Dodaj do ulubionych

Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej

12.01.08, 00:28
Czy ktoś zna salę w pałacu? Ktoś miał tam wesele?
Jak atmosfera, organizacja??
Obserwuj wątek
    • inkageo Re: Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej 12.01.08, 12:36
      Adrianna79 miała tam wesele. Można ją znaleźć tu:
      strefaslubna.pl/forum/index.php
      • adrianna79 Re: Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej 22.01.08, 04:12
        oprocz mnie, panikarola tez miala tam slub. dla mnie organizacja
        weselea tam bylo najlepszya decyzja jaka podjelam (oprocz wyboru
        meza, oczywiscie :-) ). jedynym minusem to jest dodatkowa oplata za
        sale balowa - my placilismy okolo 3 albo 3.5 tys zlotych. nasze
        wesele bylo w sierpniu wiec wykorzystalismy tez teren za palacem.
        jedzenie bylo pyszne (oprocz kilku propozycji) i obluga byla tez
        wspaniala. my mielismy tylko 45 gosci wiec wyszlo 2 kelnerow na
        jednego goscia!!!!! z tego co pamietam, to pani z palacu wspomniala
        ze tam jest bardzo ciezko z rezerwacja miejsa - my rezerwowalismy
        miesjce na poltora roku przed weselem. jezeli masz dalsze pytania to
        prosze pisz na afornalc@roanoke.edu. albo do panikaroly. pozdrawiam!
        • monka63 Re: Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej 25.01.08, 20:32
          adrianna79, ale jak to mozliwe, że było 2 kelnerów na jednego
          gościa??? może odwrotnie - 2 gości na jednego kelnera, ale to i tak
          by ich było ok. 23 - masakra! To ile przeciętnie wypada osób na 1
          kelnera??? Napiszcie proszę jak to było u Was, bo nam zaproponowano
          3-ch na 50 osób...
    • martina.15 Re: Pałac akademii rolniczej na Pawłowickiej 25.01.08, 15:30
      moj brat mial miec tam wesele, jednak coz, ugieli sie pod wplywem tesciowej i
      byl organizowany gdzie indziej (w nowej, ale tez fantastycznej sali)

      ogolnie polecam Pawlowice, jest urokliwie, pieknie, spokojnie i nawet z sama
      oplata za sale dosc przyzwoicie z cena. No i wlasciwie w tym samym budynku jest
      hotel wiec mozna polaczyc wszystko razem :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka