onnn1 22.06.04, 14:32 Jaka naprawdę jest Pani Koziorozec? rozgryżć tej mojej kobiety nie zdołam;) Pani I panowie zapraszam do dyskusji:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anastazja1 Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) 23.06.04, 23:44 no jestem:-) a jaka...kurcze przede wszytskim wrażliwa, dumna, ambitna, delikatna, ale i niecierpliwa, troszke nerwowa. Jedna jest prawda: jest tylko z mężczyzna którego kocha, nie ma mowy o półśrodkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pandzia Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.bis.czestochowa.pl 24.06.04, 18:22 zapomniałam napisać...drobiazgowa, dociekliwa, surowa i wymagająca wobec siebie i innych Odpowiedz Link Zgłoś
katharis Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) 24.06.04, 07:42 Dumna, wymagająca, ambitna, ale w środku bardzo ciepła. Tylko musi mieć poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, inaczej tego ciepła nie okaże. Wtedy się zamyka w sobie. Sposób: należy więcej rozmawiać, o tym, co się dzieje - na spokojnie, rzeczowo. Tak, by nie było niedomówień. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pandzia Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.bis.czestochowa.pl 24.06.04, 18:21 znasz piosenkę ŁEZ- Anka ot tak? to taka właśnie jest Kozica:)prócz tego wrażliwa, uczuciowa, ale nie zawsze to okazuje, a jak kocha to już po grób, chyba że coś się zmieni...poprzestawia w główce bo w końcu jest zmienna jak pogoda, pewna siebie, uparta, impulsywna, no co jeszcze? chyba wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z doswiadczenia Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.04, 08:39 NIe lubie zle pisac o znakach zodiaku ale z calego tego zwierzyńca chyba kozica to najzimniejsza kobieta, kiedyś jedna z naszych forumowych wrozek pisala ze kozica zmienia sie dopiero w drugiej polowie swego zycia czyli po 40-ce. Generalnie bez fantazji, uparta, na partnerke zyciowa kiepska ale na pracownika wyśmienita, bardzo oddana pracy i dokladna, taka od...do... oj mogłabym pisac wiele bo znam ich całe stado...-:) Co konkretnie Cie interesuje? sorry jesli ktoras kozica została urazona, na pocieche dodam ze zdarzaja sie wyjatki, choc ja ich nie znam pozdrowka Odpowiedz Link Zgłoś
szyszak87 Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) 12.07.04, 17:14 Ja jestem Panią Koziorożeci muszę powiedzieć, że moje główne cechy to: pracowitość, punktualność, solidność. Wadą jest to, że bardzo szybko się denerwuję(jestem wręcz choleryczką) i czasem zachowuję się jak despotka. Na niektórych sprawiam też wrażenie twardej, męskiej i nieczułej, ale to tylko pozory, bo ja tylko nie lubię okazywać uczuć. Kiedy komuś ufam potrafię być jednak czuła i kochająca. Wbrew pozorom bardzo łatwo mnie zranić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozica Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.net 13.07.04, 19:14 pani koziorozec owszem jest oziebla..moze nie skromnie ale ja porownalabym siebie do diamentu ..piekny... zimny... pociagajacy ale i stwarza dystans...blasku i glebi i jego ja nabiera dopiero w rekach odpowiedniego szlifierza... panom nastawionym na szybki i krotki zysk ..dziekujemy:))) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poziomka Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.forward.pl / 195.116.149.* 13.07.04, 22:23 Ujelas to idealnie :) pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozka Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.04, 14:48 co jeszcze dodać....indywidualistka ,najlepiej pracuje wb samotności, lubi błyszczeć sukcesami na tle grupy ,ale osiąga je wytęzoną pracą, systematyczna...co do związków... czy kocha jednego ? nie wiem?...ale do dwoch sie na pewno ogranicza:)wyobraxnię to ma i niesamowitą....ma marzenia ,kótre mogliby tylko spełnić rycerze na białych koniach(niestety), lubi komfort, wierna przyjaciółka, oddana sprawie....jako matka wymagająca,acz nie konsekwentna..rozpieszcza .No na koniec obalam mit ,ze panie koziorżc3e to skneruwsy ,oszczedne do granic....to nie ja:) poazdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: capricorn Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.4kroki.pl 14.07.04, 18:43 Nie mam pojecia skad te mity się wzięły, ale pokazywanie koziołkowej od strony krolowej sniegu wiecznie zapracowanej i skapej baby to juz przesada ...;-)) Mam 38 lat i sama czuję, że w miarę upływu lat rozkwitam.. Ta skorupka pozornego chłodu na zewnątrz sluży obronie przed niepożadanymi gośćmi.. Gdy kozica zaprzyjaźni się, jest przyjacielem po grób.. To istoty bardzo wrażliwe, wbrew pozorom łatwo je zranić, dlatego wolą schować się za szybą niż pozwalać się atakować... W miłości bardzo szczere, oddane, muszą czuć stabilizację i bezpiczeństwo, inaczej tracą grunt pod nogami.. Wierne do granic mozliwości.. Bywają złosliwe, chowaja się często do swojej jaskini, ale to raczej wynika z napadów melancholii... Tak naparwdę są uczynne z lekką nutką filantropii.. Kozice wraz z wiekiem pieknieją, sa coraz bardziej kobiece.. Dom rodzinny to twierdza, są jak kwoki, bardzo opiekuńcze i rzeczywiście rozpieszczają domowników... Gdy ktos im zrobi krzydę lub nie daj Boże raz podpadnie to jest już skreślony na wieki... Sa lojalne do bólu i tego samego oczekują od innych.. Kłamstwo i zdrada to najlepszy sposob by pozbyc się kozic... Kozice wcale nie sa takie spokojne, to choleryczki, ale jesli cos przezywaja, to tlamsza to czesto w sobie.. Jeszcze dodam, ze kochaja podroze... To chyba na razie wszystko :))) Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozka Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.04, 20:26 racja...racja..też wydaja mi się super-babkami:)))tylko czy tak wierne???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malwa33 Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 18.07.04, 23:35 jestem koza meee;) Wesołą,lubie zartować i lubię przebywac w towarzystwie takich osób. z pozoru chłodna, najpierw obserwuję pożniej "topnieją lody". Chetna do pomocy, rzetelna i pracowita. Do mego serca nie ma wstępu od zaraz trzeba je długo zdobywać. Jeżeli pokocham szczerze to na zawsze. Oczywiście musi to być obopulna miłosć czesto ulegam menalcholi, nachodzą mnie różne refleksje wtedy to zamykam sie i mysle. Jako matka wymagająca ale też rozpieszczajaca swe dzieci. Jestem jak wino im strasze tym dojrzalsze, lepsze. też lubie podróże:) Odpowiedz Link Zgłoś
darkoholik Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) 22.07.04, 02:44 Przepraszam bardzo, ale te ogólnikowe pierdoły zaczynają mnie wkurzać! Do każdej istoty ludzkiej należy podejść indywidualnie i sporządzić jej horoskop natalny. Do tego potrzebna jest dokładna data z godziną i minutami urodzenia oraz miejscowość. Pewne cechy wynikające z położenia Słońca w znaku Koziorożca są rzeczywiście wspólne dla wszystkich. O dążeniu do harmonii i miłości nic nam wiele Słońce nie powie, bo to sprawa Wenus i Marsa i tak z każdą dziedziną życia po kolei. Planet jest wg astrologii nieco więcej niż jedna :-) Mogę pomóc rozszyfrować tę kobietę, ale dane please! Grzesiek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: capricorn Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.04, 09:04 Ok.. a co powiesz Drogi Grzegorzu na 14.01.1966 godz. 14:15 ? Odpowiedz Link Zgłoś
onnn1 Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) 22.07.04, 09:13 oki 04.01.1971 godziny nie znam :( Odpowiedz Link Zgłoś
agrentowy4321 Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) 09.03.23, 04:44 Ciekawe wręcz wciągające Odpowiedz Link Zgłoś
irona.sonata Re: Pani Koziorozec???????? błagam:) 29.04.23, 18:06 Raz tak a raz inaczej Odpowiedz Link Zgłoś