bambomurzynzafryko Re: ..... 04.06.07, 21:31 a Avia dostała w dupę od Hetmana Zamość. Niedobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
bambomurzynzafryko Re: ..... 04.06.07, 21:39 anatemka napisała: > głowa mnie boli Ale nie trafiłaś Odpowiedz Link Zgłoś
ha2o_sok Re: ..... 05.06.07, 01:21 zasłoniło cały widok na te piekne miasto roztaczający się między 19.30 a 20 Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: ..... 05.06.07, 10:53 'nie jestes juz wredna?' zapytano mnie dzisiaj Odpowiedz Link Zgłoś