Dodaj do ulubionych

do miriam11

20.05.06, 00:08
jesteśmy lękowcami,czy pijakami?
Obserwuj wątek
    • miriam11 Re: do miriam11 20.05.06, 07:37
      enzo157 napisał:

      > jesteśmy lękowcami,czy pijakami?
      Jedno i drugie. Benzożercy-alkoholicy.
    • miriam11 Re: do miriam11 20.05.06, 08:07
      zapomniałam dodać, że dzisiaj wyjeżdżam, w sieci będę dopiero w poniedziałek
      wieczorem, jakby co.
    • miriam11 Re: do miriam11 24.05.06, 15:28
      Enzo, żyjesz? Odezwij się!
      • enzo157 Re: do miriam11 26.05.06, 21:45
        witam,przepraszam.Miałem tygodniówkę prawie i ledwo żyję...
        • miriam11 Re: do miriam11 26.05.06, 21:50
          enzo157 napisał:

          > witam,przepraszam.Miałem tygodniówkę prawie i ledwo żyję...

          Enzo, zamierzasz coś z tym zrobić? Bo ja wybieram się do terapeuty...
          Skąd jesteś?
          • enzo157 Re: do miriam11 26.05.06, 22:04
            na razie nie myślę o tym.Jestem z wawy.
            • miriam11 Re: do miriam11 26.05.06, 22:10
              enzo157 napisał:

              > na razie nie myślę o tym.Jestem z wawy.

              Szkoda, bo gdybyśmy byli z tego samego miasta, to moglibyśmy razem iść na
              terapię, jakoś raźniej by było.
              Ale jak już pójdę to Ci napiszę, jak było. Trzym się. Ja idę spać, za dużo wina
              dzisiaj :-(
              • dance_macabre Re: do miriam11 26.05.06, 22:39
                Znowu picie? :(
        • eizo1 Re: do miriam11 26.05.06, 21:53
          to ja tylko raz w życiu 10 dni piłem non stop
          ale byłem młody i głupi
          • miriam11 Re: do miriam11 26.05.06, 21:58
            Przez te Wasze nicki mam problem z odróżnieniem który jest który :-)
            • eizo1 Re: do miriam11 26.05.06, 22:01
              ja staram sie być sobą
              • sneeper Re: eizo 26.05.06, 22:54
                gratulacje od ob. licznick,
                • sneeper Re: 26.05.06, 22:58
                  no tak, niestety ob. licznick jest nie do zastapienia,
                  cos nie wypalilo i wpisalo za pozno, a byl numer :
                  142222

                  • licznick post nr 142266 27.05.06, 10:02
                    jest mój!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka