Dodaj do ulubionych

HELP - Polknieta moneta

20.10.04, 13:03
Wlasnie dzwonila nauczycielka ze szkoly z informacja, ze moje 7-letnie
dziecko polknelo 1 grosik. Co robic? Zabierac go ze szkoly i leciec do
lekarza? Czy czekac i obserwowac?
Pomozcie, please!
Obserwuj wątek
    • mama007 Re: HELP - Polknieta moneta 20.10.04, 13:42
      ja bym zadzwonila do lekarza i zapytala, to chyba bedzie najbardziej
      rozsadne smile
      pozdrawiam i zycze zdrowia smile
    • aniask_mama Re: HELP - Polknieta moneta 20.10.04, 14:01
      Pewnie nic się nie stanie, poczekaj na najbliższe wypróżnienie wink
      • alchemia27 Re: HELP - Polknieta moneta 20.10.04, 14:09
        moja siostrzenica polknela 2 PLN - to wieksza moneta, ale zawiezli ja do
        szpitala do Miedzylesia
        usg wykazalo ze moneta utknela w poprzek zatykajac wejscie z przewodu
        pokarmowego do zoladka, mieli robic jakis zabieg, ale po kilku godzinach
        oczekiwania na lekarza ponownie zrobili usg i okazalo sie ze moneta jest juz w
        jelitach i sama wyszla po tygodniu,

        ja bym poczekala, bo to maly pieniazek
    • mamamarka Re: HELP - Polknieta moneta 20.10.04, 14:50
      Trzeba zrobić prześwietlenie. Nie wiadomo gdzie i czy moneta utknęła.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka