Dodaj do ulubionych

Gdzi boli przy zagnieżdżaniu?

14.01.06, 20:59
Hej! To mój 31 dzień cyklu. Dziewczyny! Kiedy i gdzie bolało Was przy
zagniedżaniu? Bo już dopatruję się objawów wszędzie i wszystkich. Mnie kłuł
jajnik ok. 20 - 28 dc. Dodatkowo ból jak na @ aż do 29 dc. A teraz boli mnie
gdzieś jak biodro, trochę bliżej brzucha. Czy to zagnieżdżanie? Tak bardzo
chciałabym otrzymać odpowiedź twierdzącą.
Obserwuj wątek
    • arras-k Re: Gdzi boli przy zagnieżdżaniu? 14.01.06, 21:30
      Nie sadze by to było w ogóle odczuwalne, przecież to jajeczko jest takiej
      wielkości jak kropka na końcu tego zdania, wiec jak można wyczuć jak sie
      zagnieżdza. Ja nic nie czułam i myśle, ze nie jest możliwe by to wyczuć, a
      osoby, które twierdzą, że czują coś to sobie najprawdopodobniej po prostu
      wmawiają. CZytam dużo literatury na ten temat i nigdzie nie było napisane, by
      zagnieżdżanie było w jakis sposób odczuwalne. Owulacja - owszem - ból jajnika.
      No ale zagnieżdżanie...raczej nie.
      • ania800 Re: Gdzi boli przy zagnieżdżaniu? 14.01.06, 21:41
        możesz odczuwać bóle brzucha ale nie dlalateg oże jajeczko się zagnieżdza jesli
        jest ciaza to macica siępowieksza i rozciąga i dlatego czasami boli brzuch jak na @
        • kaja5 Re: Gdzi boli przy zagnieżdżaniu? 14.01.06, 21:58
          Zgadzam się z poprzedniczkami. Zagnieżdzenia samego w sobie sie nie odczuwa.
          • anthenka Re: Gdzi boli przy zagnieżdżaniu? 14.01.06, 22:51
            No to mnie zmartwiłyście.
            • majah1 Re: Gdzi boli przy zagnieżdżaniu? 14.01.06, 22:59
              Jak sie nie wyjaśni to zrób betke i usg. Lepiej kontrolować, u mnie podobne
              objawy miałam przy c.pozamacicznej.

              Nie chce Cie martwić, pozdrawiam majah1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka