tomaszek18
29.01.05, 23:28
Jesli ktos moglby mi pomoc i wskazac link pod ktorym moglbym znalezc
adresy /kontakty do wlascicieli plantacji w Holandii.Pracowalem juz na
plantacjach we Francji i Hiszpanii,teraz chcialbym sprobowac blizej-w
Holandii.Za podpowiedzi dziekuje.Tomasz i Anna