Dodaj do ulubionych

forum bez cenzury

26.08.08, 12:51
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=69731
żadnego cięcia ani selekcji
Obserwuj wątek
    • pani_chaosu Re: forum bez cenzury 26.08.08, 12:56
      zawsze jest cięcie
      albo podobna masakra
      albo niepodobna
      • loserka Re: forum bez cenzury 26.08.08, 14:50
        zawsze -nigdy
        malkontenctwo

        a z otwartej klatki trudno uciec
        • pani_chaosu Re: forum bez cenzury 26.08.08, 15:55
          loserka napisała:

          > zawsze -nigdy
          > malkontenctwo

          też. i czarno-bializm.
          poparte doświadczeniami


          > a z otwartej klatki trudno uciec

          to tak wygodnie urządzona klatka
          i ma ładny numer: 99

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka