joannka2 20.10.04, 13:03 Wlasnie dzwonila nauczycielka ze szkoly z informacja, ze moje 7-letnie dziecko polknelo 1 grosik. Co robic? Zabierac go ze szkoly i leciec do lekarza? Czy czekac i obserwowac? Pomozcie, please! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama007 Re: HELP - Polknieta moneta 20.10.04, 13:42 ja bym zadzwonila do lekarza i zapytala, to chyba bedzie najbardziej rozsadne pozdrawiam i zycze zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
aniask_mama Re: HELP - Polknieta moneta 20.10.04, 14:01 Pewnie nic się nie stanie, poczekaj na najbliższe wypróżnienie Odpowiedz Link Zgłoś
alchemia27 Re: HELP - Polknieta moneta 20.10.04, 14:09 moja siostrzenica polknela 2 PLN - to wieksza moneta, ale zawiezli ja do szpitala do Miedzylesia usg wykazalo ze moneta utknela w poprzek zatykajac wejscie z przewodu pokarmowego do zoladka, mieli robic jakis zabieg, ale po kilku godzinach oczekiwania na lekarza ponownie zrobili usg i okazalo sie ze moneta jest juz w jelitach i sama wyszla po tygodniu, ja bym poczekala, bo to maly pieniazek Odpowiedz Link Zgłoś
mamamarka Re: HELP - Polknieta moneta 20.10.04, 14:50 Trzeba zrobić prześwietlenie. Nie wiadomo gdzie i czy moneta utknęła. Odpowiedz Link Zgłoś