alikalija 25.11.06, 02:02 video.google.com/videoplay?docid=-6761417473258986134&q=sufi+video Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marouder M.in tak wygladaja.Jest ich ok. 300 mln.wszystkich 25.11.06, 02:08 ..."Semitow" (jakos malo kto mowi o Europejczykach: Jafetyci, Ariowie, prawdziwi Europejczycy)...aaaa i pytanie:) No i co z tego, ze tak wygladaja? Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: M.in tak wygladaja.Jest ich ok. 300 mln.wszys 25.11.06, 02:11 Bardzo sympatycznie wygladajaca grupa modlacych sie ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
alikalija Re: M.in tak wygladaja.Jest ich ok. 300 mln.wszys 25.11.06, 02:11 To jest ich modlitwa. Spolecznosc wojenna. Europejczycy tego nie pojmuja. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Bzdura, ze nie pojmuja. Prawda,ze w wiekszosci nie 25.11.06, 02:14 ..akceptuja. Trudno akceptowac spolecznosc w trakcie strukturalnej dezintegracji wartosci podstawowych. Odpowiedz Link Zgłoś
alikalija Re: Bzdura, ze nie pojmuja. Prawda,ze w wiekszosc 25.11.06, 02:16 No coz. Wystarczy popatrzec na nich zeby zrozumiec dlaczego w swiecie dominuja religie semickie. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Np. w Polsce ok. 30% procent wyznawcow religii 25.11.06, 02:22 ..semickiej wierzy w niesemicka reinkarnacje, a wiecej jeszcze, bo ok 60% nie wierzy w semickie pieklo. Ciekawe, bo nie jestem tego swiadom, w co wierzy tzw. przecietny Arab? Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: Bzdura, ze nie pojmuja. Prawda,ze w wiekszosc 25.11.06, 02:19 Trudno akceptowac co ? Powalilo cie ? Przeciez oni sie modla. Tak samo jak twoi w kipach przed sciana placzu. Czego filozofujesz . Patrz i uszanuj. Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker a moze ty spadniesz ? 25.11.06, 02:26 Wlasnie testuje kompa . Kropa i jej debile z IT agora probowali mi zablokowac kompa. Kilka minut na obejscie ich prymitywnych cookie i znowu jestem:) Tak wiec bede ci towarzyszyl sycac sie przegrana kropy. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Czyli poziom 10-latka uczacego sie trickow z forow 25.11.06, 02:29 ..tzw. hackerskich. Faktycznie, masz sie czym chwalic blazarek:))) pisssmaker napisała: > Wlasnie testuje kompa . Kropa i jej debile z IT agora probowali mi zablokowac > kompa. Kilka minut na obejscie ich prymitywnych cookie i znowu jestem:) > Tak wiec bede ci towarzyszyl sycac sie przegrana kropy. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus maruder, ten koles to debil 25.11.06, 02:31 nazwal zmiane proxy + zmiane nicka "obejsciem" zabezpieczen. moj chomik by go nawet nie obeszczal z litosci ' ku.., hacker sie znalazl :) ja pie.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Ale lewacka Matka Ziemia takich nosi! 25.11.06, 02:37 A powinna im przynajmniej raz na jakis czas cos na leb spuscic z dachu, z nieba, czy skad tam chce. W imie sprawiedliwosci spolecznej oczywiscie, bo wkurzaja spoleczenstwo:)) Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Debil to ty jestes 25.11.06, 02:38 Proxy to zabawa dla ciebie i twojej babci . Dla ciebie bos debil i to trudne dla ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus ale ty jestes wolem 25.11.06, 02:30 czlowieku. wez sie pustynny trepie nie blaznij. jak cie system zablokuje to nie musisz niczego "obchodzic" - system sprawdza tylko uzywane nicki i adresy IP ktore grupuje ze soba. co za przychalst z ciebie wole. wez sie nie chwal swoja znajomoscia komputerow wsiowa parowo. Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: ale ty jestes wolem 25.11.06, 02:36 No wlasnie kurza dupo zablokowali i mimo to jestem. Na poziomie 10 latka powiadacie ? Hmm. Niech wam bedzie. Zalogowalem sie do zablokowanego konta palanty. Wmiksowalem sie w ich serwer zeus . przeroutowalem no woila obrzezance. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus w dupe sobie wziernik ginekologiczny 25.11.06, 02:39 wmiksowales i wszystko. ale z takim info na innastrona.pl Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Burasie, zablokowali ci oj_dane33, co pierdzielisz 25.11.06, 02:39 ..jak polamany? Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus ty, a to ich jest dwoch na serio? 25.11.06, 02:41 myslalem ze majonez przezywa nowa faze choroby psychicznej Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Jeden jest burak:) 25.11.06, 02:43 Dostal tylko bana na nick oj_dana 33, jesli faktycznie sie "wmiksowal", nie odblokuje tego nicka. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Majonez odblokuj nicka oj_dana33 jesli sie.. 25.11.06, 02:46 ...wmiksowales. Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: Majonez odblokuj nicka oj_dana33 jesli sie.. 25.11.06, 02:48 jaki jaki dokladnie ? Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: Majonez odblokuj nicka oj_dana33 jesli sie.. 25.11.06, 02:49 oj_dana33 dokladnie ten ? To troche potrwa bo to nie moj. Ale sprobuje. Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: Burasie, zablokowali ci oj_dane33, co pierdzi 25.11.06, 02:42 Glupol jestes . Ja nie mam nic wspolnego z blazarkiem z wroclawia i jego dzisiejsza danusia33. To palant. Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: Burasie, zablokowali ci oj_dane33, co pierdzi 25.11.06, 02:43 A ty marcus moze pracujesz w IT agory ? To ci wspolczuje zmien prace glupku bo nie dajesz rady. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus "wmiksowal sie na serwe" 25.11.06, 02:42 dobrze ze nie wmiksowal sie do lozka redaktora pacewicza :) ale sadze ze ta druga droga szybciej by sobie nicka odblokowal :) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder O, to to! 25.11.06, 02:45 Szczegolnie, ze swoich inklinacji nie kryje poslugujac nickiem kakalko...Ty, a moze on rzeczywiscie chcial zainteresowac soba kogos z GW? Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: "wmiksowal sie na serwe" 25.11.06, 02:46 Domain object: domain: net.pl registrant's handle: nsk001 (CORPORATE) nservers: d-dns.pl.[213.172.174.70] g-dns.pl.[2001:6d8:0:1::a:6][149.156.1.6] a-dns.pl.[195.187.245.44][2001:A10:1:1::44] e-dns.pl.[213.218.118.26] f-dns.pl.[217.17.46.189][2001:1a68:0:10::189] b-dns.pl.[80.50.50.10] maja serwery zeus i artemida. Gowniano zabezpieczone. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus a wiesz jakiej poscieli uzywa redaktor pacewicz? 25.11.06, 02:52 i w jakich gaciach spi? i czy woli byc masowany olejkiem czy czyms innym - ta wiedza ci sie moze bardziej przydac :) Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: a wiesz jakiej poscieli uzywa redaktor pacewi 25.11.06, 02:54 Marcus cwany jestes ale nie zemna te numery. przyblokowales konto do 8 cwaniaczku. Poscigamy sie ? Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: a wiesz jakiej poscieli uzywa redaktor pacewi 25.11.06, 02:56 no to teraz wiem ze mam do czynienia z idiota z IT agora :) No z jakiego adresu teraz pisze ? Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus poscigac to sie mozesz z biedroniem na oliwkowanie 25.11.06, 02:58 wielkich kulturystow pedale :) Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: poscigac to sie mozesz z biedroniem na oliwko 25.11.06, 03:01 no i gowno wiesz bucu z IT. Nawet nie potrafisz ustalic mojego IP kolku marcusie. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder To tutaj, to ma byc ten hacking? 25.11.06, 02:58 To sa tzw. testy penetracyjne..oby bez zostawiania po sobie sladu, bo wtedy mozesz miec zbite kakalko. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Testy penetracyjne...akuratna nazwa dla ciebie... 25.11.06, 03:00 ...kakalowy majonezie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus majonez kevina mitnicka udaje :) 25.11.06, 03:10 kurde. gosc ma naprawde nafajdane pod sufitem. najpierw chcial byc Zydem. Potem hackerem :) On nie ma zycia wlasnego czy co? juz wmiksowal sie w te "dane" czy jeszcze nie? Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Doopku a ty nawet nie umiesz obslugiwac swojej kon 25.11.06, 03:16 Pytalem cie o moj IP kmiotku z IP agora. Juz wiem ze lamiesz prawo w tej robocie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ze dane ktore codziennie zapodajesz izraelczykom sa przestepstwem. No jaki jest moj IP to zaczne cie powaznie traktowac palancie. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus a po co izraelczykom twoj IP blaznie? :) 25.11.06, 03:18 bardziej interesowac niektorych starszych zydow moga najwyzej takie rzeczy czy masz duzo wloskow na torskie i czy masz duze usta :)) po grzyba komus twoj IP pajacu :) Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: a po co izraelczykom twoj IP blaznie? :) 25.11.06, 03:22 No niestety jestem zydem i to jest moje przeklenstwo. Niestety nie jestem syjonista jak wy. No jak tam doopku z IT znasz juz moje IP ? Siedzisz na tej nocnej zmianie tepaku to troche pocwicz swoj zawod. Niestety goowno umiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus ty, juz zmiksowales ten serwe i nick marudera? 25.11.06, 03:23 czy wciaz marzysz o tym kakalku pedale? :) Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: ty, juz zmiksowales ten serwe i nick marudera 25.11.06, 03:30 Teraz robie cos innego - kasuje twoje pliki pedofilu. No widze ladne gowno masz u siebie. Poszukaj na agora-mia.wix.net.pl pliku tu bylem.doc Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus buahahahaha...od kiedy to marszczenie freda 25.11.06, 04:02 nazywa sie kasowaniem plikow :) Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Re: buahahahaha...od kiedy to marszczenie freda 25.11.06, 04:06 Za duzo szmaciarzu powiedziales podczas poprzedniej dyskusji. Po analizie twierdze ze jestes dupkiem z IT agory. Takich palantow co nawet z konsoli nie potrafia zczytac IP klienta to ja zjadam na sniadanie. A pedofil to jestes bez dwoch zdan. Odpowiedz Link Zgłoś
pisssmaker Nazywasz sie.... 25.11.06, 04:34 Albert Jerka albo Andrzej Kostrzewa zgadza sie ? Kmiotku. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus ty, masz powazne kuku na muniu 25.11.06, 04:43 nazywam sie mordechaj rubinstein :D Odpowiedz Link Zgłoś
alikalija Witamy polskich zolnierzy w Iraku 25.11.06, 10:57 video.google.com/videoplay?docid=-3452262636439184321 Chlebem i sola:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
alikalija Re: Witamy polskich zolnierzy w Iraku 25.11.06, 12:17 Ten ostatni spiewak jest Indoeuropejczykiem... Odpowiedz Link Zgłoś
acuzzme obywatel Izraela Marcus_Crassus gada sam ze sobą 25.11.06, 13:34 Brawo! Ta nowa postać zatytułowana "pissmejker" vel "kakauko" udała ci się wyśmienicie. Jeśli jednak myślisz, że w ten sposób zdołasz przegonić mnie z forum, to grubo się mylisz, agencie zwerbowany przez izraelski MSZ na potrzeby propagandowego projektu o nazwie "Eurojihad". Odpowiedz Link Zgłoś
acuzzme Re: Jestes cienki majonez, jak twoja wlasna pensj 25.11.06, 13:43 Tyle wiesz o mojej pensji, ile ci powiem, panie Ciężkomyślący. A skoro już przyleciałeś z oślinioną brodą, to przekaż swoim kolegom, żeby dali sobie siana ze spamowaniem forum i podawaniem się za mnie. Nie tędy droga do pozbycia się mnie z FŚ.. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Zakakalkuj sobie, ze jesli cie kto usunie z FS .. 25.11.06, 13:46 ...panie "hakier", to tylko ty bedziesz ta osoba:) Odpowiedz Link Zgłoś
acuzzme Re: cos ci wyszedl miks wczoraj, co, hakier?/nt 25.11.06, 13:46 Dobra, kończę z tobą rozmowę, bo już zaczynasz bredzić. Co do mojej pensji - circa 5000 PLN miesięcznie to całkiem nieźle jak na kogoś, kto dopiero za dwa lata skończy studia. Znajomych absolwentów przerzucających papierki za 1.300 mam w brud.. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Takie sa twoje marzenia?5000 tys zl? To ty musisz 25.11.06, 13:50 ...zmienic profesje...eee..na bardziej publiczna:)) Odpowiedz Link Zgłoś
acuzzme Re: Takie sa twoje marzenia?5000 tys zl? To ty mu 25.11.06, 13:55 > ...zmienic profesje...eee..na bardziej publiczna:)) Gdybym zmienił profesję na publiczną (chodzi ci o budżetówkę?), to zarabiałbym pięć razy mniej.. O czym ty znowu bredzisz, panie Ociężały Umysłowo? U was w Krakowie tyle wyciągają na publicznych stanowiskach niższego szczebla? I dlaczego znowu wypowiadasz się tak, jakbyś wiedział, w jakim charakterze pracuje? Ostatni raz z równą pewnością siebie utożsamiałeś mnie z Arnoldem Buzdyganem, frustracie na usługach.. Zapytaj się lepiej samego siebie, czy to nie wstyd w twoim wieku (czterdzieści..re lat) spędzać kilkanaście godzin na forach za tak marne grosze.. Odpowiedz Link Zgłoś
acuzzme Re: cos ci wyszedl miks wczoraj, co, hakier?/nt 25.11.06, 13:58 Próbujesz przenieść swoje lęki i frustracje na moją osobę? Przecież to nie tak dawno ty chwaliłeś się tym, że twój niepełnoletni synalek jest w mocy "zhakować" (lol) stronę Viva-Palestyna, a gdy zwróciłem ci uwagę, że nakłanianie do popełnienia przestępstwa jest sprzeczne z prawem, ukąsiłeś mnie prostacką uwagę, że jestem kapusiem. Tobie już naprawdę makówka wysiada, strach pomyśleć w jakim będziesz stanie, gdy dobiegniesz sześćdziesiątki.. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Ale to chyba meskie party starych kawalerow? 25.11.06, 14:11 gdyz kobiet tu nie widze... Odpowiedz Link Zgłoś
z_daleka Re: co kraj, to obyczaj... 25.11.06, 14:26 video.google.com/videoplay?docid=-6985871888222534590&q=modlitwa&hl=en Odpowiedz Link Zgłoś
alikalija Benek,witaj w Europie:)) 25.11.06, 17:28 www.youtube.com/watch?v=QvCUiHK7AXk&mode=related&search=islam%20nasyid%20nasheed%20sami%20yusuf%20ummah Odpowiedz Link Zgłoś
alikalija Tak wygladaja wojownicy 26.11.06, 10:29 video.google.com/videoplay?docid=-6761417473258986134&q=sufi+video Odpowiedz Link Zgłoś