edelka Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 13:04 No nie))) Ja tu zaglądam i już chcę drukować ten cudowny przepis a Ty o niego prosisz )) To ja się do prośby dołączam w takim razie Odpowiedz Link
sweet.joan Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 13:05 Hihi, to zupełnie jak ja )) Odpowiedz Link
mamka_klamka Nie wiem czy najprostrzy 14.02.07, 17:49 ale innego nie znam. Pól szklanki piwa i pół szklanki żółtek (może być mniej albo więcej, ale musi być po równo) i mąki tyle ile się wgniecie. Wałkujemy na cienkie placki, kroimy , zawijamy i smażymy na głębokim oleju. Trzeba smażyć zanim ciasto wyschnie, więc jest to trochę upierdliwe, bo nie można najpierw wszystkiego rozwałkować a potem smażyć, tylko na zmianę. Smażymy z obu stron na rumiano i odkłądamy na bibułę albo ręczniki papierowe, żeby tłuszcz odsączyć. Przy wałkowaniu używać jak najmniej mąki, bo się pali na patelni i trzeba często zmieniać olej. Usmażone posypujemy cukrem pudrem. Smacznego. Odpowiedz Link
sweet.joan Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 18:16 Może tu coś: kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/1,51400,3149593.html Odpowiedz Link
bj32 Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 18:22 Ja znam prostszy. Dzwonimy: -Mamo... Odpowiedz Link
zona_mi Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 18:29 gigigi - właśnie tak, właśnie tak! I jutro pączusie przyjadą Odpowiedz Link
gusia210 Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 19:41 a ja znam jeszcze prostszy-są w sklepie naprzeciwko. Odpowiedz Link
zona_mi Re: Faworki - najprostszy sposób na zrobienie 14.02.07, 22:04 Ale mój sposób jest smaczniejszy Odpowiedz Link
edelka przepis pierwszy 15.02.07, 07:33 gotowanie.onet.pl/571,0,1,przepis.html napisali że czas przygotowania 20 minut i smażenia po 3 minuty każdy faworek Odpowiedz Link
edelka przepisy na inne słodkości na tłusty czwartek 15.02.07, 07:36 znajdziecie tu: gotowanie.onet.pl/1392015,,slodkosci_na_tlusty_czwartek,artykul.html Odpowiedz Link