enzo157 20.05.06, 00:08 jesteśmy lękowcami,czy pijakami? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miriam11 Re: do miriam11 20.05.06, 07:37 enzo157 napisał: > jesteśmy lękowcami,czy pijakami? Jedno i drugie. Benzożercy-alkoholicy. Odpowiedz Link Zgłoś
miriam11 Re: do miriam11 20.05.06, 08:07 zapomniałam dodać, że dzisiaj wyjeżdżam, w sieci będę dopiero w poniedziałek wieczorem, jakby co. Odpowiedz Link Zgłoś
enzo157 Re: do miriam11 26.05.06, 21:45 witam,przepraszam.Miałem tygodniówkę prawie i ledwo żyję... Odpowiedz Link Zgłoś
miriam11 Re: do miriam11 26.05.06, 21:50 enzo157 napisał: > witam,przepraszam.Miałem tygodniówkę prawie i ledwo żyję... Enzo, zamierzasz coś z tym zrobić? Bo ja wybieram się do terapeuty... Skąd jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
miriam11 Re: do miriam11 26.05.06, 22:10 enzo157 napisał: > na razie nie myślę o tym.Jestem z wawy. Szkoda, bo gdybyśmy byli z tego samego miasta, to moglibyśmy razem iść na terapię, jakoś raźniej by było. Ale jak już pójdę to Ci napiszę, jak było. Trzym się. Ja idę spać, za dużo wina dzisiaj :-( Odpowiedz Link Zgłoś
eizo1 Re: do miriam11 26.05.06, 21:53 to ja tylko raz w życiu 10 dni piłem non stop ale byłem młody i głupi Odpowiedz Link Zgłoś
miriam11 Re: do miriam11 26.05.06, 21:58 Przez te Wasze nicki mam problem z odróżnieniem który jest który :-) Odpowiedz Link Zgłoś
sneeper Re: 26.05.06, 22:58 no tak, niestety ob. licznick jest nie do zastapienia, cos nie wypalilo i wpisalo za pozno, a byl numer : 142222 Odpowiedz Link Zgłoś