niaguska
24.06.07, 22:26
Nawrot depresji po 3 latach, jest coraz gorzej, fajna praca szkola zycie sie
kreci, ostatnio zerwalismy z facetem i wszystko powrocilo, mam znow mysli
samobojcze mimo ze dobrze mi samej, namawiaja mnie na leki (cital) do tej pory
bralam doxepin doraznie tak zeby spac, nie wiem jak to wszystko sie dalej
potoczy nie widze dalszego sensu