Dodaj do ulubionych

Akademia Podlaska wybiera się ktoś ?

07.06.05, 17:17
Zamierzacie może studiować na Akademii Podlaskiej w Siedlcach ? Jak tak to na
jakim kierunku ??
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotrek Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 17:38
      Czyżby naprawdę nikt ?? ;)
      • Gość: Annie Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 11:48
        Ja ;) A dokładniej na Politologii, o ile mnie zechcą :)
        • Gość: ehh Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 17.06.05, 12:34
          Ja tam się wybieram...(Ale tylko dlatego, że w moim mieście nie ma moich kierunków a nie ciągnie mnie do Warszawy czy do Olsztyna): na germanistykę bądź administrację.

          Szkoła mało popularna a i w rankingach też nie jest notowona zbyt wysoko ;)
          • Gość: Piotrek Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 12:38
            no ja planowałem na zarządzanie i marketing albo na politologię ale ona 3 letnia
            jest a zarządzanie 5 letnie :)
            • Gość: Annie Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 12:40
              Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie jest to popularna Uczelnia, ale lepiej
              studiowac tam, niż nigdzie ;)
              • Gość: aga_86 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 12:48
                ja tez prawdopodobnie złoze tam papiery- na politologię. co do rankingów- to
                młoda szkoła i mało jestjej absolwentów jeszcze, więc siłą rzeczy ie moze zająć
                wysokich miejsc w rankingach. Martwi mnie tylko to, że to studia 3 letnie, ale
                jak byłam na dniach otwartych mówili że niedługo( od tego albo od następnego
                roku) maja być wprowadzone magisterskie na tym kierunku. Ale to tylko słowa, a
                jak będzie niewiadomo..
                • prenatka Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? 17.06.05, 17:51
                  ja tam studiowałam historię wiele lat temu. Bardzo miło sobie wspominam, to
                  fajna, kameralna uczelnia, dobre warunki w akademikach, mimo nie najlepszych
                  notowań uważam, ze nie jestem głupsza czy gorzej wykształcona niż absolwenci
                  innych tzw. "prestiżowych uczelni"... Powodzenia:)
                  • Gość: ehh Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 17.06.05, 18:41
                    Wiele osób jest zaskoczonych, że w takiej miejscowości jak Siedlce znajduje się szkoła wyższa.
                    I pomimo, że jest to uczelnia mało znana to jednak słyszałam już zarówno pozytywne jak i bardzo negatywne opinie.
                    • Gość: aga_86 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.05, 13:33
                      Moja kuzynka tam studiuje na biologii, a kolezanka na pedagogice- ogólnie
                      wypowiadają sie poztywnie o AP. wiadomo, ze daleko jej do UW, ale to nie znaczy
                      wcale, ze studenci zdobywają mniej wiedzy itd, tylko po ptostu ta uczelnia
                      działa od niedawna, więc trudno, zeby miała jakieś porażające wyniki w
                      rankingach UW jest zatłoczone - mnóstwo osób, anonimowość, no i ta Warszawa
                      mnie po prostu dobija,, nie cierpię tego miasta, w Siedlachjest dużo spokojniej,
                      fajny klimat i atmosfera na uczelni Ale nie oszukujmy sie kazdy majac do wyboru
                      Uw lub AP wybierze UW, bo ta uczelnia ma większą renomę u pracodowaców. A każdy
                      chyba chce mieć jak najlepszą przyszłość//
                      • Gość: ktosik Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.68.66.59.kutno66.tnp.pl 18.06.05, 14:42
                        nieprawda!!!!gdybym miala wybierac miedzy UW a AP to bym wybrala to drugie:)i
                        to nie ze względu na slabe wyniki matury:)niechcialabym isc do Warszawy
                        poprostu:-))
                        • Gość: aga_86 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.05, 16:36
                          serio?? a myślałam, ze takich ludzi już nie ma... osobiście też wolałabym na AP-
                          bo klimat bardziej mi odpowiada, z tego co mi opowiadają studenci AP- ludzie na
                          swoich kierunkach mają ze sobą świetny kontakt, znasz ludzi ze swojej grupy
                          itp,...Ale wiem, ze z dyplomem AP, zwłaszcza z licencjatem( politologia)mam
                          niewielkie sznase na rynku pracy i dyplom uzyskany na UW bedzie na pewno robił
                          większe wrażenie....niestety life is brutal.. zresztą moze na UW wcale nie jest
                          tak najgorzej...??
                          • Gość: ktosik Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.68.66.59.kutno66.tnp.pl 18.06.05, 17:49
                            niewiem skąd to sie wzielo ze jak ktos UW skonczy toma juz prace!!!!moze to i
                            prawda, ale ja mam do Warszawy niedaleko, ale zdecydowanie niechce tam
                            studiowac:)mimo ze mi wszyscy dokola trują UW UW UW:-)))
                            • Gość: ehh Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 18.06.05, 21:26
                              Taaa, wszyscy mówią, ze planują studia na UW a ciekawe gdzie wylądują ;-)
                              Mnie osobiście ani Warszawa, ani tym bardziej ten Uniwersytet nie "kręci".
                              W ogóle byłam przekonana, że na AP mało osób się wybiera. Jak to miło, że się pomyliłam :)
                              • Gość: Piotrek Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.05, 11:26
                                a tak swoją drogą to na jakie kierunki się wybieracie na AP ??
                                • Gość: aga_86 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.05, 17:48
                                  ja juz chyba pisałam ale powtórzę sie:)) na politologie... tylko, ze jest
                                  licencjacka:((

                                  co do tego skąd się wzięło przekonanie że jak sie skończy UW to ma się juz
                                  pracę....nic takiego nie napisałam- w dzisiejszych czasach nic nie gwarantuje
                                  znalezienia pracy. Ale popatrzmy w rankingi- - UW na 1 lub 2 miejscu..gdyby moje
                                  studia zalezały od tego gdzie JA wolałabym iść nie biorąc pod uwagę nic innego-
                                  też bym wolała AP... ALe patrząc na przyszłość wybrałabym UW... Chociaż
                                  najważniejsze zeby w ogóle gdziekolwiek się dostać byc juz w końcu
                                  studentką;)))i mieć tą całe zamiesanie juz z głowy
                                  • Gość: Egmont Szkoła obiboków? IP: *.elomza.pl / *.elomza.pl 21.06.05, 18:33
                                    Podobno AP, zdaniem niektorych, to szkoła dla obiboków - dla tych, ktorzy TYLKO balują, bawią się itp...

                                    Co o tym myślicie? Jak to jest w końcu?


                                    • Gość: pim pam Re: Szkoła obiboków? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 00:29
                                      to zapraszam do mnie na zajęcia :)
                                      • Gość: aga_86 Re: Szkoła obiboków? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.05, 16:08
                                        ja osobiście nie zgadzam sie z tą opinią. Mam tam wielu znajomych i wiem, ze
                                        muszą nieźle wkuwac, co prawda, nie na wszystkich kierunkach,ale na czescie jest
                                        naprawdę ciezko...Więc.. jak ktos nastawia sie na balangowanie i lenistwo- to
                                        niech lepiej znajdzie coś innego, albo jakiś kierunek który sprzyja takim
                                        postawom:))
                                        • Gość: Egmont A jednak nie! IP: *.elomza.pl / *.elomza.pl 25.06.05, 17:59
                                          pim pam napisal:
                                          o zapraszam do mnie na zajęcia :)

                                          Chętnie! A jakie to zajęcia?

                                          aga_86 napisala:
                                          ja osobiście nie zgadzam sie z tą opinią. Mam tam wielu znajomych i wiem, ze
                                          muszą nieźle wkuwac, co prawda, nie na wszystkich kierunkach,ale na czescie jest
                                          naprawdę ciezko...Więc.. jak ktos nastawia sie na balangowanie i lenistwo- to
                                          niech lepiej znajdzie coś innego, albo jakiś kierunek który sprzyja takim
                                          postawom:))

                                          Cieszę się, że jest inaczej niż mówią złośliwi. A na ktorych kierunkach jest tak zle? Pytam nie w celu pojscia akurat na te, ale by uniknac takiego zjawisk. :/
                                          • Gość: Julia Re: A jednak nie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.05, 19:00
                                            Ja studiuję na kierunku Administracja i większośc doktorów czy profesorów jest
                                            z UW wiec jeśli ktoś juz tak bardzo chce porównywac poziom to proszę. Jest
                                            bardzo dużo nauki i jest momentami cięzko nawet b. ciezko.Ale ludzie są
                                            wspaniali i jest cudowna atmosfera.Polecam gorąco.
    • Gość: deedee Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.siedlce.net 26.06.05, 20:52
      SIEDLCE Górą!! Ja też się wybieram na AP-filologia polska, ale dlatego że
      mieszkam w Siedlcach, mam 5 minut drogi do rektoratu :),ale wolałabym do
      Lublina na UMCS żeby się wyrwać z domu, więc złożyłam też tam, AP to moja
      furtka awaryjna, jednak faktycznie na AP studiuje wielu znajomych wlącznie z
      moim rodzeństwem i chwalą sobie tę uczelnie mimo że nie jest tak prestiżowa jak
      UMCS, KUL czy oczywiście UW :)
      • Gość: xxtk Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.sdl.vectranet.pl / 81.15.159.* 26.06.05, 22:06
        bardzo podobnie ja zrobilem bo tez na umcs zlozylem tylko ze na administracje a
        w siedlcach zamierzam zlozyc na politologie (cos czuje ze duzo ludzi sie na to
        wybiera) chociarz nie chcialbym studiowac w siedlcach wole sie usamodzielnic
        bardziej poza tym umcs to lublin jest ciekawszym miastem niz siedlce ktore mi
        sie juz przejadly szczerze powiedziawszy
    • Gość: lukas Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 26.06.05, 22:21
      ja składam na AP na zarządzanie i marketing no ale to tylko awaryjne wyjście bo
      mierzę troche wyrzej a mianowicie SGH i UW
    • Gość: h2o_hcv Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: 83.17.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.05, 22:14
      Ej powiedzcie mi kiedy sa wyniki rekrutacji ??
      Jutro ?? tak mi sie wydaje, ale sobie zapomnialem

      Pomozcie
      • blazek999 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? 07.07.05, 22:59
        Tak, ponoć jutro sa wyniki. Tak mi powiedziała Pani przez telefon. Niestety nie
        jestem z Siedlec i musze czekać na list. Ech....
        • Gość: Natalka a ja juz jestem przyjeta:] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 09:29
          Hej ja mialam wczoraj wyniki na AP-i zostalam przyjeta na historie..W sumie sie
          ciesze bo zawsze to juz cos..Jesli jeszcze ktos z was na dostal sie na historie
          dajcie znac,moj numer gg:3460452
          • Gość: karolo Re: a ja juz jestem przyjeta:] IP: *.checiny.simset.net / *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.05, 10:16
            byłem przed chwilą na stronie internetowej i muszę pochwalić AP. ja zapisałem
            się na Akademie Świętokrzyską na biologie ale tam mam tylko dwie specjalności a
            na AP jest więcej i owiele ciekawsze przynajmniej dla mnie.
            • Gość: nieważne czy to jest państwowa szkoła?? IP: *.k1.isko.net.pl 08.07.05, 10:32
              Nie słuszałem nigdy o niej
              • agrafka111 Re: czy to jest państwowa szkoła?? 08.07.05, 15:58
                Tak to jest państwowa szkoła. I dziś sie własnie tam dostałam na anglitykę:)
                Może jest tu ktoś kto sie też dostał na ten kierunek?
                • Gość: fika Re: czy to jest państwowa szkoła?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 16:30
                  a ile mialas punktow na anglistyke?
                  • agrafka111 Re: czy to jest państwowa szkoła?? 08.07.05, 22:54
                    z anglika: 100% podst i 87% rozsz.
    • Gość: h2o_hcv Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: 83.17.* / *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.05, 20:54
      A ja sie nie dostalem

      Na ZiM mialem 134 miejsce, a przyjeli tylko 92 osoby, wiec jestem 42 na liscie
      rezerwowej wiec juz bez szans.
      • Gość: kasieńka Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: 81.15.159.* 08.07.05, 21:07
        ja też się nie dostałam na politologię i jestem wściekła,bo maturka poszła mi
        naprawdę dobrze...
        • Gość: luz Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 11:55
          jeżeli jeteś w pierwszej 20 rezerwowej to luz
    • Gość: QQQ PROSZE PRZECZYTAJCEI!!! IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 11:16
      JESTEM 14 NA LIŚCIE REZERWOWYCH NA ANGLISTYKĘ MYŚLICIE ZE SIE DOSTANĘ???
      • Gość: aga_86 politologia na AP- przyjęta:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.05, 12:06
        a ja jestem przyjta:))) startuję też na inne uczelnie ale dobrze mieć
        świadomość, ze w razie czego i tak już jestem studentką:))
        • agrafka111 Re: politologia na AP- przyjęta:) 09.07.05, 16:03
          Do aga_86- dostałaś sie też na anglistyke?
          Do QQQ- myśle że 14 miejsce na liscie rezerwowych to 99% szans że sie
          dostaniesz.
          • Gość: QQQ Re: politologia na AP- przyjęta:) IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.05, 21:40
            agrafka serio? będę cię wielbić przez wieki bo dałaś mi nadzieje :))) dzięki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka