Dodaj do ulubionych

moje zdanie o dniu kobiet:)

09.03.06, 10:32



img399.imageshack.us/img399/1587/kwiaty5oj.jpg/
Mój Kajtuś
--
Kajtek ma pięć miesięcy!smile
Obserwuj wątek
    • bad_habit Re: moje zdanie o dniu kobiet:) 09.03.06, 10:32
      to było dobre,hehehe
    • vandikia rysunek obrazuje moje odczucia, witaj w klubie 09.03.06, 10:34
    • roman_tyczka Re: moje zdanie o dniu kobiet:) 09.03.06, 10:35
      pod warunkiem,ze bedzie mial z tego wieksza przyjemnosc.
      dołączam sie.
      • morfeusz_1 Re: moje zdanie o dniu kobiet:) 09.03.06, 10:42

        Najpierw w Szczecinie (a to takie przyjazne mniasto było) pojawili się na
        boisku brazylijczycy,później gdzieś zniknął Ptak,później pojawiły się brzydkie
        wyrazy i extremal,cóż pedzieć hm...hm... eh ta dzisiejsza młodzież jednego
        z usztywniaczem poproszę.
        Aaaa Ty dziołszka masz świętą rację p....p.... dalej, ja się na razie
        zdrzemnęwink
    • mmagi dobre:-))))) 09.03.06, 10:39

    • grogreg Re: moje zdanie o dniu kobiet:) 09.03.06, 10:45
      Jak tu szanowac na codzien kobiete z tak plugawym slownictwem?
      • mmagi zwykle trafia swój na sewgo;-))) 09.03.06, 10:46

        • morfeusz_1 Mmagi przestań,bo powiem "Przestań" 09.03.06, 10:48

          • mmagi a co Morf,co??:O?cos zle zagadałam? 09.03.06, 10:52

            • morfeusz_1 Przecież widzisz że to prowokacja 09.03.06, 11:04


              Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz,a jak to sfrustrowany tranwestyta który nie
              miał co na siebie założyć na manifę,albo co gorsza sprzedawca jajek i maści na
              szczury - mało takich po tym ziemskim łez padole chodzi?
              Nawet wizytówki nie ma,a teraz pewnie skręca się i myśli jak nam czyli chłopom
              chamom i z której strony ( a może na odlew ) raz jeszcze przypierdolić...
              • mmagi eeee...a spałeś w nocy:-)????? 09.03.06, 11:05

                • morfeusz_1 Re: eeee...a co ma piernik do wiatraka eeee......? 09.03.06, 11:09

                  • mmagi Re: eeee...a nie bredzisz ciutek:O? eeee...... 09.03.06, 11:10

                    • morfeusz_1 Nie 09.03.06, 11:17

                      Brakuje mi tu jeszcze komentarza Hej Jak Się Bawicie!!!
                      Fajni jesteście!!!
                      Nie odchodźcie za chwilę wystąpią chłopaki z Milano!!!
                      A po nich wystąpią dziewczyny z Extaze!!!
                      Hej!
                      • mmagi a to swietnie:-))) 09.03.06, 11:19

        • grogreg Re: zwykle trafia swój na sewgo;-))) 09.03.06, 11:03
          Zwykle? Ale nie zawswze.
          • mmagi heheee wszedzie sa wyjatki, czasem sie mozna nacia 09.03.06, 11:03
            ćsmile)
          • roman_tyczka Re: zwykle trafia swój na sewgo;-))) 09.03.06, 11:38
            grogreg napisał:

            > Zwykle? Ale nie zawswze.

            uwazam ,ze gorsza opcja jest w ogole nie trafic na swegosmile
            • grogreg Taaaak? 09.03.06, 11:39
              Bo ta pani trafila na swoja:

              www.metacafe.com/watch/21070/women_at_their_best/
              • roman_tyczka Re: Taaaak? 09.03.06, 11:47
                grogreg napisał:

                > Bo ta pani trafila na swoja:
                >
                > www.metacafe.com/watch/21070/women_at_their_best/

                sorry, ale moj komp nie reaguje na linki z wtyczkamismile
                • grogreg Re: Taaaak? 09.03.06, 12:06
                  Co? Firefoxa uzywamy.
                  • roman_tyczka Re: Taaaak? 09.03.06, 12:32
                    grogreg napisał:

                    > Co? Firefoxa uzywamy.

                    ano.
                    • grogreg No, to ...... 09.03.06, 12:39
                      ..... wejdz w ustawienia i pobierz wtyczke.
              • pszczolaasia :DDD dobre...n/t 09.03.06, 13:05

    • dzikoozka Re: moje zdanie o dniu kobiet:) 09.03.06, 12:00
      nie mam zdania. Ale każda okazja dobra, żeby zrobić coś miłego.
      • grubaska20 Re: moje zdanie o dniu kobiet:) 09.03.06, 12:06
        no może w inny sposób, al ezawsze tak właśnie uważałam nt tego dnia, podobnie z
        resztą jak nt walentynek, dni piekarza, pączkarza, tramwajarza czy transwesyty
        hehe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka