03.06.07, 22:18
,.....
Obserwuj wątek
    • anatemka Re: ..... 04.06.07, 20:26
      ano
      • ha2o_sok Re: ..... 04.06.07, 20:32
        nie słuchaj jej - to wariatka
        • anatemka Re: ..... 04.06.07, 21:27
          nie każdy wariat co się świeci
    • bambomurzynzafryko Re: ..... 04.06.07, 21:31
      a Avia dostała w dupę od Hetmana Zamość. Niedobrze.
    • bambomurzynzafryko Re: ..... 04.06.07, 21:36
      0-3, eć, peć...
    • anatemka Re: ..... 04.06.07, 21:38
      głowa mnie boli
      • bambomurzynzafryko Re: ..... 04.06.07, 21:39
        anatemka napisała:

        > głowa mnie boli


        Ale nie trafiłaś
        • ha2o_sok Re: ..... 05.06.07, 01:17
          rany, takie piękne auto
          • ha2o_sok Re: ..... 05.06.07, 01:21
            zasłoniło cały widok na te piekne miasto roztaczający się między 19.30 a 20
            • anatemka Re: ..... 05.06.07, 10:53
              'nie jestes juz wredna?' zapytano mnie dzisiaj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka