chce sie ci uczyc to bedziesz miala problem ale
            jezeli pracujesz problemu nie ma.
      • krol_szos Re: Gdzie iść do liceum 21.04.05, 12:12
        jajco a co ty jakiś geniusz niby jesteś?? Jak chodzisz do kracha to już się
        uważasz za Einsteina a pewnie zwykłej krzyżówki dla 5-latka nie umiesz
        rozwiązać. Weź se koło i pie..ij się w czoło. I żebyś nie pyskował bo akurat
        realia krasia znam bardzo dobrze. Chodzą tam normalni ludzie jak wszędzie i
        inteligentni i głąby. Ci którzy nie lubią się uczyć chodzą na korki, Ci którzy
        się uczą nie muszą

Pozdro dla wszystkich normalnych
                • Gość: ewa Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.05, 18:48
                  jestem rodzicem i byłam na spotkaniu z dyrektorami szkół średnich w gimnazjum 3
                  i słuchałam uważnie. W Krasiniaku podano konkrety: finaliści olimpiad,
                  najlepsze wyniki próbnych matur w powiecie, sporo ciekawych kierunków
                  kształcenia. Dla ambitnego ucznia to dobra szkoła, bez względu na opowieści i
                  odgrzewanie starych historii. Zmieniła się dyrekcja, sporo dobrego robią dla
                  tej szkoły, a i nauczyciele też zmienili podejście do uczniów (mam syna w II
                  kl.). Nieźle wypadły też opowieści o innych szkołach, ale ja wybieram fakty, bo
                  matura jest zewnętrzna.
                    • Gość: rodzic Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 22.04.05, 21:23
                      za współczucie dzękujemy, ale jest ono zupełnie zbędne. Też mam dziecko w
                      gimnazjum i w s p ó l n i e wybieramy szkołę, nie powiem tu jaka, bo to niema
                      większego znaczenia. Nie ma mowy o żadnej tyranii, większość rozsądnych
                      rodziców i dzieci potrafi dziś współpracować, bo mają świadomość wspólnych
                      celów.Kategoria konfliktu pokoleń w większości przypadków jest już muzealna. I
                      nie mówcie mi, że tylko tak mi się wydaje. Świat się zmienia, rodzice (i
                      dzieci) również.
                        • Gość: IIIIIIII Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 21:57
                          A ja swoich dzieci nigdy nie wyślę do Krasiniaka... niech mają coś z młodości a
                          nie samo zakuwanie.
                          Jesoo... jak ja zazdrościłem kiedys uczniom Z.S. nr 1 kiedy razem pojechaliśmy
                          na wycieczkę. Oni ze swoimi nauczycielami zyli sobie jak z dobrym wujkiem -
                          przyjacielem, a my czuliśmy się jak na manewrach wojskowych....

Spalić I LO w Ciechanowie.... i to jak najszybciej
                          • Gość: adam Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 24.04.05, 23:18
                            Bredzisz kolego, to było dawno... zresztą, jeśli zazdrościsz uczniom z ZS, to
                            nie wiem, jak ci cokolwiek wytłumaczyć. Chyba mogę tylko współczuć Twoim
                            dzieciom. Z takim podejściem do kwestii edukacji zafundujesz im dzieciństwo...
                            przez całe życie. Wieczne wakacje na bezrobociu. Twój wybór. Żyjemy w wolnym
                            kraju. I jeszcze jedno. Chociaż zyjemy w wolnym kraju, to nie wszystko wolno.
                            Wpisy takie jak Twój ostatni, podpadają pod groźby karalne. Rada prywatna:
                            gdybyś odrobinę pomyślał, zanim coś napiszesz, byłoby lepiej.
                            • Gość: IIIIIIII Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 00:14
                              :)... fajnie, że się odezwałeś... bardzo mnie przed snem rozbawiłeś :))))...
                              mam nadzieje, że jak najszyszybciej złożysz w prokuraturze zawiadomnienie o
                              popełnieniu przestępstwa.
                              Właśnie dlatego nie poślę swoich dzieci do I LO - nie chce aby wyrosły na
                              takich gburów jakim Ty wydajesz się być.

Z pozdrowieniami i uśmiechem na twarzy

p.s. przeczytałem wcześniej w którymś z postów jedną rzecz, ktora okazała się
                              prawdą - popatrz na ciechanowski "biznes"... ludzie z kasą nie kończyli
                              krasiniaka - ludzie po krasiniaku to urzędnicy więc nie wyskakuj mi proszę z
                              takimi głodnymi kawałkami o bezrobociu..
                              • Gość: adam Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 25.04.05, 00:56
                                jaasne. ludzie z kasa nie kończyli Krasiniaka. Moi znajomi. którzy konczyli tę
                                szkołę nie są tzw. biznesmenami, ale lekarzami, prawnikami, pracownikami
                                wyższych uczelni. Oni nie maja taaaaaaaaaaakiej kasy, tylko taką, która pozwala
                                godnie żyć i mieć jeszcze to coś, czego nie ma biznesmen z bazarku. Niewymierne
                                to? Do zycia niepotrzebne? Moim zdaniem bardzo potrzebne. Poza tym powiem Ci
                                tak: ludzie z kasą kończyli Krasiniak, tylko Ty nic o tym nie wiesz, bo poza
                                własne podwórko nigdy nosa nie wychylisz. Nie chciałem tak ostro, ale sam się o
                                to prosiłeś.
                    • Gość: ehh (obserwator) Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 09:49
                      to mi pokaz gdzie popełniłem błąd osiołku... literówka to może być, ale nie w
                      tym przypadku, coraz więcej ludzi nie widzi różnicy przy wlasnie takich
                      koncówkach np `średnio` , pomijając juz pisanie `wogule`...
                      a co do krasiniaka... znam pare osób z gimnazjum, które były takimi, moze nie
                      tyle tłumokami ale skonczonymi debilami, rodzice non stop wzywani do szkoly,
                      oni ledwo zdawali, ale jak chcieli to potrafili sie nauczyc, i jesli piszesz,
                      ze tacy ludzie to lekarze i prawnicy to już przestaje sie dziwić,dlaczego ten
                      świat tak wygląda... ;/ owszem, nie powiem, znam rowniez osoby bardzo
                      inteligentne, lecz te również mają wysokie mniemanie o sobie, i chodzą z wysoko
                      uniesionym czolem, uwazając sie za pępek świata... ;/ wiec nie uwazam
                      krasiniaka za taki ideał... w ciechu nie ma dobrej szkoły...

ps. złozyles juz pisemko w prokuratorze o groźbach karanlnych ??? chlopie,
                      oblej sie zimną wodą ! przeglądając 20postów musial bys złozyc co najmniej 40
                      wniosków o ukaranie... ;/ - kolejny z wysoko uniesionym czołem, ktory uwaza,ze
                      jest pępkiem świata - i nie pisz, ze nie bo to widać po twoich postach. To tyle
                      co mialem do powiedzenia, tudzież napisania.
                      • Gość: adam Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 25.04.05, 19:03
                        Jeśli ja noszę wysoko czoło, to co powiedzieć o Tobie,Ty przecież wszystko
                        wiesz, wszystkie rozumy zjadłeś. Ciechanów (także w formie "Ciech", bo to nazwa
                        własna)drogi wszechwiedzący pisze się dużą literą. Chory jesteś na manię
                        wielkości, udzielasz pouczeń, a do lustereczka nie spojrzysz, bo się boisz, że
                        zobaczysz w nim swoją miernotę. Pa, koleżko sympatyczny!
                        • Gość: marzena Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.05, 19:56
                          Niektórzy mają alergię na Krasiniak.
                          To już ćwiczyliśmy na tym forum. Wszystkie sprawy poruszono, wygrzebano,
                          omówiono. Nikt nie zmusza rodziców do wysyłania dzieci gdziekolwiek, nikt nie
                          zmusza gimnazjalistów do konkretnej szkoły. Niech zadecydują Ci, których wybór
                          liceum dotyczy. Każda szkoła, która ma długą tradycję (jak Krasiniak) zmienia
                          się, bo zmieniają się ludzie i czasy. Kiedyś, jak ja kończyłam tę szkołę, było
                          kilku nauczycieli, o których krążyły legendy. Niektórzy z nich nawet mnie
                          uczyli. I żyję, nie jestem zestresowana, miałam normalne dzieciństwo i młodość.
                          Każda szkoła ma nauczyć życia, ale również ułatwić start na studia lub zdobycie
                          dobrego zawodu. Wśród absolwentów różnych szkół są ludzie mądrzy i głupi, tacy,
                          co im się w życiu powiodło i tacy, których życie nie głaszcze po głowie.
                          Po co te złośliwości, napaści i obrażanie się nawzajem, wytykanie sobie błędów?
                          Były dni otwarte w szkołach, są wyniki próbnych matur, będą wyniki matur
                          majowych. Są również ludzie, którzy kończą licea. Popytać, poczytać i
                          zadecydować. Zawsze (jeśli mogłabym cofnąć czas)wybrałabym Krasiniak - ale to
                          decyzja, którą podejmują gimnazjaliści i ich rodzice.
                          Nie traktujmy tego forum jako miejsca leczenia kompleksów, anonimowego
                          ubliżania innym. Kiedyś pojawił się wątek: 'konkurs na dyrektora Krasiniaka'.
                          Wiele miłych, ale i nieprzyjemnych opinii o szkole, o kandydatach na konkurs
                          można było przeczytać. Każdy woli przyjemne posty, a jeśli już są złośliwe,
                          niech będą choć ciut prawdziwe.
                          Na szczęście jest w mieście kilka szkół i trzeba wybrać wedle własnej wiedzy i
                          wyników egzaminów gimnazjalnych. A to już jutro. Gimnazjalisto: powodzenia na
                          części humanistycznej jutro, a w środę na mat-przyrodniczej!!!
                          Jednak są nadal tacy, którzy mają alergię na Krasiniak.
                          Dla zainteresowanych naszą szkołą lub niezdecydowanych jeszcze, podaję adres
                          strony: www.krasiniak.on.com.pl

M.Z. - niezestresowana dyrektorka Krasiniaka, absolwentka tej szkoły - można
                          rzec: całe życie tu. I muszę dodać - z przyjemnością:-)
                      • Gość: adam Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 25.04.05, 20:23
                        Jeszcze jedno: mówiłem o moich znajomych - lekarzach, nauczycielach.... To
                        jasne przecież, że nie o wszystkich absolwentach Krasiniaka. Nie ma szkoły,
                        którą kończyliby tylko ludzie wybitni, są także przeciętni, są i źli. Ty
                        oczywiście czytasz to, co chcesz przeczytać.
                        Jeśli jednak ktoś mówi: "spalić tę szkołę", to chyba tylko ma przed sobą jeden
                        kirunek: oddział psychiatryczny.
                        • Gość: Rozsądny Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.05, 00:07
                          Ja osobiście nie sądze aby sformułowanie: "spalić tę szkołę" było dosłownym
                          nawoływaniem do pójścia tam z pochodnią, karnistrem benzyny i faktycznym
                          podpaleniem budynku.

Niestety czytając posty Adama - mam dziwne wrażenie, że sam nie wierzy w to co
                          pisze.

Adam! Według mnie fakt jest taki: udowodniłeś jedynie, iż w krasiniaku
                          kształceni są aroganci którzy tak jak Ty sprytnie ubierają brednie w ładne
                          słówka. Dużo się narozpisywałeś przekazując jedną puetę, której z resztą w
                          pewnym momencie sam zaprzeczyłeś.

Kultury krasiniak też Cię nie nauczył. Nie zauważyłem aby Tobie personalnie
                          ktoś ubliżył w tej dyskusji, a Ty zrobiłeś to.

Jesteś bardzo nie konsekwetny i zmienny. Najpierw piszesz: "jest taka
                          niepisana zasada w necie: nie czepiaj się literówek, żeby się ciebie nie
                          czepiali:)" a potem : "Ciechanów (także w formie "Ciech", bo to nazwa
                          własna)drogi wszechwiedzący pisze się dużą literą" lub: "No tak. Idź do s t a s
                          z y c a... " więc jak to jest: chwalisz się znajomością niepisanej zasady,
                          która polecasz innym a sam jej nie stosujesz?

Lepiej skończ już tą swoją marną dyskusje gdyż tylko dajesz powód do tego aby
                          czuć antypatie do krasiniaka - robisz więc więcej złego niż dobrego.
    • Gość: mama Re: Gdzie iść do liceum IP: 212.244.160.* 27.04.05, 13:29
      pojęcia nie mam ile trzeba miec punktów żeby dostac sie do krasiniaka ..to tak
      na wstepie... ja osobiście wolę ekonomik .. fajnie kiedys było... moje dziecko
      ma teraz problem gdzie do szkoły ... nie chce tam gdzie wszyscy lecą hurtem bo
      to jest akurat modne... chce coś ciekawego, interesujacego i ani ja ani ania
      nie wiemy gdzie... orłem nie jest ale i słaba tez nie jest ... więc jesli ktos
      ma jakiś pomysł gdzie złozyć dokumenty i najlepiej w ciechanowie to bede
      wdzieczna...
      i dajcie już spokoj temu krasiniakowi... szkoła jak szkoła... kto chce to ja
      skończy i sporo madrych ludzi z niej wychodzi...
      • Gość: rocznik 1986 Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 07.05.05, 18:58
        Do mama:
        Zapraszam do krasia naprawde serdecznei. szkola bardzos ie zmienila od zmiany
        dyrekcji i niektorych nauczycieli. w tym roku szkolnym polecam kierunekktory
        sama wybralabym bedac o trzy lata mlodsza: jezykowo - informatyczny. jezeli
        twoje dziecko interesuje sie komputerami to jak znalazl. umiejetnosc jezyka
        przyda sie na maturze. ale poziom nauczania jest wysoki i bedac w trakcie matur
        naprawde moge poweidziec ze jestem dobrze przygotowana. pozdrawiam i zycze
        dobrego wyboru
    • Gość: postrach Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 15:44
      Panowie, troche odeszliście od tematu. Sądze, że należy powrócic do jego
      źródeł, bo teraz właśnie nadeszły chwile, w którym odpowiedzi na postawione na
      początku tej dyskusji pytania mogą się przydać gimnazjalisto. A wy za
      przeproszeniem myślicie jedynie o własnym tyłu i nie widzicie nic poza czubkiem
      swojego nosa.
    • blondi33 Re: Gdzie iść do liceum 03.05.05, 22:25
      w ostatnim "TC" bardzo ciekawy artykuł o "wirtualnych szkołach" - przede
      wszystkim o krasiniaku i o stronie polonisty -prof MS. Stronka rzeczywiście
      świetna, zajrzyjcie, zobaczycie klasę!
    • Gość: Tomek Re: Gdzie iść do liceum IP: *.domena.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.05, 20:30
      wiecie co wam napiszę? jedno jak chcesz być takim mośkiem jak większość osób
      piszących na tym forum które są z kracha to idz do tej poje..ej na maxa szkoły
      jak jesteś spoko ziomem to idz do 2. Do kracha to chodzą same lamusy cioty
      metale brudy dzieci bogatych rodziców i lekarzy to jest gó.. nie szkoła nie
      polecem chociaż nawet tam nie chodzę mogę sie mylić jednak moim zdaniem
      najlesza jest II lo zaraz tu sie na mnie rzucą jakieś lamki z kracha które
      bendą bronić honoru tej szkoły ale ja na nich leje ciepłym moczem pozdrawiam te
      lamy z kracha a tobie radzę idz do 2
        • krol_szos Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 00:47
          Tomek wiesz co?? jajco. Poprostu szkoda słów na Ciebie. Nad Tobą to trzeba
          płakać. Modlitwy chyba na nic już nie pomogą. Lecz się na nogi, bo na głwę to
          już za puźno niestety.

P.S. I nie chodze do Krasia
      • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 07.05.05, 21:10
        Ja nie rozumiem tylko jedno czemu ludzie nie chodzący do tej szkoły wypisują
        bluźnierstwa i plamią imię naszego liceum. Chodzisz człowieku do LO 2 - chodź
        nadal. My tak jak i spora grupa ludzi wybrała to liceum i nie żałuje wyboru. A
        jak ktoś chodził do Krasiniaka i ma po tej szkole złe wspomienia to trudno.

Mam nadzieję, że nie zrobiłem żadnej literówki bo zaraz 120 osób mi to
        wykrzyczy.

Serdeczne pozdrowienia dla Dyrekcji I LO w Ciechanowie

Grzesiek
              • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 07.05.05, 22:03
                Heh nauka czytania ze zrozumieniem była chyba w gimnazjum, chociaż nie wiem czy
                na teście kończącym podstawówkę już tego nie ma. Gdybyś przeczytał kilka postów
                wyżej, a nie tylko ostatni to byś zakumał. Niby czemu mam się podlizywać
                komukolwiek - jako absolwent. Ja sensu takowego nie widze ?? Pewnie żyjesz
                nadal stereotypami w stylu uczeń i nauczyciel - odgrodzenie wielką barierą i
                nie możesz pojąć, że uczeń w innej szkole ( tu KRASINIAK ) ma możliwość
                wyrażenia opinii czy dyskusji z nauczycielem.

Chyba przegladarki nie bede zamykal bo za pare minut dostane kilka postow od
                Ciebie z ostrą krytyką.

Pozdrawiam
                  • virtue87 Re: Gdzie iść do liceum 07.05.05, 23:37
                    Sorze, mata dopiero pojutrze ;)

Co do dyskusji nad tym, która szkoła lepsza - wiadomo, że każdy ma swoje zdanie,
                    najczęściej dosyć subiektywne, każdy ma do tego prawo, tylko, że niektórzy nie
                    umieją z tego prawa kulturalnie korzystać :/ Nie będę pisać, że krasiniak jest
                    lepszy od innych szkół, tym bardziej oceniać szkół których nie znam, ale mogę
                    napisać jedno - spędzidziłam w tym "strasznym, okropnym, stresogennym"
                    Krasiniaku 3 lata i trochę żałuję, że to już koniec :) Pozdrowienia dla
                    wszystkich tegorocznych maturzystów!!!

Absolwentka
                        • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 00:21
                          Gość portalu: wiedzma napisał(a):

> mysle, ze bedzie tesknic nie tylko dyrekcja ...:)

Nie smęćcie już. Jesteśmy w Krachu formalnie jeszcze do 3 czerwca. Heh pociesze
                          Was dłużj.. legitymacje mamy ważne w końcu do 30 września. na rozpoczęcie roku
                          przyjdziemy.. jeju i znów zobaczymy "ten różowy budynek na widok którego
                          ludziom przechodzą po plecach ciarki.. a małe dzieci słysząc o nim w
                          opowieściach moczą sie w nocy" :P ( wow ale mi się napisało, mam zadatki na
                          humanistę chyba ) Macie nasze fotki w szkole na tablicy ABSOLWENCI 2005. Heh od
                          pokoju nauczycielskiego blisko, więc ci "wredni" nauczyciele z ktorymi można
                          sobie podyskutować na każdy temat w szkole, w necie ( do Dyr. MS pora
                          zarejestrować sie na forum mojej klasy, że Absolwenci nie oznacza ze forum
                          upada ) , po szkole będą mogli oglądać "gęby" uczniów na których wyżywali się
                          przez calutkie 3 lata. ( no co palce od klawiatury i GG mnie bolą :] No właśnie
                          dochodzi uszczerbek na zdrowiu... I co kolejny "minus szkoły" TAKIEJ SZKOŁY SIĘ
                          NIE ZAPOMINA :) Co do fotek to trzeba Dyrekcję "pognębić" i znajdą się też na
                          www.krasiniak.on.com.pl

Aha i zapraszamy Dyrekcję jutro na 17:00 do św. Piotra. Jest msza dla
                          maturzystów połączona z rozdawaniem świadectw kursu przedmałżeńskiego. Może i
                          parę fotek wpadnie do galeri z uroczystości.

• webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 07.05.05, 23:58
                        Chyba Wielka Siostra i Wielcy Bracia. Z szacunku :) A co tam po matematycznej
                        klasie też można polonistę poprawić i to dyrektora. :)

No tak a co do pomyłki JW hehe sor przyzwyczajony do nocnego siedzenia w necie
                        to i godzinki już sie pomyliły. Koniecznie sorze połamiemy połamiemy te pióra.

Ps Prośba do Dyrekcji o zapewneinie komisjom nożyków do rozcinania tych
                        naklejek zabezpieczających do arkuszy. Tego nie można rozerwać :]
                  • krol_szos Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 00:23
                    Jeśli ktoś tu czegoś nie zakumał to tą osobą z pewnością jest webmastarek-
                    cukierek ;) Przeczytaj sobie jeszcze raz swój post.

”Niby czemu mam się podlizywać komukolwiek - jako absolwent”-przypomnę ci
                    cukiereczku, że maturki to jeszcze nie masz (nie żebym ci źle nie życzył, wręcz
                    przeciwnie samych wysokich not) i przydałoby się, żeby niektórzy nauczyciele
                    nie widzieli pewnych rzeczy, prawda?? Ciekawe czy ty się nauczyłeś czytania ze
                    zrozumieniem w tym gimnazjum???
                    Teraz kilka słów do Januszka: rozwodziłeś się kiedyś na lekcji ile to
                    alkoholu zmieści się w menzurce którą właśnie trzymasz w ręku, albo czy któryś
                    z Twoich kolegów chemików mówił jak rozrabiać spiritus z wodą i podawał wzory
                    żeby sobie % obliczyć w takim roztworze?? Grałeś kiedyś w biliarda w obojętnie
                    jakim klubie ze swoimi uczniami?? Takich przykładów można mnożyć (ale niestety
                    nie są to przykłady z krasia) Więc mi nie gadaj o mych i onych i o tamtych
                    Swoje zdanie na temat krasia wypowiedziałem 21.04.2005 o 12:12 co też
                    jest napisane wyżej więc powtarzał się nie będę bo zaraz w swojej przebiegłości
                    stwierdzilibyście, że zaśmiecam forum.

P.S. Tamten post był napisany humorystycznie, ale jak chcesz się cukiereczku
                    pokłócić to proszę bardzo

Pozdro dla wszystkich ziomków i ziomalek z Krasiniaka [w szczególności dla
                    ziomka Janusza W.(chyba mogę się tak zwracać, wkońcu nie ma „My-Oni” jesteśmy
                    tylko my, prawda??) , Staszica, Bema i Mickiewicza (jeżeli o kimś zapomniałem
                    to bardzo przepraszam]
                    • krol_szos Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 00:31
                      hehe, cukierek taki cwaniak a sobie z głupimi naklejkami na arkuszu poradzić
                      nie może. Mnie w gimnazjum to uczyli też zaradności, nie tylko czytania ze
                      zrozumieniem i dzięki temu nie mam teraz problemu związanego z brakiem nożyka.

Jak chcesz to ci przez allegro sprzedam patent jak można sobie poradzić ;)
                      • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 00:46
                        krol_szos napisał:

> hehe, cukierek taki cwaniak a sobie z głupimi naklejkami na arkuszu poradzić
                        > nie może. Mnie w gimnazjum to uczyli też zaradności, nie tylko czytania ze
                        > zrozumieniem i dzięki temu nie mam teraz problemu związanego z brakiem nożyka.
                        >
                        > Jak chcesz to ci przez allegro sprzedam patent jak można sobie poradzić ;)

Pewnie, że sobie mozna poradzić rozcinając to np dowodem osobistym. Ale po co
                        jak ludzie noże wymyślili i nasza komisja o to zadbała.

Po co się męczyć nauczyciel Cię wyręczy.

Te ostatnie zdanie to tak tylko dla żartu :)
                    • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 00:57
                      Jesli rozumiesz zasade My - Oni tylko w kwestii bycia z nauczycielami na TY to
                      chyba źle to rozumiesz. Kulturę trzeba mieć i trzeba wiedziec na ile sobie
                      mozna pozwolic. Dzieli nas chociazby roznica wieku więc z samego tego trzeba tą
                      druga osobe uszanowac.

Dalej piszesz o jakiś roztworach alkoholi itd. Przecież o tym powiedzieli nam
                      rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie lekarze. "Przeciez do kracha chodza
                      tylko dzieci lekarzy." ( taki cytacik z tego forum ) Hehe mam wujka Ministra
                      Zdrowia :) Wmówili nam ile człowiek może wypić i ile da rade wytrzymac :) My na
                      fizyce nie rozmawialiśmy o % bo zadania robilismy. Po TYM LICEUM ludzie
                      wybieraja sie na studia na renomowanych uczelniach. ( heh wyplatanie koszyków i
                      instalatoryka sanitarna nas nie interesuje :P:P

Co do kłotni to jesli rozumiesz to przez obrzucanie sie miesem na forum, to do
                      takiego poziomu znizac sie nie bede. Bo bym musial spadac i spadac i spadac z g
                      nieco wiekszym niz 10 m/s2 zeby szybciej bylo :)

Ale jesli chcesz kulturalnie powymieniac argumenty rozne to czemu nie. Jutro na
                      forum wbije jeszcze kilka osob z klasy mojej, zeby bylo jakies potwierdzenie co
                      i inni sadza o KRASINIAKU.

Co do tego czego nauczyciele maja nie widziec na maturze, a mowisz zapewne o
                      sciaganiu to powiem Ci ze na tej maturze nie am czego sciagac. Heh jest tak
                      skonstruowana ze nawet wzorki nam daja na mate i fize. Ponadto w komisjach sa
                      obce osoby wiec musialbym "podlizywac sie" jak to nazwales na forum LO 2 albo
                      innego ciechanowskiego.

Pozdrawiam

• krol_szos Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 01:26
                        Nio widzisz, jak się chce do konsensusu dojść to zawsze się dojdzie :)

Co do Twojego pierwszego akapitu. Napisz jak go rozumiesz, bo można go
                        zinterpretować na różne sposoby.
                        Akapit drugi. Jak towarzysz Janusz Witkowski wyskoczył mi z równością iście z
                        ZSRR, to mu powiedziałem co to znaczy równość po naszemu. Co nie znaczy, ze w
                        innych szkołach ktoś kogoś nie szanuje lub że tam się zajmują tylko tanimi
                        winami zamiast nauką. Jest czas na naukę, ale jest i czas na element humoru.
                        Bilard-fakt autentyczny. Pogrywaliśmy sobie z wychowawcą.
                        Co do matur. Też zdaję matę i wiem o wzorach :) Ale nie gadaj mi głupot że
                        krach nie ściąga. Tam chodzą normalni ludzie jak wszędzie. A wiadomo. Polak
                        potrafi. A co do nauczycieli z LO2. Jak Ci z krasia będą chcieli Wam pomóc to
                        będą umieli rozmawiać z nauczycielami z 2 :)
                        • krol_szos Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 01:38
                          I jeszcze świeżutkie informacje z frontu o profesorze Witkowskim. „Wymagający,
                          ale jednocześnie nie traktuje ucznia jak śmiecia. Można z nim normalnie
                          porozmawiać.” Ale drogi panie profesorze, niech pan nie mówi, że wszyscy
                          nauczyciele w krasiniaku są przyjaźnie nastawieni do uczniów, bo tak nie jest.
                          Wiele w tej szkole się zmieniło, ale jednocześnie jeszcze wiele trzeba zmienić.
                          To by było tyle na dzisiaj (a właściwie na rozpoczęcie kolejnego dnia :) )

Pora na dobranoc bo już księżyc świeci. Dzieci spać już idą, Miś po flaszkę
                          leci.
                          • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 12:28
                            krol_szos napisał:

> I jeszcze świeżutkie informacje z frontu o profesorze Witkowskim. „Wymaga
                            > jący,
                            > ale jednocześnie nie traktuje ucznia jak śmiecia. Można z nim normalnie
                            > porozmawiać.”

Widzisz..wyraźnie widać, że informacje o naszej szkole zdobywasz od jakiś
                            znajomych. Być może chodzących do Krasiniaka. Tylko jest taka sprawa.. ja też
                            stałem kiedyś przed wyborem liceum. Miałem dość kontrowersyjne poglady co do
                            własnie tej decyzji. Ludzie na około odradzali mi wybór KRASINIAKA - tylko sęk
                            w tym, że oni w większości tam nie chodzili i nasłuchali się też bajeczek ( z
                            piekła rodem :) Inni zaś - ABSOLWENCI I LO chwalili tą szkołe - no cóż studiują
                            sobie teraz infę na PW w Wawie. Nasza szkoła jest może kontrowersyjna bo krąża
                            o niej niezbadane plotki. I każda najmniejsza wpadka ( w końcu najlepszym też
                            się zdarzyć może ) jest od razu "wygwizdana".

Teraz analiza Twojego onego wpisu
                            "jajco a co ty jakiś geniusz niby jesteś?? Jak chodzisz do kracha to już się
                            uważasz za Einsteina a pewnie zwykłej krzyżówki dla 5-latka nie umiesz
                            rozwiązać. Weź se koło i pie..ij się w czoło. I żebyś nie pyskował bo akurat
                            realia krasia znam bardzo dobrze."

Nie wiem do kogo odnosisz się taim tonem, na szczescie ze mna dyskutujesz
                            kulturalnie i CHWAŁA CI ZA TO !!!
                            Może ludzie z Kracha nie uważają się za Einsteinów itd. ale fakt faktem nasza
                            szkoła jest bądź co badź NAJLEPSZYM LICEUM w mieście. Popatrz na różne
                            rankingi, na wyniki próbnej matury. Realia znasz bardzo dobrze - ZNASZ Z
                            OPOWIEŚCI. Z opowieści, które może usłyszałeś w pubie przy piwku. Ta normalna
                            młodzież z KRACHA też na piwko lubi wyskoczyć. Kiedy piwko wtedy piwko, kiedy
                            odwalić jakiś numer to odwalić, a kiedy pokazać klasę GODNĄ DOJRZAŁEGO
                            CZŁOWIEKA to pokazać.

Niestety narazie muszę spadać bo jeszcze kilak rzeczy z maty na jutro do
                            powtórki no i MSZA DLA MATURZYSTÓW w Kosciele.

Myśle, że Dyrekcja nas zaszczyci swoją obecnościa.

Ps. Ciekawe co ks. Jończyk znow wymysli...

POZDRAWIAM "zestresowany" uczeń normalnego Liceum
                            Grzesiek

• Gość: januszwit Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 08.05.05, 14:47
                            Do króla szos

Potwierdzam, nie jestem z uczniami na Ty i nic na to nie wskazuje, aby mogło
                            się to zmienić.
                            Nigdy nie twierdziłem, że wszyscy nauczyciele są "przyjaźnie" nastawieni do
                            uczniów, ale to nie znaczy, że takich nie ma.(Należałoby jeszcze zdefiniować
                            pojęcie "przyjaźnie").
                            A co do znaczenia słów My - Oni to nie moja wina, że rozumiesz to inaczej niż
                            ja.
                            pozdrawiam
                        • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 12:09
                          krol_szos napisał:

>
                          >
                          > Co do Twojego pierwszego akapitu. Napisz jak go rozumiesz, bo można go
                          > zinterpretować na różne sposoby.
                          >

W pierwszym akapicie napisałem "Jesli rozumiesz zasade My - Oni tylko w kwestii
                          bycia z nauczycielami na TY to
                          chyba źle to rozumiesz. Kulturę trzeba mieć i trzeba wiedziec na ile sobie
                          mozna pozwolic. Dzieli nas chociazby roznica wieku więc z samego tego trzeba tą
                          druga osobe uszanowac."

Odwołałem, się ze stwierdzeniem rozumienia przez Ciebie zasady My -Oni do
                          Twojego poprzedniego wpisu. Używasz w nim stwierdzeń w stylu "Teraz kilka słów
                          do Januszka", "Pozdro dla wszystkich ziomków i ziomalek z Krasiniaka [w
                          szczególności dla
                          ziomka Janusza W.]" Zabrzmiało to właśnie tak, jakoby bycie z nauczycielem "na
                          Ty" było jedynym wyznacznikiem zasady "my - oni".

W poście kolejnym stwierdzasz, że do Krasiniaka chodzą normalni ludzie. I jak
                          najbardziej się z Toba zgadzam. To szkoła, która ma normalnych UCZNIÓW i
                          normalnych NAUCZYCIELI. Pewnie od każdej reguły znajdzie się wyjątek, ale to
                          zdarza się w każdej szkole. Nauczyciel to też człowiek i czasem jak każdy moze
                          miec zly dzien. A co do gier w bilard itp. Może u Was w szkole grają w bilard,
                          u nas chodzą na koncerty. Przykład akcja organizowana przez Młode Centrum -
                          Pomoc dla Sri Lanki. I koncercik w Zaciszu. Dyrekcja była. To na tyle co do
                          tego posta... następne opinie masz niżej :)
                    • virtue87 Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 11:10
                      krol_szos napisał:
                      > Teraz kilka słów do Januszka: rozwodziłeś się kiedyś na lekcji ile to
                      > alkoholu zmieści się w menzurce którą właśnie trzymasz w ręku, albo czy któryś
                      > z Twoich kolegów chemików mówił jak rozrabiać spiritus z wodą i podawał wzory
                      > żeby sobie % obliczyć w takim roztworze??

Jeśli wedlug Ciebie dobre stosunki między nauczycielami a uczniami sprowadzają
                      do rozmów o alkoholu na lekcji (żeby nie być posądzoną o nieumiejetność czytanie
                      - tak, przeczytałam o bilardzie, ale dwa pierwsze zdania mocno zwróciły moją
                      uwagę) to współczuję... Uważam, że z niektórymi nauczycielami w naszej szkole
                      (oczywiście nie ze wszystkimi, ale nie słyszałam jeszcze o szkole w której
                      wszyscy są idealni) porozmawiać o wszystkim, na lekcjach żartują, a jednocześnie
                      potrafią świetnie nauczyć. Ale wiesz, krolu_szos, punkt widzenia zależy od
                      punktu siedzenia. Nie chodząc do Krasiniaka na pewno wiesz lepiej jak tam jest...

virtue
    • Gość: ktoś Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 14:15
      Więc tak- ktoś pytał gdzie iść do LO a tym czasem wywodzicie sie na temat
      krasiniaka- więc dołącze do was :P
      Moje zdanie na temat tej szkoly jest takie- nie mam żadnej alergii na szkoły,
      nie obchodzi mnie kto gdzie chodzi, i na tej zasadzie nie wybieram sobie
      znajomych. A teraz o Krasiniaku - znam sporo osóbek z tej szkoły, ogólnie
      wydaje `miSIĘ`;p , że ludzie są dziwni, zamknięci na swoje towarzystwo, mający
      dziwne podejście do życia... Oczywiście nie wszyscy... Na potwierdzenie moge
      napisać, ze znam sie z kimś z tej szkoly od 6 lat, jeszcze w gim dogadywaliśmy
      sie dobrze, ale po jakimś czasie bycia w LO zmienilo sie to na gorsze, teraz ta
      osoba w każdej wypowiedzi z ironią w głosie zaznacza, ze ona chodzi do
      Krasiniaka, i nie raz, że towarzystwo nie odpowiada... Generalnie nie mam nic
      do uczniów tej szkoły, ale troszke mnie denerwuje takie wywyższanie się
      (najlepsza szkola ? - ok , ale niech to bedzie głównym tematem i ironicznych
      wypowiedzi bo jest juz chore.. ). Uważacie sie za kogoś lepszego, nad
      wszystkimi innymi a tymczasem to wszystko wygląda troszkę inaczej... Nie raz
      można bardziej polegać na kimś z zewnątrz a przejechać sie na `swoimi`
      człowieku... To tyle co mialem do powiedzenia, zycze wytrwałości w obronie
      Krasiniaka ;p
      • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 08.05.05, 14:53
        Gość portalu: ktoś napisał(a):

> Więc tak- ktoś pytał gdzie iść do LO a tym czasem wywodzicie sie na temat
        > krasiniaka- więc dołącze do was :P
        > Moje zdanie na temat tej szkoly jest takie- nie mam żadnej alergii na szkoły,
        > nie obchodzi mnie kto gdzie chodzi, i na tej zasadzie nie wybieram sobie
        > znajomych. A teraz o Krasiniaku - znam sporo osóbek z tej szkoły, ogólnie
        > wydaje `miSIĘ`;p , że ludzie są dziwni, zamknięci na swoje towarzystwo,
        mający
        > dziwne podejście do życia... Oczywiście nie wszyscy... Na potwierdzenie moge
        > napisać, ze znam sie z kimś z tej szkoly od 6 lat, jeszcze w gim
        dogadywaliśmy
        > sie dobrze, ale po jakimś czasie bycia w LO zmienilo sie to na gorsze, teraz
        ta
        >
        > osoba w każdej wypowiedzi z ironią w głosie zaznacza, ze ona chodzi do
        > Krasiniaka, i nie raz, że towarzystwo nie odpowiada... Generalnie nie mam nic
        > do uczniów tej szkoły, ale troszke mnie denerwuje takie wywyższanie się
        > (najlepsza szkola ? - ok , ale niech to bedzie głównym tematem i ironicznych
        > wypowiedzi bo jest juz chore.. ). Uważacie sie za kogoś lepszego, nad
        > wszystkimi innymi a tymczasem to wszystko wygląda troszkę inaczej... Nie raz
        > można bardziej polegać na kimś z zewnątrz a przejechać sie na `swoimi`
        > człowieku... To tyle co mialem do powiedzenia, zycze wytrwałości w obronie
        > Krasiniaka ;p

No właśnie ktoś się pytał. Po chwili pojawiły się posty uczniów z Krasiniaka -
        napsiali, że jest fajnie i zaprosili na dni otwarte. Odezwał się też ktoś z
        dwójki, również wyraził i wszytsko by było fajnie. Jednak tak dłużej być nie
        mogło. Jak to tak - chwalą Krasiniaka i faktycznie pojawiają się dobre opinie
        na jego temat. Nie to nie wybaczalne - już 20.04.2005 18:45 pojawia się
        pierwszy w tym temacie, a chyba z 100 post na tym forum "walący" w dobre imię I
        LO. Fajnie mysli sobie piszący go <lol> mam neostradę, dynamiczne IP nie
        rozpoznają mnie. Dam jeszcze jakąś dziwną xywke - a co ? POjade im tak tak
        trzeba. Szybko dyskusja odbiega od tematu, który w życiu gimnazjalisty ma
        ogromne znaczenie. Dyskusja przechodzi na wymyslanie historyjek o Krasiniaku. W
        większości jest to tylko stek bezmyślnych bzdur.

Co do naszego zamknięcia sie w swoim towarzystwie. Owszem może i troche racji w
        tym jest - może nie kazdy z nas chce przyjaźnić się z kimś z innej szkoły,
        który w swojej krotkiej wypowiedzi uzywa ze 20 wulgaryzmów. Ale patrze dalej -
        na swoja osobe: mamspora gromadke znajomych z innych szkoł i jakos nie czuje ze
        ich ponizam, ublizam tylko dlatego,ze ja chodze do Kracha a oni nie. Patrze
        dalej ta "zamknieta w swoim towarzystwie młodzież" organizuje Marsz Dziękczynny
        za pontyfikat Ojca Świętego. I czy pisze ze to marsz tylko i wyłacznie dla
        zamknietej grupy ludzi z I LO - nie moze przeciez przyjsc kazdy.

To ludzie wydaja taka opinie o naszym liceum. A może to poprostu z zazdrości,
        że jesteśmy lepsi, że mamy wyższą srednia, że napisali o nas w gazecie,
        powiedzili w radio ??

Pozdrawiam
    • Gość: Tomek Re: Gdzie iść do liceum IP: *.domena.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 19:12
      witam ponownie. Cieszę sie z jednego że orzywiło sie to forum a co do tych
      mosków z kracha to jesteście byliscie i będziecie i wiedziałem że zaraz sie
      zaczna teksty typu "bendę bronić honoru szkoły", "mamy najlepszycvh
      nauczcieli", wiem że troche za ostro piszę że jesteście mośkami itp ale takie
      odniosłęmwrażenie chodząc po tej skzole oraz po znajomych których tam posiadam
      jeste to szkoła poprstu inna masz nazwisko idziesz do kracha nie lubei tej
      szkoły i nie bendę lubić tym razem pozdrawaim wszystkich absolwentów II lo.

P.S Gaz jest do gotowania nie do samochodów
    • Gość: Tomek Re: Gdzie iść do liceum IP: *.domena.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 17:27
      witam ponownie po pierwsze przepraszam tych wszystkich z "kracha" których
      obraziłem lub cokolwiek złego zrobiłem troche przesadzam jednak wyrażam swoje
      zdanie może być ono błędne ponieważ każdy człowiek może sie mylić.Głównie
      chodzi mi o to że wcale ten waś krasiniak to nie jest najlepsza jak tu
      większość takich mośków pisze.Wiem że macie osiągniecia i Bóg wie co. Jednak
      znajac ludzi z kracha uważam że są tam same mośki i dzieci bogatych rodziców
      oraz lekarzy. I jeszcze jedno nie chcę obrażać wszyskich z kracha ponieważ
      napewno są tam wyjątki od reguł, ale wracając do tematu Aga radzę iść do dwójki
      nie z tego powodu że tam nie ma mośków ani dzieci bogatych rodziców i lekarzy
      ale dlatego że to jest szkoła a nie miejsce spotkań. Jest tam pani dyrektor
      która trzyma wszystko za "morde" i tak powinno być.

P.S Gaz słóży do gotowania nie do samochodów
    • Gość: Tomek Re: Gdzie iść do liceum IP: *.domena.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.05, 21:27
      witam ponownie zacznę grzecznie lecz zakończę miej grzecznie po pierwsze
      wielkei dzieki dla Krzyśka który mnie popiera dzieki ziom. Po drugie dzieci
      bogatcyh rodziców i lekarzy są w pewnym systemie dla mnie jest jasne że dziecko
      bogate napewno będzie miało lżej w "krachu" niżeli dziecko biedne. Nie z tego
      powodu że będzie głupsze lub cos takiego tylko z tego powodu że bogaci to dadzą
      jakąś łapówe albo co innego. Bogaty to jest bogaty biedny to jest biedny
      pozatym byle kogo do kracha nie przyjmą głównie chodzi o nazwisko i o status
      społeczny mozęsz mieć 60 pkt i mieć nazwisko to jasne zę jesteś przyjęty możesz
      mieć 150 punktów nie mieć nazwiska pochodizc ze wsi i cie nie przyjmą dlaczego?
      odpowiedzcie sobie sami. Po trzecie drogi Witku jak jesteś takim cwanaczkiem to
      ja się z chęcią z tobą spotkam i porozmawiam jednak mam prośbę nie obrażaj mnie
      oraz mojej religi i Boga to ty w to nie mieszaj. Jak masz jakieś wątki to
      spotkaj sie ze mną a nie na forum sie plumkasz każdy człowiek jest wolny i moze
      pisać co mu sie podoba a jak tobie sie to niepodoba co ja piszę to tego nie
      czytaj nikt ci nie każe. Wiem że jeszcze nieraz mnie skrytykujecie wy mendy z
      kracha może i dobrze bendę miał się z czego śmiać.

P.S. Gaz służy do gotowania nie do samochodów
      • Gość: ala Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 10.05.05, 21:41
        Nie będę Cię obrażać. Nie dam Ci tej satysfakcji. Mogę Ci tyllo powiedzieć, że
        dawno nie czyatłam takich bredni. sama pochodzę ze wsi (wcale się tego nie
        wstydzę) i chodzę do kracha. Punktów miałam tyle, że ledwo się załapałam, ale
        jestem z tego dumna. Moich rodzców nie stać na łapówki, które w innych szkołach
        podobno są na porządku dziennym, więc poszłam do kracha. I nie zawiodłam się.
        Mogę podać dziesiatki przykładów takich jak ja. Jak ktos mial 150 punktów, to
        dostawał się bez problemów, ja miałam 119 i nie było pewne, ale jestem w tej
        szkole. A ty? kompleksy swoje leczysz? ile miałeś? 49 i nie przyjęli? oj,
        musiało boleć. Przepraszam, miałam nie obrażać, ale trudno wytrzymać, gdy ktoś
        takie bzdury wypisuje. I radze ci, lepiej nie odpowiadaj, dość tej żenady.
      • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 10.05.05, 22:10
        Gość portalu: Tomek napisał(a):

> witam ponownie zacznę grzecznie lecz zakończę miej grzecznie po pierwsze
        > wielkei dzieki dla Krzyśka który mnie popiera dzieki ziom. Po drugie dzieci
        > bogatcyh rodziców i lekarzy są w pewnym systemie dla mnie jest jasne że
        dziecko
        >
        > bogate napewno będzie miało lżej w "krachu" niżeli dziecko biedne. Nie z tego
        > powodu że będzie głupsze lub cos takiego tylko z tego powodu że bogaci to
        dadzą
        >
        > jakąś łapówe albo co innego. Bogaty to jest bogaty biedny to jest biedny
        > pozatym byle kogo do kracha nie przyjmą głównie chodzi o nazwisko i o status
        > społeczny mozęsz mieć 60 pkt i mieć nazwisko to jasne zę jesteś przyjęty
        możesz
        >
        > mieć 150 punktów nie mieć nazwiska pochodizc ze wsi i cie nie przyjmą
        dlaczego?
        > odpowiedzcie sobie sami. Po trzecie drogi Witku jak jesteś takim cwanaczkiem
        to
        >
        > ja się z chęcią z tobą spotkam i porozmawiam jednak mam prośbę nie obrażaj
        mnie
        >
        > oraz mojej religi i Boga to ty w to nie mieszaj. Jak masz jakieś wątki to
        > spotkaj sie ze mną a nie na forum sie plumkasz każdy człowiek jest wolny i
        moze
        >
        > pisać co mu sie podoba a jak tobie sie to niepodoba co ja piszę to tego nie
        > czytaj nikt ci nie każe. Wiem że jeszcze nieraz mnie skrytykujecie wy mendy z
        > kracha może i dobrze bendę miał się z czego śmiać.
        >
        > P.S. Gaz służy do gotowania nie do samochodów

Jak ktoś nie ma argumentów to zaczyna innych wyzywać i pleść farmazony. Resztę
        pozostawię bez komentarza, bo mama ( lekarz ) powiedziała, że zbyt długie
        siedzenie przed komputerem szkodzi oczom.
      • Gość: krzysiek Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 19:28
        Heh.... jak to jest, że na forum każdy krach opowiada takie wspaniałe rzeczy o
        swojej szkole, a w cztery oczy nadaje na nia po całej bandzie... Tak się
        składa, że mieszkam pomiędzy nauczycielem z krasiniaka a nauczycielem z ZS nr 3.
        Szczególnie w okresie przedmaturalnym ruch u obu pań znacznie wzrasta...
        czasami widze swoich znajomych i prawda jest taka że uczniowie z ZS nr 3
        zapytani o powód przyjścia na korki mówią, ze poprostu dużo nauki jest, a
        dzieki korkom mogą to usystematyzować natomiast krachy mówią, że tak jest,
        trzeba chodzic na kory i koniec, taka szkoła - nie ma innego powodu....
        Pozatym wsiadacie na Tomka myśle doatego, że to wy macie ogromne kompleksy...
        taki syndrom kracha...
        Żal mi was... waszego demagogicznego podejścia do życia.... Zdaje się wam, że
        wszystkie rozumy pozjadaliście bo chodziliście do kracha, a tym czasem wiecie
        doskonale, że jesteście najbardziej zgrzybiałą młodzieżą ciechanowską, ludźmi
        którzy mało widzą poza czubkami własnych nosów - wiecie ale aby to ukryć przed
        sobą wypisujecie własnie takie "mądre" posty w które sami nie wierzycie.
        A do starszych absolwentów Kracha:
        Czym tu się chwalić, że sie skończyło krasiniak? przecież to było jedyne LO w
        Ciechanowie - w tedy to faktycznie było najlepsze LO w mieście ale i
        jednocześnie najgorsze :)))
        Drodzy gimnazjaliści, jeżeli tylko jesteście w mocy oprzeć się sugestiom
        rodziców nie idźcie do krasiniaka. Może i zdobędziecie tam potrzebną dalej
        wiedzę ale w innych szkołach zdobędziecie taką samą, a ponad to będziecie mieli
        szanse na miłe wspomienia z okresów LO i to nie z perspektywy po latach a od
        razu :)))

Pozdrawiam

p.s. już czekam teraz na te wasze krasiniakowskie szczekanie hihihi...
        zaczniecie teraz mnie wyzywać - oczywiście uprzedzając najpierw, ze to wbrew
        waszym zasadom, no i znowu wychwalać pod niebiosa krasiniak- a tak naprawde
        zaczniecie chwalić samych siebie co jest przecież oczywiste.

p.s.2 za ewentualne błędy przepraszam - chodzi o ortografie bo rzeczowo
        wszystko jest poprawne i zgodne z prawdą.

p.s.3. oczywiście w krasiniaku tak jak w strukturze całego świata wyjątki
        występują - i tą normalna(wyjątkową) część krasiniaka serdecznie pozdrawiam

p.s.4 szczególne pozdro dla Tomka i za jego zdrowe spojrzenie na sprawę...
        yooooo :)))))))))))
        • Gość: ms Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 11.05.05, 21:41
          Wiecie co, macie rację. Nie, Krach jest szkołą nie dla Was. Nie idźcie do
          Kracha! Najlepiej wybierzcie szkołę...... (tu wstawcie dowolną, byle nie
          Krasiniak). Tam jest prawdziwa szkoła życia. Uczyć sie nie trzeba, a
          wspomnienia "zajefajne". A jeśli wybierzesz już, przez jakieś niedopatrzenie, I
          LO, to pamiętaj, żeby nikogo ciekawego - ani wśród uczniów, ani nauczycieli -
          tam nie spotkać, z nikim się nie zaprzyjaźnić, nigdy dobrze o tej szkole się
          nie wypowiadać. Wyczyść sobie wszystkie dobre wspomnienia, pamiętaj tylko złe
          chwile. Pamiętaj także, żeby nikomu Broń Boże nie przyznawać się, że jesteś z
          Krasiniaka, kup na stadionie podrobioną legitymację dowolnie wybranej szkoły w
          Ciechanowie (najlepiej takiej, w której odsetek zdanych matur i przyjęć na
          studia jest najniższy, miejsce we wszystkich rankingach na samym dole, a
          wskaźnik "fajności" przyznawany na tym forum - najwyższy). Wtedy staniesz się
          tym, kim zawsze chciałeś być, tylko nie miałeś odwagi się do tego przyznać:
          powiedzą, że jesteś z i o m. Nie zapomnij także, że o Krasiniaku najwięcej
          wiedzą Ci, którzy na żadnej lekcji w tej szkole nie byli, więc nie próbuj nawet
          polemizować. Musisz się z tym pogodzić, że stoisz na straconej pozycji.To, że
          jesteś z Krasinika, dyskwalifikuje każdy Twój argument. Przecież powszechnie
          wiadomo, że rację mają Oni, bo przecież tyle o Krachu słyszeli. Najlepiej zatem
          przejdź do konspiracji, a jeszcze lepiej: nie idź do Kracha!;)

No, myślę, że oczekiwania Pana Krzysia zostały spełnione. Własnie na taki post,
          zgodny z forumową "polityczną poprawnością", chyba czekałeś, czyż nie;)?
          • Gość: krzysiek Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 00:13
            Nie znam szkoły w której nie trzeba się uczyć - moja taka nie była i pewnie nie
            jest. Cieszę się z tego, że ze swojej szkoły cieszyłem się w trakcie jej
            trwania a nie z "perspektywy czasu".... i jak czytam wasze posty (krachów) to
            potwierdza się moja teoria... pod maską ironi i ukrywanej obłudy wyładowujecie
            sowje kompleksy :))).... ale to dobrze.... My mamy się z czego pośmiać a Wy
            myślicie dalej ze jesteście The Best heheh... przez co nie jest nadciągany nasz
            NFZ w sferze leczenia psychiatrycznego ;-).
            Nie chce mi sie dalej z podobnymi Tobie dyskutować, bo nudni jesteście...

Pozostawiam cię z pozdrowieniami iżyczeniem rychlego powrotu do
            żeczywistości ;))

• Gość: ms Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 06:16
              No popatrz, jak trudno takiemu dogodzić. Obrona Krasiniaka - źle, dobre rady
              dla wszystkich gimnazjalistów, aby do Krasiniaka nie szli - też źle:)
              I jeszcze jedno: my nie myślimy, że jesteśmy The Best. Nam nie wolno! Przecież
              debeściaki nie chodzą do Krasiniaka z założenia. Debeściaki chodzą tam, gdzie
              Ty chodziłeś. I tylko oni mają prawo o tym myśleć, co więcej, mają obowiązek
              głoszenia tej radosnej nowiny na każdym dostępnym wątku tego forum
              internetowego. Gdzie nam, maluczkim do WAS!
              A co do kompleksów: znowu masz rację! "Krachy", jak pięknie to określiłeś, są
              zbudowani w całości z kompleksów. Mają kompleksy, ponieważ... no właśnie,
              ponieważ..., no, ponieważ są z Kracha, to oczywiste!
    • migliora Re: Gdzie iść do liceum 11.05.05, 17:49
      Aga, Ty nie pytaj na forum gdzie masz iść. To tak samo, jakbyś zapytała z
      której szkoły jest tu najwięcej ludu. Proste, że każdy ciągnie do swojego!

A zauważcie, wszyscy wielbiciele kracha, że ta szkoła chyba próbuje dorównać
      świetnymi profilami II LO, ponieważ już od tego roku, ściągalski krach oferuje
      profile prawny i europejski. Zazdrość...?
      • marzena1lo Re: Gdzie iść do liceum 11.05.05, 19:04
        Krasiniak nie musi dorównywać. Dorównują słabsi.
        Pomysł nowych kierunków to nasz pomysł: dyrekcji i nauczycieli. To również
        odzew na zapotrzebowanie gimnazjalistów. Szkoły muszą się zmieniać.
        Zauważ, że klasy biol-chem, czy mat-inf u nas były "od zawsze" i nikt nie
        używał argumentu - "ściągalskie II LO". Obydwie szkoły ze sobą współpracują i
        ani mnie, ani pani dyrektor II LO, takie pseudodyskusje nie są potrzebne.
        Rozmawiajmy merytoryczne i nie obrażajmy żadnej ze szkół. A gimnazjalistom
        pozostawmy wybór.
        MZ
    • Gość: Tomek Re: Gdzie iść do liceum IP: *.domena.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 21:25
      witam po pierwsze wielkie pdziękowania dla Krzyśka który jedyny z tego forum
      jest normalny bo większość postó któr czytam to musi być tych mosków z kracha.
      A ja podtrzymuje swoje słowa ze jesteście moskami nawet jak chcecie nas obrażać
      z Krzyśkeiem to jakoś wam to nie wychodzi czyżby taka wspaniała szkołą tego nie
      uczyła, zaraz sie zaczną teksty typu to nie jest nasz poziom jak nie jest wasz
      poziom to trzeba było isć do Batergo w Wawie tam bylibyście spełnieni. Ostatnio
      przechodzięłm na przerwie koło tej waszej szkoły i jak zobaczyłem te wasze
      twarzyczki to mi sie płakać zachciało widać że ta szkoła wam nie służy. Dobra
      narazie odczepie sie od was i napsizę cos o nauczcielach niektórych znam
      osobiscie. Mam takie pytanie czy ci wasi nauciele są normalni ostatnio
      słyszałęm jak wchodzi sie do pracowni chemiczej w kapciuszkach domowych żadnych
      innych ludzie ta wasza szkoła jest gorsza od przedszkola oni przynamiej mogę
      mieć trampki. A nie bambolki z domciu. Ludzie ta wasza cała szkołą jest
      śmieszna każdy wie że chodzicie na kory bo tak trzeba a tu sie bronicie mam
      średnia 5.0 bez korków i kogo wy chcecie oszukać ???? naprawdę zastanócie sie
      jak chcecie na mnie naskakiwać. Jeszcze na koniec wielkie dzięki dla Krzyśka
      który jest naprawdę spoko Wilkie pozdro dla ciebie stary

P.S. Gaz słuzy do gotowania nie do samochodów
      • Gość: elo Re: Gdzie iść do liceum IP: *.internetdsl.tpnet.pl / 213.77.7.* 12.05.05, 21:45
        No nie mogę. Znowu ten bełkot. Nie obrażam Cie, ja Cię po chrześcijańsku
        kocham, ale naprawdę ciężko zrozumieć, o co Ci chodzi. Wydaje mi się, ze chodzi
        o nienawiść, ale mogę się mylić. Żeby czepiać się twarzy uczniów z Kracha, to
        już leciutka przesada. Uważasz, że to nie jest obraźliwe? A ty jaką gębulkę
        masz? Lustereczko co mówi? Ja się domyślam, ale nie będę tu o tym mówił.
        Czy Ty, mój bliźni, nie zauważyłeś, że prawie nikt z uczniów Krasiniaka nie
        atakuje tu innych szkół? każdy ma wybór i nie można go kwestionować! Nie
        dociera do Ciebie taka prosta prawda: żyj i daj żyć innym? Uparłeś się, żeby
        prowokować, obrażać, poniżać? Sprawia Ci to frajde? Ok. ale dlaczego cudzym
        kosztem?
        A tak na marginesie: masz błędne informacje. To nie o pracownię chemiczną
        chodzi!:)
        Ps. 5.0?!!! A z polaka tez piąteczka?!:)
      • Gość: virtue Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.05, 22:46
        >jak chcecie nas obrażać
        > z Krzyśkeiem to jakoś wam to nie wychodzi czyżby taka wspaniała szkołą tego nie
        > uczyła,

No wyobraź sobie, że w tej szkole nie uczyli mnie jak obrażać innych, ale rzeczy
        mniej potrzebnych, jak na przykład polskiego, matematyki, fizyki, itd.

Ja rozumiem, że nie trawisz Krasiniaka i ludzi tam chodzących, nie wnika w
        powody takiej sytuacji, ale nie rozumiem dlaczego piszesz obraźliwe rzeczy o tej
        szkole? Napisz może lepiej o walorach liceum, które uważasz za najlepsze w
        Ciechanowie, a nie koncentrujesz się na wadach (często nie do końca
        przystających rzeczywistości) Krasiniaka.

virtue
        • Gość: marko Re: Gdzie iść do liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.05, 20:26
          a ja uważam, ze ludziska z krasiniaka to zaszczute szuje, uznający przyjaźń w
          kategoriach `a może sie w przyszłości przydać`, wywyższanie sie (chodzisz do
          niby najlepszej szkoly? ok, ale nie musisz tego wiecznie zaznaczac), wysoko
          uniesione czoło- czyzby odwieczne kompleksy, ze trzeba tak sie wyróżnic?
          Oczywiście nie wszyscy tacy są ale większość... I nie komentujcie tego wy z
          krasiniaka pisząc, ze tak nie jest bo pisze co widze, a wy swoimi zamglonymi
          oczami przez wyniki swojej szkoly tez od dawna widzicie inaczej...
          • webmasterek3 Re: Gdzie iść do liceum 15.05.05, 20:50
            Lepiej mieć zamglone oczy od dobrych wyników niż od porażek. Popatrzmy
            chociażby na wyniki ustnej matury - w Krasiniaku nie zdała 1 osoba ( słownie
            JEDNA ) A w innych szkołach..szkoda gadać. I zauważ marko, że ludzie z
            Krasiniaka odwołują się do faktów.. potwierdzonych faktów, a nie do jakiś
            wymyślonych bredni zasłyszanych na mieście. Aha i jeszcze taka jedna mała
            uwaga - NIE JESTEŚ UCZNIEM KRACHA TO CO MOŻESZ O TEJ SZKOLE WIEDZIEĆ.

PS
            Dobrze, że mam rodzinkę lekarzy.. no i w szkole sporo dziecie lekarzy..bo coś z
            tymi moimi zamglonymi oczami nie tak :]

• Gość: Tomek Re: Gdzie iść do liceum IP: *.domena.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.05, 21:37
              witam miałem zamiar juz nic nie pisać ale muszę ludzie koniec tej dyskusji
              zaczyna się juz wlka kto jest lepszy na słowa ja nawet nie wiem czy teraz
              ktokowiek przeczytał post Agi "jaką wybrać szkołę" proszę was zakończmy te
              gadania każdy jest inny ma do tego prawa są bogaci i biedni są równi i równiesii
              KONIECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

P.S Pozdro dla wszystkich którzy mi pomagali dla wszystkich ziomali szczególnie
              dla Krzyśka Ludzie z kracha zmienncie sie na lepsze

P.S Gaz służy do gotowania nie do samochodów

P.S Ja juz tu nic nie napisz koniec gadaki pozdro