araukaria_ge 03.10.05, 10:13 kto stosował kuracje tym lekiem no i z jakim skutkiem w przypadku depresji poudarowej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
araukaria_ge Re: Zoloft.... 07.10.05, 15:28 czy naprawde nikt tego leku nie stosował? Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: Zoloft.... 07.10.05, 15:44 w wyszukiwarce forumowej wpisz "zoloft", napewno bedzie mnostwo wpisow. Odpowiedz Link Zgłoś