Dodaj do ulubionych

Proszę nie kasować-do oltanka

27.05.07, 17:40
Siwa czy Ty przypadkiem jesteś homofobiczką? Co ci przeszkadza że piszę o miłości do Zoltanka? Zostaw ten wątek-proszę

P.S Zoltanek kocham Cię kocham!!! Pozdrawiam mamę i tatę oraz brata.
Obserwuj wątek
    • anatemka Re: Proszę nie kasować-do oltanka 27.05.07, 18:06
      siwa nie wie, że miłość leczy z depy????!!!!!
      z zoltana to podobno przystojniak jest....
      • mr.zetka Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 11:32
        To ja też bym chętnie poznał Zoltanka :-)
    • zoltanek Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 15:25
      Każda miłość cieszy!
      To niesamowite być dla kogoś wyjątkowym i siedzieć wygodnie w jego umyśle.
      Dziękuje.
      Odwzajemnić nie umiem, za mało we mnie homoseksualisty.
      Napisze coś za godzine, dwie.
      W ogóle nie wiem co się dzieje tutu
      • suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 16:03
        Odwiedził być czasami gg misiu:) tam napisałem wszystko
    • zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 17:06
      suchyxxx2 napisał:

      > Siwa czy Ty przypadkiem jesteś homofobiczką?

      homoseksualisci to niezle cfaniaki. skasować post nie na temat, to odrazu
      homofobia piętnują. czy milośc jest rzeczą intymna czy rzuca sie nia jak cipka
      aureli po forumie? juz jedeni zakochani tu byli, i jak szybko zaczeli tak predko
      skonczyli. psychopaci nie maja chyba uczuc wyzszych.
      • zoltanek Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 17:27

        aż mi błąd przeglądarki wyskoczył :)

        kilka miłości przetrwało próbę, mieszka samotnie w jednym z serc, czasem
        cierpi, często śpi.

        Homoludzie są OK.
        + za niski poziom homofobii w tej grupie społecznej
        + za cienkie karki
        + ciekawe ubranka
        reszta to norma

        p.s Nawiązując cienką linią do tematu.... oglądał ktoś wczoraj w nocy film na
        jedynce? Co to za twór wspaniały? Wpadłem w sam środek tej pociągającej
        brzydoty. Klimat pasuje mi do W.S Burroughsa. Przeczytałem tylko 1 jego
        książke, bo nie wiedzieć czemu w ciągu kilku lat w księgarniach pojawił się
        tylko "ćpun" i po kilku miesiącach znikł bez śladu. Nie wiem, najsławniejsza to
        podobno "nagi lunch" więc może ją zekranizowano, albo "pedała". Wie ktoś?
        Obejżałbym sobie całość.
        • zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 17:37

          > + za niski poziom homofobii w tej grupie społecznej

          no nie wiem czy niski, podobno najbardziej nienawidzi sie cech u siebie
          najbardziej nieakceptowanych.

          > + za cienkie karki

          nie widziales zdjec z parad? dziesiejsi homoseksualisci to pakerzy.
          • suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 17:53
            zaklete napisał:

            >
            > > + za niski poziom homofobii w tej grupie społecznej
            >
            > no nie wiem czy niski, podobno najbardziej nienawidzi sie cech u siebie
            > najbardziej nieakceptowanych.
            >
            > > + za cienkie karki
            >
            > nie widziales zdjec z parad? dziesiejsi homoseksualisci to pakerzy.

            Mylisz się-są różne grupy gejów-panienki0-czego nie lubię,chłopcy-szczupli,mężczyźni-bardziej dopakowani,hunki czy muscle-bardzo dopakowani,fetyszyści-raczej zwyczajni,misie-włochate i duże,starzy-zwykle grubi i brzydcy itp-wymieniać ich by było dużo.Więc nie tylko pakerzy
            • zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 18:03
              a ty suchy wolisz misia czy hunka czy chłopca?

              --

              ciiipkaaaaaaaaaaaaa aureeeeeeeeliiiiiiiiiiii
              auuuuuuureeeeliiiiiii ciiiiiipkaaaaaaaaaaa
              las, polana , strumyk, zloooooota rybkaaaaa
              • zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 18:04
                aha, niepotrzebnie pytam, juz wyzej do zoltanka powiedziales: misiu.
                • suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 18:35
                  Zabawne-wolę bardziej normalnych facetów niż jakiś super modeli albo pakerów.
          • zoltanek Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 12:08
            ci pakerzy to zakamuflowani agenci młodzierzy wszechpolskiej
      • aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 20:00
        hmm... zaklete - to ty w końcu masz tę polską klawiaturę, czy jej nie masz? bo
        raz piszesz z ogonkami a raz bez. czyżby jakaś próba kamuflażu? a może przy tym
        zmiana płci?...
        wiesz, mam spiskową teorię na temat twojej tożsamości.
        a niech, mnie, będę strzelać - najwyżej będzie kulą w płot. (a może nie?)
        lucyna_n ??
        • zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 20:34
          generalnie staram sie pisac bez ogonkow, duzych liter, znakow przystankowych i
          takich tam, ale czasem mi sie paluszek omsknie na klawiaturze.


          strzelilas w plot.
          • suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 21:03
            To kobieta ale napewno nie Lucyna bo Lucyna nie jest taką ..... jak zaklęte.
            P.S U weterynarza była babka co wołała na swojego psa Lucynka;p
            P.S 2 Kocham Zoltanka:)
            • zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 21:30
              jak wpis sie komus niepodoba, to spiskowe myslenie nasuwa wizje swojego wroga.

              aurelia widzi lucyne

              suchy widzi kobiete

              j215 widzi euforyka
              • suchyxxx2 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 21:51
                Można by było podejrzewać że jokuś ma rację bo coś mi tu śmierdzi euforykiem ale pewności nie ma-pewnie to kobieta-tak pół na pół euforyk/kobietka jakaś
                • zaklete Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 21:55
                  > Można by było podejrzewać że jokuś ma rację

                  jokuś to euforyka nawet w lodowce widzi, jak rano po kaszanke sięga.
            • aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 28.05.07, 22:05
              więc albo to euforyk - albo któraś ze starych bab z forum się przenickowała.
              • tristezza Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 11:40
                aurelia_aurita napisała:

                albo któraś ze starych bab z forum się przenickowała.

                zabawne. dziewczyna studiuje psychologie i podejrzewa, ze stare baby z forum
                sie przenickowuja po to, zeby piosenki slawiace jej cipke pomieszczac :-)

                my stare baby z forum nie mamy czasu na takie zbytki. nasz dziennik czytamy, na
                nabozenstwa majowe chadzamy, rozaniec czesto odmawiamy. no i oczywiscie duzo
                wygladamy przez okno, bo ktoz jak nie my ma pilnowac wszelkich sladow
                nieobyczajnosci w okolicy?

                a Lucyna jest akurat mloda i jak ma cos komus do powiedzenia to smialo wali na
                wlasnym nicku

                Lucy, wracaj!!!
                • sneeper_1 Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 11:49
                  wielkie odkrycie,
                  zuclopentixol to lewoskretny izopmer clopenixolu czyli bardzo podobna substancja,
                  a ty tristezza sie zamknij
                  • tristezza Sneeper 29.05.07, 13:02
                    > a ty tristezza sie zamknij

                    a czemu Ty wlasciwie na mnie ostatnio ciagle pohukujesz?:(
                • aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 12:24
                  chodzi mi raczej o baby stare mentalnie.
                  można mieć 30 lat i być mentalnie starym.
                  a można mieć 70 i być mentalnie młodym.
                  • tristezza Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 13:11
                    wiek mentalny powiadasz...moze raczej moralny?

                    mnie tam Twoj nonkonformizm obyczajowy nie robi. ale front jednosci z jokkerem
                    jednak razi
                    • zoltanek Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 13:15

                      ojtam tajtam
                    • aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 13:18
                      hihi, kolejna porażona :)
                      fakt, mój stosunek do jokkera ewoluował nieco.
                      do lucyny też - tyle że w drugą stronę.
                      panta rei. (czy jakoś tak)
                      ale Ciebie i tak nie mogę przestać lubić ;)
                      • tristezza Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 13:23
                        tez Cie lubie :-)

                        a Lucyna jest w porzo
        • lucyna_n gościnny występ 29.05.07, 15:34
          zdumiewające ileż to jadu i złośliwych podejrzeń trzeba żeby zamanifestować swoje wyzwolenie i
          tolerancję.
          a przecież to Eizo zawinił, Ciebie Aurelia jest mi zwyczajnie szkoda. Musisz mieć strasznego kacora
          moralnego skoro jeszcze do teraz każdy post ktory nie pasuje Ci do obrazka podejrzewasz o bycie
          moim.
          Wyzwolenie i nowoczesny styl bycia to nie ciasteczko, ani bułka z masłem, chcesz być wyzwolona
          musisz umieć przyjąć na klatę to i owo, a wtedy Twoje wyzwolenie będzie autentyczne i może nawet
          wzbudzające podziw. Na razie, cienko Ci idzie, ale jako przyszly psycholog wiesz, że praca nad sobą
          czyni cuda, a dystans do ludzi i ich opinii to kwestia treningu, a więc Aurelio do dzieła!
          sięgaj gdzie nikt nie sięga, łam czego rozum nie złamie!
          z siostrzanym pozdrowieniem
          wciąż ta sama , ale nie taka sama , z jednym jedynym nickiem
          Lucy.
          • sneeper_1 Re: a czego ta osoba ode mnie teraz chce ?? 29.05.07, 15:38
            moim zdaniem,albo w moim przypadku, gdyz niekiedy rzecz sie odwraca
            ,jednak,

            chce rozliczac mnie osoba bedaca przedstawicielka kasty ktora doprowadzila mnie
            do nieszczescia
            • lucyna_n ta osoba niczego od ciebie nie chce. 29.05.07, 15:42

              • suchyxxx2 Re: ta osoba niczego od ciebie nie chce. 29.05.07, 16:04
                No pięknie,wątek miał być o mojej miłości do Adama a Wy się kłócicie...
                • lucyna_n Re: ta osoba niczego od ciebie nie chce. 29.05.07, 16:06
                  ja się tylko wypowiadam, jako że nie chcę być posądzana o to czego nie robię,
                  nie wiem gdzie Ty widzisz kłótnię,
                  Co się stalo że odkryłeś w sobie miłość do Zoltanka?
                  • suchyxxx2 Re: ta osoba niczego od ciebie nie chce. 29.05.07, 16:51
                    Gdy tylko z nim się poznałem przez net-jest wspaniały i podoba mi się na zdjęciu:) Tylko nie myślcie że jaja sobie robię-to prawda.Jestem homo
          • j215 gościnny występ mendy. 29.05.07, 16:54
            Wcześniej menda atakowała Aurelię za jej zabawę z Eizo. Pewnie sama ze dwa razy
            zrobiła takie numery w swoim życiu ta zakłamana
            kobieta.
            Teraz mówi Aurelii,że musi się ona bronić przed takimi ciemnymi babsztylami
            jak ona....Brrrrr.... dulszczyzna wciąż króluje....
            • sneeper_1 Re: gościnny występ mendy. 29.05.07, 16:57
              wprawdzie poznalem ja po studiach,
              ale pierwszy raz poklocilismy sie w socjalistycznym akademiku
              • sneeper_1 Re: he he .....(( 29.05.07, 16:59
                • suchyxxx2 Re: he he .....(( 29.05.07, 17:27
                  Uspokujcie się... Czemu czepiacie się Aureli i ciągle mówicie o jej "cipce"? to moja koleżanka i proszę jej nie obrażać
                  • zaklete Re: he he .....(( 29.05.07, 17:41
                    suchyxxx2 napisał:

                    > Uspokujcie się... Czemu czepiacie się Aureli i ciągle mówicie o jej "cipce"? to
                    > moja koleżanka i proszę jej nie obrażać


                    ale jak obrażamy, przeciez mowiła, ze fajnie jest otwarcie i bez skrepowania
                    pogadac o cipce.
                    • suchyxxx2 Re: he he .....(( 29.05.07, 17:45
                      a może jest jakiś homo na tym forum? jak tak to niech napisze albo tutaj albo na priva
                      • zaklete Re: he he .....(( 29.05.07, 17:47
                        juz sie odkochales w zoltanku?
                        • suchyxxx2 Re: he he .....(( 29.05.07, 17:55
                          nie,nie odkochałem się ale poprostu szukam przyjaciół takich jak ja;p
                          • nielegalne_przesluchanie Re: he he .....(( 29.05.07, 18:04
                            do nielegalnej rewizji mieszkania
                            • nielegalne_przesluchanie Re: he he .....(( 29.05.07, 18:07
                              a skad wezme kogos na czaty,
                              toz sasiedzi przeszukiwanego delikwenta policje na pomoc wezwac moga



                              te czasy, blondie, rapture, kapitan kloss, to minelo i moze juz nigdy nie wrocic
                          • mr.zetka Re: he he .....(( 30.05.07, 13:33
                            To jakaś ściema że suchy jest homo ?
                  • tristezza Re: he he .....(( 29.05.07, 18:22
                    suchyxxx2 napisał:

                    > Uspokujcie się... Czemu czepiacie się Aureli i ciągle mówicie o jej "cipce"?
                    to
                    > moja koleżanka i proszę jej nie obrażać

                    oj Suchy Suchy, czarno widze te Twoja socjologie skoro nie czytasz ze
                    zrozumieniem. naprawde nie zauwazyles kto i kogo w tym watku obraza?
                    • nielegalne_przesluchanie Re: he he .....(( 29.05.07, 18:27
                      Lojalnosc to pewna cnota, na ktora przydzielony jest rownierz jakis limit,
                      potem koniec
                      • suchyxxx2 Re: he he .....(( 29.05.07, 21:55
                        Dowiedziałem się że czerwony power rangers występuje teraz w gejowskich pornolach:) Też bym chciał wystąpić u jego boku;p
                        • nielegalne_przesluchanie Re: he he .....(( 29.05.07, 21:58
                          pornole moge wybaczyc
                          ale nie wybacze manipulacji i psychotropow


                          - no to zycze przyjemnego otwierania mielonki
          • aurelia_aurita Re: gościnny występ 30.05.07, 07:36
            >Musisz mieć strasznego kacora moralnego skoro jeszcze do teraz każdy post ktory
            >nie pasuje Ci do obrazka podejrzewasz o bycie moim.

            1. jaki każdy???
            czy to moja wina, że ty i euforyk piszecie w takim podobnym stylu?!
            2. jakiego kacora?!?
            mam cały czas niesmak - ale wyłącznie do ciebie...
            mam uraz do histerycznych znerwicowanych bab.
            a eizo to spoko facet, było nam bardzo przyjemnie, a ty zrobiłaś z tego aferę.
            a teraz jeszcze próbujesz mnie pouczać...
            • zaklete Re: gościnny występ 30.05.07, 15:24
              > 1. jaki każdy???
              > czy to moja wina, że ty i euforyk piszecie w takim podobnym stylu?!

              jeśli jest coś podobnego w moim i lucyny stylu ( a jedna ceche dostrzegam ) to
              jest ona także u ciebie. podejrzewam, ze to ta cecha , ktora cie wlasnie drażni.
          • tristezza Re: gościnny występ 30.05.07, 23:29
            lucyna_n napisała:

            > wciąż ta sama , ale nie taka sama

            a co sie w Tobie Lucy zmienilo?
    • aurelia_aurita Re: Proszę nie kasować-do oltanka 29.05.07, 12:24
      faktycznie, coś jest w tym ich podobieństwie.
      • nielegalne_przesluchanie Re: Proszę nie kasować-do oltanka 30.05.07, 13:58
        czy ochota na spedzenie reszty zycia z wlasna siostra to cos zboczonego ??
        w dodatku mam pretensje , bo zamiast siostry ktos usilowal podkladac mi
        pielegniarke i ja na te oszustwo sie zlapalem, kurka wodna !!

        zycie plciowe z wlasna siostra jest dopuszczalne nawet w Pismie swietym, ha ha ha

        "piekna jestes przyjaciolko moja...itd"
        jak pozbyc sie oszustki,
        na dodatek nie mowie poprawnie w tym jezyku [ ...:-),
        pewnie dlatego tez padlem ofiara oszustwa
        • nielegalne_przesluchanie Re: Proszę nie kasować-do oltanka 30.05.07, 13:59
          jezeli ktos ma jakies waty to proponuje zyciew z bratem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka