06.06.04, 10:48
Jak zyjesz ?
Jaka faza u Ciebie ?
Odezwij sie jakos.

Serdecznosci

planasana
Obserwuj wątek
    • abdon Re: ABDON ?? 07.06.04, 00:16
      Dziękuję za pamięć. Jakoś mi idzie. Ważniejsze co z Tobą?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka