marwysok
09.02.05, 21:03
Trafiłem na Wasze forum po mojej obecności na spotkaniu informacyjnym w
sprawie S7 (07-02-05). Była to moja pierwsza obecność na czymś takim.
Czytanie większości postów to odtrutka na codzienne atakowanie nas przez
oszołomów i demagogów. Posługiwanie się logicznym rozumowaniem w publicznych
dyskusjach to jednak rzadkość. Jestem mieszkańcem lotniska, więc sprawy tu
poruszane są dla mnie bardzo interesujące. Jak dotychczas najbardziej
przekonuję mnie argumenty przemawiające za realizacją wariantu 2. Było by
bardzo dobrze gdyby mógł biec w tunelu w bezpośrednim sąsiedztwie bloków.
Nie spotkałem się z propozycją poprowadzenia tej trasy na północ od fortu
Bema przez praktycznie niezabudowane tereny Legii (początek od trasy AK w
okolicach rogu cmentarza) i ogródki działkowe na północ od Carrefura, gdzie
także przez ogródki można dojść do aktualnie proponowanego przebiegu. Być
może jest tam jednak zbyt mało miejsca, ale może jednak nie?
Poza trasą S7 interesuje mnie bardziej szegółowy przebieg łącznika trasy AK z
węzłem Konotopa. Może macie jakieś bardziej szczegółowe mapki?
Może warto byłoby uporządkować posiadane przez Was zasoby mapek w formie np.
linków od nich (podobnie jak cały wątek "linków wszelakich")?
Kolejne pytanie:
Gdzie i kiedy będą kolejne spotkania informacyjne?
Pozdrowiam