09.10.21, 13:08
Cześć mieliście
Przez pewien okres uczucie bania się ze ktoś was opęta? Czuje się tak nie wiem czy coś jest ze mną nie tak czy ktoś tez tak miał i umie poradzić mi co zrobić modlę się codziennie. Po prostu jedna myśl i siedzi mi w głowie mimo wszystko funkcjonuje normalnie proszę o odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • mardaani.74 Re: Depresja 09.10.21, 19:43
      Opętanie nie istnieje, podobnie jak duchy. To są urojenia.
    • lelum3 Re: Depresja 11.10.21, 20:52
      Wybacz brutalność, nie jest ona moją intencją. Czy aby nie jest tak, że modlitwy szkodzą Ci bardziej niż pomagają?
      Mój niepokój budzi nerwowość, niespójność i niedomówienia w Twojej wypowiedzi. Biegusiem do psychiatry! Nie daj Bóg do egzorcysty. Możesz to odebrać jako niesmaczny żart, lecz nie takie jest moje zamierzenie.
      • tuttifrutti1234 Re: Depresja 11.10.21, 22:34
        to jest tak, że jessika korzysta z informacji zamiociaxa :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka