Dodaj do ulubionych

szukam pracy na plantacji...

29.01.05, 23:28
Jesli ktos moglby mi pomoc i wskazac link pod ktorym moglbym znalezc
adresy /kontakty do wlascicieli plantacji w Holandii.Pracowalem juz na
plantacjach we Francji i Hiszpanii,teraz chcialbym sprobowac blizej-w
Holandii.Za podpowiedzi dziekuje.Tomasz i Anna
Obserwuj wątek
    • martin.gov Re: szukam pracy na plantacji... 29.01.05, 23:46
      Sprobuj tutaj
      www.kwekerijen.net
      • misterl Re: szukam pracy na plantacji... 30.01.05, 00:10
        marcinku - a nie lepisj wkazac socjalu ? przeciez to jet to dla ciebie?
        Nie masz wstydu smieciu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka