morfeusz_1 16.05.06, 00:20 Pamiętaj o tym Anx kurczę już gdzieś tak pisałem DejaVu ..hm...hm...hm dobranoc pstryk. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 00:52 pstryk! i zapaliłam,bo szłam siusiu właśnie..no i zapomniałam zgasić Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 01:32 Teraz ja pstryk, na fajka na balkon idę, a lubie po ciemku chodzić Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 18:15 Pamiętaj o tym Anx ok, to pilnuj, zeby bylo na noc zgaszone, kiedy mnie nie bedzie wiesz...wracam sie troche powloczyc, jak za czasow Hotelu Ale drzwi Ci do wprawienia juz nie zostawie >> remonty wszelkie odradzam, gas tylko swiatlo PP Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 23:44 Idę i gaszę światło co będę tak sam siedział...hm...hm... Nikt na tym forum nawet piwa nie postawi,o przytulaniu i mizianiu nie mówiąc. To idę... To powiedziawszy morfi wstał od stolika wyciął chołupca i znów poszedł biedaczysko po szerokim szukać świecie tego,co jest bardzo blisko... Odpowiedz Link
heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 23:49 brzdęk!!!,po ciemaku szklankę stłukłem Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 17.05.06, 00:34 Zapale, żeby w szkła nie wejść Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 17.05.06, 00:51 Co Wy tu Gamonie Gamoniowate robicie,myśleliście że nie wrócę! I'll be back a Panowie niech się nie szwędają po nocy i w dodatku z latarkami przyczepionymi do jakichś głupkowatych czapek z pomponami tylko spać idźcie... No już,już,już biegusiem bo jutro na meczyk prześpicie. pstryk... Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 17.05.06, 20:47 bravo Morfi na Ciebie zawsze mozna liczy :p Odpowiedz Link
heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 17.05.06, 23:06 Morfik,nie rób takiej cimnicy w środku dnia,nie gaś światła,bo mądry Polak przed szkodą Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 18.05.06, 00:47 To ja już spierdzielam... Im dłużej tu jestem tym bardziej jestem obcy Wam i Sobie sam. Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 18.05.06, 23:52 Przyszedłem zgasić światło I'am Harvester of Sorrow. Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 18.05.06, 23:53 morfeusz_1 napisał: > > > Przyszedłem zgasić światło I'am Harvester of Sorrow. > > tak szybko??? Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:24 Nie znasz dnia ani godziny Przychodzę po cichu,odchodzę po cichu Bądź gotowy dziś do drogi mój ty spowiedniku... I'm Harvester of sorrow Run Forrest! Run!!! Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:29 You must go roborobi too you know?... Don't cry... Please don't cry... You must be strong and don't worry be happy Remember - Live is brutal and full of zasadzkas Takorzecze Harvester of Sorrow Go Roborobi...! Go!!! Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:33 roborobi napisał: > Słownika brak Remember - Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas ;p Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:35 yes,yes,yes of course kopas kobanas w dupas na krągłos sister Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:35 morfeusz_1 napisał: > > yes,yes,yes of course kopas kobanas w dupas na krągłos sister ;p schudłam Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:38 znowu??? przestań się wygłupiać,nie chudnij baby jagi nie istnieją,chociaż tkwimy w matrixe nie musisz przez drzwiczki pokazywać chudego paluszka... Harvester of Sorrow i tak kiedy ma przyjść to przyjdzie i Ciebie zje Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:33 Spox musisz uciekać On przychodzi po północy i gasi światło - kosiarz dusz Mam z nim podpisane pakty własną krwią... Nie pytaj mnie już o nic Wiem tyle co i Ty Poganiam dzień I nie śni mi się nic. Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:35 Dzieki Teraz wiem dlaczego nie mam snów Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:36 czasami słów mi brak o tak... o tak... Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:41 Morfi zgasił światło ;/ i co będziemy tak siedzieć po ciemku??? Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:45 Romantycznie chociaż, chyba świeczkę trzeba zapalić, aby ciepła dodać Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:46 roborobi napisał: > Romantycznie chociaż, chyba świeczkę trzeba zapalić, aby ciepła dodać zaraz coś poszukam, chociaz im ciemniej tym przyjemniej ;p Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:48 www.muratordom.pl/obrazki/obrazki_mdom/w_blasku_plomykow_3.jpg Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:51 roborobi napisał: > brzoskwiniowa? jej zapach unosi się w powietrzu Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:54 hhmm, no nie wiem, dawno tego nie czułem Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:56 roborobi napisał: > hhmm, no nie wiem, dawno tego nie czułem to najwyższy czas to zmienić ;p Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:58 Tak, to jaki zapach mam poczuć lub czego zapach mam poczuć Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:58 roborobi napisał: > Tak, to jaki zapach mam poczuć > lub czego zapach mam poczuć a jaki lubisz a dawno nie czułeś? Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:06 roborobi napisał: > Lubię różany > Smak szczęścia Powietrze ma rózany zapach, Włosy falują na wietrze, serce rośnie... Chciałabym teraz pofrunąć, wysoko,daleko.. Słonce delikatnie gładzi nasze twarze, Wicher ochładza rozgrzane ciała, Chcę śpiewać, krzyczeć ze szczęścia, Choć ciałem jestem jeszcze na ziemi, dusza ulatuje w niebo, Gdybym tak mogła zatrzymać tą chwilę na dluzej, Pocałuj mnie raz jeszcze, chcę zapamiętać smak Twoich pocałunków na zawsze. Chyba tak własnie smakuje szczęście.. znalezione w necie Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:10 Nic mi nie zostało innego jak zasnać słodko. Tobie też tego życzę. Dobranoc Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:11 roborobi napisał: > Nic mi nie zostało innego jak zasnać słodko. > > Tobie też tego życzę. Dobranoc dobranoc Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:54 Nie zapalajcie światła jestem ale zaraz odpłynę... Gorzka kawa,papierosy Po omacku szukam wiosny Nie chcę zasnąć Snów proroczych,mam już dosyć Mam już dosyć Zbiję lustra po północy Szkło rozgniotę stopą bosą Mgły nad miastem - Łuna czarna Siwe włosy - Moja matka Bądź dobrym dzieckiem Jestem dobrym głupcem... Gorzka kawa,papierosy Po omacku szukam wiosny... Po omacku szukam... Wiosny. Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:00 roborobi napisał: > Tak ja cały Morfii tak ,Morfi to jeden z barwnych watków w naszym vw Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:04 hm... za oknem pada deszcz...nie siedźcie zbyt długo na dobranoc " Riders of the storm " boss.streamos.com/wmedia/capi001/blondie/raptureriders_v100.asx Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 20.05.06, 00:31 Morfi..Dlaczego jeszcze sie swieci? ;/ gasze... Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 20.05.06, 11:19 integracja... już gaszę i idę się pakować wypad robię muszę stestować grilla i nową odmianę win owocowych niedaleko Kazimierza Dolnego... raz dwa trzy dzisiaj światło gasisz Ty - czyli pierwsza osoba która text mój przeczyta więc txt daj mi ooooo txt daj mi,...txtdajmi,txtdajmi Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 20.05.06, 14:23 Kazimierz...chetnie urzadzilabym sobie tam maly wypad Odpowiedz Link
f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 01:24 pstryk! Ale może jeszcze tu wrócę,żeby skontrolować Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 05:17 Dobrze, że nie muszę zapalać, bo widno ) Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 23:29 Harvester of Sorrow mocno śpi Harvester of Sorrow mocno śpi My się Go boimy cichutko chodzimy... Jak się zbudzi to Was zje! Jak się zbudzi to Was zje! pstryk Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 23:40 to ja ide juz grzecznie do mojego pokoju P zostawie zapalone w salonie BTW, ile mamy komnat? Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 23:43 Nie drzaźnij Go jest gorszy niż ten Fin z Eurowizji - jak przybędzie będzie Fin. Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 00:11 Chodzić nie mozna, więc trza nleżeć grzecznie Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 00:12 ok, to ja ide do lozka - zeby Cie po ciemku nie potracic, informuje :p dobranoc Odpowiedz Link
f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 02:02 Wstawaj anxiety! Zapalam światło żebyś widziała,że Cie budzę Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 07:58 Kurcze o drugiej w nocy , to chyba tylko z ważną sprawą Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:12 To nie trzeba budzić, mozna przecież sie przytulić Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:15 myslisz, to co ja mysle, ze Ty myslisz? Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:18 Mi też zawsze po 2 się chce Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:23 roborobi napisał: > Mi też zawsze po 2 się chce Poprzytulac? Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:33 I myslisz ze one tez TYLKO poprzytulac, cy cus wiecej? Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:40 No wiesz, tego to ja juz nie wiem, Ty znasz Je lepiej Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:47 a teraz juz nie jestes tego pewien? Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:49 zmykam do roboty, milego dnia Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 10:42 Osz Ty niedobra istoto :p A nie wiesz, czym to grozi, Anx budzic? PP Odpowiedz Link
f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 14:41 Eeee...ja chciałam tylko jej poduszke zabrać-bo ciepła,a moja zimna było-poza tym całą oblśliniłam Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 15:23 Fem: teraz nie mam czasu, ale poszukam pozniej jakiegos sliniaczka. Powinno cos zostac z czasow mlodosci Misia... P Hmm, a jaka poduszke? Odpowiedz Link
f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 18:32 No,ale Miś ma urodziny w ten sam dzień co ja Czy dzień później... Pstryk-ciemno jest i mne nie złapiesz. Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 20:07 Pstryk-ciemno jest i mne nie złapiesz. Mam niezla orientacje w terenie ( czytaj : tutaj, ale zeby o tej porze po ciemku juz musiec sie poruszac... zapalam Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:09 Mis urodzil sie 2006-01-16, a Ty Femciu 22-12. Zostal ochrzczony dzien pozniej: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36464&w=35128762&a=35130591 Waz Ireny skonczyl wczoraj 2 miesiace. Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:09 a ja nadal nie wiem kto tutaj sypia :-\ Odpowiedz Link
nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:11 ech no roznie to bywa z tym spaniem tutaj Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:21 Nie wiem co jest grane,o czym gadacie i nie chcę wiedzieć dzisiaj wszysko mnie że tak się brzydko wyrażę denerwuje,przyszedłem wyłączyć światło tylko,a Wy jak chcecie siedzieć po ciemaku to se siedźta,byle cicho,bo On tu krąży Harvester of Sorrow a ja nie chcę Was mieć na sumieniu. Dobrze jest mieć przy sobie miedź i czosnek to tak a propos Błenas Nocies Amigos pstryk Odpowiedz Link
nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:42 polazly miesie?? to cyk i zgaszone, voker!!!!!!!!!!!!!!!! zdejmij szpilki z laski swojej, jak paradujesz po korytarzu Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:44 voker!!!!!!!!!!!!!!!! zdejmij szpilki z laski swojej, jak pa > radujesz po korytarzu no wlasnie...mnie zeszlej nocy nie tylko Femme budzila, ale jeszce Voker z tymi swoimi przebierankami > strasznie glosno byl :p Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:47 no co sie czepiacie dorabiam sobie jako drug queen Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:48 a sexowne chociaz wygladalam? Odpowiedz Link
nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:49 nie wiem bo swiatlo zgaszone, ale nozki to ogolic trzeba wiesz??? Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:51 Ty nie bajeruj tutaj; jesli bylo ciemno to nie moglas widziec z jakie mam nogi; NIGDY nie bede golic nog, klaty itp Odpowiedz Link
nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:54 nie widzialam owszem, ale pamietam jak mnie traciles raz po rece tymi nogami, obudzily mnie twoje szpilki a potem laziles miedzy lozkami i tak mnie traciles, wiec wiem jakie tam wlosiska nosisz na nogach, o klate sie nie obijam, nie wiem co tam masz.. Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:08 hmm, zalecalem sie do Ciebie, ale nie dawals znaku, wiec sobie poszedlem... Odpowiedz Link
heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:45 prosze jeszcze nie gasić,bo nie widze gdzie szklanka stoi Odpowiedz Link
nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:47 van zdejmij te bransoletki bo brzecza Odpowiedz Link
heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:49 bransoletki to pikuś jak do tych szpilek sie przyzwyczaić? Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:34 Wiedzialam, ze tak bedzie > macie szczescie , ze poszlam sobie cos do picia zrobic, a nie podnosze sie z lozka, zeby Was uciszyc >> Spac Niegrzeczniuchy! Spac MiSiaki.. slyszycie> Morfi bajke opowiada, zamknijcie oczy i sluchajcie jej... Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:45 Ale ja teraz po tej bajce spać nie mogę, kto mnie przytuli?? Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:53 Femka lub Anx, no chyba ze zona... Dobranoc, pstryk Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 07:49 Jak słodko śpią.... ( A jednak wybrał Voker`a Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 08:01 No nie, spokojnie, wczoraj nic nie piłem, ale bajka była straszna, brrr. Na Kolorową się natknąłem i przytuliłem do Niej, tak słodko spała, że nawet nie budziłem Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 08:24 czegos tu nie kumam ostatni poszedlem spac, zgasilem swiatlo, polozylem sie sam, zasnalem sam, mocno spalem przez cala noc, obudzilem sie sam Anx twierdzi, ze widziala mnie z Robim Robi mowi, ze spal z KD Czyli: -Anx lub Robi pomylily osoby; jesli Robi zrobil blad, to z kim spal; jesli Anx, to z kim ja spalem?????? -ktos tu sciemnia i to mocno; -w moim lozku spaly minimum 3 osoby tzn ja, Robi i KD, skad sie tam wziely i dlaczego? Chyba zaloze lepszy zamek w drzwiach... Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 08:38 Widzisz, ja tylko widziałem Kolorową, nie wiem z kim spała Kolorowa oprócz mnie , może była sama może, a może był jeszcze ktoś? Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 23:09 Ja w kwestii formalnej... pstryk Odpowiedz Link
heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 23:50 Morfik za latarnika robisz,a ja tu literki ledwo widzę światło skoro świt gasisz Odpowiedz Link
f_emmefatale pstryk... 24.05.06, 01:46 gaszę-i nie budźcie proszę,bo się na maturę nie wyśpię. Wrócę jutro wieczorem oznajmić wynik. Do tego czasu niech nastanie ciemność. Odpowiedz Link
f_emmefatale Re: pstryk... 25.05.06, 00:45 Pstryk! Wróciłam by zapaluić,żebyście wszyscy do łóżeczek trafili. Na ustnej dostałam 80%-za mało i nie jestem zadowolona,ale coż..sikam już na nią. Spijcie słodko. Odpowiedz Link
roborobi Re: uwazajcie na Robiego.... ;-) 25.05.06, 08:09 Ja padłem po 21 , nawet pstrykanie światłem mnie nie zbudziło Odpowiedz Link
voker Re: uwazajcie na Robiego.... ;-) 25.05.06, 08:28 a co z ta druga i ochota na przytulenie? Odpowiedz Link
roborobi Re: uwazajcie na Robiego.... ;-) 25.05.06, 08:39 Przytulać to ja sie lubię od kiedy pamiętam, ale wczoraj chyba nawet na to nie miałem siły Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:21 ciemnoś...widzę ciemność...ciemność widze ;p Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:25 www.kakofonia.pl/PL/PLsmisja/ciemnosc.wav www.kakofonia.pl/PL/PLsmisja/burdel.wav Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:29 nadal widzę ciemność ;/ burdel piętro wyżej ;p idź za -----> Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:32 voker napisał: > za czym? > za -----------> Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:34 a gdzie to jest? chodzi Ci o rebus? Odpowiedz Link
suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:35 voker napisał: > a gdzie to jest? chodzi Ci o rebus? > dobranoc ;p Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:36 www.kakofonia.pl/PL/PLsmisja/bezczeln.wav Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 21:10 Już jestem i pozdrawiam Was ciule ... Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 21:25 Ciul: Mężczyzna, do którego czuje się niechęć, nienawiść, odrazę. www.univ.gda.pl/slang/hasla/c/ciul.html Panowie: propnuje wydlubac oko Morfiemu, powiesic za zebro, wysmarowac miednice miodem i zawolac miska www.edu.pe.ca/vrcs/grassroots/1999/grade1/bearfacts/images/connorl.jpg Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 22:44 ojciec poleciał LOTEM ojciec poleciał Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:05 Koniec... Wrażeń jak na cały tydzień... Najpierw deszcz,później deszcz,na końcu deszcz dobranoc pstryk Odpowiedz Link
heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:10 czekaj, czekaj,parasol gdzies tu zostawiłem Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:24 coś za często was razem pod stołem spotykam,bierzcie ten parasol i te no co tam leżą rajstopy / nie interesują mnie opowieści marnej treści że się suszą / Ja nie z Tych tylko z Polski i zgaście światło kurna olek! pstryk,narka... Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:27 o co Ty nas tutaj podejrzewasz? Myslisz, ze Van w rajstopach chodzi? ( bo to nie moje ) Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 00:25 No tak, pod piżamkę rajstop się nie zakłada Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 22:45 dzieki, gdy bede znowu chcial gdzies poleciec to wysle miska po bilety Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 06:52 No i spali my przy zapalonym, chociaż duchy nie przyszły Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 21:43 Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał! przeciągłem się leniwie w lewo,w prawo,w przód i w tył... taki tam aerobic przed pstrykaniem Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 23:11 No to pstryk i myk,myk,myk... Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 00:22 zabieram pstryka do swojego pokoje Odpowiedz Link
voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 22:56 nie oddalem jeszcze wlacznika P Odpowiedz Link
roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 23:05 Przyciemnię nieco światło suuuuuuuuuuwwwwwwwwww Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 23:07 Dobranoc MiSiom cmok w czolko Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 23:32 No to pstryknę sobie raz jeszcze bo kilka razy w nocy jak wiecie mogę pstrykać i nikomu nie wolno,się z tego śmiać Odpowiedz Link
suczka78 błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:25 czuję ze sama nie dam rady chociaż znalazłam pstryczek ;/ pstryk światło Odpowiedz Link
jacko1971 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:31 pomóc Ci Suniu??? Odpowiedz Link
suczka78 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:33 jacko1971 napisał: > pomóc Ci Suniu??? zrob "pstryk" ;> Odpowiedz Link
jacko1971 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:36 psssstryyykkkkk....już! Odpowiedz Link
suczka78 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:45 dzięki dobry człowieku,Bog Ci w dzieciach wynagrodzi Odpowiedz Link
jacko1971 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:47 ha ha ha to juz sie sprawdza btw chyba pora zobaczyć jak sobie grzecznie śpi... dobranoc Suniu! Odpowiedz Link
suczka78 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:50 dobranoc ps.a moje dostały wścieklizny jakiejś za chusteczkę nie mogę ich położyć spać<a padam już na twarz>;/ Odpowiedz Link
jacko1971 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 01.06.06, 00:01 za chusteczkę...hmmm jak przezyjesz noc to pogadamy o tym jutro ;-P Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 02.06.06, 00:08 No nieźle jest,ale na tym koniec! pstryk. Odpowiedz Link
roborobi Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 02.06.06, 00:43 Dobrze, że mam orietacje w terenie Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 02.06.06, 17:07 pstryk pstryk pstryk jadę na piwo do Kazimierza n/Wisłą Odpowiedz Link
roborobi Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 02.06.06, 18:09 Ciekawe, kto dzisiaj zgasi światło, mnie też nie będzie Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:47 Co tu taki tłok dzisiaj... pstryk... pstryk. Odpowiedz Link
suczka78 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:53 morfik nie baw się prądem ;/ bo dostaniesz po łapkach ;p Odpowiedz Link
anxiety3 Do milczących Misiow 04.06.06, 00:14 Jak jutro tez bedziecie tacy rozmowni, to sie wyprowadzam. Tak, wlasnie. Normalnie....na FM sobie pojde ;-PPP Pstryk! Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 19:59 No to kto się opiekuje tym forum??? Jak tak można wogóle!!! 3.06.2006r nikt nie zgasił światła,a przeca nawet dziecko wie,że kilowaty nie na straty som macz i co dobrze Wam teraz,wstyd wesfalki foruma,oj wstyd.... Byłem tu,idę się pluskać i wrócę zgasić światło dzisiaj jakem Morfi Odpowiedz Link
anxiety3 Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 20:03 sama ze soba rozmawiala nie bede totez w takiej sytuacji Tobie Morfi sie czuwanie nad nocnym swiatlem nalezy , zwlaszcza, ze sam sie o to ubiegales i uporczywie nie tylko mnie, ale wszystkim o tym przypominales:-p Mnie moze przez najblizsze dni nie byc Mam nadzieje, ze sie lepiej bedzie dzialo. 3majcie sie! Odpowiedz Link
roborobi Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 20:47 hhhmmm, nie dobrze, że może Cię nie być, dobrze że chociaż Morfi powrócił z kuracji konserwującej Odpowiedz Link
morfeusz_1 Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 22:15 Anx znowu nie będzie...deja vu mam! Jak z tym Hotelem California Odpowiedz Link