Dodaj do ulubionych

nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!!

06.12.05, 01:02
Do końca mojej ciąży pozostały dwa miesiące. Minęło 182 dni zwolnienia
lekarskiego, a ZUS odmówił mi przyznania świadczenia rehabilitacyjnego. Co
robić??? Przecież nie wrócę teraz do pracy!
Obserwuj wątek
    • aalfaa Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 06.12.05, 08:39
      odwoływac sie od decyzji zusu! pierwszy raz słysze, zeby kobieta w ciazy nie
      dostała sw.rehab. zwykle dostaje i to zaocznie!
      napisz czy Twoje zwlnienie dotyczyło ciazy? czy bylas wezwana na badanie przez
      orzecznika? moze nie dostarczyłas kompletnej dokumntacji?
    • kubas2001 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 06.12.05, 09:33
      Co napisali w uzasadnieniu?
    • gosia_grabosia odwołuj się koniecznie!!! 06.12.05, 09:38
      i zobacz dokładnie ile masz na to dni, bo to cholerni biurokraci i jak 1 dzień
      się spóźnisz z odwołaniem to ci go nie uwzględnią.

      i ponawiam pytanie dziewczyn: co napisali w uzasadnieniu??
    • jaonna1 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 06.12.05, 11:49
      z jakiego jesteś miasta? napisz koniecznie jakie było uzasadnienie
      • monias3 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 06.12.05, 14:26
        napisz nam proszę, bo nas tez to moze dotyczyć w przyszłosci.
        Trzymam kciuki za pozytywne odwołaniesmile
        • sylwia73 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 07.12.05, 09:48
          i co zrobiłaś odpisz
          • kkolasinska Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 08.12.05, 13:10
            up
            • miladzia1 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 09.12.05, 10:29
              podnoszę wątek
    • iwa12345 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 09.12.05, 10:46
      cześć ja byłam w takiej sytuacji ze po skończeniu zwolnienia 182zwolnienia zus
      przyznał mi tylko 30 dni swiadczenie choć do porodu było 51 dni po skonczeniu
      swiadczenia też nie wiedziałam co mam zrobić w zusie powiedzieli ze mam pisać o
      przedłuzenie do dnia porodu termin mam na12 12i czekam. odpisz
      • betka32 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 09.12.05, 11:14
        Zastanawiam się dlaczego nie przyznali ci tego świadczenia. Odpisz.
    • siula5 Re: Boże widzisz i nie grzmisz co ten ZUS wyprawia 09.12.05, 11:26

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka