lucynalew
26.01.05, 14:55
Wczoraj pani pediatra (inna niz ta, do ktorej chodzilismy do tej pory)
stwierdzila u mojej corki czesciowe zrosniecie warg sromowych. Byla bardzo
zdziwiona, ze nikt z lekarzy tego wczesniej nie wykryl. Na szczescie nie jest
to zrost calkowity i corka moze swobodnie robic siusiu. Chirurg w szpitalu
powiedzial, zeby poczekac jeszcze kilka miesiecy, az dziecko bedzie wieksze i
wtedy zrobi nacieie. Na razie mamy smarowac mascia - moze samo ustapi. Czy
ktos z Was spotkal sie z podobnym problemem? czy wszystko zakonczylo sie
pomyslnie?