Dodaj do ulubionych

Wanda Traczyk-Stawska

13.10.21, 05:18

ONETWIADOMOŚCIOPINIE
KOMENTARZ
Halicki: krótka droga od bohatera do zdrajcy
1,3 tys.
Wczoraj, 11:13
Lubię to
Udostępnij przez
Facebook

Twitter
E-mail

Kopiuj link
Piotr Halicki
Dziennikarz Onetu
"Starcze omdlenie intelektualne albo pomroczność jasna w języku jej środowiska", "Kobieta potrzebuje lekarza od głowy", "Fałszywe, POkrętne babsko", "Dziwna jest ta kobieta, pewnie z demencją? Nie odróżnia, co jest dobre, a co złe", "Biedna stara kobieta nie umie zestarzeć się z godnością", "Z jej głową nie jest dobrze od paru lat, zastanawiam się, jaki udział miała w czasie wojny... nie ma świadków?", "Chyba kobiecina nie za bardzo ogarnia rzeczywistość", "Zlasowali jej głowę", "Wiedźma", "Upadła babcia", "Opętana", "Bezczelna".

To tylko niektóre z określeń, jakie znalazłem na Twitterze, kierowanych pod adresem 94-letniej kobiety. Dość szokujące, prawda? Bo pokazuje brak szacunku do wieku. Stanie się jeszcze bardziej szokujące, jeżeli dodam, że chodzi o kobietę, która przelewała krew za ojczyznę, kiedy autorzy tych wpisów jeszcze się nie urodzili. O działaczkę podziemia niepodległościowego w czasie II wojny światowej, żołnierkę Armii Krajowej, uczestniczkę Powstania Warszawskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Traczyk-Stawska o Bąkiewiczu: w jednej ręce ma różaniec, a w drugiej pałę, żeby bić kobiety

Dla osób mieniących się "prawdziwymi patriotami" jej bohaterska przeszłość w sekundę stała się bezwartościowa. Czym sobie zasłużyła? Wystarczyło, że Wanda Traczyk-Stawska - bo o niej mowa - nie chce wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. I powiedziała to głośno na prounijnej manifestacji w Warszawie.
Obserwuj wątek
  • seremine Re: Wanda Traczyk-Stawska 13.10.21, 05:25
   Straszne!
   • mala200333 Re: Wanda Traczyk-Stawska 10.01.22, 22:34
    Głupota nie boli a śmierdzi …
    • seremine Re: Wanda Traczyk-Stawska 11.08.22, 15:58
     Czy co się zmieniło? Chyba nie…
     • seremine Re: Wanda Traczyk-Stawska 12.08.22, 08:52
      O nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka