piotrekszy 07.06.05, 17:17 Zamierzacie może studiować na Akademii Podlaskiej w Siedlcach ? Jak tak to na jakim kierunku ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotrek Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 17:38 Czyżby naprawdę nikt ?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Annie Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 11:48 Ja ;) A dokładniej na Politologii, o ile mnie zechcą :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehh Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 17.06.05, 12:34 Ja tam się wybieram...(Ale tylko dlatego, że w moim mieście nie ma moich kierunków a nie ciągnie mnie do Warszawy czy do Olsztyna): na germanistykę bądź administrację. Szkoła mało popularna a i w rankingach też nie jest notowona zbyt wysoko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 12:38 no ja planowałem na zarządzanie i marketing albo na politologię ale ona 3 letnia jest a zarządzanie 5 letnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Annie Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 12:40 Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie jest to popularna Uczelnia, ale lepiej studiowac tam, niż nigdzie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga_86 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 12:48 ja tez prawdopodobnie złoze tam papiery- na politologię. co do rankingów- to młoda szkoła i mało jestjej absolwentów jeszcze, więc siłą rzeczy ie moze zająć wysokich miejsc w rankingach. Martwi mnie tylko to, że to studia 3 letnie, ale jak byłam na dniach otwartych mówili że niedługo( od tego albo od następnego roku) maja być wprowadzone magisterskie na tym kierunku. Ale to tylko słowa, a jak będzie niewiadomo.. Odpowiedz Link Zgłoś
prenatka Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? 17.06.05, 17:51 ja tam studiowałam historię wiele lat temu. Bardzo miło sobie wspominam, to fajna, kameralna uczelnia, dobre warunki w akademikach, mimo nie najlepszych notowań uważam, ze nie jestem głupsza czy gorzej wykształcona niż absolwenci innych tzw. "prestiżowych uczelni"... Powodzenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehh Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 17.06.05, 18:41 Wiele osób jest zaskoczonych, że w takiej miejscowości jak Siedlce znajduje się szkoła wyższa. I pomimo, że jest to uczelnia mało znana to jednak słyszałam już zarówno pozytywne jak i bardzo negatywne opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga_86 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.05, 13:33 Moja kuzynka tam studiuje na biologii, a kolezanka na pedagogice- ogólnie wypowiadają sie poztywnie o AP. wiadomo, ze daleko jej do UW, ale to nie znaczy wcale, ze studenci zdobywają mniej wiedzy itd, tylko po ptostu ta uczelnia działa od niedawna, więc trudno, zeby miała jakieś porażające wyniki w rankingach UW jest zatłoczone - mnóstwo osób, anonimowość, no i ta Warszawa mnie po prostu dobija,, nie cierpię tego miasta, w Siedlachjest dużo spokojniej, fajny klimat i atmosfera na uczelni Ale nie oszukujmy sie kazdy majac do wyboru Uw lub AP wybierze UW, bo ta uczelnia ma większą renomę u pracodowaców. A każdy chyba chce mieć jak najlepszą przyszłość// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosik Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.68.66.59.kutno66.tnp.pl 18.06.05, 14:42 nieprawda!!!!gdybym miala wybierac miedzy UW a AP to bym wybrala to drugie:)i to nie ze względu na slabe wyniki matury:)niechcialabym isc do Warszawy poprostu:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga_86 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.05, 16:36 serio?? a myślałam, ze takich ludzi już nie ma... osobiście też wolałabym na AP- bo klimat bardziej mi odpowiada, z tego co mi opowiadają studenci AP- ludzie na swoich kierunkach mają ze sobą świetny kontakt, znasz ludzi ze swojej grupy itp,...Ale wiem, ze z dyplomem AP, zwłaszcza z licencjatem( politologia)mam niewielkie sznase na rynku pracy i dyplom uzyskany na UW bedzie na pewno robił większe wrażenie....niestety life is brutal.. zresztą moze na UW wcale nie jest tak najgorzej...?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosik Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.68.66.59.kutno66.tnp.pl 18.06.05, 17:49 niewiem skąd to sie wzielo ze jak ktos UW skonczy toma juz prace!!!!moze to i prawda, ale ja mam do Warszawy niedaleko, ale zdecydowanie niechce tam studiowac:)mimo ze mi wszyscy dokola trują UW UW UW:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ehh Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 18.06.05, 21:26 Taaa, wszyscy mówią, ze planują studia na UW a ciekawe gdzie wylądują ;-) Mnie osobiście ani Warszawa, ani tym bardziej ten Uniwersytet nie "kręci". W ogóle byłam przekonana, że na AP mało osób się wybiera. Jak to miło, że się pomyliłam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.05, 11:26 a tak swoją drogą to na jakie kierunki się wybieracie na AP ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga_86 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.05, 17:48 ja juz chyba pisałam ale powtórzę sie:)) na politologie... tylko, ze jest licencjacka:(( co do tego skąd się wzięło przekonanie że jak sie skończy UW to ma się juz pracę....nic takiego nie napisałam- w dzisiejszych czasach nic nie gwarantuje znalezienia pracy. Ale popatrzmy w rankingi- - UW na 1 lub 2 miejscu..gdyby moje studia zalezały od tego gdzie JA wolałabym iść nie biorąc pod uwagę nic innego- też bym wolała AP... ALe patrząc na przyszłość wybrałabym UW... Chociaż najważniejsze zeby w ogóle gdziekolwiek się dostać byc juz w końcu studentką;)))i mieć tą całe zamiesanie juz z głowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egmont Szkoła obiboków? IP: *.elomza.pl / *.elomza.pl 21.06.05, 18:33 Podobno AP, zdaniem niektorych, to szkoła dla obiboków - dla tych, ktorzy TYLKO balują, bawią się itp... Co o tym myślicie? Jak to jest w końcu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pim pam Re: Szkoła obiboków? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.05, 00:29 to zapraszam do mnie na zajęcia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga_86 Re: Szkoła obiboków? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.05, 16:08 ja osobiście nie zgadzam sie z tą opinią. Mam tam wielu znajomych i wiem, ze muszą nieźle wkuwac, co prawda, nie na wszystkich kierunkach,ale na czescie jest naprawdę ciezko...Więc.. jak ktos nastawia sie na balangowanie i lenistwo- to niech lepiej znajdzie coś innego, albo jakiś kierunek który sprzyja takim postawom:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egmont A jednak nie! IP: *.elomza.pl / *.elomza.pl 25.06.05, 17:59 pim pam napisal: o zapraszam do mnie na zajęcia :) Chętnie! A jakie to zajęcia? aga_86 napisala: ja osobiście nie zgadzam sie z tą opinią. Mam tam wielu znajomych i wiem, ze muszą nieźle wkuwac, co prawda, nie na wszystkich kierunkach,ale na czescie jest naprawdę ciezko...Więc.. jak ktos nastawia sie na balangowanie i lenistwo- to niech lepiej znajdzie coś innego, albo jakiś kierunek który sprzyja takim postawom:)) Cieszę się, że jest inaczej niż mówią złośliwi. A na ktorych kierunkach jest tak zle? Pytam nie w celu pojscia akurat na te, ale by uniknac takiego zjawisk. :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julia Re: A jednak nie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.05, 19:00 Ja studiuję na kierunku Administracja i większośc doktorów czy profesorów jest z UW wiec jeśli ktoś juz tak bardzo chce porównywac poziom to proszę. Jest bardzo dużo nauki i jest momentami cięzko nawet b. ciezko.Ale ludzie są wspaniali i jest cudowna atmosfera.Polecam gorąco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deedee Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.siedlce.net 26.06.05, 20:52 SIEDLCE Górą!! Ja też się wybieram na AP-filologia polska, ale dlatego że mieszkam w Siedlcach, mam 5 minut drogi do rektoratu :),ale wolałabym do Lublina na UMCS żeby się wyrwać z domu, więc złożyłam też tam, AP to moja furtka awaryjna, jednak faktycznie na AP studiuje wielu znajomych wlącznie z moim rodzeństwem i chwalą sobie tę uczelnie mimo że nie jest tak prestiżowa jak UMCS, KUL czy oczywiście UW :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxtk Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.sdl.vectranet.pl / 81.15.159.* 26.06.05, 22:06 bardzo podobnie ja zrobilem bo tez na umcs zlozylem tylko ze na administracje a w siedlcach zamierzam zlozyc na politologie (cos czuje ze duzo ludzi sie na to wybiera) chociarz nie chcialbym studiowac w siedlcach wole sie usamodzielnic bardziej poza tym umcs to lublin jest ciekawszym miastem niz siedlce ktore mi sie juz przejadly szczerze powiedziawszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukas Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 26.06.05, 22:21 ja składam na AP na zarządzanie i marketing no ale to tylko awaryjne wyjście bo mierzę troche wyrzej a mianowicie SGH i UW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h2o_hcv Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: 83.17.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.05, 22:14 Ej powiedzcie mi kiedy sa wyniki rekrutacji ?? Jutro ?? tak mi sie wydaje, ale sobie zapomnialem Pomozcie Odpowiedz Link Zgłoś
blazek999 Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? 07.07.05, 22:59 Tak, ponoć jutro sa wyniki. Tak mi powiedziała Pani przez telefon. Niestety nie jestem z Siedlec i musze czekać na list. Ech.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalka a ja juz jestem przyjeta:] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 09:29 Hej ja mialam wczoraj wyniki na AP-i zostalam przyjeta na historie..W sumie sie ciesze bo zawsze to juz cos..Jesli jeszcze ktos z was na dostal sie na historie dajcie znac,moj numer gg:3460452 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolo Re: a ja juz jestem przyjeta:] IP: *.checiny.simset.net / *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.05, 10:16 byłem przed chwilą na stronie internetowej i muszę pochwalić AP. ja zapisałem się na Akademie Świętokrzyską na biologie ale tam mam tylko dwie specjalności a na AP jest więcej i owiele ciekawsze przynajmniej dla mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieważne czy to jest państwowa szkoła?? IP: *.k1.isko.net.pl 08.07.05, 10:32 Nie słuszałem nigdy o niej Odpowiedz Link Zgłoś
agrafka111 Re: czy to jest państwowa szkoła?? 08.07.05, 15:58 Tak to jest państwowa szkoła. I dziś sie własnie tam dostałam na anglitykę:) Może jest tu ktoś kto sie też dostał na ten kierunek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fika Re: czy to jest państwowa szkoła?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 16:30 a ile mialas punktow na anglistyke? Odpowiedz Link Zgłoś
agrafka111 Re: czy to jest państwowa szkoła?? 08.07.05, 22:54 z anglika: 100% podst i 87% rozsz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h2o_hcv Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: 83.17.* / *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.05, 20:54 A ja sie nie dostalem Na ZiM mialem 134 miejsce, a przyjeli tylko 92 osoby, wiec jestem 42 na liscie rezerwowej wiec juz bez szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasieńka Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: 81.15.159.* 08.07.05, 21:07 ja też się nie dostałam na politologię i jestem wściekła,bo maturka poszła mi naprawdę dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luz Re: Akademia Podlaska wybiera się ktoś ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 11:55 jeżeli jeteś w pierwszej 20 rezerwowej to luz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QQQ PROSZE PRZECZYTAJCEI!!! IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 09.07.05, 11:16 JESTEM 14 NA LIŚCIE REZERWOWYCH NA ANGLISTYKĘ MYŚLICIE ZE SIE DOSTANĘ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga_86 politologia na AP- przyjęta:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.05, 12:06 a ja jestem przyjta:))) startuję też na inne uczelnie ale dobrze mieć świadomość, ze w razie czego i tak już jestem studentką:)) Odpowiedz Link Zgłoś
agrafka111 Re: politologia na AP- przyjęta:) 09.07.05, 16:03 Do aga_86- dostałaś sie też na anglistyke? Do QQQ- myśle że 14 miejsce na liscie rezerwowych to 99% szans że sie dostaniesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QQQ Re: politologia na AP- przyjęta:) IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.05, 21:40 agrafka serio? będę cię wielbić przez wieki bo dałaś mi nadzieje :))) dzięki Odpowiedz Link Zgłoś