dany20
15.12.04, 17:59
witam! mam pewien problem otóż od jakich siedmiu miesięcy mam lęki typu że
cos mi się stanie lub zemdleje to wszystko było cały czas uczążliwe bo jestem
często zmęczony ale nie zwracałem na to uwage bo mam jedną rzecz która
przynsiła mi szczęście. Jest nią moja dziewczyna z którą jestem od jakich
pięciu miesięcy (jest to mój najdłuższy związek) i w tym tkwi cały problem o
którym chcę się wypowiedzieć. Zawsze marzyłem aby mieć kobiete taką jak ona
kochającą i ktora mnie zawsze wspomorze. Przez te pięc miesiecy spotykalismy
się prawie codziennie nie moglismy bez siebie żyć wszystko inne się dla mnie
nie liczyło tylko ona, tylko ona mi przynosiła szczęscie i ciepło. Wszystko
sie zmieniło jakies trzy tygodnie temu gdyz ogaraneło mnie jakies urojenie
czy lęk jak ją widze nie czuje szczescia i ciepła tego co zawsze tylko scisk
w płucach. Mówie jej że ją kocham i czuje ten cholerny ścisk ciągle nie moge
przestac o tym mysleć w nocy nie śpie ciągle chodzi mi po głowie ta cholerna
myśle kocham czy nie kocham. Ten koszmar trwa już trzy tygodnie jestem ciągle
przygnębiony nic mi się nie chce robic w pracy pracuje na siłe, myślałem już
nawet żeby z nią zerwac że może tak będzie lepiej ale nie potrafie ogarnąl
mnie żal że zostawie tak wspaniała kobiete z która przezyłem takie chwile i
tyle sobie wymarzylismy nawet to aby sie pobrać. Ciągle o tym mysle było
nawet tak że jak do mnie dzwoniła lub mieliśmy sie spotkać to ogarniał mnie
lęk że bede czuł ten ścisk. Jednoczesnie wciąz chce sie z nią ciagle spotykać
ale boje sie bo nie czuje tego szcescia i ciepła tylko cholerny ścisk i
przygnębienie. Byłem z tym wszystkim u czterech psychiatrów i wszyscy
powiedzieli mi że mam zespół lęków i depresje (że tak naprawdę to ja ją
kocham to wszystko to tylko choroba). Od dzisiaj biore lexapro mam nadzieje
że mi to pomoże że znowu poczuje szczęście i chęci do życia. Marze tylko o
tym żeby ten koszmar sie skonczył żebym znowu cieszył sie na jej widok i czuł
ciepło jak z nią jestem !!! Możecie mi coś podpowiedziec czy to napewno
depresja i czy z niej wyjde a może ktoś już miał coś podobnego??? Czy lexapro
może mi pomóc czy ktoś to juz brał po jakim czasie sa efekty?? Prosze o pomoc
ten koszmar jest okropny !!!!