kasiu78 06.12.05, 01:02 Do końca mojej ciąży pozostały dwa miesiące. Minęło 182 dni zwolnienia lekarskiego, a ZUS odmówił mi przyznania świadczenia rehabilitacyjnego. Co robić??? Przecież nie wrócę teraz do pracy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aalfaa Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 06.12.05, 08:39 odwoływac sie od decyzji zusu! pierwszy raz słysze, zeby kobieta w ciazy nie dostała sw.rehab. zwykle dostaje i to zaocznie! napisz czy Twoje zwlnienie dotyczyło ciazy? czy bylas wezwana na badanie przez orzecznika? moze nie dostarczyłas kompletnej dokumntacji? Odpowiedz Link Zgłoś
kubas2001 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 06.12.05, 09:33 Co napisali w uzasadnieniu? Odpowiedz Link Zgłoś
gosia_grabosia odwołuj się koniecznie!!! 06.12.05, 09:38 i zobacz dokładnie ile masz na to dni, bo to cholerni biurokraci i jak 1 dzień się spóźnisz z odwołaniem to ci go nie uwzględnią. i ponawiam pytanie dziewczyn: co napisali w uzasadnieniu?? Odpowiedz Link Zgłoś
jaonna1 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 06.12.05, 11:49 z jakiego jesteś miasta? napisz koniecznie jakie było uzasadnienie Odpowiedz Link Zgłoś
monias3 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 06.12.05, 14:26 napisz nam proszę, bo nas tez to moze dotyczyć w przyszłosci. Trzymam kciuki za pozytywne odwołanie Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia73 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 07.12.05, 09:48 i co zrobiłaś odpisz Odpowiedz Link Zgłoś
kkolasinska Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 08.12.05, 13:10 up Odpowiedz Link Zgłoś
miladzia1 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 09.12.05, 10:29 podnoszę wątek Odpowiedz Link Zgłoś
iwa12345 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 09.12.05, 10:46 cześć ja byłam w takiej sytuacji ze po skończeniu zwolnienia 182zwolnienia zus przyznał mi tylko 30 dni swiadczenie choć do porodu było 51 dni po skonczeniu swiadczenia też nie wiedziałam co mam zrobić w zusie powiedzieli ze mam pisać o przedłuzenie do dnia porodu termin mam na12 12i czekam. odpisz Odpowiedz Link Zgłoś
betka32 Re: nie dostałam świadczenia rehabilitacyjnego!!! 09.12.05, 11:14 Zastanawiam się dlaczego nie przyznali ci tego świadczenia. Odpisz. Odpowiedz Link Zgłoś