mr.no
11.09.06, 21:14
Miałem fobie społeczną i już nie mam.
To nie prawda że z tym czymś trzeba walczyć
Wystarczy o tym zapomnieć i zająć się życiem.
Trzeba wierzyć, że wszystko się uda, a ludzie nas kochają,
a ci co nie kochają są nie ważni. Dużo dystansu do siebie!
Wiem, że nie napisałem nic nowego, ale trzeba sobie powtarzać
że Jest się dobrym człowiekiem i nic się nikomu nie zrobiło
więc Mamy prawo do <Normalnego> życia.