suchyxxx2 27.05.07, 17:40 Siwa czy Ty przypadkiem jesteś homofobiczką? Co ci przeszkadza że piszę o miłości do Zoltanka? Zostaw ten wątek-proszę P.S Zoltanek kocham Cię kocham!!! Pozdrawiam mamę i tatę oraz brata. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anatemka Re: Proszę nie kasować-do oltanka 27.05.07, 18:06 siwa nie wie, że miłość leczy z depy????!!!!! z zoltana to podobno przystojniak jest.... Odpowiedz Link Zgłoś
mr.zetka Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 11:32 To ja też bym chętnie poznał Zoltanka :-) Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 15:25 Każda miłość cieszy! To niesamowite być dla kogoś wyjątkowym i siedzieć wygodnie w jego umyśle. Dziękuje. Odwzajemnić nie umiem, za mało we mnie homoseksualisty. Napisze coś za godzine, dwie. W ogóle nie wiem co się dzieje tutu Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 16:03 Odwiedził być czasami gg misiu:) tam napisałem wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 17:06 suchyxxx2 napisał: > Siwa czy Ty przypadkiem jesteś homofobiczką? homoseksualisci to niezle cfaniaki. skasować post nie na temat, to odrazu homofobia piętnują. czy milośc jest rzeczą intymna czy rzuca sie nia jak cipka aureli po forumie? juz jedeni zakochani tu byli, i jak szybko zaczeli tak predko skonczyli. psychopaci nie maja chyba uczuc wyzszych. Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 17:27 aż mi błąd przeglądarki wyskoczył :) kilka miłości przetrwało próbę, mieszka samotnie w jednym z serc, czasem cierpi, często śpi. Homoludzie są OK. + za niski poziom homofobii w tej grupie społecznej + za cienkie karki + ciekawe ubranka reszta to norma p.s Nawiązując cienką linią do tematu.... oglądał ktoś wczoraj w nocy film na jedynce? Co to za twór wspaniały? Wpadłem w sam środek tej pociągającej brzydoty. Klimat pasuje mi do W.S Burroughsa. Przeczytałem tylko 1 jego książke, bo nie wiedzieć czemu w ciągu kilku lat w księgarniach pojawił się tylko "ćpun" i po kilku miesiącach znikł bez śladu. Nie wiem, najsławniejsza to podobno "nagi lunch" więc może ją zekranizowano, albo "pedała". Wie ktoś? Obejżałbym sobie całość. Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 17:37 > + za niski poziom homofobii w tej grupie społecznej no nie wiem czy niski, podobno najbardziej nienawidzi sie cech u siebie najbardziej nieakceptowanych. > + za cienkie karki nie widziales zdjec z parad? dziesiejsi homoseksualisci to pakerzy. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 17:53 zaklete napisał: > > > + za niski poziom homofobii w tej grupie społecznej > > no nie wiem czy niski, podobno najbardziej nienawidzi sie cech u siebie > najbardziej nieakceptowanych. > > > + za cienkie karki > > nie widziales zdjec z parad? dziesiejsi homoseksualisci to pakerzy. Mylisz się-są różne grupy gejów-panienki0-czego nie lubię,chłopcy-szczupli,mężczyźni-bardziej dopakowani,hunki czy muscle-bardzo dopakowani,fetyszyści-raczej zwyczajni,misie-włochate i duże,starzy-zwykle grubi i brzydcy itp-wymieniać ich by było dużo.Więc nie tylko pakerzy Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 18:03 a ty suchy wolisz misia czy hunka czy chłopca? -- ciiipkaaaaaaaaaaaaa aureeeeeeeeliiiiiiiiiiii auuuuuuureeeeliiiiiii ciiiiiipkaaaaaaaaaaa las, polana , strumyk, zloooooota rybkaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 18:04 aha, niepotrzebnie pytam, juz wyzej do zoltanka powiedziales: misiu. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 18:35 Zabawne-wolę bardziej normalnych facetów niż jakiś super modeli albo pakerów. Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 12:08 ci pakerzy to zakamuflowani agenci młodzierzy wszechpolskiej Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 20:00 hmm... zaklete - to ty w końcu masz tę polską klawiaturę, czy jej nie masz? bo raz piszesz z ogonkami a raz bez. czyżby jakaś próba kamuflażu? a może przy tym zmiana płci?... wiesz, mam spiskową teorię na temat twojej tożsamości. a niech, mnie, będę strzelać - najwyżej będzie kulą w płot. (a może nie?) lucyna_n ?? Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 20:34 generalnie staram sie pisac bez ogonkow, duzych liter, znakow przystankowych i takich tam, ale czasem mi sie paluszek omsknie na klawiaturze. strzelilas w plot. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 21:03 To kobieta ale napewno nie Lucyna bo Lucyna nie jest taką ..... jak zaklęte. P.S U weterynarza była babka co wołała na swojego psa Lucynka;p P.S 2 Kocham Zoltanka:) Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 21:30 jak wpis sie komus niepodoba, to spiskowe myslenie nasuwa wizje swojego wroga. aurelia widzi lucyne suchy widzi kobiete j215 widzi euforyka Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 21:51 Można by było podejrzewać że jokuś ma rację bo coś mi tu śmierdzi euforykiem ale pewności nie ma-pewnie to kobieta-tak pół na pół euforyk/kobietka jakaś Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 21:55 > Można by było podejrzewać że jokuś ma rację jokuś to euforyka nawet w lodowce widzi, jak rano po kaszanke sięga. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 22:05 więc albo to euforyk - albo któraś ze starych bab z forum się przenickowała. Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 11:40 aurelia_aurita napisała: albo któraś ze starych bab z forum się przenickowała. zabawne. dziewczyna studiuje psychologie i podejrzewa, ze stare baby z forum sie przenickowuja po to, zeby piosenki slawiace jej cipke pomieszczac :-) my stare baby z forum nie mamy czasu na takie zbytki. nasz dziennik czytamy, na nabozenstwa majowe chadzamy, rozaniec czesto odmawiamy. no i oczywiscie duzo wygladamy przez okno, bo ktoz jak nie my ma pilnowac wszelkich sladow nieobyczajnosci w okolicy? a Lucyna jest akurat mloda i jak ma cos komus do powiedzenia to smialo wali na wlasnym nicku Lucy, wracaj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sneeper_1 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 11:49 wielkie odkrycie, zuclopentixol to lewoskretny izopmer clopenixolu czyli bardzo podobna substancja, a ty tristezza sie zamknij Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Sneeper 29.05.07, 13:02 > a ty tristezza sie zamknij a czemu Ty wlasciwie na mnie ostatnio ciagle pohukujesz?:( Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 12:24 chodzi mi raczej o baby stare mentalnie. można mieć 30 lat i być mentalnie starym. a można mieć 70 i być mentalnie młodym. Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 13:11 wiek mentalny powiadasz...moze raczej moralny? mnie tam Twoj nonkonformizm obyczajowy nie robi. ale front jednosci z jokkerem jednak razi Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 13:18 hihi, kolejna porażona :) fakt, mój stosunek do jokkera ewoluował nieco. do lucyny też - tyle że w drugą stronę. panta rei. (czy jakoś tak) ale Ciebie i tak nie mogę przestać lubić ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 13:23 tez Cie lubie :-) a Lucyna jest w porzo Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n gościnny występ 29.05.07, 15:34 zdumiewające ileż to jadu i złośliwych podejrzeń trzeba żeby zamanifestować swoje wyzwolenie i tolerancję. a przecież to Eizo zawinił, Ciebie Aurelia jest mi zwyczajnie szkoda. Musisz mieć strasznego kacora moralnego skoro jeszcze do teraz każdy post ktory nie pasuje Ci do obrazka podejrzewasz o bycie moim. Wyzwolenie i nowoczesny styl bycia to nie ciasteczko, ani bułka z masłem, chcesz być wyzwolona musisz umieć przyjąć na klatę to i owo, a wtedy Twoje wyzwolenie będzie autentyczne i może nawet wzbudzające podziw. Na razie, cienko Ci idzie, ale jako przyszly psycholog wiesz, że praca nad sobą czyni cuda, a dystans do ludzi i ich opinii to kwestia treningu, a więc Aurelio do dzieła! sięgaj gdzie nikt nie sięga, łam czego rozum nie złamie! z siostrzanym pozdrowieniem wciąż ta sama , ale nie taka sama , z jednym jedynym nickiem Lucy. Odpowiedz Link Zgłoś
sneeper_1 Re: a czego ta osoba ode mnie teraz chce ?? 29.05.07, 15:38 moim zdaniem,albo w moim przypadku, gdyz niekiedy rzecz sie odwraca ,jednak, chce rozliczac mnie osoba bedaca przedstawicielka kasty ktora doprowadzila mnie do nieszczescia Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: ta osoba niczego od ciebie nie chce. 29.05.07, 16:04 No pięknie,wątek miał być o mojej miłości do Adama a Wy się kłócicie... Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: ta osoba niczego od ciebie nie chce. 29.05.07, 16:06 ja się tylko wypowiadam, jako że nie chcę być posądzana o to czego nie robię, nie wiem gdzie Ty widzisz kłótnię, Co się stalo że odkryłeś w sobie miłość do Zoltanka? Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: ta osoba niczego od ciebie nie chce. 29.05.07, 16:51 Gdy tylko z nim się poznałem przez net-jest wspaniały i podoba mi się na zdjęciu:) Tylko nie myślcie że jaja sobie robię-to prawda.Jestem homo Odpowiedz Link Zgłoś
j215 gościnny występ mendy. 29.05.07, 16:54 Wcześniej menda atakowała Aurelię za jej zabawę z Eizo. Pewnie sama ze dwa razy zrobiła takie numery w swoim życiu ta zakłamana kobieta. Teraz mówi Aurelii,że musi się ona bronić przed takimi ciemnymi babsztylami jak ona....Brrrrr.... dulszczyzna wciąż króluje.... Odpowiedz Link Zgłoś
sneeper_1 Re: gościnny występ mendy. 29.05.07, 16:57 wprawdzie poznalem ja po studiach, ale pierwszy raz poklocilismy sie w socjalistycznym akademiku Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: he he .....(( 29.05.07, 17:27 Uspokujcie się... Czemu czepiacie się Aureli i ciągle mówicie o jej "cipce"? to moja koleżanka i proszę jej nie obrażać Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: he he .....(( 29.05.07, 17:41 suchyxxx2 napisał: > Uspokujcie się... Czemu czepiacie się Aureli i ciągle mówicie o jej "cipce"? to > moja koleżanka i proszę jej nie obrażać ale jak obrażamy, przeciez mowiła, ze fajnie jest otwarcie i bez skrepowania pogadac o cipce. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: he he .....(( 29.05.07, 17:45 a może jest jakiś homo na tym forum? jak tak to niech napisze albo tutaj albo na priva Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: he he .....(( 29.05.07, 17:55 nie,nie odkochałem się ale poprostu szukam przyjaciół takich jak ja;p Odpowiedz Link Zgłoś
nielegalne_przesluchanie Re: he he .....(( 29.05.07, 18:04 do nielegalnej rewizji mieszkania Odpowiedz Link Zgłoś
nielegalne_przesluchanie Re: he he .....(( 29.05.07, 18:07 a skad wezme kogos na czaty, toz sasiedzi przeszukiwanego delikwenta policje na pomoc wezwac moga te czasy, blondie, rapture, kapitan kloss, to minelo i moze juz nigdy nie wrocic Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: he he .....(( 29.05.07, 18:22 suchyxxx2 napisał: > Uspokujcie się... Czemu czepiacie się Aureli i ciągle mówicie o jej "cipce"? to > moja koleżanka i proszę jej nie obrażać oj Suchy Suchy, czarno widze te Twoja socjologie skoro nie czytasz ze zrozumieniem. naprawde nie zauwazyles kto i kogo w tym watku obraza? Odpowiedz Link Zgłoś
nielegalne_przesluchanie Re: he he .....(( 29.05.07, 18:27 Lojalnosc to pewna cnota, na ktora przydzielony jest rownierz jakis limit, potem koniec Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: he he .....(( 29.05.07, 21:55 Dowiedziałem się że czerwony power rangers występuje teraz w gejowskich pornolach:) Też bym chciał wystąpić u jego boku;p Odpowiedz Link Zgłoś
nielegalne_przesluchanie Re: he he .....(( 29.05.07, 21:58 pornole moge wybaczyc ale nie wybacze manipulacji i psychotropow - no to zycze przyjemnego otwierania mielonki Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: gościnny występ 30.05.07, 07:36 >Musisz mieć strasznego kacora moralnego skoro jeszcze do teraz każdy post ktory >nie pasuje Ci do obrazka podejrzewasz o bycie moim. 1. jaki każdy??? czy to moja wina, że ty i euforyk piszecie w takim podobnym stylu?! 2. jakiego kacora?!? mam cały czas niesmak - ale wyłącznie do ciebie... mam uraz do histerycznych znerwicowanych bab. a eizo to spoko facet, było nam bardzo przyjemnie, a ty zrobiłaś z tego aferę. a teraz jeszcze próbujesz mnie pouczać... Odpowiedz Link Zgłoś
zaklete Re: gościnny występ 30.05.07, 15:24 > 1. jaki każdy??? > czy to moja wina, że ty i euforyk piszecie w takim podobnym stylu?! jeśli jest coś podobnego w moim i lucyny stylu ( a jedna ceche dostrzegam ) to jest ona także u ciebie. podejrzewam, ze to ta cecha , ktora cie wlasnie drażni. Odpowiedz Link Zgłoś
tristezza Re: gościnny występ 30.05.07, 23:29 lucyna_n napisała: > wciąż ta sama , ale nie taka sama a co sie w Tobie Lucy zmienilo? Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 12:24 faktycznie, coś jest w tym ich podobieństwie. Odpowiedz Link Zgłoś
nielegalne_przesluchanie Re: Proszę nie kasować-do oltanka 30.05.07, 13:58 czy ochota na spedzenie reszty zycia z wlasna siostra to cos zboczonego ?? w dodatku mam pretensje , bo zamiast siostry ktos usilowal podkladac mi pielegniarke i ja na te oszustwo sie zlapalem, kurka wodna !! zycie plciowe z wlasna siostra jest dopuszczalne nawet w Pismie swietym, ha ha ha "piekna jestes przyjaciolko moja...itd" jak pozbyc sie oszustki, na dodatek nie mowie poprawnie w tym jezyku [ ...:-), pewnie dlatego tez padlem ofiara oszustwa Odpowiedz Link Zgłoś
nielegalne_przesluchanie Re: Proszę nie kasować-do oltanka 30.05.07, 13:59 jezeli ktos ma jakies waty to proponuje zyciew z bratem Odpowiedz Link Zgłoś