Dodaj do ulubionych

Zoloft....

03.10.05, 10:13
kto stosował kuracje tym lekiem no i z jakim skutkiem w przypadku depresji
poudarowej?
Obserwuj wątek
    • araukaria_ge Re: Zoloft.... 07.10.05, 15:28
      czy naprawde nikt tego leku nie stosował?
      • euforyk Re: Zoloft.... 07.10.05, 15:44
        w wyszukiwarce forumowej wpisz "zoloft", napewno bedzie mnostwo wpisow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka