planasana 06.06.04, 10:48 Jak zyjesz ? Jaka faza u Ciebie ? Odezwij sie jakos. Serdecznosci planasana Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abdon Re: ABDON ?? 07.06.04, 00:16 Dziękuję za pamięć. Jakoś mi idzie. Ważniejsze co z Tobą? Odpowiedz Link Zgłoś