loserka 26.08.08, 12:51 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=69731 żadnego cięcia ani selekcji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pani_chaosu Re: forum bez cenzury 26.08.08, 12:56 zawsze jest cięcie albo podobna masakra albo niepodobna Odpowiedz Link Zgłoś
loserka Re: forum bez cenzury 26.08.08, 14:50 zawsze -nigdy malkontenctwo a z otwartej klatki trudno uciec Odpowiedz Link Zgłoś
pani_chaosu Re: forum bez cenzury 26.08.08, 15:55 loserka napisała: > zawsze -nigdy > malkontenctwo też. i czarno-bializm. poparte doświadczeniami > a z otwartej klatki trudno uciec to tak wygodnie urządzona klatka i ma ładny numer: 99 Odpowiedz Link Zgłoś