Dodaj do ulubionych

Zawsze ostatni gaszę światło !

16.05.06, 00:20
Pamiętaj o tym Anx smile
kurczę już gdzieś tak pisałem DejaVu ..hm...hm...hm
dobranoc
pstryk.
Obserwuj wątek
    • f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 00:52
      pstryk!
      i zapaliłam,bo szłam siusiu właśnie..no i zapomniałam zgasić tongue_out
      • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 01:32
        Teraz ja pstryk, na fajka na balkon idę, a lubie po ciemku chodzić smile
    • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 18:15
      Pamiętaj o tym Anx smile

      ok, to pilnuj, zeby bylo na noc zgaszone, kiedy mnie nie bedzie tongue_out
      wiesz...wracam sie troche powloczyc, jak za czasow Hotelu tongue_out
      Ale drzwi Ci do wprawienia juz nie zostawie >> remonty wszelkie odradzam, gas
      tylko swiatlo tongue_outPP
      • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 23:44
        Idę i gaszę światło co będę tak sam siedział...hm...hm...
        Nikt na tym forum nawet piwa nie postawi,o przytulaniu i mizianiu nie mówiąc.
        To idę...

        To powiedziawszy morfi wstał od stolika wyciął chołupca i znów poszedł
        biedaczysko po szerokim szukać świecie tego,co jest bardzo blisko...
        • heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 16.05.06, 23:49
          brzdęk!!!,po ciemaku szklankę stłukłem
          • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 17.05.06, 00:34
            Zapale, żeby w szkła nie wejść smile
            • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 17.05.06, 00:51
              Co Wy tu Gamonie Gamoniowate robicie,myśleliście że nie wrócę!
              I'll be back a Panowie niech się nie szwędają po nocy i w dodatku z latarkami
              przyczepionymi do jakichś głupkowatych czapek z pomponami tylko spać idźcie...
              No już,już,już biegusiem bo jutro na meczyk prześpicie.

              pstryk...
              • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 17.05.06, 20:47
                bravo Morfi smile na Ciebie zawsze mozna liczy :p
    • heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 17.05.06, 23:06
      Morfik,nie rób takiej cimnicy w środku dnia,nie gaś światła,bo mądry Polak przed
      szkodą smile
      • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 18.05.06, 00:47
        To ja już spierdzielam...
        Im dłużej tu jestem tym bardziej jestem obcy Wam i Sobie sam.
    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 18.05.06, 23:52


      Przyszedłem zgasić światło I'am Harvester of Sorrow.
      • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 18.05.06, 23:53
        morfeusz_1 napisał:

        >
        >
        > Przyszedłem zgasić światło I'am Harvester of Sorrow.
        >
        > tak szybko???
        • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:24


          Nie znasz dnia ani godziny
          Przychodzę po cichu,odchodzę po cichu
          Bądź gotowy dziś do drogi mój ty spowiedniku...

          I'm Harvester of sorrow
          Run Forrest!
          Run!!!
          • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:25
            Fajne smile
            • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:29

              You must go roborobi too you know?...
              Don't cry...
              Please don't cry...
              You must be strong and don't worry be happy
              Remember - Live is brutal and full of zasadzkas
              Takorzecze Harvester of Sorrow
              Go Roborobi...!
              Go!!!
              • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:31
                Słownika brak sad
                • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:33
                  roborobi napisał:

                  > Słownika brak sad

                  Remember - Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas ;p
                  • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:35

                    yes,yes,yes of course kopas kobanas w dupas na krągłos sister
                    • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:35
                      morfeusz_1 napisał:

                      >
                      > yes,yes,yes of course kopas kobanas w dupas na krągłos sister
                      ;p schudłam
                      • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:38
                        znowu???
                        przestań się wygłupiać,nie chudnij baby jagi nie istnieją,chociaż tkwimy w
                        matrixe nie musisz przez drzwiczki pokazywać chudego paluszka...
                        Harvester of Sorrow i tak kiedy ma przyjść to przyjdzie i Ciebie zje sad
                • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:33

                  Spox musisz uciekać
                  On przychodzi po północy i gasi światło - kosiarz dusz sad
                  Mam z nim podpisane pakty własną krwią...
                  Nie pytaj mnie już o nic
                  Wiem tyle co i Ty
                  Poganiam dzień
                  I nie śni mi się nic.
                  • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:35
                    Dzieki smile
                    Teraz wiem dlaczego nie mam snów sad
                    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:36

                      czasami słów mi brak
                      o tak...
                      o tak...
                      • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:41
                        Morfi zgasił światło ;/
                        i co będziemy tak siedzieć po ciemku???
                        • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:45
                          Romantycznie chociaż, chyba świeczkę trzeba zapalić, aby ciepła dodać smile
                          • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:46
                            roborobi napisał:

                            > Romantycznie chociaż, chyba świeczkę trzeba zapalić, aby ciepła dodać smile

                            zaraz coś poszukam, chociaz im ciemniej tym przyjemniej ;p
                          • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:48
                            www.muratordom.pl/obrazki/obrazki_mdom/w_blasku_plomykow_3.jpg
                            • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:50
                              brzoskwiniowa?
                              • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:51
                                roborobi napisał:

                                > brzoskwiniowa?

                                jej zapach unosi się w powietrzu wink
                                • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:54
                                  hhmm, no nie wiem, dawno tego nie czułem
                                  • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:56
                                    roborobi napisał:

                                    > hhmm, no nie wiem, dawno tego nie czułem

                                    to najwyższy czas to zmienić ;p
                                    • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:58
                                      Tak, to jaki zapach mam poczuć
                                      lub czego zapach mam poczuć
                                      • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:58
                                        roborobi napisał:

                                        > Tak, to jaki zapach mam poczuć
                                        > lub czego zapach mam poczuć

                                        a jaki lubisz a dawno nie czułeś?
                                        • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:03
                                          Lubię różany
                                          • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:06
                                            roborobi napisał:

                                            > Lubię różany
                                            >

                                            Smak szczęścia

                                            Powietrze ma rózany zapach,
                                            Włosy falują na wietrze,
                                            serce rośnie...
                                            Chciałabym teraz pofrunąć,
                                            wysoko,daleko..
                                            Słonce delikatnie gładzi nasze twarze,
                                            Wicher ochładza rozgrzane ciała,
                                            Chcę śpiewać,
                                            krzyczeć ze szczęścia,
                                            Choć ciałem jestem jeszcze na ziemi,
                                            dusza ulatuje w niebo,
                                            Gdybym tak mogła zatrzymać tą chwilę na dluzej,
                                            Pocałuj mnie raz jeszcze,
                                            chcę zapamiętać smak Twoich pocałunków na zawsze.
                                            Chyba tak własnie smakuje szczęście..

                                            znalezione w necie wink
                                            • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:10
                                              Nic mi nie zostało innego jak zasnać słodko.

                                              Tobie też tego życzę. Dobranoc smile
                                              • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:11
                                                roborobi napisał:

                                                > Nic mi nie zostało innego jak zasnać słodko.
                                                >
                                                > Tobie też tego życzę. Dobranoc smile
                                                dobranoc wink
                          • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:54

                            Nie zapalajcie światła jestem ale zaraz odpłynę...

                            Gorzka kawa,papierosy
                            Po omacku szukam wiosny
                            Nie chcę zasnąć
                            Snów proroczych,mam już dosyć
                            Mam już dosyć
                            Zbiję lustra po północy
                            Szkło rozgniotę stopą bosą
                            Mgły nad miastem - Łuna czarna
                            Siwe włosy - Moja matka
                            Bądź dobrym dzieckiem
                            Jestem dobrym
                            głupcem...
                            Gorzka kawa,papierosy
                            Po omacku szukam wiosny...
                            Po omacku szukam...
                            Wiosny.
                            • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:58
                              hmmmm ciekawe ;>
                              • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 00:58
                                Tak ja cały Morfii
                                • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:00
                                  roborobi napisał:

                                  > Tak ja cały Morfii

                                  tak ,Morfi to jeden z barwnych watków w naszym vw wink
                                  • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:04

                                    hm... za oknem pada deszcz...nie siedźcie zbyt długo
                                    na dobranoc " Riders of the storm "
                                    boss.streamos.com/wmedia/capi001/blondie/raptureriders_v100.asx
                                    • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 19.05.06, 01:06
                                      Dobranoc Morfeuszu
    • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 20.05.06, 00:31
      Morfi..Dlaczego jeszcze sie swieci? ;/
      gasze...
      • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 20.05.06, 11:19
        integracja...
        już gaszę i idę się pakować wypad robię muszę stestować grilla i nową odmianę
        win owocowych niedaleko Kazimierza Dolnego...
        raz dwa trzy dzisiaj światło gasisz Ty - czyli pierwsza osoba która text mój
        przeczyta więc txt daj mi ooooo txt daj mi,...txtdajmi,txtdajmi smile
        • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 20.05.06, 14:23
          Kazimierz...chetnie urzadzilabym sobie tam maly wypad tongue_out
    • f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 01:24
      pstryk!

      Ale może jeszcze tu wrócę,żeby skontrolować wink
    • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 05:17
      Dobrze, że nie muszę zapalać, bo widno smile)
    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 23:29

      Harvester of Sorrow mocno śpi
      Harvester of Sorrow mocno śpi
      My się Go boimy cichutko chodzimy...
      Jak się zbudzi to Was zje!
      Jak się zbudzi to Was zje!

      pstryk
      • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 23:32
        nie ide jeszcze spac tongue_out
        • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 23:40
          to ja ide juz grzecznie do mojego pokoju smileP
          zostawie zapalone w salonie
          BTW, ile mamy komnat? smile
        • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 21.05.06, 23:43
          Nie drzaźnij Go jest gorszy niż ten Fin z Eurowizji - jak przybędzie będzie Fin.
          • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 00:00
            Tak po ciemaku mam spać?
            • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 00:02
              kto spi, to spi...
              • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 00:11
                Chodzić nie mozna, więc trza nleżeć grzecznie smile
                • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 00:12
                  ok, to ja ide do lozka - zeby Cie po ciemku nie potracic, informuje :p
                  dobranoc smile
                  • f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 02:02
                    Wstawaj anxiety!
                    Zapalam światło żebyś widziała,że Cie budzę smile
                    • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 07:58
                      Kurcze o drugiej w nocy sad, to chyba tylko z ważną sprawą smile
                      • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:04
                        Nagla potrzeba? big_grin
                        • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:12
                          To nie trzeba budzić, mozna przecież sie przytulić smile
                          • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:15
                            myslisz, to co ja mysle, ze Ty myslisz? big_grin
                            • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:18
                              Mi też zawsze po 2 się chce big_grin
                              • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:23
                                roborobi napisał:

                                > Mi też zawsze po 2 się chce big_grin

                                Poprzytulac? smile
                                • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:24
                                  Też smile
                                  • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:33
                                    I myslisz ze one tez TYLKO poprzytulac, cy cus wiecej? smile
                                    • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:40
                                      No wiesz, tego to ja juz nie wiem, Ty znasz Je lepiej smile
                                      • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:46
                                        myslalem ze znam
                                        • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:47
                                          a teraz juz nie jestes tego pewien?
                                          • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:49
                                            zmykam do roboty, milego dnia smile
                                            • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 08:50
                                              Wzajemnie smile
                    • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 10:42
                      Osz Ty niedobra istoto :p A nie wiesz, czym to grozi, Anx budzic? tongue_outPP
                      • f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 14:41
                        Eeee...ja chciałam tylko jej poduszke zabrać-bo ciepła,a moja zimna było-poza
                        tym całą oblśliniłam tongue_out
                        • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 15:05
                          Po podusie mówisz smile
                        • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 15:23
                          Fem: teraz nie mam czasu, ale poszukam pozniej jakiegos sliniaczka. Powinno cos zostac z czasow mlodosci Misia... smileP
                          Hmm, a jaka poduszke?
                          • f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 18:32
                            No,ale Miś ma urodziny w ten sam dzień co ja smile
                            Czy dzień później... tongue_out

                            Pstryk-ciemno jest i mne nie złapiesz.
                            • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 20:07
                              Pstryk-ciemno jest i mne nie złapiesz.

                              Mam niezla orientacje w terenie ( czytaj : tutajsmile, ale zeby o tej porze po
                              ciemku juz musiec sie poruszac...tongue_out
                              zapalam smile
                            • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:09
                              Mis urodzil sie 2006-01-16, a Ty Femciu 22-12.
                              Zostal ochrzczony dzien pozniej:
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36464&w=35128762&a=35130591
                              Waz Ireny skonczyl wczoraj 2 miesiace.
    • nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:02
      dzsiaj to chyba ja zgasze ;/
      • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:09
        a ja nadal nie wiem kto tutaj sypia :-\
        • nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:11
          ech
          no roznie to bywa z tym spaniem tutaj
          • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:14
            chyba tak smile
            • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:21
              Nie wiem co jest grane,o czym gadacie i nie chcę wiedzieć dzisiaj wszysko mnie
              że tak się brzydko wyrażę denerwuje,przyszedłem wyłączyć światło tylko,a Wy jak
              chcecie siedzieć po ciemaku to se siedźta,byle cicho,bo On tu krąży Harvester
              of Sorrow a ja nie chcę Was mieć na sumieniu.

              Dobrze jest mieć przy sobie miedź i czosnek to tak a propos
              Błenas Nocies Amigos

              pstryk
              • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 22.05.06, 23:23
                pa Morfi
    • nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:42
      polazly miesie??
      to cyk i zgaszone, voker!!!!!!!!!!!!!!!! zdejmij szpilki z laski swojej, jak paradujesz po korytarzusmile
      • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:44
        voker!!!!!!!!!!!!!!!! zdejmij szpilki z laski swojej, jak pa
        > radujesz po korytarzusmile

        no wlasnie...mnie zeszlej nocy nie tylko Femme budzila, ale jeszce Voker z tymi
        swoimi przebierankami > strasznie glosno byl :p
        • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:47
          no co sie czepiacie
          dorabiam sobie jako drug queen smile
          • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:48
            a sexowne chociaz wygladalam? smile
            • nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:49
              nie wiem bo swiatlo zgaszone, ale nozki to ogolic trzeba wiesz???
              smile
              • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:51
                Ty nie bajeruj tutaj; jesli bylo ciemno to nie moglas widziec z jakie mam nogi; NIGDY nie bede golic nog, klaty itp tongue_out
                • nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:54
                  nie widzialam owszem, ale pamietam jak mnie traciles raz po rece tymi nogami,

                  obudzily mnie twoje szpilki a potem laziles miedzy lozkami i tak mnie traciles, wiec wiem jakie tam wlosiska nosisz na nogach,
                  o klate sie nie obijam, nie wiem co tam masz..tongue_out
                  • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:08
                    hmm, zalecalem sie do Ciebie, ale nie dawals znaku, wiec sobie poszedlem... wink
      • heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:45
        prosze jeszcze nie gasić,bo nie widze gdzie szklanka stoi
        smile
        • nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:47
          van zdejmij te bransoletki bo brzeczasmile
          • heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 00:49
            bransoletki to pikuś
            jak do tych szpilek sie przyzwyczaić?
            smile
    • nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:21
      pstryk...
      • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:23
        odpstryk smile
        • nane1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:25
          pstryk
    • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:27
      Pstryk, bo zapalone było smile
    • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:34
      Wiedzialam, ze tak bedzie > macie szczescie , ze poszlam sobie cos do picia
      zrobic, a nie podnosze sie z lozka, zeby Was uciszyc >> Spac Niegrzeczniuchy!
      kiss Spac MiSiaki..
      slyszycie> Morfi bajke opowiada, zamknijcie oczy i sluchajcie jej...
      • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:45
        Ale ja teraz po tej bajce spać nie mogę, kto mnie przytuli??
        • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 01:53
          Femka lub Anx, no chyba ze zona... smile
          Dobranoc, pstryk
          • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 07:49
            Jak słodko śpią....

            ( A jednak wybrał Voker`a smile
            • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 08:01
              No nie, spokojnie, wczoraj nic nie piłem, ale bajka była straszna, brrr.
              Na Kolorową się natknąłem i przytuliłem do Niej, tak słodko spała, że nawet nie
              budziłem smile
              • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 08:24
                czegos tu nie kumam

                ostatni poszedlem spac, zgasilem swiatlo, polozylem sie sam, zasnalem sam, mocno spalem przez cala noc, obudzilem sie sam

                Anx twierdzi, ze widziala mnie z Robim
                Robi mowi, ze spal z KD
                Czyli:
                -Anx lub Robi pomylily osoby; jesli Robi zrobil blad, to z kim spal; jesli Anx, to z kim ja spalem??????
                -ktos tu sciemnia i to mocno;
                -w moim lozku spaly minimum 3 osoby tzn ja, Robi i KD, skad sie tam wziely i dlaczego?

                Chyba zaloze lepszy zamek w drzwiach...
                • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 08:38
                  Widzisz, ja tylko widziałem Kolorową, nie wiem z kim spała Kolorowa oprócz
                  mnie smile, może była sama może, a może był jeszcze ktoś?
    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 23:09
      Ja w kwestii formalnej...

      pstryk
      • heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 23.05.06, 23:50
        Morfik za latarnika robisz,a ja tu literki ledwo widzę
        światło skoro świt gasisz
        • voker uwazajcie na Robiego.... ;-) 24.05.06, 00:23


          • f_emmefatale pstryk... 24.05.06, 01:46
            gaszę-i nie budźcie proszę,bo się na maturę nie wyśpię.

            Wrócę jutro wieczorem oznajmić wynik. Do tego czasu niech nastanie ciemność. smile
            • f_emmefatale Re: pstryk... 25.05.06, 00:45
              Pstryk!
              Wróciłam by zapaluić,żebyście wszyscy do łóżeczek trafili.

              Na ustnej dostałam 80%-za mało i nie jestem zadowolona,ale coż..sikam już na nią.
              Spijcie słodko.
              • voker Re: pstryk... 25.05.06, 01:19
                kiss
                offpstryk
          • roborobi Re: uwazajcie na Robiego.... ;-) 25.05.06, 08:09
            Ja padłem po 21 sad, nawet pstrykanie światłem mnie nie zbudziło smile
            • voker Re: uwazajcie na Robiego.... ;-) 25.05.06, 08:28
              a co z ta druga i ochota na przytulenie? smile
              • roborobi Re: uwazajcie na Robiego.... ;-) 25.05.06, 08:39
                Przytulać to ja sie lubię od kiedy pamiętam, ale wczoraj chyba nawet na to nie
                miałem siły sad
    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:13

      Idę...

      pstryk.
      • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:21
        ciemnoś...widzę ciemność...ciemność widze ;p
        • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:25
          www.kakofonia.pl/PL/PLsmisja/ciemnosc.wav
          www.kakofonia.pl/PL/PLsmisja/burdel.wav
          • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:29
            nadal widzę ciemność ;/
            burdel piętro wyżej ;p idź za ----->
            • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:29
              za czym?
              • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:32
                voker napisał:

                > za czym?
                >

                za ----------->
                • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:34
                  a gdzie to jest? chodzi Ci o rebus?
                  • suczka78 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:35
                    voker napisał:

                    > a gdzie to jest? chodzi Ci o rebus?
                    >

                    dobranoc ;p
                    • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:36
                      www.kakofonia.pl/PL/PLsmisja/bezczeln.wav
                      • f_emmefatale Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:47
                        pstryk!

                        i już spicie.
                        • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 00:48
                          ja jeszcze siedze i czytam tongue_out
                          • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 26.05.06, 01:42
                            fajrant
    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 21:10
      Już jestem i pozdrawiam Was ciule wink...
      • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 21:25
        Ciul: Mężczyzna, do którego czuje się niechęć, nienawiść, odrazę.
        www.univ.gda.pl/slang/hasla/c/ciul.html
        Panowie: propnuje wydlubac oko Morfiemu, powiesic za zebro, wysmarowac miednice miodem i zawolac miska
        www.edu.pe.ca/vrcs/grassroots/1999/grade1/bearfacts/images/connorl.jpg




































        wink
        • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 21:59
          już poleciał LOT-em
          • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 22:26
            gdzie i kto? misiek czy Ty? smile
            • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 22:44
              ojciec poleciał LOTEM ojciec poleciał smile
              • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:05

                Koniec...
                Wrażeń jak na cały tydzień...
                Najpierw deszcz,później deszcz,na końcu deszcz sad

                dobranoc
                pstryk
                • heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:10
                  czekaj, czekaj,parasol gdzies tu zostawiłem
                  • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:18
                    prosze , Twoj parasol smile
                    • heldbaum Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:23
                      o thx wink nadobna panno
                      • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:28
                        smile juz nie zmokniesz...
                    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:24

                      coś za często was razem pod stołem spotykam,bierzcie ten parasol i te no co tam
                      leżą rajstopy / nie interesują mnie opowieści marnej treści że się suszą /
                      Ja nie z Tych tylko z Polski i zgaście światło kurna olek!

                      pstryk,narka...
                      • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 28.05.06, 23:27
                        o co Ty nas tutaj podejrzewasz?

                        Myslisz, ze Van w rajstopach chodzi? ( bo to nie moje tongue_out)
                        • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 00:25
                          No tak, pod piżamkę rajstop się nie zakłada smile
              • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 22:45
                dzieki, gdy bede znowu chcial gdzies poleciec to wysle miska po bilety wink
    • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 01:21
      Już pstryk smile
      • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 01:24
        no to pstryk tongue_out
        • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 06:52
          No i spali my przy zapalonym, chociaż duchy nie przyszły smile
          • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 21:43

            Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał!
            przeciągłem się leniwie w lewo,w prawo,w przód i w tył...
            taki tam aerobic przed pstrykaniem wink
    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 29.05.06, 23:11

      No to pstryk i myk,myk,myk...
      • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 00:22
        zabieram pstryka do swojego pokoje tongue_out
    • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 00:21
      pstryk!
    • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 22:54

      pstrykatki papatki smile
      • voker Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 22:56
        nie oddalem jeszcze wlacznika smileP
        • voker Morfu, ps 30.05.06, 22:56
          tiny.pl/g6w8 smile
          • voker Re: Morfi 30.05.06, 22:57
            sorcia wink
    • roborobi Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 23:05
      Przyciemnię nieco światło smile
      suuuuuuuuuuwwwwwwwwww
    • anxiety3 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 23:07
      Dobranoc MiSiom smile cmok w czolko kiss
      • morfeusz_1 Re: Zawsze ostatni gaszę światło ! 30.05.06, 23:32
        No to pstryknę sobie raz jeszcze bo kilka razy w nocy jak wiecie mogę pstrykać
        i nikomu nie wolno,się z tego śmiać wink
    • suczka78 błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:25
      czuję ze sama nie dam rady chociaż znalazłam pstryczek ;/
      pstryk
      światło
      • jacko1971 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:31
        pomóc Ci Suniu???wink
        • suczka78 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:33
          jacko1971 napisał:

          > pomóc Ci Suniu???wink

          zrob "pstryk" ;>
          • jacko1971 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:36
            psssstryyykkkkk....już!
            • suczka78 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:45
              dzięki dobry człowieku,Bog Ci w dzieciach wynagrodzi wink
              • jacko1971 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:47
                ha ha ha to juz sie sprawdza wink btw chyba pora zobaczyć jak sobie grzecznie
                śpi...wink dobranoc Suniu!
                • suczka78 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:50
                  dobranoc wink
                  ps.a moje dostały wścieklizny jakiejś za chusteczkę nie mogę ich położyć spać<a
                  padam już na twarz>;/
                  • jacko1971 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 01.06.06, 00:01
                    za chusteczkę...hmmm jak przezyjesz noc to pogadamy o tym jutro ;-P
                    • morfeusz_1 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 02.06.06, 00:08
                      No nieźle jest,ale na tym koniec!

                      pstryk.
                      • roborobi Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 02.06.06, 00:43
                        Dobrze, że mam orietacje w terenie smile
                        • morfeusz_1 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 02.06.06, 17:07

                          pstryk pstryk pstryk jadę na piwo do Kazimierza n/Wisłą smile
                          • roborobi Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 02.06.06, 18:09
                            Ciekawe, kto dzisiaj zgasi światło, mnie też nie będzie sad
              • morfeusz_1 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:47

                Co tu taki tłok dzisiaj...
                pstryk...
                pstryk.
                • suczka78 Re: błagam niech ktoś wreszcie zgasi światło :/ 31.05.06, 23:53
                  morfik nie baw się prądem ;/
                  bo dostaniesz po łapkach ;p
    • anxiety3 Do milczących Misiow 04.06.06, 00:14
      Jak jutro tez bedziecie tacy rozmowni, to sie wyprowadzam. Tak, wlasnie.
      Normalnie....na FM sobie pojde ;-PPP

      Pstryk!
      • morfeusz_1 Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 19:59

        No to kto się opiekuje tym forum???
        Jak tak można wogóle!!!
        3.06.2006r nikt nie zgasił światła,a przeca nawet dziecko wie,że kilowaty nie
        na straty som macz i co dobrze Wam teraz,wstyd wesfalki foruma,oj wstyd....

        Byłem tu,idę się pluskać i wrócę zgasić światło dzisiaj
        jakem Morfi
        • anxiety3 Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 20:03
          sama ze soba rozmawiala nie bede tongue_out totez w takiej sytuacji Tobie Morfi sie
          czuwanie nad nocnym swiatlem nalezy smile, zwlaszcza, ze sam sie o to ubiegales i
          uporczywie nie tylko mnie, ale wszystkim o tym przypominales:-p

          Mnie moze przez najblizsze dni nie byc smile Mam nadzieje, ze sie lepiej bedzie
          dzialo.
          3majcie sie!
          • roborobi Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 20:47
            hhhmmm, nie dobrze, że może Cię nie być, dobrze że chociaż Morfi powrócił z
            kuracji konserwującej smile
            • morfeusz_1 Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 22:15
              Anx znowu nie będzie...deja vu mam!
              Jak z tym Hotelem California sad
              • morfeusz_1 Re: Do milczących Misiow 04.06.06, 23:42

                No to cyk i pstryk.
                • roborobi Ciemno jak Misiowej jaskini. 04.06.06, 23:45

                • roborobi Dobranoc :) 04.06.06, 23:45

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka