mama_micha 16.11.06, 10:40 Beaujolais Nouveau, które dzisiaj świetujemy oraz za wiczorki Jazzowe organizowane w moim mieście przez cały listopad, w każdą sobotę, chodzę regularnie od kilku lat...) pozdrawiam i zapraszam dzisiaj na kieliszeczek) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madziaaaa Re: listopad lubie za... 16.11.06, 11:39 nie lubię listopada, to chyba najgorszy miesiąc w roku. Odpowiedz Link
anik801 Re: listopad lubie za... 16.11.06, 11:40 Listopad to miesiąc,którego najbardziej nie lubię!A zaraz potem nie lubię lutego! Odpowiedz Link
edelka Re: listopad lubie za... 16.11.06, 11:48 to, że w listopadzie urodziła się moja mama, mój brat, siostra i mój mąż I dlatego, że mam imieniny No i dziś i wczoraj jest ładna pogoda, więc za te pogodne dni też) Odpowiedz Link
edelka ale nie lubię za... 16.11.06, 11:49 to, że tyle wydatków mam w związku z powyższymi świętami : (i jeszcze Święto Pluszowego Misia na dokładkę ) Odpowiedz Link
sarah_black38 Re: listopad lubie za... 16.11.06, 22:20 Uwielbiam go od roku , bo w listopadzie urodziła się moja Anka! Odpowiedz Link
dzoaann Re: listopad lubie za... 16.11.06, 22:23 za obrzydliwy deszcz, za urodziny mojego Taty nieżyjacego, za wieczne choroby.. za to,że głównie jest dla mnie smutny i nieciekawy... Dlatego pozwala docenić nadchodzący grudzień z jego urokami Odpowiedz Link
iwles Re: listopad lubie za... 16.11.06, 22:28 nie lubię listopada. I nigdy się to nie zmieni Odpowiedz Link
gusia210 Re: listopad lubie za... 17.11.06, 21:42 ja też nie lubię listopada brrr-zimno i ciemno Odpowiedz Link
mamka_klamka Re: listopad lubie za... 18.11.06, 10:13 W tym roku za to, że mimo ładnej pogody całą rodziną chorujemy (( Odpowiedz Link
mamka_klamka Re: listopad lubie za... 18.11.06, 20:06 mamka_klamka napisała: > W tym roku za to, że mimo ładnej pogody całą rodziną chorujemy (( Oczywiście za to NIE lubię listopada. Odpowiedz Link
74l Re: listopad lubie za... 20.11.06, 09:59 Głowa do góry! Jeszcze tylko moje urodzinki(22) i listopad skończy się... Odpowiedz Link