ewopi 01.08.04, 21:30 Jest to BP krakowskie. Czy ktoś może jechał już z nimi. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lukumon Re: MK-tramping - czy ktoś był z tym biurem? 03.08.04, 12:23 byłem z nimi za oceanem. są naprawdę dobrzy. szczególnie pilotka okazała się cholernie kompetentna i sprawna - nie mieliśmy najmniejszych problemów. nawet w naprawdę bandyckiej nikaragui czy belize był spokój i porządek. jedynym minusem był jeden babsztyl w grupie - wszystko jej zawadzało: że niesiemy plecaki, że nie ma klimy w hotelu, że jaszczurki po suficie ganiają (je je uwielbiałem - nie dość że sympatyczne, to jeszcze wyżerały komary), że jej ciężko(a cholera nie miałą nawet śladu zadyszki). chciała żeby było jak na plażowisku w chorwacji. ciągle kwasiła nam atmosferę. ale poza tym ekipa była w porządku. jednym słowem przygoda życia. w tym roku jadę z nimi po drugą przygodę życia. ********* Lukumon Odpowiedz Link
vivinello Re: MK-tramping - czy ktoś był z tym biurem? 08.10.04, 17:09 Biuro dobre ale za jaka cenę. My w luty 2005 r jedziemy na trampiong do Meksyku i Gwatemali na 4 tyg. gdybyś był zainteresowany to odezwij sie ela i jerzy Odpowiedz Link