Dodaj do ulubionych

listopad lubie za...

16.11.06, 10:40
Beaujolais Nouveau, które dzisiaj świetujemy oraz za wiczorki Jazzowe
organizowane w moim mieście przez cały listopad, w każdą sobotę, chodzę
regularnie od kilku lat...smile) pozdrawiam i zapraszam dzisiaj na
kieliszeczeksmile)
Obserwuj wątek
    • madziaaaa Re: listopad lubie za... 16.11.06, 11:39
      nie lubię listopada, to chyba najgorszy miesiąc w roku.
    • anik801 Re: listopad lubie za... 16.11.06, 11:40
      Listopad to miesiąc,którego najbardziej nie lubię!A zaraz potem nie lubię
      lutego!
    • edelka Re: listopad lubie za... 16.11.06, 11:48
      to, że w listopadzie urodziła się moja mama, mój brat, siostra i mój mąż smile I
      dlatego, że mam imieninybig_grin No i dziś i wczoraj jest ładna pogoda, więc za te
      pogodne dni teżwink)
      • edelka ale nie lubię za... 16.11.06, 11:49
        to, że tyle wydatków mam w związku z powyższymi świętami : (i jeszcze Święto
        Pluszowego Misia na dokładkę wink)
    • sarah_black38 Re: listopad lubie za... 16.11.06, 22:20
      Uwielbiam go od roku , bo w listopadzie urodziła się moja Anka!
      • dzoaann Re: listopad lubie za... 16.11.06, 22:23
        za obrzydliwy deszcz, za urodziny mojego Taty nieżyjacego, za wieczne choroby..
        za to,że głównie jest dla mnie smutny i nieciekawy...
        Dlatego pozwala docenić nadchodzący grudzień z jego urokamismile
    • iwles Re: listopad lubie za... 16.11.06, 22:28
      nie lubię listopada.
      I nigdy się to nie zmieni
      • gusia210 Re: listopad lubie za... 17.11.06, 21:42
        ja też nie lubię listopada
        brrr-zimno i ciemno
    • mamka_klamka Re: listopad lubie za... 18.11.06, 10:13
      W tym roku za to, że mimo ładnej pogody całą rodziną chorujemy sad((
      • mamka_klamka Re: listopad lubie za... 18.11.06, 20:06
        mamka_klamka napisała:

        > W tym roku za to, że mimo ładnej pogody całą rodziną chorujemy sad((

        Oczywiście za to NIE lubię listopada.

        • 74l Re: listopad lubie za... 20.11.06, 09:59
          Głowa do góry! Jeszcze tylko moje urodzinki(22) i listopad skończy się...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka