31.05.06, 08:32
Mam opisać na psychologie przypadek kliniczny i zwracam się z prośbą jeśli
ktoś z was jest na siłach opisać mi swój przypadek zupełnie anonimowo tylko
podać wiek to bylabym bardzo wdzieczna, z góry bardzo dziekuje. Proszę pisać
na emaila gazetowego
Obserwuj wątek
    • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 11:35
      i tak za darmola?
      • aaaga79 Re: prośba 31.05.06, 12:12
        nie za kasiore wielką. ludzie czy Wami rządzi tylko pieniądz?
        • ida37 Re: prośba 31.05.06, 12:14
          przestań, to miał byc pewnie żart,
          gdyby problemy z tego forum miałyby mieć charakter materialny, to nikt by tu nie
          pisał, wyluzuj aga:)
          • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 12:14
            Stokrocia79 sprawdź emaila:)
            • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 12:20
              pewnie że Lucyna żartowała-ja już znam Jej żarciki;p
            • stokrocia79 Re: prośba 31.05.06, 12:25
              Właśnie nie pasuje chyba do tego świata, bo jestem zbyt wrażliwa. To tylko słowa
              napisane, a wywołały u mnie tyle łez. Bo gdyby mnie ktoś o coś prosił i byłabym
              w stanie coś zrobić dla kogoś, coś dać nie pytałabym czy ktos mi da kase.
              • ida37 Re: prośba 31.05.06, 12:28
                ja też olewam kasę
                • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 12:38
                  widocznie nigdy Ci nie brakowalo na chleb.
                  • ida37 Re: prośba 31.05.06, 13:29
                    Wręcz przeciwnie - nie było mi łatwo, szanuję kasę, ale nie żyję dla niej
                    • ida37 gdypoświęcam się dla ludzi, 31.05.06, 13:31
                      nigdy nie patrzę na korzyści materialne
                      • ida37 dlatego olewam kasę 31.05.06, 13:36
                        lucyna - to było w tym kontekścien niesienia pomocy innym, np. pomocy w
                        napisaniu pracy,
                        przedstawiłaś mnie całkiem inaczej, a ja miałam co innego na myśli,
                        a ja Cię już polubiłam:)
              • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 12:38
                jeżeli to niewinne zdanie wywołało u Ciebie "tyle łez" to Ty się dziewczyno zastanow nad zmianą
                kierunku studiów, na psychologii to trzeba mieć stabilne wnbętrze, a jak Ciebie takie byle co, w
                dodatku faktycznie żart, wytrąca z rownowagi to ja Ci serdecznie współczuję. Nie mam pojęcia jak
                chcesz przejść przez życie z takim nastawieniem.

                inna rzecz że opisow na tym forum dostatek, jakbyś się trochę przyłożyła to już z 20 gotowych
                "przypadków" byś znalazla.
              • eizo1 Re: prośba 31.05.06, 12:45
                jak to mi napisała lucyna
                trzeba być jak chlebek
                miękko w środku i twarda skurka na zewnątrz
                • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 13:05
                  ja tak napisalam? no popatrz, to niegłupie nawet:)
        • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 12:43
          "wami"???
          ja nie występuję w liczbie mnogiej, ani w imieniu grupy, skąd Ci się wzięło to "wami"
          • stokrocia79 Re: prośba 31.05.06, 12:45
            Czy starcza mi na chleb czy nie to moja sprawa, co studiuje nie musi Cie
            interesować. Zejdź z emnie bo mi duszno, nie musisz czytać tyego co pisze
            materialistko " wami" wzielo mi sie z ....
            • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 12:59
              to bylo do aaagi? czyżby to był Twój alternatywny nick?
            • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 13:04
              o wystarczaniu na chleb to z kolei bylo do Idy
              ile Ty masz tych nickow?
              teoria że na forum piszę najwyżej 5 osób, znowu zaczyna mieć ręce i nogi.
              No chyba że każdy wpis w tym wątku odnosisz do siebie, w tym przypadku ustaw sobie "drzewko" a nie
              "od najnowszego" i stanie sie jasność.
      • sneeper Re: prośba 31.05.06, 21:00
        lucyna_n napisała:
        > i tak za darmola?

        przeciez pelno tego w klinikach ,...zaczepka ? i can get no
    • stokrocia79 Re: prośba 31.05.06, 12:48
      i czytaj uważnie bo napisalam że mam do Was prośbę , nie pisałam ze zapłącę,
      • eizo1 Re: prośba 31.05.06, 12:52
        stokrocia jak sobie pomyśle że kiedyś moge do ciebie trafić
        to mi sie słabo robi
        • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 12:55
          oj przestańcie.Nawet niewiecie jakie one ma teraz problemy a dla Was to pryszcz
          • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 13:01
            chcecie kogoś dzisiaj zdołować i skopać? to zacznijcie od swojej rodziny
            • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 13:02
              a co mi rodzina zawiniła?
              nie gryzę ręki ktora karmi
          • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 13:01
            ona nie ma problemu, ona ma pracę domową do odrobienia , ot i caly problem
            ale, ...w sumie nad agresją to mogłaby trochę popracować,bo jakby mnie teraz w realu dopadła to jak nic
            przegryzlaby mi tętnicę.
            • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 13:06
              heh nie przegryzłaby Ci:) ale ona ma teraz bardzo duż problemy-napisała mi na
              priva.Ja też bym nie mógł napisać niczego jakbym miał traką sytuację więc trochę
              tolerancji oki?
              • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 13:06
                niech ktoś jej pomoże bo ja pisać 2 strony formatu a4 nie potrafię o swojej
                chorobie:)
                • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 13:07
                  niech wrzuci do wyszukiwarki "Aidka"
                  • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 13:09
                    ja wrzucam i nic nie ma o Naszej Aidce:)
                    • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 13:10
                      lol ale są o mnie-na tibi mój profil i na mandrivie lol i to na 1 stronach
                      wyszukiwarki;d
            • eizo1 Re: prośba 31.05.06, 13:09
              W sumie jak sie zastanowiłem to nie widze problemu.
              Lekaż może być nawet bardziej pojebyny od pacjęta
              byleby pomuc umiał.
              A agersywne dziewczyny mają coś w sobie.
              • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 13:11
                ale jaja na każdej stronie w wyszukiwarce google.pl jak wpiszecie suchyxxx to
                jestem ja i to na kadej stronie z wyjątkiem może 1 albo 2;p
                • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 13:13
                  to ja już taki popularny w Polsce jestem?;p może to jakiś wirus
    • bialeoko Re: prośba 31.05.06, 13:50
      a powiedz mi, tak się pytam niezłośliwie, czy to możliwe żeby to był dobry
      opis przypadku klinicznego, na podstawie samych zeznań pacjenta?
      (zawartość informacyjna chociażby)
      aha i drugie pytanie, czy mogłabyś zdradzić, na której uczelni studiujesz
      (może być na priv.)
      pytam, bo bym cosik napisała, ale nie wiem czy się nadaje albo jak to napisać
      • stokrocia79 Re: prośba 31.05.06, 14:33
        Zawsze tak reagujecie gdy ktoś Was o coś prosi? Tak się zastanawiam Lucynko
        gdybym napisała że zapłacę to pewnie byłabyś pierwsza w napisaniu. Nie studiuję
        żadnej psychologii, gdybym studiowała na tym kierunku to pewnie mialabym dostęp
        do takich ludzi.
        Nie znam takiego przypadku dlatego weszlam tutaj z myslą, że ktoś mi pomoże.
        Dziekuję za szczere chęci i komentarze. Pozdrawiam stokrocia
        • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 14:37
          nie spoufalaj sie tak.
          dla Ciebie jestem lucyna_n, a nie żadna Lucynka.
          • stokrocia79 Re: prośba 31.05.06, 14:41
            czasami jesteś śmieszna nawet przez myśl by mi nie przeszlo by się z Tobą
            spoufalać. Nie dorastasz mi do pięt dlatego wątek uważam za zakończony powinnaś
            znaleźć sobie lekarza bo ten którego masz oszukuje Cię.
            • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 14:44
              kontynuuj, to ciekawe jest co piszesz.
            • r.richelieu Re: prośba 31.05.06, 15:47
              Jezu, "nie dorastasz mi do pięt".. Kim jesteś? Bogiem? Boże, kto to forum
              odwiedził..

              Opowiadanie o swojej chorobie ma sens tylko w stosunku do innych chorych,
              psychologów lub lekarzy (lub studentów piszących magisterki). Inne przypadki
              haczą o dawanie materiału na przykład dziennikarzowi nie mającemu pojęcia o
              problemie
        • bialeoko Re: prośba 31.05.06, 20:54
          a ja nie jestem żadna Lucynka.
          g..., żadnego pisania nie będzie.
          • rzeznia_nr_5 Re: prośba 31.05.06, 21:00
            bialeoko napisała:

            > a ja nie jestem żadna Lucynka.
            > g..., żadnego pisania nie będzie.


            tylko nie wpadaj w tą swoją słynną pasję
            • bialeoko Re: prośba 31.05.06, 21:22
              oo, wielbiciel się odezwał
              słynny poniekąd
    • stokrocia79 Re: prośba 31.05.06, 15:58
      tak tak od razu jestem dziennikarką i stoi za moimi plecami Kaczyński. Temat
      zakończony, nie warto go było rozpoczynać tutaj. Wszyscy stoją za Panią, która
      ma świetny żart.
      • rzeznia_nr_5 Re: prośba 31.05.06, 16:03
        Właśnie nie pasuje chyba do tego świata, bo jestem zbyt wrażliwa. To tylko słowa
        napisane, a wywołały u mnie tyle łez. Bo gdyby mnie ktoś o coś prosił i byłabym
        w stanie coś zrobić dla kogoś, coś dać nie pytałabym czy ktos mi da kase.



        studia nie zastąpią ci psychoterapii
      • eizo1 Re: prośba 31.05.06, 16:05
        a powiesz co studiujesz?
        • suchyxxx Re: prośba 31.05.06, 16:14
          ojejku może studiuje socjologię ale z kolei ta stawia na grupę społeczną a nie
          poszczególną chorą jednostkę więc nie wiem gdzie ona może studiować:)
          Prawdopodobnie jest dziennikarką i ma skończone studia bo skoro te forum stało
          się na tyle głośne że mój nick "suchyxxx" widać na każdej stronie w przeglądarce
          google.pl to hciała nakręcić materiał ee napisać:)
        • eizo1 Re: prośba 31.05.06, 16:25
          a tak wogule to ci mejla wysłałem jakiś czs
          temu nie wiem czy odebrałaś
      • r.richelieu Re: prośba 31.05.06, 17:35
        Sęk w tym, że nikt za Twoimi plecami nie stoi. I to jest dopiero problem, hehe.

        Wyobraź sobie, że okradli Cię, umarła mama lub dowiedziałaś się, że cierpisz na
        nieuleczalną chorobę i za chwilę umrzesz. A teraz wyobraź sobie, że kompletnie
        nieznana Ci osoba mówi: "Opowiedz jak się czujesz, bo mi to potrzebne do pracy
        z psychologii." Ty nie masz ankietki na 5-10 minut, tylko prośbę o elaborat,
        ten zaś to ponowne przeżycie , ponowne zejście do stanu przygnębienia,
        rozdrażnienia, strachu czy wręcz przerażenia i paniki. Bierzesz
        odpowiedzialność za czyjś stan psychiczny podczas wypisywania Tobie materiałów
        do pracy? Wieloletnim terapeutom pacjenci potrafią się "wymknąć" podczas zajęć,
        tylko że terapeuta wie, jak go z powrotem uziemić.

        Nie dziw się, że "Wszyscy stoją za Panią, która
        > ma świetny żart. "
        ona jest tu nasza, znana, Ty jesteś Filip z konopii i słoń w składzie porcelany
        w jednym

        • lucyna_n Re: prośba 31.05.06, 17:49
          "nasza"
          fajnie to zabrzmiało:)
          naprawdę
          • sneeper Re: prośba 31.05.06, 18:00
            w naszej izbie lata pelno takich much wstretnych,sie podszyly i mysla ze pajakow
            nalapia, wyrzucilbym to z domu jak bedzie okazja
    • greta_30 Re: prośba 31.05.06, 19:37
      lat 36, od 7miu lat psychoza maniakalno depresyjna. Mniejwięcej raz do roku
      szpital. Jak masz jakieś pytania pisz na maila gazetowego.
    • bialeoko Re: prośba 31.05.06, 21:24
      www.przychodnia.pl/psychiatria/index19.php3?s=3&d=24&t=19
      tu jest opis paru przypadków depresyjnych
      • sneeper Re: prośba 31.05.06, 21:30
        nawet mi nie chcialo mi sie do unispikera wklejac, ktoz by tego sluuuchal.
        Siostro, podac panience jakis udupiacz w zastrzyku, nie ma? -Pozyczyc z innego
        oddzialu,
        panstwo wyjchodza a corka zostaje .odwiedziny codziennie po poludniu.
        • bialeoko Re: prośba 31.05.06, 21:40
          > panstwo wyjchodza a corka zostaje
          państwo na sąsiedni oddział - siostro kaftaniki proszę
          • sneeper Re: Farmaceutaaa 31.05.06, 21:48
            A pani doktor to w czyjej niewoli
            • sneeper Re: gdze jest o farmaceucie 31.05.06, 21:50
              taki smieszny watek byl na poczatku 10 sekund, a zostalo co innego , wrrr
              • sneeper Re: gdze jest o farmaceucie 31.05.06, 21:59
                ehh
    • stokrocia79 Re: prośba 01.06.06, 12:02
      ja ciągle wierzę że znajdzie się osoba która mi pomoże
      • r.richelieu Re: prośba 01.06.06, 12:08
        Może się znajdzie. Bywa, że otoczenie ludzi z połamanymi nogami też ich prosi
        by coś im przynieśli, a do niewidomego mawia się "spójrz, jakie ładne"
        • stokrocia79 Re: prośba 01.06.06, 12:11
          zazdroszcze poczucia humoru
          • r.richelieu Re: prośba 01.06.06, 17:22
            zazdroszczę tupetu (na prawdę :)
            • stokrocia79 Re: prośba 01.06.06, 18:31
              a ja nie zazdroszcze Ci niczego:) taka juz jestem że niczego nie zazdroszcze i
              do ciebie się nie zwracałam, Tojego przypadku nie da się opisać.
              • r.richelieu Re: prośba 01.06.06, 19:58
                o, taki trudny "pacjent" jestem? ;) Niedoopisania mnie zagięłaś
                • aga_ta85 Re: prośba 01.06.06, 21:41
                  Straszni jestescie. DZiewczyna prosi aby jej pomoc, a Wy zachowujecie sie
                  jakbyscie niewiadomo kim byli!
                  • suchyxxx Re: prośba 01.06.06, 21:50
                    ale ona chce żeby jej napisać o swojej chorobie 2 strony a4;p ja nie potrafię;d
                    • aga_ta85 Re: prośba 01.06.06, 21:51
                      No oki ale nie trzeba od razu w taki sposob! A dlaczego nie potrafisz?
                      • suchyxxx Re: prośba 01.06.06, 22:13
                        ledwie co udało mi się wykrzesać tyle no może ciut więcej na maturze pisemnej z
                        polaka ale tam był konkretny temat a tutaj musiałbym długo siedzieć i myśleć co
                        ja czułem mając depresję itp-to nie jest łatwe i przyjemne a pozatym stokrotka
                        nie podała na jakie studia chodzi i w jakim celu robi te wypracowanie-do czego
                        jest jej potrzebne? Jakie studia oprócz psychologi wymagają pisania takich
                        rzeczy? Bo ja wiem a może potem cała polska dowie się kim jestem i co mi
                        dolegało jeżeli stokrotka byłaby dziennikarką:)
                        • suchyxxx Re: prośba 01.06.06, 22:19
                          ja tam nie krytykuję Stokrotki:) nawet 1 si zgłosiłem do opisania jej mojego
                          dziwnego przypadku ale jak usłyszałem że to mają być 2 strony a4 to ręce opadły;p
                          • suchyxxx Re: prośba 01.06.06, 22:20
                            p.s nawet jakby mi zapłaciła niewoadomo ile za ten "reportaż" to i tak by mi się
                            nie chciało-pieniądze nie są dla mnie mobilizacją i nie jestem materialistą co
                            po niektórzy pewnie będą próbowali obalić;p
                  • greta_30 skandal ten cały wątek! 04.06.06, 12:22

    • stokrocia79 Re: prośba 02.06.06, 08:35
      nie studiuję żadnej psychologii, mam taki przedmiot jak "psychologia kliniczna"
      I to ja mam oddać pracę na 2 strony co nie znaczy że ktoś z Was musiałby mi
      pisać 2 strony. I gdybym miała taką osobę wśród znajomych nie prosiłabym o pomoc
      Was, nigdy nie czekam na gotowe. I sama wiem jakie to trudne pisać o takich
      rzeczach ponieważ mam niepełnosprawnego brata. Ja prosiłam osoby, które czują
      sie na siłach, a którzy nie czują sie na siłach nie potrzebnie wstawiają tu
      swoje komentarze, zresztą bardzo nieprzyjemne.
      • ida37 przykro mi, że "rozmowa" się tak potoczyła 02.06.06, 10:13
        Czytam forum gazeta.pl od jakiegoś czasu i obserwuję bardzo często dziwne
        przejawy złośliwości, chęć "dokopania" komuś. Tylko po co? Może ktoś zna
        odpowiedź? Każdy ma coś do powiedzenia i chyba o to chodzi na forum, aby być
        otwartym na wypowiedzi innych i kulturalnie prowadzić dyskurs. Ten wątek
        potoczył się dla mnie skandalicznie.
    • stokrocia79 Re: prośba 02.06.06, 13:05
      moze znacie chociaz strony gdzie moga byc opisane takie przezycia
    • stokrocia79 Re: prośba 06.06.06, 10:11
      Dziekuję tym, którzy pozytywnie zareagowali na moją prośbę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka