wieslawa-siemiankowska 15.04.05, 13:41 Co to znowu za nagłówek ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
irmelin Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 13:42 ale o soooo choziiii???????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 13:44 Zgredek lubi jaja... szczegolnie w piatki.... (mam nadzieje, ze sie nie myle pomyslala scoutek) Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_szczajacy_na_ekran Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 13:45 zgredek poszedł wpizdu... :))) ---------------------------- ALE BĘDĘ MIAŁ FAJNEGO PIESA JUŻ DZIŚ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 13:45 Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....:) Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_szczajacy_na_ekran Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 13:48 TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAk :)) ----------------------------- Piesa już dzisiaj w moim domku Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 13:49 aaaa, to piesa zamiast Bzik sie bedzie wabil wpizdu? abo jakos tak.... Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_szczajacy_na_ekran Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 13:51 Bzik będzie wabił się pies ojejku z tego co pamietam, mój bedzie miał 35 cm wysokości,, krótki ogon, długą sierść i będzie wabił sie BRUTUS Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a Ty 15.04.05, 13:49 co? no pacz: Data ostatniego postu : • Polonia ☼ 2 ☼ (67900) - poloniaii Z 05-04-15 13:19 • nuda dla zaawansowanych (19749) - cedrowa_gorka O 05-04-15 13:28 • Dziewiarstwo maszynowe (16865) - lodzka_przadka O 05-04-15 13:29 • Telewizja bez Ottka (15354) - zgredek_ojejku O 05-04-15 13:42 Odpowiedz Link Zgłoś
tw_muza Re: Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a 15.04.05, 13:52 ...a Ty się nie zrywasz? Szabli nie chwytasz? Na kon nie siadasz? Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a 15.04.05, 13:53 Larum graja a Ty spisz???????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
humprey_bogart Re: Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a 15.04.05, 13:54 nie może szcza na ekran :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_muza Re: Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a 15.04.05, 13:56 O Jezu wyplułam kawe na służbowy komputer :))) Odpowiedz Link Zgłoś
wieslawa-siemiankowska Re: Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a 15.04.05, 13:57 Ja pierdolę, dziewiarstwo maszynowe ma więcej postów od nas ???? Czy to jakieś jaja ??? Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a 15.04.05, 13:58 tw_muza napisała: > O Jezu wyplułam kawe na służbowy komputer :))) poszukaj wacikow, moze Ci sie uda wyczyscic... a nekst tajm zaloz folie na ekran przy czytaniu foruma.... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_muza Re: Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a 15.04.05, 14:04 eee opluty to i tak lepiej niz obszczany.... Odpowiedz Link Zgłoś
pomme Re: Zgredek rekawice jednopalczasta nam rzucaja a 15.04.05, 14:04 albo zafoliuj buzię :-) Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_szczajacy_na_ekran I nikt się nie przejął jego odejściem 15.04.05, 13:59 :( Jeszcze za nim zatęsknicie jak Wam młottka jottka narzucą!! zobaczycie Nu zajac pagadi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: I nikt się nie przejął jego odejściem 15.04.05, 14:00 a kto Ci powiedzial, ze my juz za nim nie tesknimy, he? Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_szczajacy_na_ekran Re: I nikt się nie przejął jego odejściem 15.04.05, 14:02 właśnie widać jak go opłakujecie :P Odpowiedz Link Zgłoś
humprey_bogart Re: I nikt się nie przejął jego odejściem 15.04.05, 14:06 My się tu tylko dzielimy uwagami technicznymi, koleżanaka zapluła ekran to jej druga podpowiada co powinna uczynić. Tęsknote zaś za Zgredziem nosimy w sercach. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_muza Re: I nikt się nie przejął jego odejściem 15.04.05, 14:08 tak jest. Ja jako właścicielka zaplutego ekranu potwierdzam. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: I nikt się nie przejął jego odejściem 15.04.05, 14:09 to go jeszcze po zgredkowemu wypackaj..... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_muza Re: I nikt się nie przejął jego odejściem 15.04.05, 14:13 Wypackać ewentualnie mogę, ale szczać to wolałabym juz nie.... Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_ojejku Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 14:04 wieslawa-siemiankowska napisała: > Co to znowu za nagłówek ?? Jaki znowu nagłówek?? Oj Wiesiu wiesiu.... omamy wzrokowe???? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:00 O co chodzi z tym nagłówkiem bo się zaniepokiłam na dobre, a widzę, że zgredek jest jak był. Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_ojejku Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:13 Ja nie wiem... ludzie jakieś omamy mają czy co? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_muza Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:16 bo pewnie piją strasznie, Panie Naczelniku, o czym uniżenie donoszę :) Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:18 W każdym razie kamień z serca :) Odpowiedz Link Zgłoś
zgredek_ojejku Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:26 Piją i szczają na ekrany :)) Odpowiedz Link Zgłoś
humprey_bogart Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:21 poszło o to, że zgredek nie chciał sie przyznać do sikania na Tvka, (odsyłam do wątku gianniego o konserwacji pilota). Obraził sie na nas i poszedl "wpizdu" po czym wymalował nam taki nagłówek,"zgredek poszedł wpizdu" czy jakoś tak. Potem pojawiła się jakiś troll, zgredek_szczający_na_ekran i normalnie wyłudzał kasę w zamian za powrót naszego Ojca Dyrektora. Wyobraź sobie, że potem troll zniknął (może poszedł "wpizdu") i zgredek wrócił i normalnie w tym samym momencie nagłówek znikł. Cuda, cuda, chyba pójdę zmówić pacież. I to by było wsio. Odpowiedz Link Zgłoś
frygija Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:23 << Cuda, cuda, chyba pójdę zmówić pacież.>> idz, idz, tylko beret wczesniej zaloz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
humprey_bogart Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:25 no przecież w lombardzie zastawiłam, za te 5 zł zgredkowe. Myślałam, że dadzą więcej, bo to szetland był ale łobuzy nie dali, mówili, że zapocony. Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Ludzie , czy Zgredek nam odchodzi ? 15.04.05, 15:41 Kur.., znaczy się kaczka wodna, człowiek przejdzie z domu do pracy a tu już się tyle nawyrabia. Obszczane ekrany, trolle, jak amen w pacieżu na chwilę Was zostawić nie można ;) Odpowiedz Link Zgłoś