ewelita 12.01.08, 00:28 Czy ktoś zna salę w pałacu? Ktoś miał tam wesele? Jak atmosfera, organizacja?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inkageo Re: Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej 12.01.08, 12:36 Adrianna79 miała tam wesele. Można ją znaleźć tu: strefaslubna.pl/forum/index.php Odpowiedz Link
adrianna79 Re: Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej 22.01.08, 04:12 oprocz mnie, panikarola tez miala tam slub. dla mnie organizacja weselea tam bylo najlepszya decyzja jaka podjelam (oprocz wyboru meza, oczywiscie :-) ). jedynym minusem to jest dodatkowa oplata za sale balowa - my placilismy okolo 3 albo 3.5 tys zlotych. nasze wesele bylo w sierpniu wiec wykorzystalismy tez teren za palacem. jedzenie bylo pyszne (oprocz kilku propozycji) i obluga byla tez wspaniala. my mielismy tylko 45 gosci wiec wyszlo 2 kelnerow na jednego goscia!!!!! z tego co pamietam, to pani z palacu wspomniala ze tam jest bardzo ciezko z rezerwacja miejsa - my rezerwowalismy miesjce na poltora roku przed weselem. jezeli masz dalsze pytania to prosze pisz na afornalc@roanoke.edu. albo do panikaroly. pozdrawiam! Odpowiedz Link
monka63 Re: Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej 25.01.08, 20:32 adrianna79, ale jak to mozliwe, że było 2 kelnerów na jednego gościa??? może odwrotnie - 2 gości na jednego kelnera, ale to i tak by ich było ok. 23 - masakra! To ile przeciętnie wypada osób na 1 kelnera??? Napiszcie proszę jak to było u Was, bo nam zaproponowano 3-ch na 50 osób... Odpowiedz Link
martina.15 Re: Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej 25.01.08, 15:30 moj brat mial miec tam wesele, jednak coz, ugieli sie pod wplywem tesciowej i byl organizowany gdzie indziej (w nowej, ale tez fantastycznej sali) ogolnie polecam Pawlowice, jest urokliwie, pieknie, spokojnie i nawet z sama oplata za sale dosc przyzwoicie z cena. No i wlasciwie w tym samym budynku jest hotel wiec mozna polaczyc wszystko razem :) Odpowiedz Link