Dodaj do ulubionych

Faworki - najprostszy sposób na zrobienie

14.02.07, 12:40
Proszę mi podać.
Obserwuj wątek
    • edelka Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 13:04
      No niesmile)))
      Ja tu zaglądam i już chcę drukować ten cudowny przepis a Ty o niego prosisz wink))
      To ja się do prośby dołączam w takim raziesmile
      • sweet.joan Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 13:05
        Hihi, to zupełnie jak ja smile))
    • mamka_klamka Nie wiem czy najprostrzy 14.02.07, 17:49
      ale innego nie znam. Pól szklanki piwa i pół szklanki żółtek (może być mniej
      albo więcej, ale musi być po równo) i mąki tyle ile się wgniecie. Wałkujemy na
      cienkie placki, kroimy , zawijamy i smażymy na głębokim oleju. Trzeba smażyć
      zanim ciasto wyschnie, więc jest to trochę upierdliwe, bo nie można najpierw
      wszystkiego rozwałkować a potem smażyć, tylko na zmianę. Smażymy z obu stron na
      rumiano i odkłądamy na bibułę albo ręczniki papierowe, żeby tłuszcz odsączyć.
      Przy wałkowaniu używać jak najmniej mąki, bo się pali na patelni i trzeba
      często zmieniać olej. Usmażone posypujemy cukrem pudrem.
      Smacznego.
      • mamka_klamka Re: Nie wiem czy najprostSZy <wstydzi się> 14.02.07, 17:50

    • sweet.joan Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 18:16
      Może tu coś: kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/1,51400,3149593.html
    • bj32 Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 18:22
      Ja znam prostszy. Dzwonimy: -Mamo...
      • zona_mi Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 18:29
        gigigi - właśnie tak, właśnie tak!
        I jutro pączusie przyjadą smile
        • gusia210 Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 19:41
          a ja znam jeszcze prostszy-są w sklepie naprzeciwko.
          • zona_mi Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 22:04
            Ale mój sposób jest smaczniejszy smile
    • edelka przepis pierwszy 15.02.07, 07:33
      gotowanie.onet.pl/571,0,1,przepis.html
      napisali że czas przygotowania 20 minut i smażenia po 3 minuty każdy faworek
    • edelka przepis drugi 15.02.07, 07:35
      gotowanie.onet.pl/24278,0,1,przepis.html
    • edelka przepisy na inne słodkości na tłusty czwartek 15.02.07, 07:36
      znajdziecie tu:
      gotowanie.onet.pl/1392015,,slodkosci_na_tlusty_czwartek,artykul.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka