neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 20.04.04, 17:10 Za szybko mi sie wcisnęło....... Parę wątków poniżej było pytanie o opóźnienieu okresu o parę dni w przypadku kiedy nie bierze sie tabletek. Pani doktor odpowiedziała żeby brać duże ilości wit. C i wapna. Ale nie wiem jak duże ilośc i kiedy zacząć? Czy brać przez cały cykl miesięczny czy np. przez ostatni tydzień? Co to znaczy duże ilość? Ile sztuk i ile razy dziennie i przez ile czasu? Proszę o odpowiedz. Muszę przesunąć okres chociaż o 3 dni..... Odpowiedz Link Zgłoś
cleopa Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 20.04.04, 18:41 Cześć, chyba 3 x dziennnie po 1 tabl.wit C od 9 dnia cyklu... A o wapnie nie słyszalam.... Odpowiedz Link Zgłoś
neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 21.04.04, 11:10 To zaczynam już brać tą wit. C. Ale nadal czekam na odpowiedź p. Doktor. Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 25.04.04, 12:48 3x2 tabl wit. c przez 2 tygodnie, 3x1 tabletka calcium polfa Odpowiedz Link Zgłoś
neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 25.04.04, 15:15 Wielkie dzięki!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
majorka3 Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 24.04.04, 16:23 Poprosiłam ginekologa o przesunięcie okresu ponieważ przypadał on na dzień mojego ślubu.Gin.zabrał mnie na usg na podstawie którego potwierdził moje przypuszczenia.Ponieważ do ślubu zostało 10 dni gin.powiedział że da mi końską dawkę progesteronu w zastrzyku. Bardzo bolało(zastrzyk) ale za dwa dni dostałam okres.Nie będę natomist pisać o końskim apetycie o którym zostałam uprzedzona każda knajpka w której serwowano jedzenie była moja. Nie polecam tej metody bo jest to bbarrrddzzzoo duża ingerecja w organizm.Ale ja mam okropne bóle okresowe o czym wie mój gin.(biorę dolargan) leczę się u niego kilkanaście lat więc podjął taką decyzję. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 24.04.04, 21:33 Mi zależy na opóźnieniu okresu, bo wyjeżdżam na Kretę na 2 tygodnie i wypada mi okres. Miesiączki mam bolesne i obfite i wtedy zero plaży i basenu. Chciałam więc opóźnić okres chociaż o 3-4 dni - do powrotu. Odpowiedz Link Zgłoś
majorka3 Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 24.04.04, 23:14 Skoro masz tak czadowy wyjazd to najlepiej zrobisz idąc do ginekologa napewno Ci pomoże. Myśle że to będzie sprawa podania "jakiś" hormonów które opóźnią lub przyspieszą okres. Ja bym nie ryzykowała sosowania witamin o których pisano wcześniej bo nie wiadomo ile i od kiedy je stosować.Mimo wszystko wesołej zabawy i dużo słońca!!!Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 25.04.04, 11:10 Tak myślisz? W sumie o tym nie pomyślałam. Jutro moja gin przyjmuje prywatnie. Może rzeczywiście do niej pójdę? Tylko czy rzeczywiście jest w stanie coś zrobić? Bo wiadomo jak już sie jedzie to nie chce sie bawić z podpaskami itp. Odpowiedz Link Zgłoś
majorka3 Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 25.04.04, 20:25 Myślę, że jedyną osobą która skutecznie może Ci pomóc jest ginekolog.Powiedz jej tylko o wyjeździe a napewno coś na to poradzi. Odpowiedz Link Zgłoś
neronka Re: Przesunięcie okresu-do p. DOKTOR 13.05.04, 20:58 Wszystkich zainteresowanych informuję iż przez 2 tygodnie przed planowanym okresem ściśle stosowałam się do sposobu poleconego przez p. doktor i brałam tą wit c i wapno żeby opóźnić okres o parę dni. Niestety nie udało się wogóle, ani o 1 dzień. Także sposób temn nie działa. Odpowiedz Link Zgłoś