Dodaj do ulubionych

Jest coraz gorzej

24.06.07, 22:26
Nawrot depresji po 3 latach, jest coraz gorzej, fajna praca szkola zycie sie
kreci, ostatnio zerwalismy z facetem i wszystko powrocilo, mam znow mysli
samobojcze mimo ze dobrze mi samej, namawiaja mnie na leki (cital) do tej pory
bralam doxepin doraznie tak zeby spac, nie wiem jak to wszystko sie dalej
potoczy nie widze dalszego sensu
Obserwuj wątek
    • rediska Re: Jest coraz gorzej 25.06.07, 07:48
      przez faceta? Na pewno jesteś wiecej warta od niego.
      A poza tym, facet nie może być sensem życia...
      • niaguska Re: Jest coraz gorzej 25.06.07, 08:38
        chyba przez niego, wyssal ze mnie cala energie wiem ze moze byc lepiej ale po
        co? zeby za 3 lata znow cierpiec nie mam sily nie chce mi sie zyc
        • rediska Re: Jest coraz gorzej 25.06.07, 08:45
          3 lata, to kawał czasu. Odpocznij. A facet nie wart jednej łzy. Niech spada.
          Jesteś silna, poradzisz sobie bez niego. Po co Ci taki wampir?
          A poza tym, jak mawiała Marilyn Monroe: "Mężczyzna jest jak autobus, zawsze
          będzie następny".
    • niaguska Re: Jest coraz gorzej 25.06.07, 20:44
      nie jest mi latwo, ine potrafie nastukac sobie do glowki pozytywnych mysli, nie
      jest mi latwo, boje sie ze cale zycie bede juz sama ze nie pokocham nikogo, albo
      ze ktorego s dnia otworze okno i skocze boje sie tego wszystkiego
      • koalaa8 Re: Jest coraz gorzej 26.06.07, 08:26
        Nie można żyć tym co było i co się skończyło, trzeba iść do przodu i cieszyć się
        tym, co Ci życie przyniesie.
        pozdrawiam
        • n1ec1erpek Re: Jest coraz gorzej 26.06.07, 15:31
          tak,
          jeszcze tylko sanepidu brakowalo
          --
          No Eddie !No ! its a shameless !
          Bottom- Gas
          www.filmweb.pl/Dangerous+Brothers+Present++World+of+Danger+1986+o+filmie,Film,id=138401
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka