Dodaj do ulubionych

Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR

20.04.04, 17:07

Obserwuj wątek
    • neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 20.04.04, 17:10

      Za szybko mi sie wcisnęło.......
      Parę wątków poniżej było pytanie o opóźnienieu okresu o parę dni w przypadku
      kiedy nie bierze sie tabletek.
      Pani doktor odpowiedziała żeby brać duże ilości wit. C i wapna.
      Ale nie wiem jak duże ilośc i kiedy zacząć?
      Czy brać przez cały cykl miesięczny czy np. przez ostatni tydzień?
      Co to znaczy duże ilość?
      Ile sztuk i ile razy dziennie i przez ile czasu?
      Proszę o odpowiedz.
      Muszę przesunąć okres chociaż o 3 dni.....
      • cleopa Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 20.04.04, 18:41
        Cześć, chyba 3 x dziennnie po 1 tabl.wit C od 9 dnia cyklu...
        A o wapnie nie słyszalam....
        • neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 21.04.04, 11:10

          To zaczynam już brać tą wit. C.
          Ale nadal czekam na odpowiedź p. Doktor.
          • neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 23.04.04, 21:29

      • monika.antepowicz Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 25.04.04, 12:48
        3x2 tabl wit. c przez 2 tygodnie, 3x1 tabletka calcium polfa
        • neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 25.04.04, 15:15
          Wielkie dzięki!!!!!!!!!!!
    • majorka3 Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 24.04.04, 16:23
      Poprosiłam ginekologa o przesunięcie okresu ponieważ przypadał on na dzień
      mojego ślubu.Gin.zabrał mnie na usg na podstawie którego potwierdził moje
      przypuszczenia.Ponieważ do ślubu zostało 10 dni gin.powiedział że da mi końską
      dawkę progesteronu w zastrzyku. Bardzo bolało(zastrzyk) ale za dwa dni dostałam
      okres.Nie będę natomist pisać o końskim apetycie o którym zostałam uprzedzona
      każda knajpka w której serwowano jedzenie była moja. Nie polecam tej metody bo
      jest to bbarrrddzzzoo duża ingerecja w organizm.Ale ja mam okropne bóle
      okresowe o czym wie mój gin.(biorę dolargan) leczę się u niego kilkanaście lat
      więc podjął taką decyzję. Pozdrawiam.
    • neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 24.04.04, 21:33
      Mi zależy na opóźnieniu okresu, bo wyjeżdżam na Kretę na 2 tygodnie i wypada mi
      okres.
      Miesiączki mam bolesne i obfite i wtedy zero plaży i basenu.
      Chciałam więc opóźnić okres chociaż o 3-4 dni - do powrotu.
    • majorka3 Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 24.04.04, 23:14
      Skoro masz tak czadowy wyjazd to najlepiej zrobisz idąc do ginekologa napewno
      Ci pomoże. Myśle że to będzie sprawa podania "jakiś" hormonów które opóźnią
      lub przyspieszą okres. Ja bym nie ryzykowała sosowania witamin o których pisano
      wcześniej bo nie wiadomo ile i od kiedy je stosować.Mimo wszystko wesołej
      zabawy i dużo słońca!!!Pozdrowienia.
      • neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 25.04.04, 11:10
        Tak myślisz?
        W sumie o tym nie pomyślałam.
        Jutro moja gin przyjmuje prywatnie. Może rzeczywiście do niej pójdę?
        Tylko czy rzeczywiście jest w stanie coś zrobić?
        Bo wiadomo jak już sie jedzie to nie chce sie bawić z podpaskami itp.
    • majorka3 Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 25.04.04, 20:25
      Myślę, że jedyną osobą która skutecznie może Ci pomóc jest ginekolog.Powiedz
      jej tylko o wyjeździe a napewno coś na to poradzi.
      • neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 13.05.04, 20:58

        Wszystkich zainteresowanych informuję iż przez 2 tygodnie przed planowanym
        okresem ściśle stosowałam się do sposobu poleconego przez p. doktor i brałam tą
        wit c i wapno żeby opóźnić okres o parę dni.
        Niestety nie udało się wogóle, ani o 1 dzień. Także sposób temn nie działa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka