Dodaj do ulubionych

MK-tramping - czy ktoś był z tym biurem?

01.08.04, 21:30
Jest to BP krakowskie. Czy ktoś może jechał już z nimi.
Obserwuj wątek
    • lukumon Re: MK-tramping - czy ktoś był z tym biurem? 03.08.04, 12:23

      byłem z nimi za oceanem. są naprawdę dobrzy. szczególnie pilotka okazała się
      cholernie kompetentna i sprawna - nie mieliśmy najmniejszych problemów. nawet w
      naprawdę bandyckiej nikaragui czy belize był spokój i porządek. jedynym minusem
      był jeden babsztyl w grupie - wszystko jej zawadzało: że niesiemy plecaki, że
      nie ma klimy w hotelu, że jaszczurki po suficie ganiają (je je uwielbiałem - nie
      dość że sympatyczne, to jeszcze wyżerały komary), że jej ciężko(a cholera nie
      miałą nawet śladu zadyszki). chciała żeby było jak na plażowisku w chorwacji.
      ciągle kwasiła nam atmosferę. ale poza tym ekipa była w porządku. jednym słowem
      przygoda życia. w tym roku jadę z nimi po drugą przygodę życia.

      *********
      Lukumon
      • vivinello Re: MK-tramping - czy ktoś był z tym biurem? 08.10.04, 17:09
        Biuro dobre ale za jaka cenę. My w luty 2005 r jedziemy na trampiong do Meksyku
        i Gwatemali na 4 tyg. gdybyś był zainteresowany to odezwij sie

        ela i jerzy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka