Dodaj do ulubionych

Badanie ważne

03.04.19, 16:47
Hej,

Jestem studentem psychologii i prowadzę badania na temat wpływu momentu uzależnienia się ojca (przed lub po 10 roku życia dziecka) na rozwój syna. W badaniu mogą wziąć udział mężczyźni w wieku od 18-25lat, których ojciec był lub jest aktualnie uzależniony od alkoholu.
Szczególnie zależy mi na tej grupie osób, których ojciec uzależnił się od alkoholu po 10 roku życia. Proszę pomóżcie mi dokończyć moje badania.
Badanie trwa 23 minuty. Składa się z kilku testów, których wypełnianie może pomóc się zastanowić nad własnym siebie spostrzeganiem.
Jeśli spełniasz powyższe kryteria, a zwłaszcza wtedy gdy Twój ojciec uzależnił się po 10 roku życia proszę wypełnij ankietę i wspomóż w ten sposób naukę oraz moje studia psychologiczne.
Badanie jest całkowicie anonimowe. W ankiecie podany jest mój adres email na który można kierować do mnie wszelkie pytania odnośnie badania.

Z góry dziękuje za waszą pomoc oraz poświęcony czas :)


docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1e_LR7aZ2lGXvci96c6ZzbpP9-K0TC2LjH5m6QV1QwwCs9A/viewform?usp=sf_link
Obserwuj wątek
  • adam791 Re: Badanie ważne 15.04.19, 16:58
   Do zakończenia badania zostało mi już tylko 16 ankiet od synów, których ojcowie uzależnili się od alkoholu po ich 10 roku życia. Jeśli należysz do tej grupy, a wciąż zastanawiasz się nad wypełnieniem ankiety to gorąco zachęcam do pomocy i wzięcia udziału w badaniu. Jednocześnie dziękuje tym wszystkim, którzy zdecydowali się i już wzięli w nim udział.
  • getnewrev Re: Badanie ważne 13.12.21, 04:02
   became a searcher,wanting to discover who i was and what made me precise. my view of myself turned into changing. i desired a stable base to start from. i commenced to resist3 stress to behave in ways that i didn’t like any greater,and i used to be delighted by who i in reality become. i got here to feel a good deal extra sure that no one can ever take my region.
   www.getnewreview.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka