edyta_marcin
05.10.06, 15:36
Witam,
czy ktos decyduje sie sam składac wniosek w sądzie o ustanowienie hipoteki (
w przypadku kredytów) po podpisaniu aktu notarialnego? Pytam bo słyszalam, że
to dosyc dlugo trwa i jest pracochlonne, że latwiej zlecić to notariuszowi-
ale wtedy sporo kosztuje ok. 900 zł. Jaką macie opinie w tym temacie?
Pozdrawiam, Edyta